אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי שונאים בבדסמ?

מסטיק מר
לפני 11 שנים • 4 ביוני 2012

בעיקר

מסטיק מר • 4 ביוני 2012
את זה שישנם אנשים שבטוחים שיש להם את המתכון המנצח לקשר בדס"מי,
את הסגידה לשולט\ת,
אבל הכי- דרס קוד.
קשה, קשה עם שחור. icon_sad.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

שלושת הגדולים

1. אנשים שחושבים שהם היום בבוקר הפליצו את הדבר הזה שנקרא בדס"מ ובאו ללמד את ההמונים הנבערים מה ואיך.

2. מחזיקי להבת אנור הסודית - אלו שטוענים שהם יודעים מה זה בדס"מ אמיתי, זו שאחרים לא מגיעים לגרד את קרסוליה.

3. אנשים שחושבים שאם פעילות כלשהי לא מדברת אליהם, אז גם לאחרים אסור לשייך אותה להגדרת הבדס"מ שלהם.

ובונוס כי נזכרתי - מסיבות בדרום סודן.
tusk
tusk • 4 ביוני 2012
את העובדה שאם לא היה after-care, וודאי מדובר בדום מסוכן !
רפאל
רפאל • 4 ביוני 2012
1. אני שונא את זה שעל פי רוב אין נחת בבדס"מ, ומרבים לחוש חוסר סיפוק. למרות שמסתובבות כמה אגדות אורבניות על מערכות יחסים בדס"מיות הרמוניות ומופלאות, דומה שבשביל הרוב (שאני חלק ממנו) זה פשוט לא הולך בקלות.

2. אני שונא את זה שאנשים נמשכים לבדס"מ לא כל כך בגלל שזה מחרמן אותם, אלא בעיקר בגלל שהם משועממים וממוצעים. בדומה לאנשים שנמשכים לקבלה, לתורת הנסתר, לכת השטן, לתרבות הפאנק... הם מנסים להפיג את השיעמום ולהיעשות מיוחדים בכך שהם מצמידים לעצמם תג שייכות לקבוצה כלשהי. (אולי לפאנקיסטים מגיע קצת יותר קרדיט). זה גם מביא אנשים להפריז בנטיה המינית ולעשות מבדס"מ תרבות, השקפת עולם, פילוסופיה, או הגדרה עצמית. וגם את זה אני שונא.

3. אני שונא את חוסר הפרגון שיש בקהילה, ואת הקטילות האנסופיות.

מידאס'
מידאס' • 4 ביוני 2012
אני לא "שונא" כלום, מבחינה פילוסופית בחיינו יש לנו בדיוק מספיק זמן על מנת להספיק רק את הדברים החיוביים, כך ששנאה זה Waste, רגש מיותר ובטח שלא פרודוקטיבי.

אולם דברים שבהחלט הייתי משפר:

1. החדירה לפרטיות. אנשים פשוט לא נותנים לך מנוחה, כולם רוצים לדעת הכל עליך... כאילו WTF? שחררו.

2. אנשים לא יציבים בנפשם שמחפשים בבידיאסאם מפלט. יקיריי - מכל הלב ובאמת מרעות ותו לא, פנו לעזרה מקצועית, זה יתן לכם הסיכוי לחיים נורמליים. אתם תוכלו למצוא את השלווה שאתם משוועים לה. אל תתנו לבידיאסאם להיות המפלט של משקעיי חייכם.

3. התוצאה של שתי הסיבות הנ"ל, המובילה לכך שקשה מאוד לחדור את חומות ההגנה שאנשים (נשים וגם גברים) בונים לעצמם באם כאן או בקהילה הלא וירטואלית מפני אנשים אחרים (ובצדק יש לומר) המשפט "הנכווה ברותחין נושף בצוננין" תופס בריבוע כאן.

4. העובדה שכל המסיבות נראות כמו מסיבת האוס של האומן 17. אני מבין את המניע הכלכלי מאחורי העניין, זאת לא באמת תלונה אולם הייתי שמח אם היו גם מפגשים בעלי גוון אחר, בלי קונספט ה"מועדון" אלא יותר "מפגש", עם מוסיקה של לאונרד כהן (*זאולופן, זכית בעוד נקודת זכות, אחת מיני רבות, אצלי) או Massive Attack או אפילו פינק פלויד.

