סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

רצסיבי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 3 בדצמ׳ 2013
רצסיבי​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2013
100 זה משטרה.
101 זה מגן דוד אדום.

אני מתלבט קשות איזה מהם מתאים יותר במקרה הזה.
נערגומיבן39
לפני 10 שנים • 28 בנוב׳ 2013
נערגומיבן39 • 28 בנוב׳ 2013
אז בוא וביחד עם עוד הודעה או שניים נעשה את זה 101 עמודים. השרשור הכי ארוך בכלוב מאז היווסדו. כתוב כולו בצורה מאוד קוהורנטית וקולחת וברמת כתיבה מאוד גבוהה - אל תתנו לשפה הכביכול פשוטה להטעות אתכם. השרשור הכי ארוך השרשור של חריג. כל הכבוד.
Gia X

רגע רגע

Gia X • 28 בנוב׳ 2013
הסטרפאון זה למעשה הפוחלץ של איברה/ו?
הא, ומזל טוב. יהיה רבע עוף בחתונה?
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 28 בנוב׳ 2013
המתנה של הקוסם הרומני הגדול היתה הפיכת המטורפת לאשה אמיתית, עם כוס ורחם ובלי זין וביצים, וכמובן, עם יכולת ללדת ילדים. מצד אחד שמחתי שאני מתחתן עם אחת כזו ויהיו לנו ילדים ומצד שני היה לי עצוב שהיא כבר לא תדפוק אותי בתחת. אבל התברר שקבלנו עוד מתנה וזה סטראפאון בגודל ובצורה של הזין שהיה לה. אז הלילה ננסה אותו. ואני חושש שהסיפור שלנו הולך להסתיים. אני לא הולך לכתוב על אשתי. הסיפור שלנו ארך 100 עמודים בדיוק, והעיקר שמסיימים אותו בשמחה ואושר גדול. אולי נדווח על הלילה ואז נגמור.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 27 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 27 בנוב׳ 2013
הלכנו לחגוג את הארוסין שלנו. שמה הרגעתי אותה שלא להרביץ למלצר שהיה טיפה חצוף. אבל אחרי זה השתכנעתי שהוא באמת מגזים כי הוא הבין שהיא קוקסינלית, ואמרתי לה שתעשה לו מה שהיא מבינה. אז היא תפסה לו את הצוואר ועילפה אותו תוך שנייה. בעל המסעדה הגיע והתנצל שהמלצר התעלף כי הוא חשב שזה קרה לו בגלל תשישות, וגם המלצר שהתעורר סתם את הפה מרוב פחד, ונתן לנו הנחה של 50 אחוז על החשבון.
שבי על פני​(אחר)
הזקן הגיע אלי הביתה. נישק אותי ומסר לי המחאה על חמישה מליון ש״ח. המחאה נוספת בסכום דומה הוא ימסור לי בחופה. קראתי לו אבא והוא פרץ בבכי. הקוסם הרומני הגדול מכין את המתנה שלך, הוא אמר, זה הולך להיות הקסם הכי גדול שאי פעם עשה.
שבי על פני​(אחר)
הסיפור שלי כנראה מתקרב לסופו, כי החלטתי להתחתן עם המטורפת, ואני לא הולך לכתוב על אשתי. אני אוהב אותה וגם אקבל המון כסף מהזקן וגם מתנה מהקוסם הרומני הגדול שאמורה להיות מיוחדת במינה. אמרתי למטורפת שנתחתן והיא מאושרת ביותר. וחוץ מזה, כל לילה היא תשב לי על הפנים ואחרי זה תדפוק אותי בתחת הרבה זמן. גם אני מאושר ומרוצה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 26 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 26 בנוב׳ 2013
הלחץ עלי מתגבר. אני כבר לא יודע מה אעשה. התקשר אלי עכשיו הזקן ומסר לי שהקוסם הרומני הגדול לא יוכל לתת לי את המתנה הנפלאה שהכין אם לא אחליט מהר שאני מתחתן עם בתו, ולכן אני חייב להחליט כבר. מה המתנה שאלתי, והוא ענה שאינו יודע, אבל אם הקוסם הרומני הגדול תאר אותה כנפלאה יש להאמין לו.