סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 22 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 22 ביולי 2013
היום בחמש וחצי הבדיקה. אין לי חשק ללכת כי או יתברר שהכל בלוף, או גרוע מזה, היא נושאת ברחמה כמה מפלצות מגודלות. אבל הבטחתי לבוא וגם אבא שלה יבוא והוא גם מביא עוגות לצוות הרפואי.
שבי על פני​(אחר)
המשוגעים, שזה אומר הטראנסית ואבא שלה, כבר שם במרפאה. באו שלוש שעות לפני הזמן כדי לחגוג עם כל הצוות. הם מנפחים בלונים ומחלקים כיבוד עשיר ביותר. את כל זה אני שומע בטלפון עם הרעש של החגיגה. אני מתבייש להגיע לשם לבדיקה.
שבי על פני​(אחר)
עכשיו מוסרים לי כי גרשו אותם החוצה כי האבא התפשט ונשאר בתחתונים והתחיל לרקוד ריקודי בטן תוך שירה קולנית ומחיאות כפיים. אני מה זה מתבייש לבוא לבדיקה איתם ביחד.
שבי על פני​(אחר)
אני לא יכול להאמין. האבא הזמין את הזמר שלומי נרקיס לבדיקה והוא ניצב לפני המרפאה מוקף קהל רב ביותר ומסלסל בגרונו, וגם קייטרינג נייד הגיע ומאכיל את כל הנקבצים מסביב במיני מטעמים בחינם אין כסף. כמה כסף הוציא האבא המשוגע הזה?
שם מתחתיו

ט"ו באב

שם מתחתיו • 22 ביולי 2013
מה עם איזו אפיזודה מתאימה לאהבה שבאוויר?
אולי תשלח זר פרחים לקראת הלידה. ריח הפרחים יהיה חזק מספיק שזה יגרום לה אלרגיה ותקבל תרופות שיפגעו בהריון?
אולי איזו נשיקה רומנטית תוך כדי הצמדות חזקה לבטנה ההרה, עד כדי כך שתהיה סיבה לסיים את ההריון?
סומכת עליך שתהיה קצת אקטואליה רומנטית. icon_wink.gif
שבי על פני​(אחר)
נכנסנו לבדיקה. היא אמרה לרופא, כמה עוברים יש ארבעה או חמישה? והוא ענה חמישה. גדולים? כן, מאד גדולים. שבוע 20 אני חושב. האבא שלה שמע את זה והחל לצווח משמחה ויצא החוצה והחל לרקוד ולפזז והדביק את כולם. אני החוורתי כסיד. ואז הרופא אמר לי לקרוא מהר לאבא שלה בחזרה כי הוא צחק. איך ייתכן הריון כ/שאין כמעט רחם? המטורפת נכנסה להסטריה. אין לי רחם? תראי, ענה הרופא לאחר שערך סקירה יסודית נוספת, את דו מינית אמיתית. יש לך איברי מין גבריים ונשיים מושלמים, חוץ מרחם, שמאד קטן ולא מתאים להריון. היא התחילה לבכות אבל הוא ניחם אותה כשאמר שהיות ויש לה שחלות, יכול להיות שהיא מבייצת ויכולה לתרום ביציות. אם היא פוריה כגבר, היא יכולה אולי להפרות את עצמה, כלומר, ביצית שלה תופרה מזרע שלה ופעם ראשונה בהסטוריה האנושית ייולד ילד זהה לגמרי להורה אחד שלו. מששמעה את זה היא נורא שמחה, אבל אבא שלה התחיל לבכות והחל לדרוש בחזרה את הכספים שהוציא על כל החגיגה. כמובן שאף אחד לא הלך לשלם לו ואז הוא התחיל לגדף ולאיים בצעקות נוראיות, עד שאנשי בטחון זרקו אותו החוצה. אני החלטתי להתחמק באותו רגע ולא להישאר לראות מה מתפתח בחוץ.
שבי על פני​(אחר)
אבא שלה במעצר והיא מבקשת ממני לגשת לתחנה ולחתום לו ערבות. מה אני צריך את כל המשפחה המופרעת הזאת? אבל לא מעים לי והסכמתי.
שבי על פני​(אחר)
נסעתי למשטרה אבל הם לא משחררים אותו בגלל שהוא המשיך להשתולל בתחנה וגם הוריד לשוטר אחד חצי אוזן. אז מחר מביאים אותו לבית משפט להארכת מעצר, והבת שלו בוכה לי להשיג לו עו"ד נורמלי ולא להשאירו טרף לנציגיה הנרפים של הסנגוריה הציבורית. מישהו מכיר עו"ד טוב ובזזול?
שבי על פני​(אחר)
אני לא יודע מה לעשות עם אבא שלה וגם המשטרה לא יודעת. סידרתי לו עו״ד שהצליח עוד הלילה לבקר אותו, והוא הוריד לו אוזן בנשיכה. איך יביאו אותו מחר לבית משפט אם הוא נושך את כולם? אני חייב להיפטר מהמשפחה המופרעת הזאת, מצד שני מעולם לא נמשכתי לאף אחד או אחת כמו שאני נמשך למטורפת. הערב הזדיינו כשהיא כבר הוציאה את הזין הענקי שלה.