סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עדיף?

50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
לפני 11 שנים • 28 בינו׳ 2013
סאבי כתב/ה:
אינטליגנציה ארוטית כתב/ה:
סאבי כתב/ה:
גבר נשוי שאומר שהוא נשוי

מסכימה איתך, סאבי, אלא שאם ניכנס רגע לאיזור השיפוטיות שלי שלא קשור לשירשור זה .... (פשוט אני לא טובה בלהתאפק): גבר נשוי לא אמור לחפש לו מישהי אחרת מבלבד אישתו, לא? או שהוא מביא ממנה פתק, כמו שמביאים אישור מהרופא על מחלה (-:

זה טוב לא להתאפק

ואת יודעת דברים הם לא שחור ולבן , יש עוד גוונים בעולם

ציינת את הגוונים האלה מתחת לחופה?

(:
the rain song
the rain song • 28 בינו׳ 2013
אפשר, כדאי, רצוי ומומלץ לשאול באדומה הראשונה.
כנ"ל לגבי הגיל. גם אותו לא כולם מציינים.

ומי שנמצא בכלוב שלא למטרת היכרות - האינפורמציה הזאת באמת לא הכרחית ולא עניינו של איש. (אם הבנתי נכון את עניין הסנדוויץ' של הגמד)
Brave Dwarf

Re: מה עדיף?

Brave Dwarf • 28 בינו׳ 2013

אליפל, זה קצת נאיבי, בעיני, לכתוב שבמפגש הראשון יציין את זה. קשר עשוי להירקם זמן לא קצר לפני מפגש ואז להוציא את "המרצע" הזה מן השק זה לא ריאלי .....בעיני, כמובן.

לגבי החלק השני (עם עניין הסנדוויץ) - לא ממש הבנתי אותו ואשמח אם תסביר קצת יותר. עבורי, כל סוג של קשר משפיע על חיי האישיים. בין אם הוא שליטה/חברות/זוגיות/סקס. כולם נוגעים בי באופן כזה או אחר.

אתחיל מהסוף. הגעתי לכלוב עם סנדוויץ' בכיס. אני נשוי ומאושר בחלקי, חיי ממלאים אותי עד אין מקום ולכן הכלוב אינו חלק אינטגרלי מחיי. הוא נועד לשיחות חמודות באתר, להבעת דעות פה ושם ולדיונים עמוקים ומרתקים עם אנשים שמכורח הנסיבות כמותם לא נכללים בסביבה הקרובה שלי. אני לא נכנס לצ'אט כי לא עומד לרשותי זמן רציף ארוך דיו כדי לכבד את הצד השני, איני מגיע למסיבות כי התקהלויות אינן כוס התה שלי ואיני מעוניין להרחיב את חוג חבריי. כאשר מדובר באדם כמוני, למשל, שנוגע באנשי הכלוב וננגע על ידם, אין זה משנה אם הוא נשוי או גרוש או רווק.

לגבי הפסקה הראשונה:
כאשר זוג מקיים מערכת יחסים וירטואלית בשאיפה לממשה בעתיד במציאות, אני ממליץ לו בחום להזדרז ולהיפגש פנים מול פנים מהר ככל האפשר. ואם אחד מהם מתעכב, אז אצל השני חייבת להידלק נורה אדומה. ואם היא לא נדלקה והוא פיתח רגשות ברמה כזאת שעובדת היותו של הפרטנר נשוי משנה לו, שיאשים אך ורק את עצמו.

לחילופין, מניסיוני המר והעצוב בן עשור, אני ממליץ לכל אחד לחשוב פעמיים טרם הוא מוסר כל פרט אישי מחייו הפרטיים בשיחות וירטואליות עם אנשי הכלוב ולא משנה אם מדובר בשיחת סרק או בשיחה שעתידה להתפתח למערכת יחסים במציאות. ואם אני אי פעם אשקול לפתוח ניק חדש, אני יודע ב- 100% שדרכו לא אחלוק דבר בר משמעות עם אדם אחר עד הרגע בו נתייצב פנים מול פנים. אין לך מושג איך אני מלקה את עצמי על כי לא נהגתי כך לפני עשור כשהגעתי לאתר טרם כלוב "אדונים ומשרתים" ועד כמה אני מקנא באלה, אותם ניפפתי בזמנו כשניבאו לי את מה שבסופו של דבר התגשם, על כי נהגו בשונה ממני ושמרו על עצמם לעצמם.
the rain song כתב/ה:
אפשר, כדאי, רצוי ומומלץ לשאול באדומה הראשונה.
כנ"ל לגבי הגיל. גם אותו לא כולם מציינים.

ומי שנמצא בכלוב שלא למטרת היכרות - האינפורמציה הזאת באמת לא הכרחית ולא עניינו של איש. (אם הבנתי נכון את עניין הסנדוויץ' של הגמד)

גם כששואלים, מי שחפץ "לתחזק" את השקר - ימשיך גם לאחר השאלה הישירה .... מניסיון (:

Brave Dwarf כתב/ה:

אליפל, זה קצת נאיבי, בעיני, לכתוב שבמפגש הראשון יציין את זה. קשר עשוי להירקם זמן לא קצר לפני מפגש ואז להוציא את "המרצע" הזה מן השק זה לא ריאלי .....בעיני, כמובן.

