בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הספור שמאחורי הספור...

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 23 במאי 2003

הספור שמאחורי הספור...

מאסטר יקיר​(שולט) • 23 במאי 2003
מוקדש לעבדי היקר!

הספור הבא, הוא שהביא את עבדי לפנות אלי.

חלקכם בוודאי מכירים אותו,
מי שלא... להנאתכם!

ליל סגריר

ליל סגריר. השמיים אוננו טיפות גדולות של סיפוק מהזדווגותם של שני עננים שחורים. לא היה מקום להסתתר בו. סככות החנויות ברחוב היו מקופלות וסורגים חסמו את רחבת הפתחים עד לדלת החנות. אני בחולצה קצרה, שנצמדה ברטיבותה יותר ויותר אל גופי והבליטה את שרירי חזי המתנשפים, ניסיתי למצוא מונית ובינתיים ספגתי עוד ועוד מטחי גשם.

לא חסכתי במילות גידופים כלפי כל העולם. התלוננתי והתרעמתי בעיקר על החזאים. מלותיי נבלעו במשבי הרוח, אשר החלה לצלוף את קרירותה על פניי הנוטפים. תחושות עזות של עלבון הציפו את נשמתי. קודר ורועד ניצבתי מתחת לפגעי הטבע, כאשר מורגל אני להציג את עליונותי. אכזריותו של הטבע הביסה את קשיחותי וחוסר האונים התפלש אל כל איבריי.

כדי להסית את מחשבתי מן התחושה הצורמת הזו, הבטתי באורות שהשתקפו במי השלוליות, אשר נקוו בשיפולי המדרכה. אדום התחלף בכתום וכתום בירוק לסירוגין. מראה מרהיב לכשעצמו, אך עיוותי פניי נשתקפו אף הם בשלולית. לא יכולתי להביט במראה הנואש הזה של אובדן השליטה על הרגע. אספתי את רגליי מן המקום והתחלתי לפסוע בכבדות. התקדמתי ככל שיכולתי לכיוון היעד – הביתה.

אור מרוחק פגע בגבי. אורות לבנים. הסבתי את פניי לאחור. קיוויתי שזו מונית, אך הגשם חבט בעוצמה וחסם את יכולתי לראות. עיניי מצמצו ונעצמו. החלטתי להושיט יד, לנסות לעצור את הרכב המתקרב. רעש המים המתנפצים בשלוליות נשמע קרוב מאוד עד שחשתי אותם על מכנסיי. צעקתי. 'בהמה', סיננתי מבין שפתיי שחרקו ברעד וכיסו על הנקישות של שיני.

חריקת הרכב נשמעה ואורותיו האחוריים החלו להתקרב אלי. זזתי לאחור ונצמדתי אל סורגי החנות הקרובה, כי לא ממש נעמה לי ההתזה הקודמת על מכנסיי. הרכב נעצר. החלון נפתח עד כדי חריץ דק וקול מסויג, אך סמכותי בקע אל החלל:
"בוא תיכנס".

התקרבתי בצעדים לא פחות מהוססים מאשר קולו והדלת נפתחה לקראתי. הגנבתי מבט חוקר אל הדמות שישבה מאחורי ההגה. גבר גדול ממדים התרווח על המושב. רגליו המפושקות הפגינו שרירים לכודים מתחת לבד המכנסיים הכהים. חולצה בצבע תכלת כיסתה את מבנה גופו העליון, אשר צויר בעיני כחטוב מאוד. העניבה הייתה שמוטה לאורך החולצה במין רישול שכזה ואצבעו תופפה על ההגה בשעה שאמר:
"נו, תיכנס. אתה נרטב!"

הודיתי לו והמשכתי לבחון. ידו הושטה אל ידי והחלפנו שמות. האקדח הצמוד לצידו הימני של גופו, הבהיל אותי לרגע, אך ניסיתי להפיג מתחים מיותרים. הוא שאל לאיזו כתובת להסיע אותי ושבר את השתיקה שהשתוללה באוויר, בניגוד לקולות הגשם המקיש בעוצמה על חלונות הרכב. אמרתי את הכתובת והוספתי:
"חשבתי שחזרת מפני ששמעת את הקללה שלי..."
"איזו קללה?" התעניין יריב.
"אתה נסעת במהירות והתזת על מכנסיי מי שלולית, אז קיללתי..."

