ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

" אחרי שקיימה יחסי סאדו בהסכמה בדתה אונס"

מיתוסית​(שולטת)
לפני 11 שנים • 30 באוק׳ 2012

" אחרי שקיימה יחסי סאדו בהסכמה בדתה אונס"

מיתוסית​(שולטת) • 30 באוק׳ 2012
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4296928,00.html
דברי העו"ד מרגיזים. זה כמו לומר שלא יתכן שזונה תיאנס כי היא מסכימה לשכב עם כולם או שגבר נאה יהיה אנס כי יש לו בחורות כמו מים.

אגב, לא הבנתי איך תיירת גרמניה מוכרת במועדונים בארץ, כמה היא כבר באה לפה שהיא מוכרת??
A v​(שולט)

Re: " אחרי שקיימה יחסי סאדו בהסכמה בדתה אונס"

A v​(שולט) • 30 באוק׳ 2012
כחולית כתב/ה:
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4296928,00.html
דברי העו"ד מרגיזים. זה כמו לומר שלא יתכן שזונה תיאנס כי היא מסכימה לשכב עם כולם או שגבר נאה יהיה אנס כי יש לו בחורות כמו מים.

אגב, לא הבנתי איך תיירת גרמניה מוכרת במועדונים בארץ, כמה היא כבר באה לפה שהיא מוכרת??

אני חושב שאת טועה בהנחה שלך.

הוא לא מתכוון לומר שעצם זה שהיא פעילה בתחום ה"סאדו מאזו" אז היא לא יכולה להיאנס..

ואז היא כאילו מותרת,לא נראה לי שזו הכוונה.

לא נראה לי שיש אדם שפוי שיאמר זאת.

וכנראה בגלל שהתלונה לא היתה אמיתית הרבה דברים נשמעו הזויים.
up u rs​(אחרת)

תשמעי, היא החזיקה פה גור כלבים...

up u rs​(אחרת) • 30 באוק׳ 2012
אז כנראה מדובר בתיירת לקצת יותר מסוף שבוע.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 31 באוק׳ 2012
מה שמעצבן בכתבה זה שמציינים שוב ושוב, כל כמה משפטים, שהיא מבלה במועדוני סאדו, כאילו שזו ההוכחה לכך שהיא ממציאה. כאילו מה, אם אני יוצאת לדנג'ן אז מותר לעשות לי הכל?

בסדר, נניח שהיא המציאה. הכתבות האלה אף פעם לא באמת נכנסות לעומק. אז נניח שהתלונה שקרית, ונניח שהחקירה חשפה את זה. אבל הנימה הזאת, של "שלא תבלבל את המוח, כולם יודעים שהיא אוהבת את זה", מרגיזה מאד. זה נשמע בדיוק כמו "כולם יודעים שהיא שרלילה, אז שאין מצב שנאנסה. היא בטח רצתה את זה".

אין לי מושג מה באמת קרה ביניהם ומה קרה בחקירה, אבל הנטיה הזאת של כתבים להתלבש על פרטים אישיים מחיי המתלונן ולהציג אותם כעדויות נגדו, נימת הביקורת כלפי כל מי שמעזה להתלונן למרות שהיא לא בתולה צחה - זה מה שמרגיז. הרי הכתבה הזאת אינה דיווח יבש. היא פרשנות מגמתית ביותר שמשדרת מסר מסויים. והמסר הזה - רע, רע מאד שממשיכים לשדר לנו את המסר הזה.

כאמור, לא ברור מה באמת קרה - אבל זו מגמה חוזרת בתקשורת, להשתמש בידיעות חלקיות כמקפצה לחזרה על ה"לא היית בתולה? תשתקי" שלהם.

כל כך מכעיס.
    התגובה האהובה בשרשור
אוריאן
אוריאן • 31 באוק׳ 2012
התלבטתי אם להגיב או לא אבל...

הצד השני של המטבע הינו שבמשפט שלי עלה עניין הבדס"מ, מה לעשות ההגנה תמיד תנסה למצוא כל דבר ועלו שם דברים קשים כל החיים שלי היו שם לעיני כל, שיחות עם פסיכולוגים למזלי אני שפויה לחלוטין פשוט עבר קשה, יחסי סאדו ועדיין ה"דבר" קיבל 4 שנים בכלא וקנס.

אז זה לא ממש עניין של מה אתה עושה בלילה.
נוריתE
נוריתE • 31 באוק׳ 2012
מותר להתחרט
ואת לא יודעת מה קרה שם.
זה יתגלה אך ורק,במשפט.
וגם "דייט רייפ" זה אונס ,על פי חוק
ברגע שאומרים ,לא,מספיק,די,לא רוצה
אבל מה
אצלנו הרי "לא-די-מספיק- לא רוצה"
לא נחשב.
בייחוד אצל אחד ,שולטטטט!!!111"שנחוש בדעתו שלא להפסיק ויהי מה
viva la safe word
אז מה, אם יצאת אנס....
nomorenomore
nomorenomore • 31 באוק׳ 2012
נוריתE כתב/ה:
מותר להתחרט
ואת לא יודעת מה קרה שם.
זה יתגלה אך ורק,במשפט.
וגם "דייט רייפ" זה אונס ,על פי חוק
ברגע שאומרים ,לא,מספיק,די,לא רוצה
אבל מה
אצלנו הרי "לא-די-מספיק- לא רוצה"
לא נחשב.
בייחוד אצל אחד ,שולטטטט!!!111"שנחוש בדעתו שלא להפסיק ויהי מה
viva la safe word
אז מה, אם יצאת אנס....

מה?!?!??
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 באוק׳ 2012
באמת?
וזה שאישה משתמשת בסימנים אשר נוצרו על גופה מסשן, כראיה לאונס, לא מפריע לאף אחד מכם?
אוריאן
אוריאן • 31 באוק׳ 2012
כל הנושא הזה נמצא בתחום האפור בסופו של דבר חובת ההוכחה על מגיש/ת האשמה

אני מבטיחה לך ששני הצדדים נחקרים כאשמים

וחארות יש בשני הצדדים - עד היום המשפט שלו שהוא אמר בעימות תקוע לי בראש הוא כל הזמן חזר על זה שנהנתי (העו"ד שלו המליצה על זה כדי לשבור אותי ולהוציא אותי משיווי משקל) בסוף משהו פקע בי וצרחתי ששמעו אותי 2 קומות למטה נראה לי שכשבחורה בוכה ואומרת לא היא לא נהנית, לכי תסבירי לו שכשאני נהנית גם השכנים שלי שומעים אותי
שחורה​(שולטת)
שחורה​(שולטת) • 31 באוק׳ 2012
[quote="בכוח המוח"]באמת?
וזה שאישה משתמשת בסימנים אשר נוצרו על גופה מסשן, כראיה לאונס, לא מפריע לאף אחד מכם?[ רבונו של עולם,רק צדיקה אחת בסדום????!!האשה המזורגגת הזו כמעט והרסה לבן אדם את החיים ואתם פאקינג שיט עסוקים בתיירת לא תיירת יש לה כלב אין לה כלב. הזוי ויותר מזה-מביש.