סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 17 ביוני 2013

תשובה

שבי על פני​(אחר) • 17 ביוני 2013
לא יכולתי להחליף מנעולים באופן מיידי כי אחרת העוזרת לא תוכל להיכנס. רק אחרי שאראה אותה. ואני לא חושב שזה יגיע לעיתון. מה גם שזה קרה רק לפני כמה שעות.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 10 שנים • 17 ביוני 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 17 ביוני 2013
תשמע תחליף מנעולים בזריז היא נשמעת נקמנית למנקה תתן מפתח חלופי.
והעניין של העיתונים זה מסוכן גם אם זה קרה לפני כמה שעות.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013

אשפוז ארוך

שבי על פני​(אחר) • 18 ביוני 2013
יקח די הרבה זמן עד שהיא תצא מבית חולים. קשרו לה את הלסת עם חוטי ברזל והיא רק יכולה לשתות עם קש. אני מתעדכן כל הזמן לגבי מצבה. אני הולך להוציא רשיון לאקדח לצורך הגנה עצמית.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 21 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 21 ביוני 2013
החולת נפש השתחררה מבית חולים. הפה שלה קשור במלתעות. היא התקשרה אלי ובקושי הבנתי מה היא אומרת. המסר שלה היה שהיא הורגת אותי בחניקה אחרי שהיא מחלימה.
עבד משועבד{עבד}
לפני 10 שנים • 22 ביוני 2013
עבד משועבד{עבד} • 22 ביוני 2013
ממש מפחיד מה שעברת בחודש האחרון.
אם אתה עדיין בין החיים אז תמשיך לעדכן.
חייב להיות המשך.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 23 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 23 ביוני 2013
קבלתי מכתב מעו״ד שלה עם דרישה לפיצויים של 500,000 ש״ח. זו חוצפה אבל לך תדע מה יקרה בבית משפט. איך הסתבכתי עם כלבה כזו אני לא קולט.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 25 ביוני 2013
היא הצליחה לחדור לביתי. לא ציפיתי לה לכן פתחתי את הדלת כשהיא צילצלה. ניסיתי להתנפל עליה אבל היא היתה מוכנה והשכיבה אותי במכת אגרוף. זחלתי למיטה והיא התפשטה לגמרי ואחרי זה הפשיטה אותי. היא התישבה על הפנים שלי והודיעה בחגיגיות שאחרי שתגמור על הפנים שלי היא חונקת אותי עם הישבן שלה עד שאמות. היא צבטה אותי חזק בפטמות כדי שאנשק לה את התחת. ניסיתי לשכנע אותה שאם תהרוג אותי לא תקבל פרוטה מהתביעה נגדי ואז היא התקשרה לחברה שלה ודנה איתה בשאלה. הן דיברו כמה שעות עלי כשאני מתחת לתחת שלה. הסוף היה שהיא אמרה לי שהיא בכל זאת הורגת אותי וחסמה לי את האוויר עם התחת שלה. נעצתי בה צפורניים כשאני עומד להתעלף. ואז בשניה לפני שהתעלפתי תפסתי לה את הזין מקדימה ונעצתי את צפורני בכל הכוח. זה הציל אותי כי היא נתנה צריחה איומה וקמה. המיטה התמלאה בדם והיא התלבשה מהר ורצה החוצה. התקשרתי למשטרה והם אמרו לי להגיע בתחנה. עניתי שאני לא מסוגל והלכתי לספה בסלון שם נרדמתי. אני חייב אקדח מהר.