ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית ספר לחינוך מיוחד - פרק ג'

אניגמטית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 21 במאי 2003

בית ספר לחינוך מיוחד - פרק ג'

אניגמטית​(שולטת) • 21 במאי 2003
פרק ג' - פולו על האש

נחשו מי מככב בפרק זה בתפקיד אורח. בין הפותרים נכונה יוגרלו עשרה גבעולי עירית קצוצים דק- דק, על חשבון הבית.

שנטל התייצבה בפתח משרדה של תרז בתשע בבוקר, כשהיא גוררת אחריה את עבדה החדש, פולו, ברצועה של כלב, שהוצמדה בקולר לצווארו. פולו רטן משהו על כאב בברכיים, אבל היה ברור שאת שנטל זה ממש לא מעניין. היא רק משכה ברצועה יותר חזק ונזפה בו "שקט, כלבלב בכיין. אנחנו נכנסים עכשיו למשרדה של חברתי, תרז ואם תגרום לי להתבייש בך, תשלם ביוקר!".

פולו השתתק והשפיל ראשו. הוא לא ידע מה גבירתו מכינה לו, אבל הבין שמשהו עומד להתרחש ולאו דווקא לטובתו. "שלא תעז להרים את העיניים בנוכחותה", ציוותה שנטל ונקשה בדלת.

משרתה האישי של תרז פתח את הדלת והכניס אותה לחדר הנעים. שנטל העבירה את הרצועה למשרת ואמרה לו "קשור אותו" וניגשה לתרז.

"יפתיייייי כמה שהתגעגעתי אליך", אמרה לה.

"גם אני, אהובתי", אמרה תרז, "בחיי שאת רק משביחה עם השנים ומה זה הבגד הסקסי הזה? היית חייבת לעשות לי טיזינג, נכון ?"

פולו הציץ בהחבא בשתי הנשים המתגפפות ובתרז שמניפה בתנועה קלה את משרתה מהמשרד. אחר ראה אותה אוחזת בעדינות בשערה של מלכתו מושכת אותה אליה, בידה השנייה מצמידה אותה חזק אליה ודוחפת את לשונה לפיה. השתיים החלו להתנשק בתשוקה ובגעגוע. לרגע היה נראה לו שזה קרב בין שתי נמרות מורעבות, עד שלבסוף שנטל התמסרה ונתנה ללשונה של תרז לצאת ולהיכנס לפיה, לחדור אליו למצוץ אותו לענג אותו. היא השמיעה גניחה עמוקה ואז התעשתה.

"יקירתי, הכלבלב שלי כאן", אמרה לתרז.

"אה נכון, שכחנו בכלל מקיומו. נו תראי את הבשר הטרי", השיבה תרז.

שנטל הובילה את פולו ברצועה לתרז ותרז פלטה "נראה חתלתול חמוד ובלתי מזיק. מה הבעיה איתו? ומה כל כך דחוף?"

שנטל עיקמה את פיה היפה בחוסר שביעות רצון ואמרה "זה רק נראה. תאמיני לי. תשמעי, הכרתי אותו באיזה פורום נפגשנו והוא דווקא נראה בסדר והחלטתי לאמץ אותו, אבל אז התחילו המוזרויות- קודם כל, הוא לא מוכן להתנשק ואני רוצה שזה יקרה כי הוא מתחנן שזה יקרה. דבר שני, בכל דקה שאני קצת לא בפוקוס עליו, הוא מתנפל לי על בית השחי ומרחרח אותו. לא שזה לא נעים, אבל אני בטלפון עם חברה ופתאם את מרגישה ואקום בבית השחי, שלא לדבר על זה שאת הרגליים הוא מנשק לי במקום ללקק לי ובכלל, הוא עושה מה שבא לו, לא מה שבא לי וכשאני מענישה אותו הוא רק נהנה יותר."

"אז מותק, בשביל כאלו דברים שוליים צריך קורס?? בואי נאלף אותו ביחד היום ועד סוף היום הוא יהיה חדש –דנדש. מה את אומרת ???"

