ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 22 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 22 בספט׳ 2013
אני לא יודע מהיכן המטורפת יודעת שבא לי על הקוקסית עם התחת הגדול, אבל היא הזהירה אותי שהקוקסית הזו נורא מסריחה מהתחת. לא יודע אם להאמין לה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 22 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 22 בספט׳ 2013
המכתבים נשלחו. אני כל כך מתרגש. בטח ניצן יתעלף מפחד ברגע שיראה שאני תובע ממנו 10 מליון ש״ח. אני באמת שמח שבחרתי לקחת את הפרקליט הכי זול שמתברר שהו הכי קשוח.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 21 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 21 בספט׳ 2013
אבו סלימאן שלח לי במייל עותקי המכתב שהוא שולח מחר בבוקר בדואר מהיר לעורכי הדין של ניצן וגם לניצן עצמו. מכתב רווי גידופים בעברית וערבית וכמובן דרישה לתשלום של עשרה מליון ש״ח תוך ארבעה ימים. לטעמי מכתב קצת חריף אבל אני סומך על העו״ד שלי.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 21 בספט׳ 2013
חחחחחחחחחחחחחחחחחח בהלם שהשרשור הזה עדיין קיים !!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 21 בספט׳ 2013
חריג כתב/ה:
בזמן שניצן מכין את היציאה שלו למסע הבחירות המוצלח, ראיתי תמונה של קוקסית גבוהה מאד, קצת פחות מהמטורפת, עם ירכיים בשרניות וישבן גדול ועסיסי. והיא לוקחת רק 200 ש״ח לישיבה על הפנים כי היא אוהבת את זה. אני מתלבט כי אני לא רוצה להרגיז את המטורפת אבל נמשך לתחת של ההיא. כולי אתייעץ עם ניצן. מה דעתכם?
//ראה, זה הכל שאלה של רווח והפסד, שיקולי רווח והפסד הנובעים או העשויים לנבוע ממעשה כזה או אחר, שאליהם ניתן להגיע מנתונים עובדתיים ודפוסי הסקה לוגיים של היקש והיסק. יש צורך כמובן בניתוח מעמיק ומדוקדק של כל השיקולים, אלה מול אלה, וכפרמטרים של משוואה מתמטית שהתוצאה שלה היא מידת הכדאיות של אותו המעשה. אם יוצא לך יותר מ0.5 אז כדאי, אם יוצא פחות אז לא כדאי.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 20 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 20 בספט׳ 2013
מתברר שחבר טוב של אבו סלימאן יש לו חנות ירקות בתל אביב. אז גם קניתי אצלו כמה פירות וירקות וגם נתתי לו 150 ש״ח עבור אבו סלימאן אותו יפגוש בכפר עוד כמה שעות. הירקן הילל ושיבח את אבו סלימאן שאין עוד פרקליט דגול ממנו ועשיתי מאד בשכל שפניתי אליו.
שבי על פני​(אחר)
מצאתי עו״ד בזול. אבו סלימאן קטיפי מהכפר טורען יעשה לי מכתב עלכיפק ב 150 ש״ח בלבד. והוא גם הסביר לי שאם ידרוש רק מליון ש״ח הם לא יתייחסו לכן ידרוש עשרה מליון וישלח מכתב לעורכי דין שלו וגם לניצן אישית. אמרתי לו הכבוד ואני אשלח לו את שכרו מיד.
שבי על פני​(אחר)
דברתי עם הזקן והוא הציע לי לשלוח מכתב תשובה עם דרישה ל 200,000 ש״ח עבור הפרסום שעשיתי לניצן הורוביץ פה. רעיון נחמד, אבל למה רק 200,000 ש״ח? אני אדרוש מליון ש״ח. אז אני מחפש עו״ד זול שיכתוב מכתב בנוסח זה. אם מישהו מכיר אני אודה לו אם ישלח לי הודעה פרטית.
שבי על פני​(אחר)
קניתי בחנות עוגות ולפני היתה טראנסית נורא עצבנית. שמתי לב שהרבה מהטראנסיות מאד עצבניות. גם אני עצבני בגלל שאני נמשך לבעלת הישבן הגדול ואם זה לא מספיק, אז קבלתי הבוקר עם שליח מכתב התראה ממשרד עורכי דין עם איזה חמישים שמות שאני נדרש לא לכתוב מלה יותר על ניצן הורוביץ וגם לפצותו על מה שכתבתי בינתיים בסך של 100,000 ש״ח. אני אצטרך להתייעץ עם עו״ד למרות שאין לי תקציב למשרד כזה גדול, אבל קודם אלך להתייעץ עם הזקן. הוא יש לו פתרונות לא שגרתיים וחכמים.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 17 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 17 בספט׳ 2013
בזמן שניצן מכין את היציאה שלו למסע הבחירות המוצלח, ראיתי תמונה של קוקסית גבוהה מאד, קצת פחות מהמטורפת, עם ירכיים בשרניות וישבן גדול ועסיסי. והיא לוקחת רק 200 ש״ח לישיבה על הפנים כי היא אוהבת את זה. אני מתלבט כי אני לא רוצה להרגיז את המטורפת אבל נמשך לתחת של ההיא. כולי אתייעץ עם ניצן. מה דעתכם?