בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 16 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 16 בספט׳ 2013
המקהלה העליזה המורכבת רק מהומואים ולסביות הקליטה את הסיסמה הקליטה, ואיך שניצן שמע את ההקלטה הוא התרגש כל כך עד שעשה במכנסיים, גם פיפי וגם קקי. אז הוא התחבא בחדר נידח עד שכולם יסתלקו והוא יוכל לחמוק לביתו.
שבי על פני​(אחר)
קבוצת מלחינים הומואים חיברה את הלחן לסיסמת הבחירות, וכאשר ניצן, שרק עהשתחרר מבית החולים שמע את הסיסמה מושרת בלחן החדש, עלו דמעות בעיניו. זהו, קרא הוא בקול לכל תומכיו - אנחנו מנצחים.
שבי על פני​(אחר)
נתגלתה סיסמת הבחירות של מר ניצן הורוביץ. זין עליכם זה חולדאי. זין בתחת זה ניצן. אני בטוח הודיע ניצן ממיטת אישפוזו בבית החולים, שהקופירייטרים ההומואים שלי מכניסים בכיס את כל אלו שעובדים בשביל הראיס שהולך להפסיד.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 15 בספט׳ 2013
קבוצות של שבאב מיפו מנסים להיכנס לבית החולים כדי לחסל את אויב האיסלאם. כוחות אבטחה מתוגברים מקיפים את מיטתו של ניצן הורוביץ ולא מאפשרים לאף מוסלמי להתקרב. בכל זאת ניצן חוטף ראסיה לא נורמלית, אם כי מיהודי, אחד אמזלג, הבעלים של התלת אופנוע שהפך לערימת גרוטאות. אתה הרסת לי את התלת אופנוע הוא זעק על ניצן, לא אמרת לי שאתה משתמש בו לצורך הרגזת כל הערבים המוסלמים ביפו. אתה אמרת שאתה הולך לעשות להם שמח.
שבי על פני​(אחר)
ניצן הגיע בערב לפאתי יפו והחל להשמיע את הקלטת עם קולות המואזין ודברי שבח ליצן עצמו. כל המוסלמים נפגעו עד עמקי נשתל. לא אר שהוא משמיע קולות של מואזין ולועג לו אלא שהוא עוד משמיע מיד לאחר מכן תעמולת בחירות. גם מוסלמים לא אדוקים מאד נעלבו וכולם התנפלו עליו והפליאו בו את מכותיהם. רק כוחות יס״ם גדולים הצליחו לחלץ אותו ופינו אותו לבית החולים. אני לא מהין לחש הוא, באתי לתת להם כבוד והם מתנפלים עלי. כשאהיה ראש העיר לא אפנה להם את האשפה. אני מבטיח את זה.
שבי על פני​(אחר)
לניצן הורוביץ בא רעיון. הוא ישכור תלת אופנוע ועליו רמקול שבו ישודרו קריאות מואזין בערבית ובסיום קריאה לתושבים להצביע בשבילו. אז היום לקראת ערב תכנס המערכת לפעולה. וכמובן שניצן עצמו יעמוד על התלת אופנוע וינופף לכל התושבים. אז עכשיו אנשיו מחפשים הקלטות של מואזין לתפילת הערב. אם כי אצלם אי אפשר לדעת אולי כל קריות המואזין זהות לכל התפילות.
שבי על פני​(אחר)
פאשלה גדולה לניצן הורוביץ. בעקבות הצלחתו של חולדאי לשמש כמואזין במסגד הגדול של יפו הודיע הוא לראשי העדה המוסלמית שהוא מוכן להיות המואזין כל השבוע, אם כי לא בבוקר אלא בערב, והם, המנוולים, דחו בבוז את הצעתו. חכו חכו כשאני אהיה ראש העיר, צווח הוא עליהם, אני לא אפנה אשפה מהשכונות שלכם.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 13 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 13 בספט׳ 2013
בשלב זה חולדאי די חוזר לעצמו. הוא לא בטוח בזה אבל הוא מוכן לשקול ברצינות את הרעיון שהוא ראש העיר ולא חולדה. כנראה שהשיגעון הזמני הולך לחלוף. גם המטורפת כבר אינה בטוחה שהיא אום כולתום. מאד יכול להיות שידו של אביה בחשה וריפאה את שני המשוגעים. הכי מודאג עכשיו הוא ניצן הורוביץ שהיה בטוח שיזכה בבחירות בתור בבון, וככל הנראה יתמודד בצורתו הרגילה, עם סיכויים קטנים בלבד. עלי לחשוב על איזה טריק, לא קסם אלא תרגיל בחירות מקורי.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 13 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 13 בספט׳ 2013
רון חולדאי הגיע לפנות בוקר למסגד הגדול של יפו. כל ראשי העדה חיכו לו שם. אז כולם טיפסו למעלה וחולדאי נטל את המיקרופון והחל קורא לכל המאמינים לתפילה ביידיש. מה זה, שאלו אותו ראשי המוסלמים, באיזו שפה אתה משתמש? ביידיש. אבל אף אחד לא מבין פה את השפה הזו. תקרא בערבית. אבל אני לא יודע ערבית ענה חולדאי. אז בסופו של דבר הוחלט שהמואזין החדש יקרא לכולם בעברית. אז חולדאי נטל את המיקרופון וצרח: קומו חתיכת עצלים. כאן ראש העיר שלכם. מי שלא יבוא לפה אני סוגר לו את המים. אז במקום כמה עשרות מתפללים שבאים כל יום הגיעו אלפים. ראשי העדה שכמעט התעלפו משמחה בקשו מחולדאי לבוא כל יום, והוא הבטיח לשקול את ההצעה הזו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 12 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 12 בספט׳ 2013
אנשי ש״ס במועצת העיר זועמים על תוכניתו של ראש העיר לשמש מחר בבוקר כמואזין , אבל חולדאי / נאצר זרק אותם מהלישכה שלו תוך גידופים קולניים . תתבייש לך הם צעקו לו, והוא כל כך התעצבן עד שהחל לבעוט בקירות, מנ שגרם להם להסתלק במהירות,