סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לסאבית המתחילה

אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 8 ביולי 2013

המדריך לסאבית המתחילה

אניגמטית​(שולטת) • 8 ביולי 2013
לפני כמה שנים כתבתי את המדריך הזה בכינוי Belisana ועכשיו שמתי לב שלא העליתי אותו לכאן. אז הנה. כל מה שרצית לדעת...

פרק א' - מי אני, מה אני, מה מה מה???

ברוכה הבאה. הגעת לעולם השליטה. הרשי לי להתחיל במספר עובדות בסיסיות:
את רוצה להשלט? תהפכי לדומית. את רוצה לשלוט? תהיי סאבית. לא תאמיני? עובדה.
אבל זה קצת מסובך להסבר. תתנסי קצת, תחזרי אליי ותגידי "וואלה צדקת, אבל אל תגלי לגבירתי".

הגעת לשיעור הראשון. שבי יפה, שלבי ידיים, עזבי הכל ורשמי את הפרטים ולא, את לא צריכה להצביע כדי לשאול שאלה. האצבעות שלך ישמשו לדברים אחרים בהמשך (חכי לפרק ז').

אז איך מתחילים? לפני שאת יוצאת לצוד לך איזה דומית שתפנק אותך, תטפל בך, תביים לך, תצטייד בשבילך ותצליף בך עד שיכאבו לה הידיים, קחי את עצמך לשיחה צפופה.

בשיחה עלייך לראיין את עצמך בקשיחות (דמייני שאת שלי יחימוביץ' ואת עצמך כביבי נתניהו, דקה אחרי שהכריז על תוכנית כלכלית חדשה) ולשאול את עצמך שאלות נוקבות כגון:

איזה טיפוס סאבית אני? (ילדונת שזקוקה לחינוך ובדרך רוצה להענש/מתמסרת שרוצה לתת כמה שיצליחו לקחת/מזוכיסטית שרק רוצה כאב וכד')

איזה סוג דומית אני מחפשת? (מישהי עם מבט מרושע בעיניים/הדומית האמהית/מישהי שמצד אחד יודעת לפנק ומצד שני יודעת להיות אכזרית/חברה בחוץ מלכה בבית וכו')

מה הגבולות שלי? (האם למשל אהיה מוכנה להיות עם דומית נשואה בהשתתפות בעלה וכו')

מה אני באמת באמת מחפשת בשליטה? (מישהי שתשחזר לי את אמא שלי/כאב/השפלה/חיבור לעצמי/חופש מעצמי/הובלה/השתייכות/כל התשובות נכונות)

מה צריך להיות הסטטוס של גבירתי? (נשואה/רווקה/גרושה)

האם אני לסבית או דו מינית (פליז תעני ביושר לעצמך, זה יכול לחסוך הרבה בלאגנים)

האם אני מצפה לקשר מונוגמי? האם קשר פוליגמי יגרום לי לסבל?

עכשיו יש לך יד חופשית (ואל תתרגלי לזה, זה תכף יגמר) לשאול את עצמך שאלות נוקבות נוספות לגבי עצמך כנשלטת ולגבי השולטת אותה את מחפשת.

גמרת? יופי (ואל תתרגלי גם לזה, בקרוב תגמרי רק ברשות). עכשיו את מוכנה לצייד.
אבל כסאבית מתחילה עלייך ללמוד את השיעור הראשון - שפחה טובה צריכה לדעת לדחות סיפוקים. חכי לפרק הבאicon_smile.gif

חלק ב' - איך תאתרי את דומית חלומותייך ובקיצור - איתורן

חיכית בסבלנות? לא ניסית להציץ בלי רשות? ילדה טובה. את מתחילה ללמוד לדחות סיפוקים ומוכנה לפרק הבא.

אחרי שגילית קצת יותר על מי את כנשלטת ומה סוג השולטת שאת חולמת עליה, הגיע הזמן לשלב ב': איתור הדומית שמתאימה לך. זה לא קל בכלל, אבל אם היית מחפשת קלות, הרי לא היית כאן, נכון?

