בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריכת סמים או אלכוהול בסשן

אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 במאי 2003

Re: אתם מצחיקים אותי

אדון האור​(שולט) • 28 במאי 2003
DomDomina כתב/ה:
תראו,מצד אחד אתם כותבים,על נפלאות הדום ספייס או הסאב ספייס,ואפילו העלתם הסבר כימי(שהגוף מפריש חומר וכו וכו).
למה אתם מצחיקים,מה ההבדל בין הסוטול של הסאב/דום ספייס לבין הסוטול של שתיה או גויינט.
והרי הודעה לכל הסאבים והשפחות,אני מעשן גויינט ושותה יין,יש לכם בעיה,יש הרבה אדונים ומלכות,שלא שותים,הם יקבלו אתכם/ן בשמחה.
ותסלחו לי שאני חריף,זאת צביעות להגיד שסאב/דום ספייס,שונה משתיה חריפה.
ואם אני אלך רחוק יותר זה אפילו גרוע יותר(זה כמו לקחת אקסטזי)
מקווה שלא פתחתי מלחמת עולם queen.gif whip.gif

יקירי,
אנחנו פה כדי לחלוק, לשתף ולא להלחם אחד בשני.
נסה לראות את הדברים מנקודת ראות נוספת
ערבוב מסוכן של חומרים כמו אלכוהול וסמים קלים עם ספייס.
השילוב יכול לגרום לתחושת ביטחון מופרזת ועל כך מלינים
פה אנשים icon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 28 במאי 2003
הסוטול הוא אותו סוטול,נקודה

אני מכיר,אישית ש/אחרי סשן לא הצליחו לללכת ישר
ולא בגלל ששברתי לה את הרגליים icon_wink.gif
והם לא שתו או עישנו כלום.
ועוד דבר,על כל אחד ,כוסית או גויינט, משפיע בצורה שונה.
ככה שלעשות הכללות,נסחפתם קצת,נראה לי שהיגזמתם ,טהורים שלי.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 במאי 2003
דומדמינה..

ההבדל בין סוטול של סמים ואלכוהול לבין סוטול של ספייס.. הוא כמו ההבדל בין.. אוף. איזו דוגמה אני אתן לך? ההבדל בין סקס כוחני בסשן לבין אונס אמיתי בערך..

ההבדל בין סוטול מסמים לבין סוטול מספייס הוא שבסמים אתה לא יכול לשלוט.
פשוט - הסמים שולטים בך!
בספייס כן אפשר לשלוט. מספייס אתה יכול לצאת ולחזור לתפקוד מלא בניגוד לסמים הנשארים לך במערכת כמה וכמה שעות ולוקח זמן לגוף להתנקות מהם.
החומרים הכימיים הטבעיים של הגוף נספגים/מתמוססים במהירות..
DeepBlue
DeepBlue • 28 במאי 2003
אישית אני לא צריך שום חומר מעורר או מרגש לפני סשנים , הצפיה והדריכות והסקרנות הם סם מעורר עבורי הרבה יותר מכל חומר כימי.
ולגבי אחרים שמשתמשים בזה , בעיה שלהם ובעיקר בעיה של הסאבים שלהם, אין מחקר בעולם שיראה שאלכוהול או סם מחזק את כושר השיפוט ולא משנה הכמות ולכן זה מעשה מסוכן.
אני לא שותה ולא מעשן סמים ולא אהיה עם מישהו ששותה ומעשן סמים.
DomDomina​(שולט)

