סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשיד אחת מכה ויד אחת מלטפת

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 4 בינו׳ 2003

icon_smile.gif
בכל זוגיות בין שניים ישנם תמיד גילויי אהבה וחיבה. נשיקה על הלחי לפעמים... נשיכה קלילה באוזן. להחזיק ידיים על המדרכה או לחבק את הכתף בקולנוע...
אבל האם ביחסי זוגיות בין מלכה לעבד או דומית וסאב גילויי הרומנטיקה האלו יכולים להיות בעלי אותו אופי ומשמעות מבלי להרוס את הריחוק ההכרחי לצורך קיומם של יחסי השליטה... או לחלופין האם הם עוטפים את יחסי השליטה בעטיפת קרם מתקתקה וחמימה שמבטיחה את חיזוקו של הקשר....

icon_eek.gif

מסתבר שאין בכך עמדה אחידה והתשובה אינה חד משמעית, זה מאוד תלוי באנשים עצמם ללא קשר להיותם דומים או סאבים....
פגשתי בחיים כמה עבדים שמאמינים כי יחס חביב ואוהב ממלכתם יכול להרוס להם את תחושת ההשפלה או לחלופין רואים את עצמם בעמדה כל כך נחותה שהם אינם ראויים למגע חם ואוהב בין הצלפה לקשירה... נשקתי בלהט אפילו סאב אחד פעם שאמר לי... "את מנשקת כמו ונילית".... (טוב כמובן שהוא חטף סטירה...) כי הוא ציפה ממני רק לקרירות ככל הנראה.
פגשתי גם עבדים שבין סאשן לסאשן משתוקקים לקבל ולהרעיף חום ואהבה כמו בני זוג רגילים לכל דבר. וגם כאלו שזקוקים לליטוף על הראש ממש כמו כלבלב ממושמע.

באשר לאחיותיי המלכות הדבר לא חד משמעי.. פגשתי מלכות שלא מרעיפות אהבה במטרה להחזיק את העבד שלהן קצר לכל אורך הקשר... וכמובן שפגשתי מלכות שמלטפות ומנשקות באהבה וחיבה ומרעיפות תשומת לב כחלק בלתי נפרד.

אני מאמינה שמגע אוהב ומלטף אינו מוריד ואפילו מאוד מאוד תורם... לחיזוק הקשר בין מלכה לעבד ולהידוק החיבור בין בני הזוג. כשיד אחת מכה ויד אחת מלטפת נשמר האיזון הקדוש והנפלא בין השולט והנשלט.... מתחת לכל מלכה ומתחת לכל עבד ישנה נשמה אנושית עם תשוקה להעניק ולקבל אהבה...
    התגובה האהובה בשרשור
T O M​(שולט)
לפני 21 שנים • 4 בינו׳ 2003
T O M​(שולט) • 4 בינו׳ 2003
נאום יפה icon_biggrin.gif

ומסכים איתך מילה במילה בפיסקה האחרונה

("אני מאמינה שמגע אוהב ומלטף ...)
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 25 בינו׳ 2003
DomDomina​(שולט) • 25 בינו׳ 2003
מסכימים עם כל מילה.
ומכשפה שמנו לב שאת אוהבת נשיקות.
גם אנחנו icon_smile.gif
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 21 שנים • 22 בפבר׳ 2003

זה חייב לבוא בזמן הנכון

אני לא מסכים שנשיקה תניד תורמת.לדוגמא אם אחרי כל הצלפה יש נשיקה הסישן נשבר אבל אם ואני סתם זורק דוגמא icon_surprised.gif אחרי סשן הצלפות ארוך במיוחד את אז הדומית באה ונותנת חיבוק או נשיקה זה יכול לקרב זוג עד פי אלף מאשר סתם סקס רגיל, בהנחה שאלה זוג אם חיבור רגשי.מקווה שזה לא חוצפה לומר דבר כזה. זה כמו לעבור את השיא ולהישאר ביחד. מצד שני גם אנשים שפשוט נהנים מהמתח המיני ולא מהאיניטמיות של s&m ונשיקה הורסת הכל. כיוון שאז הדומית היא לא כל יכלה אלה גם יצור אנושי בעל רגשות. אני מקווה שלא בילבלתי אף אחד.
nightraveller​(נשלט)
לפני 21 שנים • 2 במרץ 2003
nightraveller​(נשלט) • 2 במרץ 2003
אני חושב שמה שהכי חזק זה אי הידיעה מתי יהיה רגע של רוך, ועל כן כשהוא בא מן המלכה אז זה פרס גדול במיוחד שנותן רצון לעשות את כל רצונה כדי שהיא תואיל לתת לי עוד קצת.