"אני אומרת שהוא עבד עקשן ומה שהוא ילמד הערב, הוא ישכח עד הבוקר. הבעיה שלו, שהוא עבד מבחירה ולכן כל הזמן חושב יותר מדי על הבחירה שלו. אחרי קורס הוא יפסיק לחשוב ויתחיל לבצע ".

"אבל שנטל, מתוקה שלי", השיבה תרז, "מעולם לא התקבל לבית הספר מספר לא זוגי של תלמידים . מה אני אעשה איתו במסדרי הבוקר? הוא יהרוס לי את השורה".

"אני יודעת. מצידי תעשי ממנו סטייק או לא יודעת מה. העבד הזה חייב ללמוד לקח!"

"סטייק? לעשות מעבד סטייק?", חייכה תר, "זה דווקא מתחיל למצוא חן בעיניי. ללא ספק חוויה מרעננת. אבל לפני שאני אחליט, לא אמרת משהו על שוחד מיני?", תרז חייכה והביטה בשנטל בהתגרות.

"אמרתי ולכן אקיים, אהובתי, אבל קודם בואי נקשור את העבד, שיוכל רק לשמוע ולא לראות ."
הן משכו את החתלתול ברצועה למתחת לשולחן, כפתו את רגליו וידיו לרגליי השולחן ועצמו את עיניו בכיסוי מיוחד.

"עכשיו, הרשי לי לשחד אותך", אמרה שנטל בחיוך. תרז התיישבה על השולחן וצפתה בשנטל היפהפיה מקלפת לאט את בגדיה. לעורה היה גוון זית מושלם, שדיה היו כבדים וזקופים
ולרגליה ענדה זוג צמידי קריסטל נוצצים. היא נותרה בסנדלי עקב וצעדה בצעד חתולי לכיוונה של תרז, מושיטה את ידיה לשרוכים של המחוך מאחורי גבה ומתחילה להתירם לאט לאט.
היא השליכה את המחוך מול פניו של פולו והוא החל לרחרח בסתר את המחוך. שנטל הסתכלה בו בשעשוע ואז משכה בשערו וסטרה לו "קיבלת רשות לרחרח חתולי?", שאלה.

"לא גבירתי. סליחה", השיב פולו.

"אין סליחה בלי עונש", אמרה שנטל, מחייכת לתרז בגאווה - ללא ספק היא התלמידה שלה.
"אבל בך נטפל אחר כך. יש לי משהו הרבה יותר מענג לטפל בו עכשיו".

"כן, גבירתי", ענה פולו. כמה שהוא רצה שיסלקו מעיניו את הכיסוי הזה והוא יוכל לראות הכל וכמה שהוא רצה לברוח לפני ששתי המרשעות האלו יתחילו לטפל בו. הוא לא באמת רצה להיות מחונך. הוא רק רצה לשחק קצת בעבד ושיתנו לו להריח בתי שחי ושתי אלו מדברות על להפוך אותו לסטייק. בחשאי הוא התחיל להלחם בקשריו וכמעט בדממה מוחלטת לפרום אותם.

שנטל החלה לקלף מתרז את המכנסיים הקצרצרים. תרז עזרה לה בהתפתלות של האגן.
המכנסיים נזרקו מול פניו של פולו ושנטל ראתה שתרז עדיין לא לובשת שום דבר מתחת.
ערוותה של תרז היתה מגולחת לחלוטין וחריצה היה סגור בצורה מושלמת. שנטל ירדה על ברכיה ופתחה בעדינות את החריץ. היא החלה ללקק מסביב. תרז הניחה את שתי רגליה על כתפיה של שנטל ונשענה לאחור על ידיה, נותנת לחברתה לענג אותה, לבסוף לא יכלה יותר והצמידה את ראשה של שנטל לתוכה ולחשה "תלקקי כבר ועמוק". שנטל, שאולפה במשך שלושה חודשים רחוקים לספק את כל צרכיה של תרז, לא חשבה פעמיים. לשונה החלה למצוץ את הדגדגן של תרז ולינוק אותו לפיה. אצבעותיה חדרו פנימה והחלו לענג את הנקודה הסודית של תרז. תרז התחילה לגנוח בקול רם ופולו לא ידע מה לעשות קודם - להתחנן להצטרף לחגיגה, להתעלף מהקולות או לברוח בשקט. לאו ובשקט הוא נמלט מהחדר. החשש ממה שצפוי לו, היה גדול מכל.

