לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כליאה

a מק
לפני 11 שנים • 17 באוג׳ 2012
a מק • 17 באוג׳ 2012
[quote="מידאס'"]
Peter Pan כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
Peter Pan כתב/ה:
כתב/ה:

.....
עוד שאלה אלייך מרי - מהי עמדתך לגבי נשלטים\נשלטות שבאופן אפריורי כל מעשה או אימרה שלך מבחינתם הוא מדהים, נפלאה, מעולה, אלוהי?

חמודים.

מרי זאת הייתה תשובה מדהימה, גאונית, חד פעמית, אחת לדור, אין פה אף אחת אחרת שהייתה יכולה לחשוב על תשובה כזאת, תשובה שרק ממחישה מה שמזמן ידעתי - איזו שולטת אמיתית את ובר מזלהוא כל מי שיזכה לשרתך (ווינק, ווינק)

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

מיסטר פן, אין לך איזה טינקרבל להטריד?

ולך, מר מידאס - אין אמירה יותר מקורית להגות?
מידאס'
מידאס' • 17 באוג׳ 2012
האם העצמת עצמך באמצעות לעג לאחרים זהו בסיס אישיות חיובי בעינייך? 

כוונתי היתה ועודנה כפי שעליך להבין היא להצביע על לאקונה זאת. לשאלתך, החל משלב גיל ההתבגרות, תקופה בה עליך לאמץ לך אמת כלשהי, מקוריות בחוקיה שקולה למוסר גמיש, וזאת ידידי הגדרה שעולה בקנה אחד עם צביעות.
a מק
a מק • 17 באוג׳ 2012
האם העצמת עצמך באמצעות לעג לאחרים זהו בסיס אישיות חיובי בעינייך? 

לא, זה סתם תחביב משעשע

כוונתי היתה ועודנה כפי שעליך להבין היא להצביע על לאקונה זאת.

"לאקונה". העיקר שלא עפת על עצמך. טול קורה.

לשאלתך, החל משלב גיל ההתבגרות, תקופה בה עליך לאמץ לך אמת כלשהי, מקוריות בחוקיה שקולה למוסר גמיש, וזאת ידידי הגדרה שעולה בקנה אחד עם צביעות.

וואו, איזה ניתוח התפתחותי פוקח עיניים. חבל רק שההקשרים שאתה מבצע חסרים כל טעם והגיון.
א. האמת האנושית משתנה תדיר. אנו מאמצים מדי יום ביומו פיסות חדשות לפאזל, מרכיבים ומפרקים. אין לי מושג על איזו אמת אתה מקשקש, אמיתות מוחלטות בגיל ההתבגרות קיימות רק בתנועות נוער פאשיסטיות.

ב. מה הקשר לעזאזל בין מקוריות "על חוקיה" (כל כך קשה לדבר כמו בן אדם נורמלי? אתה מדבר על אמצעים להאדרה עצמית - אתה מקבל זיקפה מנטאלית כשאתה שומע בנבכי מוחך את קולך לוחש את המילים הללו? השקע יותר ברהיטות רעיונית), לבין מוסר גמיש?
סה"כ ציינתי שלומר (לכתוב) לי "מיסטר פן, אין לך איזה טינקרבל להטריד?" זה לא הדבר הכי מקורי (שלא לומר מתוחכם) שאפשר לבחור מכלל ארסנל התקיפה הוירטואלית. גם לא הפעם הראשונה שאני שומע (קורא) זאת. מפה עד ל- "מוסר גמיש" - לתודעתך המוזרה פתרונים.

ג. אני לא ידידך. או כנאמר בלשון העם: "אל תקרא לי אחי ואל תזיין את אחותי".

ד. ובקשר לזה שמקוריות, מוסר גמיש, צביעות, הכל בקנה אחד.. תמסור ד"ש שם בכוכב שלך.
כולה טענו שאתה לא מקורי, זאת ודאי לא הפעם הראשונה.[B]
רפאל
לפני 11 שנים • 18 באוג׳ 2012
רפאל • 18 באוג׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
Mary Jane,

היית כולאת את קרישנמורטי במרתף שלך?

לא, אבל הייתי כולאת אותך (;
רק לקצת, אתה יודע..

זה הדדי! icon_smile.gif
Mary Jane
לפני 11 שנים • 18 באוג׳ 2012
Mary Jane • 18 באוג׳ 2012
רפאל כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
Mary Jane,

היית כולאת את קרישנמורטי במרתף שלך?

לא, אבל הייתי כולאת אותך (;
רק לקצת, אתה יודע..