יריב הניח ידו על החלק התחתון של מכנסיי. בדק את הרטיבות ואמר:
"אני מתנצל! לא ראיתי אותך בהתחלה, אחרת הייתי עוצר מייד".
"זה בסדר", ניסיתי להרגיע.
"לא, זה לא בסדר. אני חייב..."
"אתה לא חייב כלום! העיקר שחזרת ואספת אותי. וכעת, אם לא איכפת לך, אתה מצמיד לי את המכנס הרטוב לרגל וקר לי".
"סליחה", אמר ומשך את ידו ממכנסיי.

יריב האט בנסיעה, כמו ביקש למשוך זמן שהות משותפת. עיניי חדרו אל קו הרהוריו ומבטו נעלם מפני, בכל פעם שהרצנתי והפגנתי קשיחות. הפעם הייתי אני זה שחיפש תירוץ להמשך שהייה במחיצתו ואמרתי:
"קודם אמרת שאתה חייב... למה התכוונת?"
"אני חייב לפצות אותך", מלמל.
"איך?" העמקתי את חקירתי.
"אה... לא אכפת לי שתבוא אלי הביתה ואני אייבש את בגדיך".

חייכתי. הרטיבות של בגדיי הפסיקה להטריד אותי. רטיבות אחרת החלה לזרום אל מפשעתי. העברתי מבט חטוף נוסף על כל חלקי גופו ועניתי:
"זכית!"
הוא הגביר את מהירות הנסיעה וכעבור 7 דקות, החנה את הרכב במפלס התחתון של הווילה. יצאנו מן הרכב והוא כיוון את פסיעותינו אל גרם המדרגות, המובילות אל הסלון.

"ברשותך, אדליק את החימום", אמר והמתין לאישורי.
סימנתי לו בחיוב. יריב פסע נרעד אל מתג המזגן. האזיקים שתלו על החלק האחורי של מכנסיו בהקו אל מול אורות החדר. 'הממממ' מלמלתי לעצמי בהנאה. 'הולך להיות שמח...'
הוא חזר לקראתי ונעמד נטול מבטים. אצבעותיו לא מצאו מנוח ודמה למי שמנסה לומר משהו, אך החשש בלם את ההברות בגרונו.

אחזתי בעניבתו ומשכתיו אלי. לסתותיו נעו בקצב מסוחרר על פניו הכהות. לחיים חלקות ונקיות מזיפים וצמד שפתיים משורטטות להפליא. עיניים שחורות, מלאות ברק. מלאות ריגושים של חששות. נוצצות בהכנעה.
"מי אתה?" שאלתי ועיני הבהירו לו שאני דורש תשובה אמיתית.
"בדרך כלל אני זה שעומד בצד השני. אני חוקר... במשטרה".

שאפתי אוויר של מרוצה מאוד מהטרף הזה, אשר צץ לי מבין טיפות הגשם. 'להשפיט גבר קשוח, זו הנאה מסוג אחר', לחשתי לעצמי והתחלתי לתכנן את המהלך הראשון.
"מה אתה רוצה?" שאלתי בטון צורב.
"לייבש את בגדיך".
משכתי את העניבה כלפי מטה. כאשר גופו נכנע לכריעה, ציוויתי:
"תתחיל מהנעליים!"

יריב נחת על בירכיו והחל לפרום את השרוך הראשון. עשיתי שני צעדים גדולים לאחור. הוא שלח אלי מבט תוהה. אני פרשתי את כפותיי כאומר: 'תעשה מה שאתה חושב'. זחילתו אל רגליי לא איחרה להגיע.
"אתה מתחיל לקלוט...", גיחכתי.
הוא שוב שלח יד אל השרוך ושוב פסעתי שני צעדים לאחור. הפעם הוא לא הצליח לקלוט את רצוני. אחזתי בשתי אוזניו, הרמתי את ראשו והוריתי:
"עם הפה, אפס!"

יריב השתרע במלוא ממדי גופו על הרצפה וניסה למשוך את השרוך בעזרת שפתיו. הוא הסתער על הנעליים שלי בלשונו. גניחות הערצה פרצו מריאותיו ומילאו את תחושותיי בסיפוק אדיר. טפחתי על האגו האישי שלי לנוכח ההתמסרות בה הוא היה נתון.
ניסיתי לחלוב מתוך תנועות גופו את שיטות החקירה שלו. דמיינתי את הנחקר צלוב לשאלותיו ומגמגם מפחד המעמד.

