סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אין עם מי לדבר

ladybitch
לפני 12 שנים • 3 במרץ 2012

אין עם מי לדבר

ladybitch • 3 במרץ 2012
נראה שרק גברים יש פה.... מה עם האכזריות הנשית? מי כאן שולטת או נשלטת אבל ע״י נשים? מקסימום יש פה זוגות שמחפשים גיוון. ממש מאכזב. יאללה בנות, בואו התאכזר אחת לשניה כמו שרק אנחנו יודעות
שוסי
לפני 12 שנים • 4 במרץ 2012
שוסי • 4 במרץ 2012
גם אני רוצה נשים שרוצות נשים.
ladybitch
לפני 12 שנים • 4 במרץ 2012

אז אני לא מחפשת במקום הנכון? אז איפה המקום הנכון???

ladybitch • 4 במרץ 2012
icon_eek.gif
גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 5 במרץ 2012

Re: אז אני לא מחפשת במקום הנכון? אז איפה המקום הנכון???

גברים​(שולט) • 5 במרץ 2012
ladybitch כתב/ה:
icon_eek.gif

זה רק אני או שבאמת יש כאן שתי בחורות, שמחפשות בחורה, שרוצה בחורה אבל אין להם מושג איפה לחפש אותה.

ליידי ביץ' - רמז : דבר ידוע הוא, שלפעמים בתוך הסושי, מסתתרת דגיגונת סקסית, צייתנית ויפה. כל מה שצריך זה, לשים אותה בצלחת ולהכין את המקלותן
    התגובה האהובה בשרשור
עלומה​(אחרת)

Re: אז אני לא מחפשת במקום הנכון? אז איפה המקום הנכון???

עלומה​(אחרת) • 5 במרץ 2012
גברים כתב/ה:
ladybitch כתב/ה:
icon_eek.gif

זה רק אני או שבאמת יש כאן שתי בחורות, שמחפשות בחורה, שרוצה בחורה אבל אין להם מושג איפה לחפש אותה.

ליידי ביץ' - רמז : דבר ידוע הוא, שלפעמים בתוך הסושי, מסתתרת דגיגונת סקסית, צייתנית ויפה. כל מה שצריך זה, לשים אותה בצלחת ולהכין את המקלותן

סושי שלי.
שוסי
שוסי • 5 במרץ 2012
icon_redface.gif
גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 6 במרץ 2012

פססססססט !

גברים​(שולט) • 6 במרץ 2012
עלומה כתב/ה:
גברים כתב/ה:
ladybitch כתב/ה:
icon_eek.gif

סושי שלי.

עלומונת, ארצה ! (מישהו צריך לעשות כאן סדר)

בנות, מי שרוצה לטעום סושי, רק דרכי.

סושי - נא לחתום ולהחזיר לי בפקס את חוזה הייצוג הבלעדי, אני כבר אעשה ממך ארוחה לתפארת. (סוכנות גברים לייצוג דגיגמניות)
עלומה​(אחרת)

Re: פססססססט !

עלומה​(אחרת) • 6 במרץ 2012
גברים כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
גברים כתב/ה:
ladybitch כתב/ה:
icon_eek.gif

סושי שלי.

סושי - נא לחתום ולהחזיר לי בפקס את חוזה הייצוג הבלעדי, אני כבר אעשה ממך ארוחה לתפארת. (סוכנות גברים לייצוג דגיגמניות)

חמוד.
אתה יודע כמה אני אוהבת שאתה מפססטט אותי- למרות שצריך לעשות לך טיזינג בכדי שתתעורר, אך עם כל הכבוד, אתה יודע שלפעמים יוצא ממני כבוד לאנשים, אם זושי לא באה צמחונית, אין מצב שאני לוקחת אותה, אני ודגים ממש לא הולכים ביחד, גם אם היא דגיגונת יפה
גברים​(שולט)

Re: פססססססט !

גברים​(שולט) • 6 במרץ 2012
עלומה כתב/ה:
גברים כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
גברים כתב/ה:
ladybitch כתב/ה:
icon_eek.gif

סושי שלי.

חמוד.
אתה יודע כמה אני אוהבת שאתה מפססטט אותי- למרות שצריך לעשות לך טיזינג בכדי שתתעורר, אך עם כל הכבוד, אתה יודע שלפעמים יוצא ממני כבוד לאנשים, אם זושי לא באה צמחונית, אין מצב שאני לוקחת אותה, אני ודגים ממש לא הולכים ביחד, גם אם היא דגיגונת יפה

אז כל הסיפור הזה של הסושי, היה רק כדי שאני אומר לך - ארצה ! ? (:

}{