בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיי העבד ביד האדון

נאירם​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 במאי 2003

אויש, אויש, אויש...

נאירם​(שולט) • 27 במאי 2003
אויש, ניו...
בגילי המופלג (ואני חייב לציין שנכנסתי להיסטריה כשהפרופיל שלי חישב את גילי אוטומטית ונתן לי 30, יש לי עוד זמן!!!), האזהרה היתה במקום והיה קטע שם:
ציטוט: גופו התרומם בקלילות. קצות אצבעות רגליו נגעו לא נגעו ברצפה, אשר התרחקה מהן על פי קצב משיכתי את החבל. סנטימטר אחר סנטימטר רגליו נפרדו ממנה לפרפורים והחלו לבעוט באוויר החופשי, אשר לא היה ביכולתו להחדיר אל ריאותיו

שבו הלב שלי פרפר לו... מתענוג....
איזה תיאור!!! גדול!!!
כל-כך הרבה עוצמה נוטפת ממך בתיאור הזה. מדהים!
וכרגיל, הפינה האהובה 'דברים שנאירם אוהב במיוחד' (ושבא הקדימה אותי... אבל לי יש דברים משלי...):

ציטוט: ... והעברתי ליטוף חרישי ואיטי על פניו העטויות שחור

טוב, אבל זה לא חוכמה, כולם יודעים שאני רכיכה כשזה מגיע למגע רך בסשן...

ציטוט: סיפוקי שלי, מיכולתי לשלוט בנשימותיו, לבש את בגדי האלוהות.

מלא כח ועוצמה בעיני...

ציטוט: גופו השתולל בין הקשרים החזקים, אשר הרעידו את הכיסא וגרמו לו, לכיסא, לנוע בחדר, אחוז בטירופו של הנידון. שחררתי חסימה אחת והנחתי לו ל"סבול" מן האוויר שחדר אל נחירו. ושוב חסמתי ושוב גופו יצא במחול חוסר האונים המרטיט. אחרי שניות ארוכות של התמודדות עם חוסר היכולת שלו לנשום, השליך הוא את המתלה.

זה פשוט יפה! נכון, לא קל ואולי אפילו קשה אסוציאטיבית, אבל הדרך שבה אתה מתאר את זה... וואו! פשוט... וואו!

אני גם חושב על עומק גדולתך המתבטא בכך שמישהו מוכן להפקיד את החיים שלו בידיים שלך (תרתי משמע).... וואו ניו....

לסיכום- "וירד אלוהים אל האדמה, ויקבע מושבו בתל-אביב, היא עיר החטאים, ויקרא שמו ניו.... "

מכור לך!
נאירם.
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 במאי 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 27 במאי 2003
נאירם חברי היקר!
תגובתך היא ספור בפני עצמו,
מלא עוצמה, רגש ואחרי קריאה מעמיקה...

אני ממש גאה שיש לי חבר כמוך!

הרצינות שאתה משקיע בקריאת הספור,
מתעמק ברבדים ודולה מתוכם את הרגישויות,
לי אישית מעניקה את החיזוקים ואת הכוח והרצון
להמשיך לכתוב.

תודה לך, חבר יקר!

סיימת את תגובתך ב:

לסיכום- "וירד אלוהים אל האדמה, ויקבע מושבו בתל-אביב, היא עיר החטאים, ויקרא שמו ניו.... "

אתה גם משלב את חוש ההומור שלך...

אהבתי!!!
גם את חוש ההומור וגם בעניין האלוהים icon_smile.gif
נאירם​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 ביוני 2003
נאירם​(שולט) • 2 ביוני 2003
על לא דבר, ידידי, ככה זה, כמו שאני מרגיש...
icon_smile.gif

נאירם.