סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 9 ביוני 2013

בית חולים

שבי על פני​(אחר) • 9 ביוני 2013
חזרתי לבית חולים בגלל שהתחת שלי מדמם כל הזמן. הרופאים היו בהלם שסיפרתי להם שהמשטרה גרשה אותי. אני צריך לעבור תפירה רצינית שם. איך אפשר להיות כזה אכזר ולתקוע זין ענקי בתחת צר בלי שום חומרי סיכה? היא משוגעת כנראה. אני לא אתן לה אגורה ומצידי שתעשה מה שהיא רוצה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 11 ביוני 2013

פגישה מעניינת

שבי על פני​(אחר) • 11 ביוני 2013
נפגשתי איתה בבית קפה. אמרתי לה שאני דוחה את הדרישה שלה ודווקא לי יש עילת פיצוי נגדה. היא אמרה לי שלמרות הסבל שלי אני אוהב את זה. שאני רוצה שהיא תתעלל בי. וכשהיא אמרה לי שהיא מחבבת אותי, לא יודע איך זה קרה אבל התחלתי לבכות והתכופפתי ונישקתי לה את כף הרגל שלה שהיתה בתוך נעל אצבע סקסית. יצאתי משם מבולבל לגמרי. לא יודע מה לעשות איתה. היא מטורפת ומרושעת אבל אני כנראה זקוק לזה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 12 ביוני 2013

אני חייב להתנתק מהמופרעת הזאת

שבי על פני​(אחר) • 12 ביוני 2013
בילינו הלילה. היה כיף. כל פעם אני נפעם מהזין הגדול שלה ומיכולתה לדפוק המון זמן הפעם היא שמה חומרי סיכה כל רבע שעה. אבל בסוף היא קשרה אותי והלכה. רק עכשיו הצלחתי לצאת.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 13 ביוני 2013

היא לא יוצאת לי מהבית

שבי על פני​(אחר) • 13 ביוני 2013
הייתי מטומטם כאשר הסכמתי שוב להיפגש איתה ושהיא תבוא לביתי. אז באמת היה נורא כיף והיא מערכה לי את הפנים עם הישבן שלה, ותפסה לי את הראש בין הרגליים האדירות שלה ולא שיחררה אותי המון זמן ובסוף דפקה אותי בכוח אבל בעדינות תוך שימוש בחומרי סיכה נדיבים. לפנות בוקר היא עזבה, אבל כשחזרתי עכשיו הביתה היא ישבה אצלי בסלון. מתברר שהיא שיכפלה את המפתחות שלי ולא מוכנה לעזוב. אני לא יודע מה לעשות. אני נמשך אליה בטירוף, אבל אני גם יודע שאין קוקסית מסוכנת יותר ממנה והיא מסוגלת להרוג אותי אם יבוא לה. בינתיים היא ירדה מהדרישות הכספיות. היא דם משתמשת בכפכפים שלי כי יש לנו אותו מספר - אני 47 והיא 48. היא סיפרה לי שהיא צריכה להזמין נעליים בהזמנה מיחודת כי אין כאלה מספרים. יש לה כף רגל צרה יחסית וארוכה ביותר. היא גם חזקה יותר מהרבה גברים, ובכל זאת נראית כמו אשה, אם כי, אשה ענקית. היא גם בעלת תאבון בריא וחיסלה לי את המקרר. אני ממש לא יודע מה לעשות.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 14 ביוני 2013

נשכה אותי

שבי על פני​(אחר) • 14 ביוני 2013
הבת כלב נשכה אותי אמש באכזריות. תפרו אותי בבית חולים. משם הלכתי למשטרה שהפעם רשמו את התלונה שלי. שוטר בא איתי הביתה לתפוס את הבת זונה ולקח אותה לתחנה. ברוך שפטרנו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 ביוני 2013