אתם מצחיקים אותי

DomDomina​(שולט) • 28 במאי 2003
תראו,מצד אחד אתם כותבים,על נפלאות הדום ספייס או הסאב ספייס,ואפילו העלתם הסבר כימי(שהגוף מפריש חומר וכו וכו).
למה אתם מצחיקים,מה ההבדל בין הסוטול של הסאב/דום ספייס לבין הסוטול של שתיה או גויינט.
והרי הודעה לכל הסאבים והשפחות,אני מעשן גויינט ושותה יין,יש לכם בעיה,יש הרבה אדונים ומלכות,שלא שותים,הם יקבלו אתכם/ן בשמחה.
ותסלחו לי שאני חריף,זאת צביעות להגיד שסאב/דום ספייס,שונה משתיה חריפה.
ואם אני אלך רחוק יותר זה אפילו גרוע יותר(זה כמו לקחת אקסטזי)
מקווה שלא פתחתי מלחמת עולם queen.gif whip.gif
אדון האור​(שולט)
חברי היקר,
בכל מקרה לשולט לא רק שאסור להתקרב לתוספים מלאכותיים הוא עוד אמור להיות בערנות
הרבה מעבר, לשאלתך על הצורך של נשלטת בתוספים, יש בתחילת הדרך לבטים שלפעמים לא ניתן לקבל את התשובות להם מבחוץ וסשן מנטלי יכול לתת את ההתנסות שעוזרת להגיע להחלטה
(אני במקום הנכון או שאני סתם מתרגש מהפרי האסור) חוסר הנסיון גורם לחלק מעצורים
בהתנסות ראשונה ופה הם נזקקים לקב מלאכותי בתחילת הסשן בלבד, כמובן שברגע שההבנה
(כן אני פה כי אני שייך) מגיעה אין יותר מקום לתוספים המלאכותיים כי הם מגבילים ולא משחררים באמת, קח את הרעיון כמו סיגרייה כדי להרגע או לשמור על ערנות (פיזית ניקוטין מעצבן ומרדים)
האלמנט הוא פסיכולוגי בלבד.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 28 במאי 2003
אדון האור חברי היקר,

אתה כותב:
בדס"מ אמיתי לא כולל "תוספים מלאכותיים" .
הוא זה שכיוונתי אליו, כאשר כתבתי הדרך הטבעית...

"סשן מנטלי..."
אני מכיר שליטה מנטלית, בה נוגעים וחופרים ושולטים בנפש הסאב/ית.
גם אם זה בהליך סשן, אני לא מבין מדוע סאב/ית זקוקים לאלכוהול או לסם..
או שהם בשליטה מנטלית או שלא.
מה הקשר בין חומרים אל טבעיים להתמסרות מנטלית?

אתה מאמין שבעזרת חומרים אלה, תהיה להם הקלה להתמסר או להישלט מנטלית?

לדעתי יש בזה מן הזיוף, כי מי שבאמת נשלט מנטלית, הוא חש מכור טוטאלית לשולט ואיננו נזקק לחומרים האלה.

ואם שמת לב, הפניתי את ענין לקיחת האלכוהול או הסם תוך כדי "סשן מנטלי" לכלל השולטים ולאו דווקא אליך icon_smile.gif
אדון האור​(שולט)
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:
איך אתה, (או כל שולט/ת אחרים), יכול להכיר את רמת השפעת האלכוהול או הסם על הנשלטת שלך? האם היא תמיד נמצאת באותו מצב נפשי? האם מצב רוחה נמצא תמיד באותם רבדים? הרי ישנם מקרים שהיא תגיע לסשן כי אתה דרשת, כדי לרצות אותך, גם אם היא מרגישה באותו רגע שהיא לא מוכנה לזה נפשית.

יקירי, אם תתיחס לכל הדברים שכתבתי בשרשור תמצא שאני אישית לעולם לא אשתמש
"בתוספים" גם בסשן מנטלי, לעומת זאת מסוגל לקבל את העובדה שנישלטת בחרה להשתמש
בסשן מנטלי באלכוהול ע"מ להשתחרר בתחילתו, היא מבחינתי לובשת תמרור האט ותן זכות קדימה
במשך השעות הראשונות של הסשן עד שהשפעת האלכוהול תפוג ומשם תמשיך זרימה טבעית.

אולי אנו מתייחסים שונה למושג "סשן מנטלי", לי הוא סשן הכרות עם הנפש הפנימית של הנשלטת, אין בו מצבים בהם היא חייבת כי בא לי, אין בן גחמות אישיות לשם שעשוע שלי .

בסשן מנטלי כמו בכל מצב בעל רגישות נפשית או פיזית אני עם אצבע על הדופק בכל רגע נתון
כפי שאמרתי לך אתמול (סשן הוא עבודה, העונג בא רק כאשר הוא מסתיים)
כך שבעצם רואה בגמישותי כלפי צריכת אלכוהול (שוב עם סייגים רבים) קב הליכה זמני בלבד.