הדרך הקלה ביותר לגלות מיהי הדומית המתאימה היא לקרוא דברים שדומיות כותבות ובמיוחד לקרוא בין השורות של מה שהן כותבות. לנסות להבין מתוך הטקסט אם מדובר במישהי אינטיליגנטית, אמפטית, מנוסה וכו', מה מצבה המשפחתי, האם היא דו מינית או לסבית וכל מידע נוסף שצץ לו בין המשפטים. קראי בבלוגים של שולטות ובפורום ואם מישהי מוצאת חן בעינייך, חפשי גם לאחור ונסי לקרוא כל מה שהיא כתבה.

הבעיה היא שלא כל דומית טובה היא גם כותבת טובה או כותבת בכלל. איך את מגיעה לדומיות האלה? קראי פרופילים של שולטות ונסי לראות לאיזה השקפות על עולם השליטה את מתחברת. קראי גם בלינקים בפרופיל. לפעמים תגלי שלשולטת יש בלוג באתר אחר או שהיא כותבת במקומות נוספים.

עדיין לא מצאת? עברי לפלן בי - תתחילי לכתוב בעצמך וחכי לדומית שתצוד אותך. חשוב שתכתבי בכנות, מתוך הלב, מתוך המקום שאת באמת מתחברת אליו ורוצה בו ולא מתוך
פוזה, שתמשוך אלייך דומיות שלא מתאימות לך. לדוגמא, אם כאב לא עושה לך כלום ואת דווקא מחפשת להיות ילדונת או מושפלת, אל תראי התלהבות בתגובותייך לנושאים שקשורים לכאב.

מה לכתוב? תתחילי בתגובות. תגובות לבלוגים, תגובות לשירשורים שיש בהם מקום לביטוי עצמי מעבר לחיוך וכן, גם טיזינג למי שמוצאת חן בעינייך. אבל עשי טיזינג אלגנטי. תגובות בסגנון "מתי ותכנסי בי כבר?" לא ממש עובדות. זכרי שגם דומיות אוהבות לצוד ולכבוש, אל תהיי קלה מדי. את יכולה גם לפתוח בלוג ולספר בו על מה שאת מחפשת ומי את וליזום נושאים חדשים בפורום, שיעזרו לדומית הנחשקת לשם לב לקיומך.

איתרת את דומית חלומותייך והיא תפוסה? תחסכי לעצמך זמן וכאבי לב. במקרה הכי טוב תצליחי לפתות אותה, אבל אז סביר שמתי שהוא זה יקרה גם לך, היא תהיה איתך ומישהי אחרת תצליח לפתות אותה. מיותר, כואב ומאד לא אתי. אם את בכל זאת חושבת שהיא ה-אחת, פשוט תהיי נחמדה, תמשיכי הלאה בחיפושייך ואולי אם היא אי פעם תתפנה, היא תזכור שהיתה מישהי אחת שמצאה חן בעיניה.

אל תתביישי להעזר בסאביות אחרות - אנחנו קהילה קטנה ורבים מכירים כאן שולטים ושולטות גם מחוץ לפורום. בקשי המלצות על דומיות פנויות.

את כמובן יכולה לצאת לדאנג'ן ולנסות להכיר דומית פנויה שם. אם החלטת לעשות זאת, רצוי שתקבעי עם חברה או חבר מהקהילה, כדי שלא תרגישי לבד בפעם הראשונה.

איתרת את הדומית שמוצאת חן בעינייך? היא פנויה? יופי, התקדמנו. עכשיו חשוב שתזכרי בפרק א' ובמה שחיפשת בדומית - האם היא מתאימה לחלום שלך? בכל דבר בחיים צריך להתפשר, אבל יש כמה דברים שאני ממליצה לך להתעקש עליהם. למשל, אם את לסבית וקנאית באופייך והדומית דו מינית ויש לה כבר עבד, אל תכנסי לזה מראש. זה יכאב. חשבי מה באמת חשוב לך, מה עלול לגרום לך סבל ותמנעי מזה מראש. אמנם במערכת יחסי שליטה המון דברים משתנים, אבל יש דברים בסיסיים בכולנו שלא ישתנו לעולם.