קראתי את התפתלותו על הרצפה. ידעתי שאסור לי להתמהמה, כי בשלב זה הוא הגיע לשיא יכולתו להיות כנוע ומושפל. משכתי את רגליי מלשונו המלקקת והוריתי לו לשכב על הגב עם ידיים צמודות לצדי הגוף ורגליים נושקות זו לזו. עשיתי כמה סיבובים איטיים סביב גופו המפרכס ונשימותיו חצו את גבול הנשימות הנורמלי. ברגע זה פישקה נעלי את רגליו והשנייה לחצה על אשכיו ועל הזין שלו, שהלך והתעבה בתוך מכנסיו.

בדקתי את יכולתו לספוג. להתענג על הכאב שפלש אל איבריו האינטימיים. הגברתי את עוצמת המעיכה ופניו לבשו ארשת של התכווצויות. נתתי לו ליהנות מן הרגיעה הקלה והנחתי את נעלי על פניו. הסוליה התלקקה בהתרגשות אדירה. שפיץ נעלי פישק את שפתיו וחדר אל פיו. הוא אחז בצדי הנעל, ליטף וחיבק אותה בגירוי עז.

החלטתי לקטוע את עינוגו וציוויתי:
"קום על הרגליים, עבד!"
"כן, אדוני", זעק הוא בקול וניצב בפיק בירכיים ושפוף מבט.
"תוריד את החולצה!"
הוא החל לפרום את קשר העניבה. הסטירה המצלצלת הפתיעה אותו.
"את מה אמרתי לך להוריד?"
"את החולצה, אדוני", לחש הוא בטון מתחנן לסליחתי.
"אז תוריד את החולצה!"

ראיתי איך ידו הימנית של יריב מנסה לעלות ולרכך את כאב הסטירה, אך היא נסוגה לאחור בכל עת שחש הוא את מבטי החוקר את תנועותיו. הוא פרם את כפתורי החולצה והסיר אותה. חזהו נתגלה לעיניי במערומיו. חלק מערווה. די חטוב ופטמותיו הזקורות התאימו עצמן לאצבעות ידיי, אשר מוללו ועיסו עד שהביאו את גופו להתקפלויות מרהיבות. הוא ניסה להסדיר את הנשימות שלו, אשר לא נענו לרצונו לשלוט בהן.

אחזתי בכתפו בתנועה סיבובית והפניתי את אחורי גופו אל ראייתי. ידו אחוזה הייתה בכפי, מכופפת מאחורי גבו והדפתי אותו לכיוון הקיר. הוריתי לו לפשוט את זרועותיו גבוה לצדדים. הצמדתי את נשימותיי הקצובות אל עורפו ואפשרתי לו לחוש את לחות הבלי פי ושפתיי, אשר ריחפו מעל עורו שהצטמרר מחשקים. חולצתי הרטובה זעזעה את גבו בהיצמדה אליו. כפותיי החלו, כמו בעריכת חיפוש, לנוע על צווארו ועל כתפיו. הן נחו בבתי שחיו כשאצבעותיי לוחצות ומפתות את גופו לנוע מפאת הדגדוג. רציתי שהוא יביא את ישבנו לכיוון הזין שלי. שיחוש את העוצמה מבעד לבד הרטוב.

יריב עצר את התפתלותו בצמוד לזין שלי ואני, בהינף זרוע, אשר לפתה את תחתיות סנטרו, הטיתי את פניו אל פי ושיני נגסו בשפתיו. טעימות היו הן ולשוני התבייתה ואנסה את חלל פיו. משם הורדתי את שפתיו אל בית השחי שלי ולשונו יצאה אל מסע עינוגי. שחררתי את פניו מאחיזתי והוריתי לו להוריד לי את החולצה הרטובה. אצבעותיו נעו באיטיות על פלג גופי העליון ואת החולצה הוא הניח על משענת הכיסא לייבוש. את נעליי הוא חלץ ונשם אותן לרווחה. הגרביים והמכנסיים שלי זכו לטיפול דומה לזה של החולצה.

תחתוניי, שהיו יבשים, נותרו על גופי וגרמו ללשונו ללקק את רירו, אשר פרץ מבין שפתיו. עיניו ביקשו למדוד את המסתתר מהן ותאוותו הבליחה בין אגלי הזיעה, אשר ניגרו מעל מצחו. דרשתי מגבת נקייה. יריב הגיש לי אותה על מגש נחושת. סימנתי לו שיניח את המגש על קצה הספה והדפתי אותו בחזרה אל הקיר. עמדתי מאחוריו ומוללתי את פטמותיו. משם גלשו ידיי לאורך בטנו החלקה, עד לחגורת מכנסיו.