בדס"מ אמיתי לא כולל "תוספים מלאכותיים" .
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 28 במאי 2003
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:

אסור לנשלט/ת לאבד את ה"אני העצמי" שלהם גם בתוך שיא ההתמסרות, אלא אם זה בהליך המשחק, אך עדיין חלה עליהם החובה לדאוג לבריאות גופם ונפשם, אם השולט/ת מתעלמים ממנה.
אלה המאבדים את עצמם, הם אותם אלה אשר גם יכולים למסור את גופם ונפשם בידי שולט/ת מהולים באלכוהול ובסמים ומתוך ערפול החושים הזה, השליטה נשמטת אל מתחת לכל גבול בטוח!
ותסכימו איתי, שגם כוסית אחת או ג'וינט אחד או כל חומר בריחה אחר, לוקח אתכם אל הטשטוש באיזשהו שלב...

מסכימה עם כל מילה!
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 28 במאי 2003
אקדים וואמר שאינני בא להוכיח איש, אלא להביע את דעתי בלבד.

יסלחו לי DomDomina שוקולית אדון האור וגם אפרת...

אפרת - ציטוט: "כן היו אולי כמה סשיינים אחרי כוסית אבל לא העליתי אותם מעבר להצלפות או ספנקינג..."

שוקולית - ציטוט: "בלי כוסית טקילה,עם לימון ומלח ששיפחתי מכינה לי אני לא זזה ..."

DomDomina - ציטוט: "...אז ככה, בלי גוינט וכוס יין,אין בכלל סיכוי שאני יקום מהכסא..."

גם כוסית אחת קטנה עלולה לעשות שמות בגוף, במיוחד בשילוב של הסיפוק הנפשי והפיזי בפעילות S&M!!!

הדרך הטבעית, הנקייה מאלכוהול וסמים בזמן פעילות S&M, היא הדרך הן מבחינת השולט והן מבחינת הנשלט, לחוש את עוצמת השליטה/כניעה על כל מרכיביהן. הרי נשלט שנהנה מכאב, למה עליו לרצות לחוש אותו תוך שימוש בחומרים מאבדי חושים? זה נורא כואב, אז שהשולט/ת יכאיבו בעוצמה נמוכה יותר. ואם שולט/ת לא מסוגל להכאיב או לשלוט בלי מנת דחף של טשטוש וערפול חושים, אז...

כתב אדון האור: "...בסשן מנטלי, כאשר הצדדים מכירים את רמות ההשפעה עליהם אולי יש מקום
לחומרים כאלו ויש מצבים שאף יתגברו השפעות מנטליות..."

איך אתה, (או כל שולט/ת אחרים), יכול להכיר את רמת השפעת האלכוהול או הסם על הנשלטת שלך? האם היא תמיד נמצאת באותו מצב נפשי? האם מצב רוחה נמצא תמיד באותם רבדים? הרי ישנם מקרים שהיא תגיע לסשן כי אתה דרשת, כדי לרצות אותך, גם אם היא מרגישה באותו רגע שהיא לא מוכנה לזה נפשית.

האחריות מתחילה אצל הנשלט/ת. כן, האחריות ביד הנשלט/ת, עד כמה שזה נשמע אבסורד...

אסור לנשלט/ת לאבד את ה"אני העצמי" שלהם גם בתוך שיא ההתמסרות, אלא אם זה בהליך המשחק, אך עדיין חלה עליהם החובה לדאוג לבריאות גופם ונפשם, אם השולט/ת מתעלמים ממנה.
אלה המאבדים את עצמם, הם אותם אלה אשר גם יכולים למסור את גופם ונפשם בידי שולט/ת מהולים באלכוהול ובסמים ומתוך ערפול החושים הזה, השליטה נשמטת אל מתחת לכל גבול בטוח!
ותסכימו איתי, שגם כוסית אחת או ג'וינט אחד או כל חומר בריחה אחר, לוקח אתכם אל הטשטוש באיזשהו שלב...