שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי שונאים בבדסמ?

walking dead
לפני 11 שנים • 4 ביוני 2012
walking dead • 4 ביוני 2012
אני שונאת... טוב, שונאת זו מילה לא מתאימה. מתעבת - כשמנסים להגדיר מי "בדס"מי אמיתי" ומי לא וכמובן כשמנסים לדחוף דברים לתוך הגדרות מרובעות.

אה, ועדיין לא מצאתי את מי שיסביר לי מה זה לכל הרוחות שליטה מנטלית icon_smile.gif
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
"שגעון גדלות",
אגו,
אני הכל יכול,
זה שאתם משקרים לעצמכם שאתם שולטים ובסוף מתברר שאתם עוד גור קטן וחמוד עם בעיות וטראומות ילדות,
כשאומרים: "הנשלטות אצלי/שלי", "אני האדון/המאסטר" וכדומה,
המחשבה שיש לכם יכולת לנתח פסיכולוגית ולהבין icon_lol.gif ,
זה שהיום היא אוהבת והוא הכי מדהים בעולם ומחר היא שונאת והוא אדם מסוכן,
הדרמטיות והדרמות קווין,
זה שאתם חושבים שאתם הורסים במראה,
שליטה מלמטה,
כל המשחק הזה.
זה בתמצות, זו לא שינאה, אבל העליבות משעשעת

מבחינתי זה עניין של אישיות, או שיש לך את זה או שלא, אני לא רואה בבדסמ מקום לפתור בעיות,
כל סוג של בעיה.
באהלפההרבה​(אחרת)
באהלפההרבה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
אנחנו הכי שונאים זונות מטומטמות!

בדיוק! מה הן חושבות לעצמן! שיפסיקו למכור את הגוף שלהן ושיעלו את מנת המשכל שלהן, לפחות אחד מהשניים כי להיות גם זונה וגם מטומטמת זה ממש מוגזם!

אני אגב הכי אוהבת את פסיכומניאק. אני יודעת שזה שרשור על שנאה, אבל אני לא יכולה להתאפק.
באהלפההרבה​(אחרת)
אני, האמת, תוהה מה כן בשבילי בתחום הזה. אני לא אוהבת כאב, לא אוהבת "לזכור את מקומי" הקטן והמסכן, לא אוהבת כשמצפים ממני לקבל את כל סיפוקי מלספק את האדם שמולי, מבלי לדרוש לעצמי שום דבר פרט לפריווילגיה לספק את הוד מלכותו. לא אוהבת סגידה, לא אוהבת השפלה, לא אוהבת תמונות של נשים קשורות בכל מני זוויות ביזאריות, מצבטי פטמות, מחטים בכוס, סימנים כחולים על התחת. לא אוהבת 24-7, לא אוהבת להיות של מישהו במקום עם מישהו, לא אוהבת "אז מה חשבת, שזה יהיה שוויוני?", לא אוהבת לתהות אם אני בכלל וונילית. יש מצב, אגב.

(אם כי הנסיון שלי בכל העסק מועט מאוד).

[אבל אני כן אוהבת את הקהילה עצמה]

{ומסיבות}

<וסוגריים>.
עלומה​(אחרת)
באהלפההרבה כתב/ה:
אני, האמת, תוהה מה כן בשבילי בתחום הזה. אני לא אוהבת כאב, לא אוהבת "לזכור את מקומי" הקטן והמסכן, לא אוהבת כשמצפים ממני לקבל את כל סיפוקי מלספק את האדם שמולי, מבלי לדרוש לעצמי שום דבר פרט לפריווילגיה לספק את הוד מלכותו. לא אוהבת סגידה, לא אוהבת השפלה, לא אוהבת תמונות של נשים קשורות בכל מני זוויות ביזאריות, מצבטי פטמות, מחטים בכוס, סימנים כחולים על התחת. לא אוהבת 24-7, לא אוהבת להיות של מישהו במקום עם מישהו, לא אוהבת "אז מה חשבת, שזה יהיה שוויוני?", לא אוהבת לתהות אם אני בכלל וונילית. יש מצב, אגב.

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

מציצנות זה גם סוג של פטיש ולא טעית בלהיות במקום שמרכז פטישים, לכן אין באמת נכון או לא נכון, יש מי מתאים לך.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2012
אני שונאת (שנאתי, מניחה שעדיין), גברים שכל עיסוקם בבדסמ מתמצה בהזדמנות לקבל מציצה מושקעת במקום לזיין כמו בן אדם. כאילו, בן אדם! עם כל הכבוד להוד מגניבותך וכל זה, בניגוד לשמועות, לנשים אין באמת נרתיק ודגדגן בגרון.
hybrid

אני שונאת

hybrid • 4 ביוני 2012
את זה שאני אוהבת את זה.
באהלפההרבה​(אחרת)
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

מציצנות זה גם סוג של פטיש ולא טעית בלהיות במקום שמרכז פטישים, לכן אין באמת נכון או לא נכון, יש מי מתאים לך.

לא יודעת אם מציצנות, כשאני צופה בהצלפות אני מתכווצת מכאבי הזדהות. גם פורנו בדסמי לא עושה לי את זה. אני צריכה לחשוב מה כן עושה לי את זה. רצוי כשאני עומדת על הראש ותקוע לי חציל בתחת. אולי זה יתן לי השראה...
עלומה​(אחרת)
באהלפההרבה כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

לא יודעת אם מציצנות, כשאני צופה בהצלפות אני מתכווצת מכאבי הזדהות. גם פורנו בדסמי לא עושה לי את זה. אני צריכה לחשוב מה כן עושה לי את זה. רצוי כשאני עומדת על הראש ותקוע לי חציל בתחת. אולי זה יתן לי השראה...

אוקיי
DomMale4fem
DomMale4fem • 4 ביוני 2012
פרלין כתב/ה:
בניגוד לשמועות, לנשים אין באמת נרתיק ודגדגן בגרון.

אלו לא שמועות! היה סרט שלם על זה! במו עיני ראיתי אותו (כולל הזיקוקים בסוף)!

icon_wink.gif