כל התהליך הזה של איתור הדומית המתאימה לא קורה ביום או יומיים. תהיי סבלנית ותמשיכי לשנן "דחיית סיפוקים, דחיית סיפוקים, דחיית סיפוקים".

ובזמן שאת מתאפקת ומתאמנת, אני אכתוב את פרק ג' - כיצד תצודי את דומית חלומותייך.

שוב יצאת עם שיעורי בית, אל תחזרי לשיעור הבא אם הם לא מוכניםicon_smile.gif

פרק ג' -איך תצודי את דומית חלומותייך?

תקציר הפרקים הקודמים: מי את- מה היא צריכה להיות- תקראי בלוגים, פרופילים ובפורומים - תגיבי - תאתרי. לא הכנת שיעורי בית? אל תמשיכי.

ובכן יקירתי, אני יודעת שאת נשמה רומנטית ושאת חולמת על דומית שתצוד אותך. אני יודעת שאת פאסיבית ומעדיפה שיתחילו אתך, אבל יש לי חדשות רעות בשבילך: כדי שהיא תצוד אותך, את צריכה לצוד אותה קודם. לפני שאת מתבאסת וממשיכה לפנטז, תחשבי שאופציה ב' היא שתמשיכי לחכות וסביר שזה יקח הרבה יותר זמן ממה שאת רוצה, והרי שתינו יודעות שעוד לא למדת לדחות סיפוקים.

יפה, המשכת. זה אומר שאת מוכנה להכנס לפעולה? אני מקווה בשבילך שכן.
אז מה עושים?

איתרת אותה, היא אוהבת גם ו/או רק נשים, אין לה סאבית וסביר שהיא מחפשת. תחשבי לרגע במקומה (ואל תתרגלי לזה, אחרת זה יכאב) - למה שהיא תבחר דווקא בך? לכל אחת יש יתרון יחסי. יש סאבית שמתנסחת נפלא, אחרת למדה רפלקסולוגיה או מסאג'ים, יש סאביות שיודעות לפנק בדרכים אחרות, אולי יש לך עיניים יפהפיות או גוף מדהים, אולי את חכמה במיוחד, שנונה במיוחד, טיזרית במיוחד. מצאי את היתרון היחסי שלך. הוא יהיה כלי הנשק המרכזי שלך בצייד.

עכשיו כל שנותר לך לעשות הוא להביא לידיעתה של הדומית הפוטנציאלית את היתרונות היחסיים שלך. נשמע פשוט? אז זהו שלא.

שלב א' - להגיע לידיעתה: בדקי איפה היא מגיבה, כותבת או קוראת. תראי אם יש בלוג מסויים שהיא קוראת באופן קבוע, האם היא נכנסת לצ'אט? האם היא מגיבה בפורום מסויים? למקום הזה את צריכה להביא את האינפורמציה.

איך את מעבירה את האינפורמציה? בואי נאמר שהיתרון היחסי שלך הוא שאת מסאג'יסטית מדופלמת. תגיעי לבלוג שבו היא מגיבה ותכניסי תגובה שבה איך שהוא תהיה שזורה פיסת האינפורמציה הזאת. היא דווקא בצ'אט? תמצאי חברה שתסכים לשתף פעולה ותתן לך מחמאה בכללי. ובכלל, אם תתביישי מדי ותצטנעי זה לא ילך. את חייבת להיות אמיצה.