5. אני אדבר על המיסחור, אולם מזווית מעט שונה: חסרה לי האומנות שבבידיאסאם. אני מאמין שניתן לעשות דברים מדהימים עם העולם המסתורי והאנדר גראונדי הזה וחבל לי לראות את זה מתנקז למכנה המשותף הנמוך ביותר (בישראל). פה אפשר וצריך לשים דגש חזק! על עשייה של דברים למען הנפש, אני חושב שבסופם של הדברים, על אף העולם הקפיטליסטי שבו אנחנו נמצאים אנשים באמת רוצים את האמנות יותר מהסיפוק המיידי, ואפשר לעשות את זה אחרת. ואז ואז... ואז זה יהיה "Insanely Great".

וכמובן, ישנם המון המון המון דברים טובים וחיוביים בבידיאסאם בארץ. אולם להיות ילד טוב אף פעם לא עושה כותרות בעיתונים (אופס, בפורומים).
בטי בום​(שולטת)
לפני 11 שנים • 5 ביוני 2012
בטי בום​(שולטת) • 5 ביוני 2012
את התחושה של הכת שיש פה לחלק מאנשים
את חוסר היכולת להבחין של מסאבים מסויימים בין מלכות בתשלום לנשים שמחפשות שליטה באמת.
כמו כל קהילה וירטואלית את הרוע שאנשים מרשים לעצמם כשהם מאחורי המקלדת בניקים כפולים
את המעשים האויימים הרגשיים שנעשים בחסות הבדס"מ

ובעיקר את התחושה שלי שאם לא הייתי בדס"מית החיים שלי הזוגיים היו יותר פשוטים
Mary Jane
Mary Jane • 5 ביוני 2012
אני שונאת את שנאת הנשים, אשר לעתים נדמה שכאן היא מקבלת ביטויים מרשימים, ובייחוד צר לי על נשים-שונאות-עצמן.
אני גם לא אוהבת כשהבדסמ משתלט על מחשבותיי ורגשותיי, עד שעליי לסטור לו ולשלוח אותו לחכות לי בפינה.
לילימיי​(שולטת)
לילימיי​(שולטת) • 5 ביוני 2012

אני לא אדם ששונא,
אבל, כמה דברים שאני לא אוהבת...

* שולטים (בעיקר) ששולחים את הנשלטות שלהם, למצוא להם עוד נשים.

* ניצול, החלש\ה נפשית.

* ניצול כספי.

* שטיפת מוח, במסווה של שליטה מנטלית.

* כשאנשים מנסים בכוח להכניס אותי לתוך משבצת,
כשאני בכלל, כאדם, מדלגת מעל משבצות.

* השתלחויות בהמיות בפורומים.
nomorenomore
nomorenomore • 5 ביוני 2012
את רוב ה״סיפורים״ של רובכם. גיבובי רגש זה לא אומנות. הנה, הוצאתי את זה.
שונא נשלטות שבוכות מכל דבר, שונא שולטים שחושבים שהם משהו בעוד הם כלום, שונא את השם הזול שייצא לדבר הזה, שונא את השימוש הציני בבדסם.
Brave girl

כמה דברים

Brave girl • 5 ביוני 2012
התלבטתי בהתחלה אם להגיב לשרשור..אבל אז אמרתי לעצמי "בואנה בובית יש לך פה אחלה מקום לסגור חשבון עם המקום הזה" : icon_lol.gif

אז ככה: (זה יהיה קצת ארוך נראה לי)

אני שונאת שמנסים בכוח להגדיר את המקום הזה "כקהילה" איזה קהילה ואיזה נעליים.

אני שונאת שפתאום כסף נכנס לתמונה.. ואשכרה הפך לעבודה או "לעבודה". זה ניצול!!!!!

אני שונאת "מכובדי קהילה" (יש צורך להסביר שוב מה המושג הזה אומר?)

אני שונאת תספר חוקים שחלק מ"המכובדי קהילה" כאן יצרו.

זה מכעיס אותי לראות איך יש כאן שולטים שמוחקים לנשלטת שלהם את האישיות..כי ככה זה יותר נוח ( יותר קל לשלוט על רובוט לא?)

מכעיס אותי לראות תחוסר כבוד שיש כאן, ואת החוסר פרגון.

אני שונאת לראות איך לפעמים ממש עושים פה רצח אופי לאנשים בלי סיבה אמיתית (רק בגלל כמה שמועות לא ממש נכונות)

ועכשיו אני אכניס משהו אישי icon_smile.gif : אני שונאת, נורא, ומכעיס אותי, לשמוע שאומרים ש:
השולט שלי וירטואלי..... icon_smile.gif

טוב... אמ....
יש מצב שזהו...

אמ... אם אמצא עוד משהו אגיב שוב icon_smile.gif

יאאלה חתכתי... icon_razz.gif