לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה למלכה רותם

ofer00
לפני 11 שנים • 26 בדצמ׳ 2012

תודה למלכה רותם

ofer00 • 26 בדצמ׳ 2012
שבוע שעבר עברתי חוויה מקסימה וזה היה פגישה עם המלכה רותם בביתה, והחוויה האמת החלה שבוע קודם ששוחחנו בטלפון. נפגשתי כבר בעבר עם המלכה רותם במקום אחר וטלפנתי אליה ברצון להגיע ולשרתה היא דרשה ממני שעד הפגישה (שבוע) אסור לי לאונן לאחר שאמרתי שיש מצב שזה ממש קשה עבורי קבענו שביום ראשון שלושה ימים לפני הפגישה נקבע סופית את הפיגשה ואז נראה אם תאפשר לי לאנון.
אני חייב לומר שהימים עד יום ראשון היו קשיים שכבתי עם אשתי והיה אסור לי לגמור, כל הזמן רק חשבתי על זה. ביום ראשון ביקשתי ראשות לאונן פעם אחת והמלכה רותם ברוב חסדה איפשרה לי וגרמה לי להקלה ואושר רב.
ביום רבעי התיצבתי בביתה וזאת היית חוויה מקסימה סאשן ארוך ללא הגבלת זמן מיצדה בו סגדתי לכפות רגליה לאחר מכן היא קשרה אותי בצורה כואבת ביותר כולל קשירת הביצים לשולחן בסלון שלה תוך כדי דרישה לנשק את רגליה (כל זה בעיניים מכוסות) וכאשר אני מתקרב אליה הביצים צורחות מכאבים.
המלכה רותם לא רק שהיא באמת יפיפה אמתית היא אישה שבאמת אוהבת לשלוט ונהנת מזה מאד מה שעשה עבורי חוויה מקסימה. אני מאד מאד מעריך אותך ומקווה להמשיך ולזכות ולשרתך
בהוקרה רבה
עופר
ofer00
לפני 11 שנים • 8 בינו׳ 2013

שליטה מנטלית ועוד

ofer00 • 8 בינו׳ 2013
רצתי לשתף אותכם בחוויה שהייתה לי בעקבות פקודה של המלכה רותם,.
המלכה רותם שלחה לי פקודה בה דרשה שבמשך יומים אני אקשור את איבר המין שלי בחוט במשך כל היום.
אני חייב לומר שלא צפתי לכזאת חוויה, אני קושר בחוט את איבר המין די חזק אך לא חזק מידי וכל הזמן מרגיש אותו אני בישיבה עם עובדים וחצי מצומת הלב שלי מופנת פנימיה ועל המלכה רותם...
בערב לפני שאני חוזר הביתה אני משחרר את החוט וזאת הרגשה מקסימה ומשחררת ומאד מאד מחרמת. ביום השני שכחתי לקשור את החוט ברגע שקמתי אלה נזכרתי כמה שעות מאוחר יותר בתור עונש קבלתי עוד יומים להיות קשור עם החוט תאמינו לי ביום למחרת איך שקמתי לא הספקתי לצחצח שניים ראתי שאשתי לא רואה וישר קשרתי את עצמי.
להסתובב כל היום קשור זאת חוויה מאד מחרמנת ומאד קשה, היה לי כמה וכמה רגעתי שרצתי לשחרר את עצמי ולוותר אבל אמרתי לעצמי שאני נותן את עצמי למלכה רותם ולכן אני אמלא את פקודתיה בצורה מחולטת בלי לזייף או לרמות.
לא פשוט לאפשר לאדם אחר באמת לשלוט בך בלי לשלוט ממלמטה לעשות דברים שאתה באמת לא רוצה לעשות.
תודה רבה לך המלכה רותם
Xbani​(אחר)
Xbani​(אחר) • 8 בינו׳ 2013
זה נראה כאילו עשו קופי ...לכתיבה .

רק השבוע היה רשום אותו דבר...בניק של עבד31 ...

בושה
ofer00
ofer00 • 8 בינו׳ 2013
אני באותו כינוי שנים רבות
לא יודע על מה אתה מדבר
צר לי
    התגובה האהובה בשרשור