שלב ב' - תתקרבי בצעד חתולי. אחרי שאת יודעת שהיא יודעת מה היתרון שלך, הגיע הזמן להתקרב אליה באיטיות. למה באיטיות? כי אף דומית לא אוהבת ניג'וסים (גם אף סאבית) וגם כי את חייבת לדאוג לאגו שלה (תכונה שדומיות מתברכות בה). את חייבת להתחיל איתה, אך כל הזמן לתת לה את ההרגשה שהיא מתחילה איתך. קצת מניפולטיבי? מותק, תתרגלי, את סאבית ומניפולציות זה בילט אין אצלך. התפקיד של הדומית שלך יהיה לתקן את זה, אבל בואי לא נקדים את המאוחרicon_smile.gif

אז איך מתקרבים באיטיות? תגיבי לה בעדינות מתלהבת לבלוג. תכתבי לה הודעה בפרטי שמשהו שהיא כתבה ריגש אותך, תכנסי לה לפרטי בצ'אט (קודם תבקשי רשות) ותגידי לה כמה התלהבת ממשהו שהיא כתבה בפרופיל ומה זה מזכיר לך - תצרי הזדמנות לשיחה.

את צריכה להראות שאת זמינה ומתלהבת, אבל לא להמרח מדי. להיות מעניינת, להבליט יתרונות, לתת לה להוביל, אבל להוביל בעצמך כשהשיחה נתקעת ולתת לה עוד אינפורמציה שתעזור לה להוביל וכמובן לעשות טיזינג עדין ומפתה. איך? תראי שעם הדומית הנכונה זה יקרה לך לבד.

וכמו שיש לך יתרון יחסי, יש לך חסרון יחסי. נגיד שאת ביישנית בצורה יוצאת דופן ובשיחת הטלפון הראשונה משתתקת לגמרי. אם זה המצב, אל תמהרי לדבר בטלפון, תנהלי איתה כמה שיחות בצ'אט ואז ספרי לה כמה את ביישנית. הפכי את החסרונות שלך ליתרונות.

יש שאלות? אם לא, תארזי הכל וצאי לשדה הצייד ואל תשכחי לספר לנו כשתחיו יחד בכאב ובאושר.

השיעור הבא: מה מצפה לי בפגישה הראשונה.

המשך יבוא פעם....[fade]
    התגובה האהובה בשרשור
אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 9 ביולי 2013

זה נכתב

אניגמטית​(שולטת) • 9 ביולי 2013
לפני שנים, בתקופה בה שלי יחימוביץ' היתה עדיין עיתונאית (למי שלא הבין לבד).
ן-80 פלוס צפית ואף תגובה? יפה לכם. או שכל השמונים חדשות וביישניות בטירוף וזה אומר שאוכלוסיית הסאביות בכלוב עומדת להעלות באופן דרסטי בקרוב או שמי שקורא לא טורח להגיב וזה לא משמח אותי!
Melody303​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 9 ביולי 2013

Re: המדריך לסאבית המתחילה

Melody303​(נשלטת) • 9 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
את רוצה להשלט? תהפכי לדומית. את רוצה לשלוט? תהיי סאבית. לא תאמיני? עובדה.

ומה אם אני רוצה להישלט, ולשמר על פרספקטיבה ורודה, מחוסרת ציניות? icon_smile.gif

אניגמטית כתב/ה:
לפני שאת יוצאת לצוד לך איזה דומית ש...תצטייד בשבילך

ואם כבר אנחנו בנושא. מה יותר שליטה מלמטה? שאצפה מהדומית שתצטייד בשבילי, או שאביא איתי את אוסף הציוד האישי שלי? icon_smile.gif

אניגמטית כתב/ה:
איזה טיפוס סאבית אני? (ילדונת שזקוקה לחינוך ובדרך רוצה להענש/מתמסרת שרוצה לתת כמה שיצליחו לקחת/מזוכיסטית שרק רוצה כאב וכד')

המממ, אף אחד מאלה לא ממש קולע בשבילי. אולי המתמסרת המתוארת, אבל אני לא רואה את עצמי כזו עד שאני מאוהבת.
ילדת מוזיקה שמוכשרת בהמון דברים, רוצה שישתמשו בה, ויעריכו אותה. בנוסף, מכורה לאין אונים.

