סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי שונאים בבדסמ?

drm​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 4 ביוני 2012
drm​(מתחלף) • 4 ביוני 2012
1. נשים שמנצלות גברים בשביל כסף ומשתמשות בבדס"מ כתירוץ לזה.
2. דברים שנכנסים לתוך איבר המין (הזכרי)
באהלפההרבה​(אחרת)
באהלפההרבה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
באהלפההרבה כתב/ה:
אני, האמת, תוהה מה כן בשבילי בתחום הזה. אני לא אוהבת כאב, לא אוהבת "לזכור את מקומי" הקטן והמסכן, לא אוהבת כשמצפים ממני לקבל את כל סיפוקי מלספק את האדם שמולי, מבלי לדרוש לעצמי שום דבר פרט לפריווילגיה לספק את הוד מלכותו. לא אוהבת סגידה, לא אוהבת השפלה, לא אוהבת תמונות של נשים קשורות בכל מני זוויות ביזאריות, מצבטי פטמות, מחטים בכוס, סימנים כחולים על התחת. לא אוהבת 24-7, לא אוהבת להיות של מישהו במקום עם מישהו, לא אוהבת "אז מה חשבת, שזה יהיה שוויוני?", לא אוהבת לתהות אם אני בכלל וונילית. יש מצב, אגב.

(אם כי הנסיון שלי בכל העסק מועט מאוד).

[אבל אני כן אוהבת את הקהילה עצמה]

{ומסיבות}

<וסוגריים>.

מציצנות זה גם סוג של פטיש ולא טעית בלהיות במקום שמרכז פטישים, לכן אין באמת נכון או לא נכון, יש מי מתאים לך.

לא יודעת אם מציצנות, כשאני צופה בהצלפות אני מתכווצת מכאבי הזדהות. גם פורנו בדסמי לא עושה לי את זה. אני צריכה לחשוב מה כן עושה לי את זה. רצוי כשאני עומדת על הראש ותקוע לי חציל בתחת. אולי זה יתן לי השראה...

אוקיי

האמת, עכשיו היתה לי הארה (ידעתי שהחציל יעזור!): אולי אני נמשכת לאנשים. זאת אומרת, לא לסיטואציות אלא לאנשים ספציפיים, ששולתתתתים בעיניי. וזה מוביל אותי למשהו שאני שונאת:

"דום מנוסה, חמש שנות נסיון בארץ, שבע שנות נסיון בחו"ל, דוקטורט בקשירות, שלושה תארים בהצלפות, המלצות ממאות לקוחות שניסו וביקשו עוד, סטודיו מלא בציוד שעלה מיליוני דולרים (פלוס כליה). אם בא לך להיות נשלטת #87786756757, הצטרפי כבר היום!"

ברגע שמישהו מציג את עצמו רק כשולט, כאילו זו כל מהותו ואין אדם מאחורי זה, זה די טרן-אוף (גם אם הוא מוסיף לזה "קודם כל אדם").

אגב, הנה משהו מגניב להחריד ששלחה לי רפונזל (ואישרה לי לפרסם פה):
http://www.humansexmap.com/
באהלפההרבה​(אחרת)
באהלפההרבה​(אחרת) • 4 ביוני 2012
אני מתחילה ממש להינות מזה, זה שחרור קיטור נהדר:

אני גם שונאת את אלה שמתארים בפרופיל את הפנטזיות שלהם, מבלי להבין שהם לוקחים תסריט של סרט פורנו ומלבישים אותו על בן אדם. למשל: "מחפש מישהי שביום-יום היא עכברית כזאת, הולכת עם ראש מורכן, נראית בתולה, אפילו דוסית, ואז אתה מגלה שהיא חתיכת נימפומנית שמאוננת עשר פעמים ביום ולא יכולה לעבור את היום בלי זיון אחד לפחות בתחת, רצוי עם אננס". בהצלחה בלמצוא אותה...

(לא ציטוט אמיתי).
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 4 ביוני 2012
טיפשים, אנשים טיפשים!

זה לא ספציפית בבדס"מ אבל פה משום מה יש הצטברות של אנשים כאלו
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 4 ביוני 2012
Lakshmi כתב/ה:
טיפשים, אנשים טיפשים!

נכון !! וגם נקבות טיפשות! וכו'
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 4 ביוני 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
Lakshmi כתב/ה:
טיפשים, אנשים טיפשים!

נכון !! וגם נקבות טיפשות! וכו'

בוא נסכם,
באופן כללי יש לך תסביך עם נקבות.

אנסו אותך שהיית קטן?
Lithia​(נשלטת)
Lithia​(נשלטת) • 4 ביוני 2012
the rain song כתב/ה:
גם כל עניין השליטה באורגזמות, באוננות, לקיחת זמנים לאורגזמה - תמיד נראה לי קצת כמו אגדה אורבנית
אבל דיברתי עם נשים שזה עושה להן את זה בגדול אז - קטונתי כמובן
מדברים כאן על דעות פרטיות נכון? שלא יתחילו לצעוק עלי...

