סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך נהייה לי הפטיש לרופאים-סיפור לגמרי אמיתי.

זקוקה לרופא
לפני 11 שנים • 8 במאי 2012

איך נהייה לי הפטיש לרופאים-סיפור לגמרי אמיתי.

זקוקה לרופא • 8 במאי 2012
הסיפור אמיתי לגמרי.......
הייתי בת 14 בשיעור ספורט בית ספר נפלתי ונחבלתי בגב. המנהל בבית ספר פינה אותי לקופח לרופא אורטופד כדי לראות אם לא נגרם נזק....השאירו אותי שם לבד....
לאחר כחצי שעה קראה האחות בשמי..נכנסתי לחדר הרופא והאחות נשארה שם עומדת לצידו. הרופא שאל אותי שאלות לגבי החבלה וכשניסיתי לענות קטע אותי בגסות ובאופן קשוח ואמר בואי ניגש לבדיקה. ואז האחות נעלה את הדלת... האחות אמרה לי תתפשטי ותעלי למיטה......מה להתפשט מה להוריד...הייתי במבוכה...הכל להוריד אמרה לי בטון מצווה מכנסיים חולצה חזייה תחתונים.....הייתי בהלם אבל הייתי ילדה ביישנית ותחשבו שסה היה לפני למעלה מ30 שנה. התפטתי ועליתי רועדת למיטה. ישבתי על המיטה. האחותניגשה אליי וגערה בי ככה מחכים לבדיקת רופא.תשכבי על הגב ותפסקי רגליים.....אורטופד לפסק רגליים?....לא האמנתי אבל פחדתי להתנגד......הרופא ניגש אליי והתחיל למשש את גופי בגסות רבה צבט את הפטמות בחוזקה.....מעך את שדיי בכוח רב......התחלתי לבכות....תבכי תבכי היא אמרה אנחנו לא מתרגשים מזה...ואז מצאתי את עצמי ברגליים מפוסקות ורופא חופר לי עם האצבע בכוס...הייתי בתולה....ירד דם בכיתי מאוד אבל זה לא הפסיק...האחות הפכה אותי על הבטן והתחילה לדחוף ליאצבע לתחת...והיא חפרה בתוכו ...........היום אני מבינה שהיא פשוט זיינה אותי הם שניהם זיינו אותי......הם היו מבוגרים סוטים וכנראה נהגו לשתף פעולה בקביעות....ככה זה נראה לי....הבדיקה נראתה לי כנצח.....כשהם סיימו.....הורתה לי האחות להתלבש מהר ולעוף החוצה
ואמרה לי כי אני חייבתלהגיע לביקורת בעוד שבוע.............ואני......חזרתי לביקורת.

זה הסיפור ממנו התחיל הפטיש שלי בעניין ומאז זה לא הפסיק......
up u rs​(אחרת)

אישית

up u rs​(אחרת) • 8 במאי 2012
אני מאוד מקווה שמדובר בפנטזיה חולנית. כי אם הסיפור הזה אמיתי הוא מחריד. היית צריכה להתלונן!
    התגובה האהובה בשרשור
Sirene{John}
Sirene{John} • 8 במאי 2012
אולי כדאי לשמור קצת את הביקורת או את ההוראות למה שהיא הייתה צריכה לעשות או לא לעשות בבטן, אחריי הכול מדובר על זיכרון מלפני שלושים שנה שנראה שזו פעם ראשונה שהיא חולקת אותו בפומבי.

(אין בדברים שלי ביקורת, אלא פשוט ניסיון להשים את עצמי בנעליה. לו אני הייתי הקורבן, הייתי מעדיפה לקבל תמיכה ועידוד יותר מאשר ביקורת על התנהלותי אז).

צריך הרבה מאוד תעצומות נפש בכדיי לעשות דבר כזה.

יקירה אני דיי מזועזעת ממה שכתבת, ומן הסתם גם אני מקווה שזה לא אמיתי. אני גם מקווה שמה שאת מעבירה את עצמך עם הסשנים הללו לא גורם לך לחוות את הטראומה הזו שוב ושוב, וכדאי מאוד לספר על כך לבן הזוג שלך, וכפי שהמפקדת אמרה ייעוץ מקצועי יכול גם לעזור, ברגע שתרגישי שאת מוכנה לכך. אבל תלכי עם מה שאת מרגישה בנושא, ואם המשחקי רופא-חולה גורמים לך להרגשה טובה יותר לאחר מכן, אולי זו דרך ההתמודדות שלך. כל התשובות לאיך צריך לנהוג קבורות עמוק בתוכך.

כל הכבוד על האומץ להיחשף ככה, למרות שאני לא בטוחה כמה תמיכה תוכלי לקבל כאן. תשמרי על עצמך.
לילי ש'
לילי ש' • 8 במאי 2012
נראה לי די ברור שמדובר בפנטזיה.