תרז שכבה על השולחן, מחזירה לעצמה את קצב הנשימה הסדיר. שנטל ליקקה את ערוותה, מרגיעה אותה ואז עלתה לשדיה וליקקה את פיטמותיה הזקורות של תרז.

"איפה החתול?" שאלה תרז, "תביאי אותו, שינקה אחרינו".

שנטל הציצה מתחת לשולחן ואמרה : "אני לא מאמינההההההה. פולו ברח".

תרז התחילה לצחוק ואמרה "אל דאגה, יקירתי, מבית הספר שלי אי אפשר לברוח.
תוך עשר דקות הכלבות המורעבות שלי יתפסו אותו ויביאו אותו עקוד ומוכן לענישה.
בנתיים יש לנו זמן לסיבוב נוסף."

שנטל בכל זאת דאגה. היא לא רצתה לאבד את העבד החדש שלה, אבל אם תרז אומרת, היא יודעת. היא נשענה על השולחן מעל תרז ואמרה לה "את יודעת למה אני הכי מתגעגעת?"

"למה?", ענתה תרז בחיוך משועשע.

"ממממ... שתדפקי אותי קצת ", השיבה שנטל.

תרז חייכה חיוך זורח וענתה "לעונג יהיה לי, אהובתי". היא התרוממה מהשולחן, ניגשה למגירה ושלפה סטראפ און בגודל בינוני. "תלבישי לי אותו, מתוקה".

שנטל מהרה לקשור את הסטראפ און לתרז. כמה שהיא אהבה לראות אותה כך.

"קודם תכיני אותו", אמרה תרז וסימנה לשנטל לרדת על ברכיה. שנטל שמה על הסטראפ את הקונדום שתרז הגישה לה והחלה למצוץ אותו לעומק פיה.

"זה מספיק, זנזונת שלי. נכון שאת עדיין הזנזונת שלי?", לחשה תרז .

"כן תמיד", ענתה שנטל.

"ייופי, מותק, אז בואי תתכופפי יפה לשולחן ותפתחי לי רגליים", ציוותה תרז.

שנטל נשענה על השולחן ופישקה את רגליה.

תרז התקרבה מאחוריה והחלה להחדיר את הסטראפ און לערוותה של שנטל, מילימטר אחר מילימטר. בין חדירה לחדירה, שואלת אותה "את רוצה עוד מותק? את צריכה עוד מותק?"

שנטל צרחה "כןןןןןןן, די כבר! תכניסי אותו, בבקשה! ותדפקי אותי כבר!!". תרז הכניסה את כולו בתנועה חדה והחלה לזיין את שנטל. לפתע נשמעה נקישה בדלת. תרז לא הפסיקה ואמרה "פתוח". שש מכלבותיה האנושיות והמאולפות של תרז נכנסו, כשפולו צלוב בשיניהן ומובל למרכז החדר מבוהל.

"אני אמשיך אתך אחר כך", לחשה תרז לשנטל ונשלפה ממנה. "אמרת שלחתול יש בעיות עם הלשון?", שאלה את שנטל.

"בהחלט", ענתה שנטל, "הוא טוען שהוא מתנשק רק מאהבה".

"מזעזע. טוב תכף הוא ילמד לעשות הכל מאהבה. אין בעיה, אני עומדת להכין לך אותו וול דאן".

תרז ניגשה לפולו משכה בשערו עד שפיו נפער לצעקה ודחפה את הסטראפ און הרטוב ממיציה של שנטל לפיו. "תמצוץ טוב טוב", פקדה.

פולו ניסה להתחמק, אבל תרז אחזה חזק בשערו והניעה את ראשו קדימה ואחורה לאורך הסטראפ און.