בנגיעות קטנות, אשר כמעט לא נגעו, ריחפה ידי האחת מעל הזין שלו, אשר נעמד כחייל במסדר לקראת מפקדו. כרית אצבעי טיילה לאורכו וחישבתי בכמה ס"מ של זין יש לי להתעלל. בעודו נוהם ומשמיע אותות של גירויים, חפנתי את אשכיו בכפי ולשתי אותם תוך כדי מעיכה. הוא השמיע זעקת כאב חדה ולצלילה תחבתי את ידי אל תוך מכנסיו, עטפתי בתוכה את הזין הפורה שלו ומשכתי אותו, עד שהופיעו עיוותים בגופו התמיר.

ידי השנייה פילסה דרכה אל מבוכי תחתוניו, בחלק של ישבנו. חשתי את המשטח החלק והמוצק של עכוזיו והצעקה שנפלטה מגרונו מחדות הצביטה העזה, גרמה לו למבוכה. הכנסתי את ידי לכיס מכנסיו ושלפתי משם את המפתח לאזיקים. הסדרתי את ידיו על גבו. המתכת הכסופה התהדקה על פרקי ידיו המצומררות מן המגע הקר. התרתי את חגורתו מלולאות מכנסיו ופרמתי את הרוכסן. בעזרת רגלי הפשלתי את מכנסיו ואת תחתוניו עד לגובה בירכיו וכיוונתי אותו לכריעה על ארבע.

הנחתי כף רגל על עורפו והצמדתי את מצחו אל הרצפה הקרה. ליטפתי את ישבנו, אשר היה דרוך למגע הרך, אך בהינף חד סימנתי פס אדום על אחד העכוזים. הפעם הזעקה נבלעה בגרונו. חרחור חלשלוש התחכך בין לסתותיו. הוא שתק. שתק והמתין להצלפה הבאה, אשר בוששה לנחות.
"שמעתי תודה, אדוני?" שאלתי בלגלוג.
"תודה, אדוני", רעם קולו.
"שמעתי ספירה?"
"אחד אדוני, תודה אדוני", הגביר הוא את צליל הנאתו.

אחרי ארבעים הצלפות ועשרה ליטופים, קשרתי את רגליו בחגורה ונכנסתי להתקלח. חצי שעה זרמו המים על גופי וחיממו את כל איבריי. יצאתי כשהמגבת מסתירה את מה שהתחיל להזדקר אצלי מן המחשבה על הישבן שלו. גררתי כיסא לכיוון ראשו. התיישבתי ופרשתי את שתי רגליי על גבו, הדלקתי סיגריה וליטפתי את הזין שלי מבעד לפתח המגבת. תחבתי את אצבעות רגלי מתחת לסנטרו והרמתי את ראשו. סימנתי לו להשתחרר ממכנסיו ומתחתוניו ולהתקרב אלי.

יריב פרם את קשר המגבת בעזרת פיו והזין שלי זינק אל מול פרצופו. הוא שאף אוויר מלוא ריאותיו והתחנן במבטים שארשה לו להתקרב אליו. ביד אחת אחזתי בראשו והשנייה אחזה בזין הנוקשה שלי ולאט לאט קירבתי את ראשו לכיוונו.
"מה אתה רוצה?" שאלתי מתגרה.
"אדוני, בבקשה, לענג את הזין שלך, אני מבקש".
"תוכיח שאתה ראוי! תתחנן!"

מלותיו ותחינותיו האיצו בי את הרצון לתחוב לו את הזין לפה, אך לפני שהוא התענג עליו, שלוש מאצבעותיי בחשו בתוך פיו.
"תפתח את הפה, אפס!"
הוא נשנק. הזין שלי חפר בגרונו והתביית שם ללא תזוזה. האודם כיסה את לחייו הכהות. האוויר נחסם בדרכו אל ריאותיו ובסטירה הוריתי לו לפתוח את הפה ולשחרר.

יריב נשם ככל יכולתו בטרם הענקתי לו לבלוע שוב את אורכו של האיבר עב הבשר שלי.
"תמצוץ! התחננת, נכון?? אז קח אותו עמוק! את כולו!!"
אחרי עשרים דקות, התרגלו פיו וגרונו לתנוחה והוא הצליח פחות או יותר להסדיר נשימות דרך אפו. אחר כך הוא הורשה ללקק כרצונו. למצוץ כפי יכולתו וכאשר רכנתי מעל גבו על מנת לשחרר את ידיו מן האזיקים, נבלע הזין שלי עמוק בין מיתרי קולו.

