שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה קונים כאלה ? .ו... מה דעתכם ?

תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 23 בינו׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 23 בינו׳ 2004
רגע, וללכת עם זנב של סוס תקוע בתחת או עם קולר בגובה 15 סנטימטר שמחזיק את הסנטר למעלה, או עם נרתיק שמחבר את שתי הזרועות מאחורי הגב זה יותר אנושי?

אנשים עושים כל מיני דברים לא נוחים בגלל שזה מגרה אותם. לי אישית אי הנוחות של הנעליים האלה היתה מתגברת על כל סוג של ארוטיקה תוך שתי שניות בערך אבל יש אנשים שיותר פטישיסטים ממני (או שיש להם שיווי משקל יותר טוב).
בינתיים אני אפילו עם עקבים נורמליים יחסית צריכה זוג נעליים אחר לנהיגה ואיזה דום תומך כדי לעלות ולרדת את המדרגות לדנג'ן.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 23 בינו׳ 2004
את הזוג השני אפשר למצוא בארץ, חכה רק לקיץ..
את הראשון - אם כבר להשתמש בהם זה רק בישיבה, ושהעבד מעריץ אוץן או משהו כזה.
תנועה איתן מחייבת את העבד לשמש לך כאפיריון, אחרת באמת תצטרכי אלונקה... icon_smile.gif

לדנג"ן ממש לא הייתי ממליצה ללכת איתן, ובאופן כללי להגיע עם עקב דק לשם זו פעולה מזוכיסטית (שאמתכם הנאמנה חוטאת בה בקביעות), שהרי הרצפה שם מלאה חורים קטנים.

תאיר אני מזדהה בטירוף - כשאני צועדת עליהן, הדום שלי מחזיק אותי ואני פוסעת בקצב כל כך איטי, שאפילו השבלולים בדרך מאכילים אותי אבק...

ומלקוש, כל עקב הורס את הגב.
וזה המקום לשאול: האם יש בינינו כירופרקטים? אם כן, להתחיל לפרסם את עצמכם icon_wink.gif
Olive
לפני 20 שנים • 27 בינו׳ 2004

מי שזה עושה לו את זה

Olive • 27 בינו׳ 2004
אכן זה נראה בלתי אפשרי ולא בראי ללכת ככה.
מי שמעוניין בנושא יוכל לראותו מתואר בפרוטרוט בסדרת סירטי IVY MANOR שליטה נשית.
הם שם מתמודדים עם זה על בסיס יומי, כמעט בכל סצינה.
{dOmCruise{A
לפני 20 שנים • 14 בפבר׳ 2004

מזיק בהחלט שלא תעיזו לקנות

{dOmCruise{A • 14 בפבר׳ 2004
וגם שלא תעיזו לקנות מחוך, כי זה לא בריא לגב, ולוחץ על הכליות, וגם לא נח.

ולא לאכול פלאפל בתחנה המרכזית.

והצלפות - חס מלשמוע, זה מזיק לעור, ידוע שמי שחוטף הצלפות במשך שישים שנה כל יום, תוך 20-30 שנה נוספות ימות בטוח.

ועוד ועוד.

הנעליים בלינק הראשון הן מה שנקרא נעלי בלט, על שום התנוחה המזכירה את הרקדניות בבלט.

הן לא מיועדות לשימוש יומיומי רגיל, סביר שחלק קטן בלבד מהנשים יוכלו לישר את הרגל לתוך נעל כזו בעמידה, אבל זו אחלה נעל לסאבית בזמן סשן.

הנעל השניה היא עם עקב של שישה וחצי אינטש, שזה בערך 16-17 ס"מ, לא בטוח שיש להשיג בארץ, המידה במודעה אגב היא 14 כלומר משהו באיזור 43-44 ישראלי, שזה בפירוש נעל במידה - הממ חריגה.

בכל מקרה, נעלי עקב הן בהחלט פטיש, ולא כל עקב נועד ליציאה ו/או הליכה של יום שלם או אפילו ערב בילוי.

עיצה אחת אחרונה
כל מי שחושב על קנית נעלי עקב גבוהות במיוחד, 5 אינטש ומעלה (12 ס"מ ומעלה), ברשת ללא מדידה בפועל, טוב יעשה אם יזמין מראש מידה אחת יותר מהמידה הרגילה.
לנעלי עקב גבוה בשל הצורה המיוחדת יש נטיה להיות לוחצות טיפה יותר מנעל רגילה.
masterhaifa​(שולט)
לפני 20 שנים • 14 בפבר׳ 2004

נתתי כאן בעבר לינק של אתר בריטי לנעליים כאלו

masterhaifa​(שולט) • 14 בפבר׳ 2004
עם מחירים נחמדים מאוד למגפיים