ואם כבר אגדות אורבניות, "אורגזמה אנאלית". ולכל מי שקוראת את זה עכשיו וחושבת, "מה היא מקשקשת? יש לי שבע בזיון", אותך אני שונאת במיוחד.

icon_smile.gif

וברצינות-שונאת את כל מה שקשור להסתתרות מאחורי הבדס"מ כתירוץ למשהו שהיה פחות קביל בחוץ- פוליגמיה, שקרים מפה ועד להודעה חדשה, התנשאות, חשיבות עצמית.
ובעיקר מרגיז אותי, וזה כבר פחות קשור לבדס"מ ויותר לכלוב ול"קהילה", הנטייה של אנשים להתערב בחיים של אנשים אחרים. לפעמים זה מכוונות טובות, לפעמים להפך, אבל לרוב זה דיי מציק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 ביוני 2012
את מטעני הפנטזיה שאנשים משליכים זה על זה תוך מחיקת האדם שמעבר לפנטזיה. שולטת? תהיי רעה ועם עקבים גבוהים, כי אם תהיי עם כפכפים ונחמדה מדי פעם זה יהרוס הכל. נשלטת? תמצצי ותעשי מה שאומרים לך מתי שאומרים לך, כי זו שליטה מלמטה לגלות אישיות או צרכים משלך. שולט? תהיה תמיד דומיננטי ובטוח ואל תפגין חולשה לרגע, כי אחרת אתה אולי שולט, אבל בטח לא אמתי. נשלט? תציית או תעוף מפה, יש אלף כמוך, מי אתה בכלל שתחשוב שמגיע לך שיתייחסו אליך כאל אינדיבידואל.

וגם דפש. חוץ משיר די מחורבן שזכה לתהילת עולם בהסבר הרשמי של הכלוב בדסמ מהו, מעולם לא הבנתי מה הקשר בין המוזיקה שלהם לבינינו. את הפסקול הרשמי של הקהילה הייתי מפקיד בידיהם של לאונרד כהן ומרילין מנסון (שניים שתמיד תהיתי איך תישמע יצירה משותפת שלהם).
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 4 ביוני 2012
ציטוט:
וברצינות-שונאת את כל מה שקשור להסתתרות מאחורי הבדס"מ כתירוץ למשהו שהיה פחות קביל בחוץ- פוליגמיה, שקרים מפה ועד להודעה חדשה, התנשאות, חשיבות עצמית.
ובעיקר מרגיז אותי, וזה כבר פחות קשור לבדס"מ ויותר לכלוב ול"קהילה", הנטייה של אנשים להתערב בחיים של אנשים אחרים. לפעמים זה מכוונות טובות, לפעמים להפך, אבל לרוב זה דיי מציק.

תכלס אני דיי מסכים איתך. על החלק הראשון מעבר לכל ספק.
אני באופן אישי מאוד נהנה להקשיב לסיפורים של אחרים, למצוקות, לדמעות, לדאגות, לאושר, ולכל מה שהם רוצים לספר וגם לתת עצות אם יש לי. פשוט כי אם היו יותר אנשים כאלה בעולם לא היינו צריכים לשלם 300 שקל לשעה לפסיכולוג. השאלה היא מתי בענייך זה הופך להצקה?
Uranus
Uranus • 4 ביוני 2012
זאלופון כתב/ה:
את מטעני הפנטזיה שאנשים משליכים זה על זה תוך מחיקת האדם שמעבר לפנטזיה. שולטת? תהיי רעה ועם עקבים גבוהים, כי אם תהיי עם כפכפים ונחמדה מדי פעם זה יהרוס הכל. נשלטת? תמצצי ותעשי מה שאומרים לך מתי שאומרים לך, כי זו שליטה מלמטה לגלות אישיות או צרכים משלך. שולט? תהיה תמיד דומיננטי ובטוח ואל תפגין חולשה לרגע, כי אחרת אתה אולי שולט, אבל בטח לא אמתי. נשלט? תציית או תעוף מפה, יש אלף כמוך, מי אתה בכלל שתחשוב שמגיע לך שיתייחסו אליך כאל אינדיבידואל.

וגם דפש. חוץ משיר די מחורבן שזכה לתהילת עולם בהסבר הרשמי של הכלוב בדסמ מהו, מעולם לא הבנתי מה הקשר בין המוזיקה שלהם לבינינו. את הפסקול הרשמי של הקהילה הייתי מפקיד בידיהם של לאונרד כהן ומרילין מנסון (שניים שתמיד תהיתי איך תישמע יצירה משותפת שלהם).

זאלו, הלייק שלי היה לפסקה הראשונה שלגמרי קולעת בול!

לגבי הפסקה השניה - אני מסכים לגבי ליאונרד כהן אבל כנראה שאתה לא מכיר את דפש icon_smile.gif