שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתם לא מתחרטים על מה שאתם?

slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 23 בינו׳ 2004

אתם לא מתחרטים על מה שאתם?

slave for ever​(נשלט) • 23 בינו׳ 2004
אני מרגיש חרטה על-כך שאני עבד כי אני לא מצליח למצוא מישהי שתקבל אותי ככה ותסכים להיות איתי, ולממש את יחסי השליטה.

בנות ארצנו הקטנטונת, אוטומות, וברגע שהן שומעות על כך הן: נגעלות, נבעתות, מפחדות.
זה ממש מעצבן ולפעמים אני אומר לעצמי: דיי, חאלס, נמאס, אני רוצה לחזור להיות אותו אחד שהייתי לפני שגיליתי שאני עבד (גיל: 13 וחצי, אז גם התחלתי לכתוב כאן באתר של רונן).

אני לא מתחרט חלילה על שהכרתי את העולם הנפלא הזה הנקרא: BDSM או שהכרתי את האנשים בכל הפורומים העוסקים בעניין (אפילו שזה רק וירטואלי) ואין ספק שאני אמשיך להסתכל ולהנות מהתמונות, להוריד סרטים, לכתוב שירים על זה אבל הייתי רוצה להפסיק עם זה ולמצוא אהבה.

מה איתכם/ן?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 24 בינו׳ 2004

Re: אתם לא מתחרטים על מה שאתם?

סלייב, אני מבינה את התסכול שבו אתה נמצא.
כדי למצוא אהבה בבדס"מ צריך מונוגמיות או פתיחות שלא תיאמן.
רוב השליטות הן פוליגמיות, והבנות שאינן בתחום יכולות להרתע מזה (הולך לבוא כאן קטע שוביניסטי אך נכון עובדתית) משום שחלק לא מבוטל מהנשים מחפש את הגבר שיציל אותן, שיפתח להן את הקופסאות, שיגן עליהן מהעולם.
בחור שמוכן להיות לרגליה לא מספק את הצורך הזה, כי מעמדה זו הוא לא יגן עליה במאצ'ואיסטיות טיפוסית.
מכאן שהמצב אכן לא מזהיר אבל...
אדם לא יכול להתכחש למה שהוא, כי כך לעולם לא יהיה מאושר (חיים בארון)
ואהבה יש גם בבדס"מ, אהבה גדולה וסוחפת ברמות שמעבר לונילה, אבל הבעיה היא למצוא.

מאחלת לך המון סבלנות והצלחה, ובעיקר - אושר.
Tame
Tame • 24 בינו׳ 2004
לדעתי בדסמ לא מנוגד עד כדי כך לאהבה, הוא גם לא תמיד מנוגד למונוגמיה.
הכל תלוי בנקודת המוצא של שני בני הזוג, כל אחד ומה שמתאים לו.

וכן, יתכן שיותר קשה למצוא אהבה מנקודת מוצא של עבד בישראל משום שהיחס המספרי עומד כנגדך, אבל בכל זאת, לא בלתי אפשרי. (לפחות לדעתי)
ולפיכך אם יש סיכוי למצוא מה שאתה באמת רוצה, לא כדאי לוותר ולהסתפק בתחליף כי זה מראש מועד לכישלון.

מקווה שעזרתי.
LoveChilde​(שולטת){Gur123}
LoveChilde​(שולטת){Gur123} • 24 בינו׳ 2004
בגלל אותו קטע של השובניזם, ולמרות כמות מפתיעה של גברים שמוכנים "לתת לאישה הקטנה להנות מדי פעם", גם לדומיות, בעיקר צעירות יותר, די קשה.

אני לא מתחרטת על מה שאני- אין לי שליטה על זה, וצריך לזרום עם מה שיש. רק חבל שזה לא קל יותר.
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004

למה לשים את העדלה לפני הסוס

icon_idea.gif icon_question.gif למה לשים את העגלה לפני הסוס, קודם תמצא אהבה אחא-כך תמצא מלכה.
אני לא מבין למה אתה חייב לגשת ישר לבחורה ובין הדברים הראשונים שאתה אומר זה כן אני אוהב שמים כחולים, בירה וסאדו. קודם תמצא מישהי שאוהבת אותך ואתה אותה ואז תתחיל לרמוז בעדינות שזה סקסי מכות בטוסיק. אני אישית מכיר חבר שלי שבכלל לא בקטע והוא כל הזמן מביא לחברה שלו מכות קטנות על התחת. היא אומרת דבר אחד אבל בכל פעם שהוא עושה את זה היא מחייכת בהתרסה icon_rolleyes.gif . אז תן לזמן להתפתח אין צורך לרדוף אחרי סוסים דוהרים.

ובעניין של גאווה, אני יודע שאני בן-אדם יוצא דופן ואם יש דבר אחד בחיים שלמדתי זה להיות גאה במה שאתה גם אם זה לא בקונצנזוס. כי גם אחרים לא יכבדו אותך בהתחלה כשהם רואים שאתה לא שם פס הם יעריכו אותך בגלל הגאווה שיש לך למי שאתה.

תמיד אבל תמיד דע שאתה בן-אדם ייחודי שונה וחשוב ואף-פעם אל תיתן למישהו לפקפק בערכך.
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 27 בינו׳ 2004
kamor​(נשלט) • 27 בינו׳ 2004
סלייב , שיתפת במשהו כל כך אמיתי .