אני חשוד

שבי על פני​(אחר) • 15 ביוני 2013
כמו שחששתי, היוצר המסריח טען במשטרה שאנסתי אותו, ועכשיו התקשר אלי משם עם דרישה להתייצב אצלם מיד. מישהו מכיר עוד טוב שאפשר להתקשר אליו עכשיו?
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 16 ביוני 2013

שוחררתי ממעצר

שבי על פני​(אחר) • 16 ביוני 2013
אחרי חקירה ארוכה, בגללה גם ישבתי אמש במעצר, שוחררתי היום בידי בית המשפט בהסכמת המשטרה. כמו שחשבתי, הבת כלב טענה שאני אנסתי אותה. אבל עשו ביננו עימות, שבו המטורפת התנפלה עלי במכות, לעיני השוטרים הנדהמים, שהסכימו לשחרר אותי. אבל לה הם לא עשו כלום, למרות כל התלונות שלי נגדה. אפילו צו הרחקה לא הוציאו לה, ולא אתפלא אם אמצא אותה בביתי תוך זמן קצר. אז באמת אצטרך עו"ד כדי לפנות לבית משפט. איך הסתבכתי, אני שואל את עצמי, איך נתתי לדבר הזה לקרות? הרי הבנתי די מהתחלה שהיא מופרעת, רק בגלל משיכה מינית? כנראה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 17 ביוני 2013

הכנסתי לה מכות הגונות

שבי על פני​(אחר) • 17 ביוני 2013
כמו שחששתי, מאוחר בחילה היא ניסתה להכנס לבית שלי. פתחתי את הדלת כשהיא מחזיקה את המפתח ומנסה לפתוח את הדלת. לא יודע מה קרה לי, אבל חטפתי עצבים גדולים עליה והתנפלתי עליה. למרות שאני גבוה היא גבוהה ממני בחצי ראש, אבל קפצתי עליה והכנסתי לה ראסיה אדירה בסנטר ובשיניים. היא נדהמה ואז הכנסתי לה עוד כמה בומבות בפרצוף. בשלב הזה היא התעשתה והחטיפה לי בעיטה נוראית עם רגלה הענקית. נפלתי והייתי בטוח שהיא קופצת עלי והורגת אותי, אך במקום זאת היא התקפלה והחלה לגנוח. הזמנתי מד"א ושני אמבולנסים פינו אותנו לבית חולים. אני שוחררתי לפנות בוקר והיא אושפזה בטיפול נמרץ כי איבדה את הכרתה. הלכתי אחרי זה למשטרה ומסרתי עדות. הם אמרו לי להיות זמין כל הזמן כי הם יזמנו אותי שוב אם יקרה לה משהו. בררתי בבית חולים ונודע לי שהלסת שלה נשברה והיא בניתוח. לא יודע מאיפה היה לי האומץ, אבל לא יכולתי לסבול יותר.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 10 שנים • 17 ביוני 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 17 ביוני 2013
קצת מוגזם אבל טוב שעמדת על שלך.
פעם הבאה תנסה להחליף מנעולים לפני שאתה מנפץ לה את הלסת כך המשטרה לא תוכל לבוא עלייך.
אני ממליץ להשאיר את הסטיות שלך לבחורה שבאמת יהיה לך קשר אמיתי איתה ותוכל לסמוך עליה ולא על טראנסית מהרחוב שבאותה מידה יכולה להיות זונת קראק פסיכופטית (אני לא מבקר אותך ואת הסטיות שלך אני מבקר את הבחירות שלך) אבל בכל מקרה כל אחד מאיתנו עושה טעויות ולאף אחד לא מגיע להיענש כפי שאתה נענשת.
אני מחזיק לך אצבעות ואני בטוח שכך גם כולנו ואני מקוןה שהכל יסתדר.

למרות שמצד שני נראה לי קצת מוזר שכל העניין לא הגיע לעיתונים... אני מקווה שכך ישאר. לטובתך.

בהצלחה.