בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כליאה

vortex​(שולט)
לפני 11 שנים • 26 במאי 2012

Re: כליאה

vortex​(שולט) • 26 במאי 2012
Inner Silence כתב/ה:
מערכת יחסים ארוכת טווח עם גבר בתנאי שבי/כליאה.
כל המשתמע מכך,
פסיליטיס מינימליים, חדר נעול עם מפתח, מזרון מרופט, שמיכה אחת דקה, מקלחת על בסיס יומי עם כמות מים וסבון מוגבלת, אוכל מוקצב ל 3 ארוחות ביום בכמויות מצומצמות, מספיק על מנת שלא לחלות/למות.
ניצול מיני לצרכים אישיים, שימוש כאובייקט כלכלי/מכניס (הזנייה).
ניתוק מוחלט מהעולם שבחוץ, אפס אינטראקציה עם בני אדם, אפס חשיפה לפלטפורמות תקשורת.
עונשים, מתקני עינויים, mind games.

ובאחת, בלי שום הודעה מראש, לאחר תקופה מאוד ארוכה,
לשחרר אותו אל העולם.

יפה אמרת.., אחלה של פנטזיה
אם כי מעטים הם האנשים שיהיה להם מספיק אומץ לעשות את זה...
אם את רשמת את זה אני מקווה שאת אחת מהן, ואני מקווה שתמצאי את הבן זונה שיעשה לך את זה!!
בשביל זה אני עונה לך - כדי לבדוק את הגבולות שלך, בשביל לראות אם דיבורים לחוד ומעשים לחוד..
את מה שתארת כבר עשיתי מספר פעמים בעבר - אם כי הכליאה היתה לתקופה קצרה ולא ארוכה - מספר ימים בודדים בכל פעם. וגם אותם ימים היו בהתאם לתנאים שהוגדרו והוסכמו מראש..
לפחות עד שמכירים אחד את השני טוב ואת הגבולות אחד של השני צריך להזהר..

אשמח לפתח את הנושא במסנגר שלי
vortex69 internal

יה...., שתהיה שבת שלום
vortex69
4X4​(אחר)

4X4​(אחר) • 26 במאי 2012
Mary Jane כתב/ה:
Inner Silence כתב/ה:
[quote=

הצלחת לעורר אותי עם מחשבה שלא חלפה בראשי כעיקר.
את חושבת שהוא מחכה לרגע שהוא ישמע את המפתח המסתובב בדלת? את נקישות עקבייך על הרצפה מתחזקים לכיוונו? שהנה ועוד רגע קט דמותך הנשית תתגלה לפניו?
את חושבת שכל היום שחלף עליו בלעדייך מתגמד לכדי כלום של ממש לעומת דמותך מולו שאוחזת בשלשלאות שמחברות ביניכם?

כמו שאמרת, בא לי כל-כך! icon_smile.gif

רק טבעי שכך יהיה. כדמות היחידה בעולמו אהיה גם החסד וגם האימה.
אני חשבתי על מישהו שיתנגד לכל המהלך, שייחטף בניגוד לרצונו. ככל שיחלוף הזמן והשנים יעברו הוא ילמד לאהוב אותי, הוא יהיה חייב לאהוב אותי, וזה יהיה יפה כל כך : )

לאהוב לא בטוח, אבל אולי השלמה - ראי תסמונת בטי הרסט,
אם אני במקומו , במצב שתארת- על ההתחלה - מנסה לשחוט את החוטפ/ת - לפני שאתרגל ואחלש...
היה סרט כזה - "מיזרי" אם אני לא טועה - על מישהי שחטפה מישהו שרצתה שיאהב אותה וכלאה אותו - אם אני לא טועה בשם..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מאי 26, 2012 4:17 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
4X4​(אחר)

4X4​(אחר) • 26 במאי 2012
Inner Silence כתב/ה:
כל המשתמע מכך,
פסיליטיס מינימליים, חדר נעול עם מפתח, מזרון מרופט, שמיכה אחת דקה, מקלחת על בסיס יומי עם כמות מים וסבון מוגבלת, אוכל מוקצב ל 3 ארוחות ביום בכמויות מצומצמות, מספיק על מנת שלא לחלות/למות.
ניתוק מוחלט מהעולם שבחוץ, אפס אינטראקציה עם בני אדם, אפס חשיפה לפלטפורמות תקשורת.

לשחרר אותו אל העולם.

פנטזיה נחמדה - icon_smile.gif
Mary Jane
לפני 11 שנים • 27 במאי 2012

Mary Jane • 27 במאי 2012
מיזרי, סרט מכונן בז'אנר ~)
עמוק
לפני 11 שנים • 27 במאי 2012

עמוק • 27 במאי 2012
Mary Jane כתב/ה:
מיזרי, סרט מכונן בז'אנר ~)

את מוצאת במיזרי אלמנטים אירוטיים?
Something​(נשלטת){TK}
לפני 11 שנים • 30 במאי 2012

Something​(נשלטת){TK} • 30 במאי 2012
בכוח המוח כתב/ה:
Inner Silence כתב/ה:
כל המשתמע מכך,

לשחרר אותו אל העולם.