"חשבת לברוח, חתיכת בשר שכמותך?", אמרה תרז, " עכשיו אתה עומד ללמוד להכיר לעומק את המיצים של מלכתך ולאהוב ולהעריץ אותם". היא סטרה לו תוך כדי, בידה השנייה. כשנמאס לה, דחפה את ראשו לרגליה של שנטל וציוותה בכעס "לקק את מלכתך מיד!" פולו שלף לשון הססנית והתחיל ללקק את רגליה של שנטל. הוא ידע שזו רק ההתחלה והתחיל להתחנן לסליחתה של מלכתו, אבל שנטל לא התכוונה לסלוח לו כל כך מהר. שהעבד שלה יברח לה ויבייש אותה כך ליד מלכה אחרת ועוד ליד תרז?? היא נעלבה והיא רתחה מכעס, עד שבעטה בו לכיוונה של תרז.

תרז ציוותה על כלבותיה המאולפות לקשור את פולו, כמו שקושרים עוף בגריל - ידיים מהודקות, רגליים מהודקות ואז קשירה של הידיים לרגליים. "עכשיו הוא נראה כמו תרנגול הודו", צחקה "וככל הזכור לי, שנטל מיי דיר, את בשלנית מעולה. מה מוסיפים לעוף צלוי כדי שיהיה ממש טעים?"

"אהה... כמה עלי רוזמרין, פטרוזיליה ובצל ואיזה רוטב בשמל טוב", השיבה שנטל.

תרז ציוותה על כלבותיה להביא מהר את החומרים. היא קראה למשרתה האישי, שתלה את כל חבילת הפולו על שרשרת שהשתלשלה מהתקרה, כך שהוא היה תלוי כחצי מטר מעל הרצפה. פולו התחיל להתחנן לרחמים, אבל תרז סתמה את פיו בבצל גדול ודחפה לישבנו עשרה גבעולי רוזמרין טרי. את הזין קישטה בעשרה עלי פטרוזיליה שנקשרו בחוט ניילון עבה ובחוזקה, כך שלא יפלו. "עכשיו צריך רק לצלות", פסקה.

כלבתה היפה, דזירה, הגישה לה זוג נרות אדומים. תרז הדליקה אחד לעצמה ואחד לשנטל והשתיים התחילו להקיף את פולו מכל צדדיו, מחממות ומבשלות את בשרו .

"איך את אוהבת את הבשר שלך?", שאלה תרז את שנטל.

"רייר. אני אוהבת אותו, כשהוא עדיין אדום", אמרה שנטל .

"אז אין בעיה, תכף הוא מוכן להגשה", השיבה תרז.

פולו צעק מפחד ומכאב בכל פעם שהנר התקרב לאיבריו המוצנעים יותר והמוצנעים פחות, אבל הצעקות נבלעו בבצל שסתם את פיו.

תרז סימנה למשרתה האישי, שמיהר לשחרר את פולו מהתקרה.

השולחן כבר היה ערוך במפה אדומה ובמזלגות. המשרת הניח את פולו במרכז השולחן.

תרז ושנטל התיישבו והחלו לנעוץ את המזלג בבשרו של פולו. פולו בכה ולא רק בגלל הבצל.

לבסוף אמרה תרז, "בעצם יקירתי, מה שאני הכי אוהבת בעוף, זה לאכול אותו בידיים ובשיניים. תעזבי את המזלג".

שנטל ותרז החלו לצבוט בבשרו הרך של סטייק הפולו העסיסי, נושכות כל פיסת בשר.

"חסר לי קצת רוטב", אמרה תרז ושפכה על כל גופו של פולו רוטב בשמל לבן וריחני .

"מממממ, עכשיו זה הרבה יותר טעים", אמרה שנטל ונעצה ביס בזין של פולו.

"זהו, שבעתי", אמרה תרז, "ואחרי ששבעתי מאוכל, אני עדיין רעבה אלייך"

שנטל שיחררה את הבצל מפיו של פולו ושאלה" יש לך משהו לומר להגנתך?"

פולו לחש "אני יכול לנשק אותך, גבירתי?"

שנטל ענתה: "השתגעת? הפה שלך מלא בריח בצל!"

הן השאירו אותו עקוד על השולחן והלכו להשלים את מה שהתחילו קודם.

בפרק הבא - חכו ותראו! מי אמר שמגיע לכם כל פעם לדעת מראש??? icon_evil.gif


פולו

פרק ענק!!!

