ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עדיף?

50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
לפני 11 שנים • 28 בינו׳ 2013

מה עדיף?

גבר נשוי שלא מציין את מצבו המשפחתי בכרטיס
(ואומר, אגב, שלא שם לב או שזה אישי מידי וכל מיני הסברי בלה בלה בלה (כך הבן שלי מגדיר תשובות אידיוטיות) ..... זו שאלה שבאופציות לא ניתן להתעלם ממנה .... כך כלובי בנה את זה)

או

גבר נשוי שכותב שהוא רווק/גרוש

?
Okto Pussy​(נשלטת)
Okto Pussy​(נשלטת) • 28 בינו׳ 2013
אני אישית לא הולכת עם נשואים

לא משנה מה יהיה כתוב לו בכרטיס. (או לא כתוב)

בסופו של דבר מגלים הכל...

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Okto Pussy כתב/ה:
אני אישית לא הולכת עם נשואים

לא משנה מה יהיה כתוב לו בכרטיס. (או לא כתוב)

בסופו של דבר מגלים הכל...

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

לפעמים האנשים האלה כל כך מיומנים בלהטוטי הסתרה שזה מתגלה כשכבר התפתח שם רגש עמוק
sun light​(נשלט)

Re: מה עדיף?

sun light​(נשלט) • 28 בינו׳ 2013
אינטליגנציה ארוטית כתב/ה:
(ואומר, אגב, שלא שם לב או שזה אישי מידי וכל מיני הסברי בלה בלה בלה (כך הבן שלי מגדיר תשובות אידיוטיות) ..... זו שאלה שבאופציות לא ניתן להתעלם ממנה .... כך כלובי בנה את זה)

או

?

זה משקר וזה משקר ...
tmptmptmp​(נשלט)
tmptmptmp​(נשלט) • 28 בינו׳ 2013
גבר נשוי שאומר שהוא נשוי
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 28 בינו׳ 2013

או

?

זה שלא מציין כמובן. במציאות הכלובית לגיטימי שאנשים יימנעו מלנדב פרטים אישיים על עצמם, כי כל פרט אישי, כבר בוויכוח הראשון, עלול להפוך לכלי ניגוח (גם אם קיים קשר בינו לבין נושא הוויכוח וגם אם לא, גם אם הפרט נכתב בבלוג האישי וגם אם בפרופיל ואפילו אם נלחש באוזנו של כלובניק אחר שהתבקש בפירוש לשמור את המידע לעצמו). אבל אני מצפה מאדם כזה לציין את מצבו המשפחתי בפגישה הראשונה עוד בטרם הזוג מגיע למגעים אינטימיים.

לעומתו, ההוא שכותב שהוא רווק או גרוש למרות היותו נשוי פשוט שקרן.

כל זה כמובן במקרה ומדובר באנשים שמביעים נכונות לנהל מערכות יחסים עם הפונים אליהם (או עם הנפנים על-ידם), כי קיימים לא מעט אנשים שהגיעו לכאן עם סנדוויץ' בכיס ואינם מעוניינים בתפריט הכלובי ומכיוון שכך, מכיוון שלחייהם האישיים אין שום השפעה על אף אחד מחברי הכלוב, זה כלל אינו משנה אם הם נשואים, רווקים או גרושים.
    התגובה האהובה בשרשור

sun light כתב/ה:

או

?

זה משקר וזה משקר ...

כמובן .....
סאבי כתב/ה:
גבר נשוי שאומר שהוא נשוי

מסכימה איתך, סאבי, אלא שאם ניכנס רגע לאיזור השיפוטיות שלי שלא קשור לשירשור זה .... (פשוט אני לא טובה בלהתאפק): גבר נשוי לא אמור לחפש לו מישהי אחרת מבלבד אישתו, לא? או שהוא מביא ממנה פתק, כמו שמביאים אישור מהרופא על מחלה (-:

Brave Dwarf כתב/ה:

או

?

זה שלא מציין כמובן. במציאות הכלובית לגיטימי שאנשים יימנעו מלנדב פרטים אישיים על עצמם, כי כל פרט אישי, כבר בוויכוח הראשון, עלול להפוך לכלי ניגוח (גם אם קיים קשר בינו לבין נושא הוויכוח וגם אם לא, גם אם הפרט נכתב בבלוג האישי וגם אם בפרופיל ואפילו אם נלחש באוזנו של כלובניק אחר שהתבקש בפירוש לשמור את המידע לעצמו). אבל אני מצפה מאדם כזה לציין את מצבו המשפחתי בפגישה הראשונה עוד בטרם הזוג מגיע למגעים אינטימיים.

לעומתו, ההוא שכותב שהוא רווק או גרוש למרות היותו נשוי פשוט שקרן.

כל זה כמובן במקרה ומדובר באנשים שמביעים נכונות לנהל מערכות יחסים עם הפונים אליהם (או עם הנפנים על-ידם), כי קיימים לא מעט אנשים שהגיעו לכאן עם סנדוויץ' בכיס ואינם מעוניינים בתפריט הכלובי ומכיוון שכך, מכיוון שלחייהם האישיים אין שום השפעה על אף אחד מחברי הכלוב, זה כלל אינו משנה אם הם נשואים, רווקים או גרושים.

אליפל, זה קצת נאיבי, בעיני, לכתוב שבמפגש הראשון יציין את זה. קשר עשוי להירקם זמן לא קצר לפני מפגש ואז להוציא את "המרצע" הזה מן השק זה לא ריאלי .....בעיני, כמובן.

לגבי החלק השני (עם עניין הסנדוויץ) - לא ממש הבנתי אותו ואשמח אם תסביר קצת יותר. עבורי, כל סוג של קשר משפיע על חיי האישיים. בין אם הוא שליטה/חברות/זוגיות/סקס. כולם נוגעים בי באופן כזה או אחר.
tmptmptmp​(נשלט)
tmptmptmp​(נשלט) • 28 בינו׳ 2013
סאבי כתב/ה:
גבר נשוי שאומר שהוא נשוי

מסכימה איתך, סאבי, אלא שאם ניכנס רגע לאיזור השיפוטיות שלי שלא קשור לשירשור זה .... (פשוט אני לא טובה בלהתאפק): גבר נשוי לא אמור לחפש לו מישהי אחרת מבלבד אישתו, לא? או שהוא מביא ממנה פתק, כמו שמביאים אישור מהרופא על מחלה (-:

זה טוב לא להתאפק

ואת יודעת דברים הם לא שחור ולבן , יש עוד גוונים בעולם