לגבי החלק השני (עם עניין הסנדוויץ) - לא ממש הבנתי אותו ואשמח אם תסביר קצת יותר. עבורי, כל סוג של קשר משפיע על חיי האישיים. בין אם הוא שליטה/חברות/זוגיות/סקס. כולם נוגעים בי באופן כזה או אחר.

אתחיל מהסוף. הגעתי לכלוב עם סנדוויץ' בכיס. אני נשוי ומאושר בחלקי, חיי ממלאים אותי עד אין מקום ולכן הכלוב אינו חלק אינטגרלי מחיי. הוא נועד לשיחות חמודות באתר, להבעת דעות פה ושם ולדיונים עמוקים ומרתקים עם אנשים שמכורח הנסיבות כמותם לא נכללים בסביבה הקרובה שלי. אני לא נכנס לצ'אט כי לא עומד לרשותי זמן רציף ארוך דיו כדי לכבד את הצד השני, איני מגיע למסיבות כי התקהלויות אינן כוס התה שלי ואיני מעוניין להרחיב את חוג חבריי. כאשר מדובר באדם כמוני, למשל, שנוגע באנשי הכלוב וננגע על ידם, אין זה משנה אם הוא נשוי או גרוש או רווק.

לגבי הפסקה הראשונה:
כאשר זוג מקיים מערכת יחסים וירטואלית בשאיפה לממשה בעתיד במציאות, אני ממליץ לו בחום להזדרז ולהיפגש פנים מול פנים מהר ככל האפשר. ואם אחד מהם מתעכב, אז אצל השני חייבת להידלק נורה אדומה. ואם היא לא נדלקה והוא פיתח רגשות ברמה כזאת שעובדת היותו של הפרטנר נשוי משנה לו, שיאשים אך ורק את עצמו.

לחילופין, מניסיוני המר והעצוב בן עשור, אני ממליץ לכל אחד לחשוב פעמיים טרם הוא מוסר כל פרט אישי מחייו הפרטיים בשיחות וירטואליות עם אנשי הכלוב ולא משנה אם מדובר בשיחת סרק או בשיחה שעתידה להתפתח למערכת יחסים במציאות. ואם אני אי פעם אשקול לפתוח ניק חדש, אני יודע ב- 100% שדרכו לא אחלוק דבר בר משמעות עם אדם אחר עד הרגע בו נתייצב פנים מול פנים. אין לך מושג איך אני מלקה את עצמי על כי לא נהגתי כך לפני עשור כשהגעתי לאתר טרם כלוב "אדונים ומשרתים" ועד כמה אני מקנא באלה, אותם ניפפתי בזמנו כשניבאו לי את מה שבסופו של דבר התגשם, על כי נהגו בשונה ממני ושמרו על עצמם לעצמם.

אליפל,
לגבי ניהול מערכת יחסים וירטואלית מבלי להיפגש מהר - אני מסכימה איתך וגם לי נדלקת נורה אדומה לגבי דחיית מפגש.
יחד עם זאת, בארבע שנותיי כאן הכרתי אנשים מגוונים ואלה שהם שקרנים סדרתיים יודעים להסוות את זה כמו בחיים "הרגילים" היומיומיים - בוירטואוזיות מעוררת השראה. וזה קורה גם אם נפגשים מהר ונדמה שהנה, זה זה. אז כן, יש כל מיני דרכים לבדוק. האם אפשר להתקשר אליו בערב, בסופ"שים וכו', בכל מקרה זה כואב, תאמין לי ולעוד נשים שחוו את זה כאן.

לגבי החלק השני שכתבת: צר לי לשמוע את זה ואני שואלת את עצמי לא אחת האם זה מאפיין את האתר הספציפי הזה או בגלל היותו חשוף, הן מבחינת הדינימיקה שלו, הן מבחינת הכתיבה, הראייה מי מחובר, מי מגיב למי וכו' או שפשוט ככה זה אנשים וצריך כאן, כמו בכל מקום אחר, למצוא עם פינצטה את הטובים, הנעימים, האמיתיים.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 בינו׳ 2013
לוירטואליה יש יתרונות וחסרונות. האנונימיות הראשונית, האפשרות 'להתחבא' מאחורי המסך מאפשרת כר נרחב של מעשים, שבמציאות קשה יותר לבצע אותם.

בסופו של דבר, השאיפה כמובן היא לשמוע דבר אמת מהצד השני ביחוד בנושא מהותי כמו מצב משפחתי, ובעיקר אם יש כוונה לחרוג מהוירטואליה ולממש את הקשר בפועל.