פולו • 21 במאי 2003
אניגמטית,

פרק ע נ ק !!!!
אחד מהפרקים שממש נהניתי לקרוא (מעניין למה...) icon_wink.gif

מסכן פולו icon_cry.gif , הפכו אותו לעוף בגריל.

שמתי לב שקיימים קווי דימיון בין "פולו" בסיפור לבין "פולו" האמיתי icon_biggrin.gif . אגב, ביה"ס לחינוך מיוחד עוד פתוח? הייתי רוצה לבקר שם בהקדם ולפגוש את תרז והכלבות (או אולי תרזה והנזירות).

ממש ממש נהניתי...מחכה לפרק הבא...
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 21 במאי 2003
פרק מעולה

מעורר מחשבות זימה icon_biggrin.gif

פולו אולי לא יאהב את זה אבל אני מנחש שבפרק הבא פולו ושי יהיו ביחד בעוד זוג הבנות האלילות מסתכלות עליהם.
שנטל עם רצועה והקולר על פולו , תרז עם רצועה והקולר על שי , וככה ישחקו בהם כמו שמשחקים בבובה על חוט.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 21 במאי 2003
אניגמטית

הכתיבה זורמת ופשוטה ביופיה
DomDomina​(שולט)

למה? למה?

DomDomina​(שולט) • 21 במאי 2003
למה להשאיר סיפורים כאלה מחרמנים לשעות הבוקר
דיברנו על זה,לא?
אנגמטית בבקשה,את הפרקים הבאים תכתבי בערב.
אי אפשר ככה,יש לנו דברים אחרים לעשות,ואיך אפשר שהראש אצל תרז שנטל וחברותיה.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
תשמעו,אחלה רעיון,לפתוח ביה"ס לעבדים ושפחות..... queen.gif whip.gif
DomDomina​(שולט)

שכחתי

DomDomina​(שולט) • 21 במאי 2003
אנגמטית,שכחתי,הרגת אותי מצחוק:

"שנטל שיחררה את הבצל מפיו של פולו ושאלה" יש לך משהו לומר להגנתך?"

פולו לחש "אני יכול לנשק אותך, גבירתי?"

שנטל ענתה: "השתגעת? הפה שלך מלא בריח בצל!"

: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
עתליה​(שולטת)
עתליה​(שולטת) • 21 במאי 2003

אניגמוש,

לא יודעת מה פולו-סטייק עשה....
אבל אין ספק שהענקת לו בפרק זה, פרס לא קטן icon_biggrin.gif
עתליה​(שולטת)
עתליה​(שולטת) • 21 במאי 2003
אגב...
יש כאן כמה תיאורים שממש תואמים את אב הטיפוס 'פולו-סטייק' icon_lol.gif
xpertlicker
לפני 20 שנים • 22 במאי 2003
xpertlicker • 22 במאי 2003
אניגמתית icon_wink.gif

צחקתי ,וצחקתי........ :lol : icon_lol.gif icon_lol.gif

פרק משעשע ביותר.... icon_eek.gif

למרות שמד החרמנות שלי דיווח על ירידה
של 9 מעלות בסולם החרמנות לעומת פרק ב' . . .

הכתיבה מלאה בהומור ושוטפת.

אהבתי מאוד. אין לי כבר סבלנות לחכות לפרק ד...
xpertlicker
לפני 20 שנים • 22 במאי 2003
xpertlicker • 22 במאי 2003
tom23 כתב/ה:
פרק מעולה

מעורר מחשבות זימה icon_biggrin.gif

פולו אולי לא יאהב את זה אבל אני מנחש שבפרק הבא פולו ושי יהיו ביחד בעוד זוג הבנות האלילות מסתכלות עליהם.
שנטל עם רצועה והקולר על פולו , תרז עם רצועה והקולר על שי , וככה ישחקו בהם כמו שמשחקים בבובה על חוט.

תום ,
הייתי ממליץ לך להיזהר בהצעות....יש לי תחושה שהסיפור הזה עומד להמשיך עוד פרקים
רבים.........
כך שגם אתה עלול למצוא את עצמך בתוכו.... icon_wink.gif