דרשתי מיריב להתיר את החגורה מרגליו ולהתקדם אל הכיסא, כאשר ראשו מופנה לאחור, כלפי המושב.
"תעצום את העיניים ותפתח את הפה, זונה שלי!"
עזרתי לו לפשק את שפתיו ולהרחיב את פעירת פיו והבאתי את גופי אל קידמת המושב. תחבתי את אשכיי אל תוך פיו ושפתיו נסגרו עליהם. לשונו הילכה עליהם בליקוק רך, בעוד שפתיו יונקות ושואבות אותם אל פיו.

סטרתי בשתי ידיי על לחייו ושפתיו שחררו את אחיזתן. פיו נותר פעור לדרישתי וכיוונתי אליו את פי טבעתי.
"לקק, חתיכת כלום שכמוך!"
יבבות התרגשות בקעו מגרונו, בשעה שלשונו ליקקה את החור שלי. הוא הפסיע אותה לאורך חריצי ושוב אל תוך החור בנעימות עונג מרקיעות שחקים. הרשיתי לו להעניק לי עוד חמש עשרה דקות של עינוג בלתי מתפשר וקמתי מן הכיסא.

ציוויתי עליו לעמוד שוב ליד הקיר בידיים פרושות ורגליים צמודות. החשכתי את ראייתו בעזרת החגורה וניגשתי למטבח. חיפשתי אביזרים חלופיים לשימוש על גופו וחזרתי משם עם שלל הפתעות מכאיבות. פסיעותיי היו חרישיות. לא אפשרתי לו לקלוט היכן אני, ואי יכולתו לנחש, הטריפה את חושיו ובעיקר את חושיי. התקרבתי באיטיות אל גופו ואצבעי חלשה לאורך גבו. צמרורים של חששות בצבצו על עורו החלק.

"שששש..." ביקשתי להרגיע את נעימת הכאב שפילחה את גרונו.
המזלג חרת את צורת שיניו מכתפו ועד מעל לישבנו. ועוד סימון לאורך. ועוד. ובין חריתה אחת לשנייה, הותרתי מרווח של כעשרה ס"מ. את אותו מרחק קבעתי גם בחריתות לרוחב גבו החשוף ויצרתי על כל המרחב ציור של קוביות אדומות, אשר השתלבו להפליא על גוון עורו השחום. 'תפארת היצירה', מלמלתי בלי קול לעצמי.

הנחתי את ידי על בטנו וכיוונתי את גופו לכפיפה. הנחתי את בירכי בחריץ המפריד בין שני עכוזיו בעוד כף רגלי מפשקת את רגליו. העברתי נגיעת אצבע מגרה על פני חריצו החתום ושיני הותירו טביעות עגולות על בשר ישבנו. גופו התקפד. הוא זעק את הכאב במלוא העוצמה, כאשר הצמדתי אל ישבנו עשרים אטבי כביסה. בחנתי את הקוביות, שעדיין הרהיבו בגוונם והנר רחש עליהם טפטופי שעווה חמה.

השעווה זלגה אל האטבים. צבעה אותם בלבן. גם החריץ של פתח פי טבעתו נתמלא בחמימות החלב הנוזלי. ניגשתי אל קידמת גופו. נישקתי אותו בלהט תוך אחיזת הזין המתפרץ שלו, שלא ידע מרגוע. ליטפתי אותו. הבאתי אותו לגירוי אדיר ואז הצמדתי אטב לכל פטמה.

שחררתי את ישבנו מלחץ האטבים והסרתי את החגורה מעל עיניו. "ניקיתי" את השעווה מעליו בהצלפות. הגוון האדום שב לשלוט על עורו. התרחקתי. בחנתי את הצבע המגרה תוך לבישת כפפה על ידי. התקרבתי. הרטבתי את האגודל ולחצתי על פיתחו. הידקתי אותה פנימה בחדירה איטית ובועלת, עד שנפער פתח לאמה ולאצבע המורה.

שלפתי את אצבעותיי בבת אחת וניגשתי אל הכיסא. תפסתי תנוחה רצויה והוריתי ליריב לעטוף את הזין שלי בקונדום. על פי דרישתי, הוא הביא קרם ומיקם את החור שלו על קצה הזין. גירוי עז אחז את פי טבעתו וברגע שחשתי את הראש של הזין בתוך החור שלו, לחצתי על כתפיו כלפי מטה. הזין שלי חש את עומקו. כפי החרישה את נאקת כאב החדירה החזקה, אשר גנחה מפיו וידי השנייה ליטפה את הזין שלו.