לעצם שאלתך, קשה לדעת מה 'עדיף' במקרה זה . מי שירצה להסתיר, ימצא אולי דרכים מתוחכמות להסתיר את האמת, אבל השקר מטבעו מתגלה במוקדם ובמאוחר. כמובן, מוטב שמוקדם, שכן יש מי שנפגעים/ות מאותם שקרים. לצערנו, אין תעודת ערובה בענינים האלה, מלבד לסמוך על החושים שלנו עד כמה שאפשר... וגם הם עלולים לעתים להטעות אותנו, למרבה הצער....
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 28 בינו׳ 2013

אליפל,
לגבי ניהול מערכת יחסים וירטואלית מבלי להיפגש מהר - אני מסכימה איתך וגם לי נדלקת נורה אדומה לגבי דחיית מפגש.
יחד עם זאת, בארבע שנותיי כאן הכרתי אנשים מגוונים ואלה שהם שקרנים סדרתיים יודעים להסוות את זה כמו בחיים "הרגילים" היומיומיים - בוירטואוזיות מעוררת השראה. וזה קורה גם אם נפגשים מהר ונדמה שהנה, זה זה. אז כן, יש כל מיני דרכים לבדוק. האם אפשר להתקשר אליו בערב, בסופ"שים וכו', בכל מקרה זה כואב, תאמין לי ולעוד נשים שחוו את זה כאן.

לגבי החלק השני שכתבת: צר לי לשמוע את זה ואני שואלת את עצמי לא אחת האם זה מאפיין את האתר הספציפי הזה או בגלל היותו חשוף, הן מבחינת הדינימיקה שלו, הן מבחינת הכתיבה, הראייה מי מחובר, מי מגיב למי וכו' או שפשוט ככה זה אנשים וצריך כאן, כמו בכל מקום אחר, למצוא עם פינצטה את הטובים, הנעימים, האמיתיים.

אני חושב שכמו בכל מקום, אלא שבעולם שם בחוץ עומדים לרשותנו כלים לברור את אלה אליהם נפנה מאלה אליהם לא, כלים שלא עומדים לרשותנו פה. מחוץ לכלוב הצלחתי להקיף את עצמי באנשים מסוג אחר ולסוג הזה מעולם לא הייתה דריסת רגל בחיי ולכן גם אפשרות ללמד אותי עד איזה עומק עשוי להגיע הריקבון (וכן, הכלוב נתן לי חתיכת שיעור שכלל בחינות בסופו). וזה נוגע ישירות לשאלות שלך. פגישה פנים אל פנים היא בעצם כלי נוסף לזהות איזה אדם עומד מולך, מכל הבחינות ולא רק בהקשר של נשוי/ לא נשוי. בכל מקרה, למרות שמבחינתך אין זה משנה אם הוא שיקר או פשוט לא ציין, ניסיתי להסביר לך שעשוי להיווצר מצב בו אדם לא ירצה למסור לידיו של הציבור הכלובי הרחב פרטים מחייו ושעובדה זו לא תמיד מצביעה על היותו שקרן.

חשבתי על מה שכתבת כאן קצת יותר. אני מבין את תחושת אזלת היד שלך מול השקרים הוירטואליים, במיוחד אם נושא הזוגיות חשוב לך, ונדמה לי שאדם שיבחר שלא להסגיר את עובדת היותו נשוי מהסיבות שציינתי, לא יניח למערכת יחסים להגיע לעומקים "רציניים" טרם תדעי עליו את האמת. לחילופין, אדם שישקר בנושא כל כך מהותי (א)היה משקר גם מחוץ לכלוב; (ב)קרוב לוודאי סובל מלא מעט מגרעות והיותו שקרן היא מגרעת אחת בלבד מבין אינספור אחרות.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}

דרך פשוטה

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 28 בינו׳ 2013
למנוע שקרים.
כל גבר נשוי/משוייך/לא רווק ישים קולר עם מנעול וחגורת צניעות.
וגם אם זה לא יעבוד זה פשוט יהיה עולם טוב יותר icon_smile.gif

Re: דרך פשוטה

Amit21 כתב/ה:
למנוע שקרים.
כל גבר נשוי/משוייך/לא רווק ישים קולר עם מנעול וחגורת צניעות.
וגם אם זה לא יעבוד זה פשוט יהיה עולם טוב יותר icon_smile.gif

(-:

אליפל

ציטוט מדברייך:
"ניסיתי להסביר לך שעשוי להיווצר מצב בו אדם לא ירצה למסור לידיו של הציבור הכלובי הרחב פרטים מחייו ושעובדה זו לא תמיד מצביעה על היותו שקרן".
סליחה אם אני מפגינה טימטום אבל באלוהים אני לא מבינה מהי הסיבה שבן אדם יסתיר את מצבו המשפחתי?
מדוע הסתרה מכוונת איננה שקר?
מישהו אמר לי כאן שזה עניין אישי. תסביר לי, בבקשה, כמו שמסבירים לג'ינג'יות מה אישי בזה??
כמעט לכל מקום ציבורי אליו אני מגיעה שואלים אותי זרים לחלוטין מהו מצבי המשפחתי. בכל טופס בירוקרטי נמצאת השאלה הזאת. מה יש לבן אדם להסתיר את זה?

לדעתי: רק אם יש לו מה להסתיר .....

וסליחה "שתפסתי עלייך טרמפ" ג'ינג'י

ערב טוב