זה הדדי! icon_smile.gif

איכס, הדדיות ׁ( ;
a מק
לפני 11 שנים • 19 באוג׳ 2012
a מק • 19 באוג׳ 2012
ציטוט:

איכס, הדדיות ׁ( ;

אוקי, אז נכלא רק אותך. (עברתי על חוקי הפורום?)
Mary Jane
לפני 11 שנים • 19 באוג׳ 2012
Mary Jane • 19 באוג׳ 2012
לפנטז מותר. אתה יכול, לצורך העניין, לפנטז שאתה נסיך מונאקו, פיטר פן שכוח המשיכה ופגעי הזמן אינם חלים עליו או לפנטז שתכלא אותי.
השאלה מה הסבירות שכל זה יתממש היא שאלה שונה לחלוטין. (:
Geshem Black
לפני 11 שנים • 8 בנוב׳ 2012
Geshem Black • 8 בנוב׳ 2012
השרשור הזה מזכיר לי את הספר JUSTINE של הסופרת הסקוטית, אליס תומסון.

הפרוטגוניסט המתואר כאדם עם פני מלאך, שבד"כ מסוגל להשיג את כל מי שאי-פעם יחפוץ וירצה,
נהנתן, גאוותן, נהנה מיופי ומרעיף אהבתו רק על דברים שהם בעיניו יפים חיצונית,
בריקנות הזו, הוא פוגש את ג'סטין, שהינה הבחורה היפה ביותר שראה בחייו, ומיד רוצה אותה לעצמו. מאמין שיכבול אותה לחייו ויכפה עליה זוגיות תחת מרותו. אך תומסון עושה כאן תרגיל של cul-de-sac, כלומר, ג'סטין חוסמת לו את הדרך ומציבה את הדרך שלה כיחידה שקיימת.
היא כולאת אותו בחדר קטן, במקום עליו חלם בחלומותיו, ערום, קשור בשלשלאות לכדור ברזל כבד.
היא מביאה לו אוכל כשחפצה בכך, משתמשת בו כרצונה. הוא מנסה להרוג אותה פעם אחת, ומגלה כי היא נצחית, ובלתי ניתנת להריגה. או כך זה מרגיש בהזיית החולשה הבלתי אפשרית סטייל "מיזרי" של קינג. את העריץ שלך אי-אפשר לחסל או להשמיד, הוא ישחרר אותך כשירגיש בכך צורך, אם אי-פעם יראה זאת לנכון. ניסיונות בריחה יכשלו וילוו בעונש כבד, המרות מכבידה, העול עמוס ומשפיל. אלו חיים שנועדו להשלמה, והשלמות היא בכדי אהבת הכובש שלך.
לידי כך הגיעו הדברים. וג'סטין שמתוארת כעל-אדם, כחיה פראית שמרסנת עצמה כשרצונה בכך,
שמחליפה זהויות בכדי להתל ולפתות, כדי להוליך שולל ולהוביל לדרך האולטימטיבית שלה,
זה מעורר קנאה, להיות כמוהה או תחתיה. לתמוך בה לצידה, מתחתיה או מעליה.

אני חושב שיש בכולנו צורך להראות לאלו שתמיד חושבים שהם נעלים מאיתנו, או יפים\חכמים\מוצלחים מאיתנו כמה שהם לא. כמה שאנחנו יכולים לגרום להם להתחנן תחתינו ואנחנו נפנה את הגב, נחייך לעצמנו ונצעד החוצה, נועלים אותם מאחורינו, לצרכינו הפרוורטים.
בעולם שבו אין חוקים או סנקציות חמורות, אולי זה היה יכול להתממש,
אך מרבית הזמן נמשיך לקיים את הפנטזיה בראש, כי שם זה אפשרי, ושם זה הכי מספק.
שחורה​(שולטת)
לפני 11 שנים • 9 בנוב׳ 2012

.

שחורה​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2012
אמרו קודמיי ונכון:"פנטזיה". לצערי הרב בארץ אין בדסמ יש רק חבורת גברים בכיינים ושוביניסטים שפוחדים עד מוות מנשים אסרטיביות וחזקות.
wanted​(נשלט)
לפני 11 שנים • 13 בנוב׳ 2012

Re: כליאה

wanted​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2012
Inner Silence כתב/ה:
מערכת יחסים ארוכת טווח עם גבר בתנאי שבי/כליאה.
כל המשתמע מכך,
פסיליטיס מינימליים, חדר נעול עם מפתח, מזרון מרופט, שמיכה אחת דקה, מקלחת על בסיס יומי עם כמות מים וסבון מוגבלת, אוכל מוקצב ל 3 ארוחות ביום בכמויות מצומצמות, מספיק על מנת שלא לחלות/למות.
ניצול מיני לצרכים אישיים, שימוש כאובייקט כלכלי/מכניס (הזנייה).
ניתוק מוחלט מהעולם שבחוץ, אפס אינטראקציה עם בני אדם, אפס חשיפה לפלטפורמות תקשורת.
עונשים, מתקני עינויים, mind games.

ובאחת, בלי שום הודעה מראש, לאחר תקופה מאוד ארוכה,
לשחרר אותו אל העולם.

אוהבת icon_smile.gif