לאט לאט, החור של יריב התרגל לזין שבתוכו. ושוב אחזתי בכתפיו וקמתי מן הכיסא. בעוד הזין שלי חדור בעומקו, הולכתי אותו בצעדים מדודים אל המיטה. השכבתי אותו על בטנו ובעלתי את כל יכולתו להיפתח. קצב החדירה גבר. עוצמת הזיון התחזקה וכן, קולות ייחומו. וייחומי.

יצאתי מתוכו והבאתי אותו לשכב על גבו ולהניף את רגליו. עמדתי על המיטה והחדרתי את אצבעות רגלי אל תוך החור ושיפדתי אותו. שלפתי את רגלי וקרבתי אותה אל פניו.
"הן נקיות?" שאלתי.
יריב הבין שאני מצפה לתשובה שלילית וכך גם השיב.
תחבתי את רגלי אל פיו, אל ליקוק רטוב ומרטיט.

משכתי ברגליו עד שהונחו על הרצפה, בעוד גופו היה שרוע על המיטה, על גבו. הסרתי את הקונדום, התיישבתי על חזהו וכיוונתי את הזין שלי אל פיו. כאשר הוא היה עמוק בגרונו, נשכבתי ובטני כיסתה את פניו.
"תקשיב ותקשיב לי טוב, אפס. אתה הולך לשתות כעת! תיזהר שלא תישפך אף טיפה! זו המיטה שלך! אתה תצטרך לישון עליה!"

יריב ניסה להניע את ראשו לאות הבנה. זרם ראשוני, קצר וחלש חלחל אל גרונו. נתתי לו להתרגל לטעם. לסגוד לו. זרם שני היה ארוך יותר. השלישי היה חזק יותר והרביעי היה מתמשך וחם. הוא גמע את השתן מבלי לבזבז אף טיפה ובאותה נשימה הוא המשיך למצוץ עד ששפכתי אל פיו את זרעי בזרמים קולחים.

יצאתי מתוך פיו והוריתי לו לרדת לרצפה ולשכב על הבטן.
"תזיין את הרצפה, כלב!"
הוא הפעיל את כל ייחומו תוך כדי הצלפותיי על עכוזיו והתפתל, התחנן לקבלת רשותי לגמור. לחצתי ברגלי על ישבנו ואישרתי לו לפלוט את שפיכתו.
"לקק את זה מיד, סמרטוט!"

לשונו הבריקה את הרצפה, עליה ניתח זרעו. אחזתי בחגורה והידקתי אותה סביב צווארו. הצמדתי אותו אל רגלי הימנית לזחילה לכיוון המקלחת.
"תמלא את האמבטיה!" הוריתי לו וחזרתי לסלון לסיגריה של התרגעות.
"אדוני, האמבטיה מוכנה לקראתך, אדוני".

נכנסתי. איבריי שכשכו במים החמים. יריב עיסה את כתפיי במקצועיות. הפקדתי את כל גופי לידיו המיומנות. לפתע אחז בי גירוי בלתי מוסבר. אולי היו אלה שפתיו. משכתי אותו פנימה, אל תוך האמבטיה ונישקתי אותו בלהט. ידיי הסתערו על גופו. הרשיתי לו להשיב לי חיבוק ולאחוז בזין שלי, אשר הזקירות שבה להשתלט על עורקיו.

עמדתי על השטיח ויריב פינק את גופי בניגוב מעסה. חיבקתי אותו. ליטפתי את פניו. נתתי לו לחוש גם את הרוך שבמגעי. הובלתי אותו למיטה. גהרתי מעליו והזין שלי נשאב אל תוכו. לשוני התכרבלה עם לשונו בחיכוכים מענגים. הוא עצם את עיניו. אני העצמתי את החדירה אל תוכו ובבוקר התעוררנו אל שארית הזיון.

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 23 במאי 2003
infinite​(נשלטת) • 23 במאי 2003
יקירי...
לא רק שמכירה..מכירה בעל-פה...(((-:
ובכל זאת..אין כמו ללטף את המילים האלה עוד פעם בדמיוני המגורה (-:
esty
לפני 20 שנים • 25 במאי 2003
esty • 25 במאי 2003
לקרוא
פעם
פעמיים