שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה לגבי סשן עם גבר נוסף

Shoko Slave​(נשלט)
לפני 12 שנים • 2 בפבר׳ 2012

הבהרה לגבי סשן עם גבר נוסף

Shoko Slave​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2012
ידוע לי שיש גברים שאין להם בעייה לעבור סשן עם עוד גבר, שהוא חודר אליהם, אבל בהוראת אישה כמלכה,
זאת אומרת המלכה נותנת פקודות לגבר שיחדור לגבר אחר בכל צורה שהיא, הנחדר והחודר אין להם בעיה, אם הם עושים את זה אז אני מניח ששניהם נהנים מזה, פנטזיה שלהם.
ואם מישהו נהנה מינית ממשהו שהוא עושה עם אותו אחד, אז זה לא קצת גם מראה מבחינתכם על משיכה מינית של גבר אל גבר?
הנוכחות של המלכה כל כך משנה את כל העיניין? ואם היא לא הייתה בכלל בנוכחותם? זה היה משנה כל כך? הרי היא אפילו יכולה לא לגעת בכלל בעבד הנמצא בסשן, ורק הגבר השני פועל.
סליחה אם פגעתי איכשהו במישהו, אבל השאלה פשוט רצה לי בראש הרבה זמן, ורק פה אפשר לשאול את זה icon_smile.gif
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 2 בפבר׳ 2012
נכון, רק פה אפשר לשאול את זה
רק פה מתקבל טימטום בעוצמות כאלה בסלחנות או בעיוורון
אתה אדיוט, נקודה
רצית אישור לזה, קיבלת
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 2 בפבר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
אתה אדיוט, נקודה
רצית אישור לזה, קיבלת

למה אתה מגיב לו כך ?
האם החוכמה היא רק מנת חלקך ?
    התגובה האהובה בשרשור
Shoko Slave​(נשלט)
איש אחר כתב/ה:
אתה אדיוט, נקודה
רצית אישור לזה, קיבלת

אם לא היה לך משהו חכם להגיד אז עדיף שלא היית מגיב בכלל
אתה הוכחת בזה שאתה אידיוט, נקודה.
אין לי כוח לויכוחים האלה, אני לא ירד לתת רמה שלך
Mooooon
Mooooon • 2 בפבר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:
אתה אדיוט, נקודה
רצית אישור לזה, קיבלת

תגיד אתה בסדר ? בן אדם שאל שאלה עניינית ולגטימית.
מזמן לא ראיתי תגובה מתלהמת ודוחה כמו שלך.
ראש השבט​(שולט)

זה לא הגבר הנוסף

ראש השבט​(שולט) • 2 בפבר׳ 2012
הסיטואציה שתיארת היא סיטואציה של השפלה ציות והוכחת התמסרות, הוכחה לשולטת בך עד כמה אתה יכול להראות ולהוכיח כניעה. גם במקום שאתה מעניק את כבודך הגברי למלכתך.

זה לא קשור למיניות שלך כגבר. זה מה שאתה עושה אך ורק בשבילה.
גם לנשלטות יש את הדילמות מהסוג הזה.
Mooooon

Re: הבהרה לגבי סשן עם גבר נוסף

Mooooon • 2 בפבר׳ 2012
Shoko Slave כתב/ה:
ידוע לי שיש גברים שאין להם בעייה לעבור סשן עם עוד גבר, שהוא חודר אליהם, אבל בהוראת אישה כמלכה,
זאת אומרת המלכה נותנת פקודות לגבר שיחדור לגבר אחר בכל צורה שהיא, הנחדר והחודר אין להם בעיה, אם הם עושים את זה אז אני מניח ששניהם נהנים מזה, פנטזיה שלהם.
ואם מישהו נהנה מינית ממשהו שהוא עושה עם אותו אחד, אז זה לא קצת גם מראה מבחינתכם על משיכה מינית של גבר אל גבר?
הנוכחות של המלכה כל כך משנה את כל העיניין? ואם היא לא הייתה בכלל בנוכחותם? זה היה משנה כל כך? הרי היא אפילו יכולה לא לגעת בכלל בעבד הנמצא בסשן, ורק הגבר השני פועל.
סליחה אם פגעתי איכשהו במישהו, אבל השאלה פשוט רצה לי בראש הרבה זמן, ורק פה אפשר לשאול את זה icon_smile.gif

בסיטאצה שתארת קיום מגע מיני עם גבר אינו מצביע על משיכה לגברים, אלא לכמיהה לקיים את ההוראות של השולטת. סוג של השפלה אני מניח.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2012
גברים הם לא מיקשה אחת, בחברה שלנו מגע מיני בין גברים הוא טאבו לנשים הרבה יותר בקלות נוגעות, מחבקות ומנשקות אחת את השנייה, יש כל כך הרבה נשים שהיו עם אישה אחרת באינטראקציה מינית ולא נחשדו בלסביות.
ברור שגבר שנמצא בסיטואציה כזאת לא הומופוב ובטוח הרבה יותר פתוח וליברלי.
חלקם אפילו נמשכים גם לגברים וכיש להם אפשרות להשליך על הבקשה של המלכה את הלגיטימציה המחסום יורד.
חלקם מחפשים השפלה וככול שההשפלה יותר אקסטרימית הגירוי עולה.
ויש חלק שכל כך רוצה לרצות את הלכה שהוא מוכן לעשות למענה הכל, גם את זה.

אף פעם אל תתבייש לשאול גם אם לאחרים זה נראה טיפשי icon_smile.gif
FOR GOOD

Re: הבהרה לגבי סשן עם גבר נוסף

FOR GOOD • 2 בפבר׳ 2012
Shoko Slave כתב/ה:

שוקו - לא הבנתי מה אתה שואל...
האם אתה שואל אם יש אנשים שהוראה של אישה שולטת, מאפשרת להם לחצות את המחסום הפסיכולוגי שלהם, כדי להנות מחדירה של גבר ? - התשובה: כן, יש
יש גם בי-סקסואליים אול-דה-ווי שיכולים לקבל בתחת ולהנות בסבבה, גם בלי הנוכחות ( או הציווי ) של אישה.
ויש אף כאלו שהנוכחות של האישה קרוב לודאי תפיל עליהם את הבעסה, ותפריע להם להנות, ממש ככה ( ! ) - והם קרויים הומו-סקסואלים.
ותרומתם לתרבות האנושית על שלל ביטוייה לא תסולא בפז.
יש הטוענים כי אם גורעים מן התרבות האמריקאית את תרומתם של ההומואים נשארים עם מעט מאד. ממש על גבול השום דבר...
Shoko Slave​(נשלט)

..

תודה על התשובות שלכם
אז אני מבין שיש סוג של עבדים שמוכנים להסיר את כל המחסומים שלהם בשביל לרצות את רצונה של האישה, אבל בכל זאת לא נראה לי שזה מותנה בהנאה מצידם
FORGOOD
נגעת בנקודה שבאמת התכוונתי לזה
"האם אתה שואל אם יש אנשים שהוראה של אישה שולטת, מאפשרת להם לחצות את המחסום הפסיכולוגי שלהם, כדי להנות מחדירה של גבר ? - התשובה: כן, יש"
אני לא חושב שהגבר נהנה מהחדירה של מישהו שחודר אליו ונהנה מזה בכוח, כי המלכה רוצה. הוא יעשה את זה כי היא רוצה אולי אבל הנאה מזה? קשה לי להאמין..