מאוד מרגש, בעיקר כי אני מדמיינת את הכבלים כדו צדדיים. אין לי עניין או ריגוש לנהוג כך במישהו שאני לא רוצה אותו בטירוף. מהבחינה הזו השחרור אל העולם היא אבן בוחן לשנינו.
מרגש לא רק לראות איך הוא מגיב לשחרור "אל העולם", אלא גם איך אני מגיבה לתגובה שלו: הוא נעלם? הוא מתדפק על הדלת? הוא מצליח "להשתקם"? הוא מבין שמה שהכי טוב לו זה קרוב אלי ולמזרן המרופט?

היפה והחיה, גרסת ה-BDSM

מסכימה עם בכוח המוח ואוסיף שזה מעניין לשני הצדדים, אני חושבת שיותר לנשלטת מכיוון שחוסר אינטרקציה והזנייה כפי שתיארת אותה זה בעצם עולם אחר, זה ניתוק מוחלט, ואח"כ החזרה לחיים והשיקום זה תהליך, לא חושבת שכדאי ישר לשחרר לעולם אלא אפטר קר ממושך עדיף על פני זה.
שוטרת*
שוטרת* • 30 במאי 2012
איך רק עכשיו נתקלתי בזה? (:

זו פנטזיה עתיקה שיש לי. אולי תאהבי icon_wink.gif
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=20456&highlight=

בעיני, הטיפוס היחיד שיכול להתאים לכזו פנטזיה, הוא אותו אחד שממש ממש מתנגד לה .שחלילה לא יהיה בו שום רצון להישאר שם, הכרחי שהוא ישנא אותך, יהיה הרבה יותר מיוחד אם הוא יתעב אותך, ואז בלית ברירה הוא מוצא את עצמו משווע אלייך.

תהליך קסום בעיני.
Inner Silence
Inner Silence • 30 במאי 2012
שוטרת* כתב/ה:
איך רק עכשיו נתקלתי בזה? (:

זו פנטזיה עתיקה שיש לי. אולי תאהבי icon_wink.gif
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=20456&highlight=

בעיני, הטיפוס היחיד שיכול להתאים לכזו פנטזיה, הוא אותו אחד שממש ממש מתנגד לה .שחלילה לא יהיה בו שום רצון להישאר שם, הכרחי שהוא ישנא אותך, יהיה הרבה יותר מיוחד אם הוא יתעב אותך, ואז בלית ברירה הוא מוצא את עצמו משווע אלייך.

תהליך קסום בעיני.

קראתי icon_smile.gif
זו פנטזיה שהיא כמעט אחד לאחד הפנטזיה שלי, פרט לסוג הקורבן.
אין לי שום אינטרס לחטוף אדם אקראי מהרחוב, אין לי בזה ריגוש, וזאת לאור העובדה שאין לו שום רגש כלפיי ולהפך.
אנסה להביא לכאן דוגמא שאולי תמחיש לך, לכולם את אשר כיוונתי אליו.

גבר, דעתן, בגבול היהירות, חזק, מושך ויזואלית ואינטלקטואלית, מאתגר, עובד, בעל חיי חברה פעילים, נפש חופשיה ועצמאית - כל זה, שלך. בנוסף לכל זה הוא אוהב אותך כל כך.

את מחליטה לקחת ממנו את כל זה באחת, בלי שום הודעה מראש.
כולאת אותו, מנתקת אותו, ורומסת את תחושת הבטחון שהוא שאב ממך מעצם קיומך והיותך מרכז עולמו.

בהתחלה הוא לא לגמרי מבין, כך שהוא עדיין סלחן כלפייך.
עם הזמן הוא מתחיל לעכל את המקום שלו, ואת החלק שלך בזה, והוא כבר כועס ומלא דרישות לשחרר אותו.
הכעס הופך לתסכול ועם זה מגיעים האיומים, ההיסטריה, הבכי... המניפולציות (שלו) והריגוש שלך.
בשלב הזה הוא כבר טוען בפנייך שהוא אינו אוהב אותך, יותר מזה, הוא מטיח בפנייך שכל מה שהוא מרגיש כלפייך זו שנאה טהורה (הוא לא באמת יודע על מה הוא מדבר) וכל מה שאת רוצה לעשות זה להביא אות לקצה של הרגש הזה.
מנסה למצוא דרכים להשתחרר, כאוס של רגשות ותחושות, כניעה, הסתגלות למצב שנכפה עליו, אוהב אותך אחרת, חזק יותר ותלותי יותר.
הוא כבר לא ירצה ללכת - אך זה עדיין לא מספיק.

השחרור - אבן הבוחן לאהבה ה"אחרת" הזאת שנוצרה, שעזרת ליילד אותה.
יסתגל לבחוץ? יחזור אלייך בתחינה לקבלו בחזרה? או אחר?
icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 30 במאי 2012
לא יודעת, לי אישית יש בעיה עם כאלו שנכנסים איתי לסיטואציה כשהם כבר מאוהבים בי/נמשכים אלי. אולי כי אני יודעת שזה בעצם מקל עליהם את הסבל.
זה קצת מוריד לי.. (:
בחור יפה מחפש שמנה
לפני 11 שנים • 13 ביוני 2012
בחור יפה מחפש שמנה • 13 ביוני 2012
זה כל כך הפנטזיה שלי, אני בהחלט אשמח שתיפול בחלקי הזדמנות כזאתי לתקופה של חודש-חודשיים. הטוטאליות !!!