סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכל לגיטימי חוץ מ......

אדון מכניע ובועל
לפני 11 שנים • 2 באפר׳ 2012

הכל לגיטימי חוץ מ......

אדון מכניע ובועל • 2 באפר׳ 2012
הכל לגיטימי, הכל מקובל, והגדרת התפקידים כדום או סאבית אסור לה שתוציא מחוץ לתחום ולו מאניירה מינית אחת...ועדיין , יש גבול. יש משהו בלתי אפשרי. משהו שגבר שמכבד את עצמו לעולם לא יעשה....לרדת עד כלות לסאבית מסוד השמ"ד ( רק לצרכי קיצור ר"ת של: השמנות, מכוערות , דחויות ) . הפריט הזה תמיד יישאר מחוץ לתחום. חלחלה עוברת בי לעצם הרעיון....
Red E

Re: הכל לגיטימי חוץ מ......

Red E • 2 באפר׳ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:
הכל לגיטימי, הכל מקובל, והגדרת התפקידים כדום או סאבית אסור לה שתוציא מחוץ לתחום ולו מאניירה מינית אחת...ועדיין , יש גבול. יש משהו בלתי אפשרי. משהו שגבר שמכבד את עצמו לעולם לא יעשה....לרדת עד כלות לסאבית מסוד השמ"ד ( רק לצרכי קיצור ר"ת של: השמנות, מכוערות , דחויות ) . הפריט הזה תמיד יישאר מחוץ לתחום. חלחלה עוברת בי לעצם הרעיון....

בד"כ אני לא נוהגת להגיב לך, הפעם חייבת,

אתה איש רע !
Uranus
Uranus • 2 באפר׳ 2012
לי דוקא נראה שהוא ממש בקטע...
הוא עסוק בזה מספיק כדי לכתוב על זה פוסט.
daniel222
daniel222 • 2 באפר׳ 2012
אתה באמת לא חייב לרדת לאישה שאתה לא נמשך אליה אבל זה שאתה רושם זאת כאן בצורה כזו
מראה עד כמה אתה אדם קטן ומכוער.
אדון אתה בטוח לא.
oron​(שולט)
oron​(שולט) • 2 באפר׳ 2012
אם אתה באמת מתכוון לזה אני
מרחם עליך ועל שכמותך.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 2 באפר׳ 2012
אוקיי, אז לרדת לשמנות אתה לא אוהב.
אתה יותר בקטע של שמנה מזיינת אותך בתחת

תודה שחלקת עימנו פרט מרתק זה icon_rolleyes.gif
ג'יזס! איזו זונת צומי.

ואולי זה בכלל סקר על גבולות?
אני למשל בחיים, אבל בחיים לא ארד עד כלות לצב.
"הפריט הזה תמיד יישאר מחוץ לתחום. חלחלה עוברת בי לעצם הרעיון...."
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 באפר׳ 2012
אני היחיד שעולה לו זכרון חברי הקונגרס האמריקאים שקידמו בלהט חוקים אנטי הומוסקסואליים ונתפסו לאחר מכן בתא השירותים עם גברים?
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 2 באפר׳ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:

לא הבנתי: נמשך מספיק כדי לקיים אתה יחסי מין ואף מערכת יחסים BDsMית, אבל נגעל כל כך עד שלא מסוגל לרדת לה? זה נשמע כמו מלכוד ולא כמו מערכת יחסים. רמייה עצמית, פשרה, אומללות.
דמות שנויה במחלוקת​(שולט)

הננס האמיץ כתב :

לא הבנתי: נמשך מספיק כדי לקיים אתה יחסי מין ואף מערכת יחסים BDsMית, אבל נגעל כל כך עד שלא מסוגל לרדת לה? זה נשמע כמו מלכוד ולא כמו מערכת יחסים. רמייה עצמית, פשרה, אומללות.[/quote]

ואני מוסיף , וגורע ..
האדון מכניע ובועל הוא הפשרה בעצמה , לא יכול להיות שבאדם אחד יתגלמו גם טיפשות , גם רוע וגם אובססיביות , ולכן הוא הפשרה הרעה בין שלושת המעלות האלו .
למדתי מחברה שלי
למדתי מחברה שלי • 2 באפר׳ 2012
אני היחיד שעולה לו זכרון חברי הקונגרס האמריקאים שקידמו בלהט חוקים אנטי הומוסקסואליים ונתפסו לאחר מכן בתא השירותים עם גברים?

שלא נדבר על ג. אדגר הובר הנורא מכולם, שמסתבר שהיה חובב גדול של לבישת בגדי נשים...