אניגמטית כתב/ה:
איזה סוג דומית אני מחפשת? (מישהי עם מבט מרושע בעיניים/הדומית האמהית/מישהי שמצד אחד יודעת לפנק ומצד שני יודעת להיות אכזרית/חברה בחוץ מלכה בבית וכו')

כל התשובות נכונות (טוב, חוץ מהאחרונה.), ואני מאמינה שיש עוד תשובות נכונות, גם.

אניגמטית כתב/ה:
מה הגבולות שלי? (האם למשל אהיה מוכנה להיות עם דומית נשואה בהשתתפות בעלה וכו')

לא אמסור שליטה על הזהות שלי או על המוזיקה בחיי. לא אסכים לביזאר על רוב סוגיו.
אין לי בעיה עם המשל המוזכר לעיל.

אניגמטית כתב/ה:
מה אני באמת באמת מחפשת בשליטה? (מישהי שתשחזר לי את אמא שלי/כאב/השפלה/חיבור לעצמי/חופש מעצמי/הובלה/השתייכות/כל התשובות נכונות)

חיבור לעצמי, הובלה והשתייכות. (אבל יש מצב שאני פשוט קוראת את "הובלה" כמילה נרדפת לשליטה.)

אניגמטית כתב/ה:
מה צריך להיות הסטטוס של גבירתי? (נשואה/רווקה/גרושה)

המילה "צריך" מוזרה לי מאוד שם. icon_smile.gif

אניגמטית כתב/ה:
האם אני לסבית או דו מינית (פליז תעני ביושר לעצמך, זה יכול לחסוך הרבה בלאגנים)

פאנסקסואלית, בעצם. אבל אם חייבת להגביל לבינארי, כן, דו מינית.

אניגמטית כתב/ה:
האם אני מצפה לקשר מונוגמי? האם קשר פוליגמי יגרום לי לסבל?

אני לא מצפה, אבל סביר להניח שזה יהיה לי עדיף. מצד שני הקשר הכי משמעותי שהיה לי בינתיים היה פוליאמורי, וזה לא הרגיש לי כפגם ולא גרם לי לסבל מכשעצמו.

אניגמטית כתב/ה:
עכשיו יש לך יד חופשית (ואל תתרגלי לזה, זה תכף יגמר) לשאול את עצמך שאלות נוקבות נוספות לגבי עצמך כנשלטת ולגבי השולטת אותה את מחפשת.

יהיה נחמד אם יהיו לנו תחומי עניין מרובים משותפים, כמו כן טעם דומה.

אניגמטית כתב/ה:
קראי בבלוגים של שולטות ובפורום ואם מישהי מוצאת חן בעינייך, חפשי גם לאחור ונסי לקרוא כל מה שהיא כתבה.
תתחילי לכתוב בעצמך וחכי לדומית שתצוד אותך
ם טיזינג למי שמוצאת חן בעינייך. אבל עשי טיזינג אלגנטי.
את יכולה גם לפתוח בלוג ולספר בו על מה שאת מחפשת ומי את וליזום נושאים חדשים בפורום
אל תתביישי להעזר בסאביות אחרות
את כמובן יכולה לצאת לדאנג'ן ולנסות להכיר דומית פנויה שם
כל התהליך הזה של איתור הדומית המתאימה לא קורה ביום או יומיים. תהיי סבלנית ותמשיכי לשנן "דחיית סיפוקים, דחיית סיפוקים, דחיית סיפוקים".
כדי שהיא תצוד אותך, את צריכה לצוד אותה קודם
מצאי את היתרון היחסי שלך
עכשיו כל שנותר לך לעשות הוא להביא לידיעתה של הדומית הפוטנציאלית את היתרונות היחסיים שלך

Check

אניגמטית כתב/ה:
אל תהיי קלה מדי

לא הוגן. זה כבר מעבר ליכולתיי. icon_sad.gif (כן, כן, אני יודעת, אם הייתי מחפשת הוגן, לא הייתי כאן. יופי. icon_razz.gif)

אניגמטית כתב/ה:
ומניפולציות זה בילט אין אצלך

Objection your honor! Allegedly icon_razz.gif