Black Lotus ציירה את התמונה נכון .

אבל הדברים לא כל כך שחורים כמו שהם נראים , אפשר למצוא אהבה מבלי לוותר על משחקי שליטה.

והדרך היחידה לכך היא קודם למצוא אהבה במשך הזמן לשתף (לא מייד ) ואז תתפלא מאד מה תוכל לקבל .

דרך אגב שיתוף אמיתי בין בני זוג שנבנה עם הזמן וכאשר לאט לאט המחסומים נופלים מוביל לדברים מדהימים .

למה ?

כי אז גם אתה מקבל שיתוף מהצד השני ואתה מגלה עולם מפתיע לגמרי .
אל תשכח שגם לה יש פנטזיות שחילחלו בה עם הזמן וחלק היא שומרת בסוד .שרק פתיחות מובילה אותך אליהם .

ושוב לא כל בני הזוג משתפים באופן מלא את תחושותיהם , וזה בדרך כלל נובע מכך שהצד השני לא פתוח , קשה וביקורתי .
ומענה לשאלתך ?

כן , גם אני בעבר הרגשתי כמוך בדיוק , אבל מעולם לא חשבתי לוותר על אהבה תמורת יחסי שליטה ללא .
דום31​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004

סלייב אפס

דום31​(שולט) • 23 במאי 2004
נגעת בנושא רגיש אצל רבים. אהבה לא קל למצוא וככל הנראה עוד יותר כשיש נטיות בדס"מיות.
עד כמה אפשר למצוא בן שמתאים לדרישותינו, ולו רק ה"די מינימליות" כמו שלפחות אני מגדיר את זה, זו שאלה קשה.
יש זיווגים מוצלחים כמו זאלופון ולוטוס כמו שהם מתארים את עצמם אבל האם באמת ניתן לזווג כל אחד ולכל סיר להתאים מכסה ?
אם היינו עושים סטטיסטיקה של כמה פעמים בשבוע גברים היו רוצים לקיים יחסים וכמה פעמים נשים היינו מקבלים לדעתי תוצאות די שונות. אם היינו מתארים כל סט תוצאות כעקומת התפלגות נורמלית ושמים אותם זה ליד זה אז העקומה הגברית הייתה מימין לנשית. מצד שני היה אזור חופף שבו יכולות להיות התאמות. יש גברים שיסתפקו בפעם אחת של יחסים בשבוע ויש הרבה יותר נשים מכך. להם קל יותר למצוא את האושר במובן הזה. אבל זה שיש התאמות מסויימות לא אומר שיש התאמות כלליות. לא נעים לי לתסכל בניגוד לרוח העידוד השורה פה אבל ריאליזם זה דבר חשוב.

מה שכן למה שלא תפרסם גם בעולם הונילי את היותך מוכן ויודע לפנק דרך מסז' בכפות הרגליים. המון נשים משתגעות על כאלו פינוקים. לא להגיד, לפחות לא בהתחלה, שאתה אוהב לפנק כפות רגליים כי זה כבר מין אלטרואיזם מחשיד. גם לא להגיד שתהיה מוכן לעשות זאת כשאתה למרגלות האשה או משהו כזה, או שאין לך בעיה גם אם כפות הרגליים של הגברת מסריחות באותו הרגע. רק שאתה יודע ומוכן לפנק את המישהי שתפתח איתך קשר. זה לא האידיאל שלך אמנם אבל זה יקל עליך לדעתי ליצור יותר התחלות ומי יודע אולי אחת מהן תהיה מוכנה להיפתח ליתר נכונותך להעניק את עצמך בשבילה.

מקווה שהייתי לך לעזר.
שבירה​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 23 במאי 2004

ועם זאת

שבירה​(נשלטת) • 23 במאי 2004
מה שנכתב כאן באמת מתוק ומעודד, אבל אני חייבת לציין שהנסיון שלי סותר את התאוריה. יש אנשים ונילים שבאמת לא מסוגלים ליטול תפקיד בדסמי במערכת היחסים, גם אם זו מערכת יחסים אוהבת, פתוחה וכנה, וגם אם הם יודעים בדיוק מה בן-הזוג אוהב. זה לא כל-כך פשוט.

ושאלה לכל מי שכתב כאן - מי מכם הצליח לנתב בן זוג ונילי לבדסמ? מי מכם הצליח להפוך בן זוג ונילי לדומיננטי?
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 24 במאי 2004
ניקי666 niki • 24 במאי 2004
אתה כותב שאתה מרגיש חרטה זה עצוב מאוד בעיקר בגלל שאתה לא שלם וגאה עם מי שאתה אבל זה לא משנה כי זה מה יש.....וצריך תחילה להשלים עם עצמך
לגבי בת זוג צדקה לירז כי רוב הדומיות הן לא מונגמיות גם בתדוג ונילית תרתע ממך אם תבקש ממנה להפוך לדומית
לדעתיט יש מספר אופציות
1.להמשיך לחפש כי אין דבר כזה שאין דבר כדה
2.לנהל מערכת יחסים ונילית במקביל ויסלחו לי כל אלה שיחלקו עלי
בכל מקרה בהצלחה