צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 12 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 12 בספט׳ 2013
חולדאי פנה לראשי העדה המוסלמית והודיע להם שהוא מוכן להתנדב לשמש מחר בבוקר כמואזין במסגד הגדול ביפו. הוא לא אמר להם שהוא נאצר אחרת היו מבינים שהוא השתגע. אז הם היו קצת בלחץ, כי בבוקר מוקדם המואזין נם את שנתו וקולו מושמע מהקלטה, אבל אם חולדאי רוצה לעשות להם את הכבוד הזה, אז אי אפשר לספר לו את הסיפור האמיתי ויש להזמינו בכל הכבוד הראוי. אז מחר לפנות בוקר, כל המאמינים המוסלמים של יפו יתעוררו לשמע קולו של חולדאי, המואזין החדש שלהם.
nomorenomore
לפני 10 שנים • 11 בספט׳ 2013
nomorenomore • 11 בספט׳ 2013
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה אדיר אתה!!!!!!!!!

תמשיך לכתוב, רק תמשיך!!!
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 11 בספט׳ 2013
הצלחה חלקית למטורפת. חולדאי מבין ששמו אינו ניצן הורוביץ. מאידך, הוא עדיין לא מוכן שיקראו לו רון חולדאי אלא רק גמאל עבדול נאצר. אז הצוות שאל את המטורפת מה היא עשתה לו והיא הסבירה ששרה לו שירים. ממתי את יודעת לשיר שאלו אותה ? ממתי אום כולתום יודעת לשיר? איזו שאלה טפשית. אל תגידי רק שאת אום כולתום ענה לו ראש הצוות. בטח שזו אני ענתה המטורפת. נפלנו חזק איתה התוודה ראש הצוות, היא הוציאה לו את ניצן מהראש והכניסה לו את נאצר. אז מה עושים?
שבי על פני​(אחר)
בית החולים שחרר את חולדאי כי הוא הרי לא מסוכן ואין שום צו לאישפוזו, ברם כל הסגל הרפואי מגרד את ראשו מאחר שמעולם לא נתקל בתופעה כזו. כל צוות הבחירות של חלודאי מתחנן בפניו שלא יגיד לאף אחד ששמו ניצן הורוביץ ושחולדאי האמיתי נתגלגל בדמות חולדה, אבל לך דבר לקירות. האיש, כידוע לכל, עקשן. אז בראש מנהל הקריאטב עלה הרעיון לזמן את סגניתו המיועדת, הלא היא המטורפת, כדי שתיכנס איתו למיטה ותסביר לו שהוא חולדאי האמיתי. אז המטורפת הביעה את הסכמתה והיא עכשיו בכיוון ביתו של הראיס. אני אכריח אותו להודות שהוא חולדאי בכל מצב, היא הודיעה לכל הצוות. אני רק מבקשת שתסתלקו מהמקום ותתנו לי חופש פעולה.
שבי על פני​(אחר)
חולדאי אושפז בהסתר בבית חולים לחולי נפש. בשיחה עם הפסיכיאטר שקבל אותו ציין חולדאי שהוא למעשה אדם פשוט וחולדאי האמיתי נשאר בעירייה אך בדמות חולדה. ואיך קוראים לך הוא נשאל. ניצן הורוביץ, היתה התשובה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 10 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 10 בספט׳ 2013
חשש כבד לשפיותו של רון חולדאי. הוא מביט בחיות המחמד שלו, שהינן כידוע חולדות, ומחליט שאחת מהן היא חולדאי. כלומר, שחולדה אחת היא הוא עצמו. נשמע הכי מטורף. אנשי צוותו מורטים את שערות ראשם בעצבים. אם לא ירפאו אותו בשיא המהירות, הוא מפסיד את הבחירות בטוח. בדיוק הרגע צועק חולדאי על החולדה: חולדאי, הוא קורא לה, מי הפך אותך לחולדה. עזרו לו הוא מתחיל להתחנן.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 9 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 9 בספט׳ 2013
מהבוקר חולדאי בחרדות. נכנס בו פחד שייהפך בעצמו לאיזה בעל חיים. כל נסיונות ההרגעה רק מעצבנים אותו. התופעות האלה קורות, ראינו מה קרה לניצן הורוביץ. אז למה שזה לא יקרה לי? אז לפנות ערב נפגש חולדאי עם הפסיכיאטר הנודע ד״ר מוריס פרויד, ומאז פחדיו גברו כל כך עד שהוא מתחבא מתחת למיטה. צוות עוזריו אובדי עצות.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 8 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 8 בספט׳ 2013
ריב בין חולדאי לזקן בגלל שהזקן עזר לניצן. חולדאי רותח עליו איך הוא עזר לו כשהוא מופיע ברשימה שלו. זו מחווה הומנית טען הזקן. אז חולדאי מרוב עצבים שבר וואזה בבית וכתוצאה מזה נאלץ לחפש מקום ללון בו הלילה לפי הוראות רעייתו. בקיצור, חולדאי ישן הלילה בבית סגניתו ברשימת הבחירות, הלא היא המטורפת ובתו של הזקן. עם חולדאי בא גם מזכירו האישי וכולם יצטופפו בבית הזה. אומנם חולדאי יכל להרשות לעצמו ללכת למלון אבל בתקופת בחירות צריך להיזהר מכל מיני רכילויות. אז עכשיו כולם יושבים בסלון ומאזינים לסיפורי אלף לילה ולילה שמספר הזקן. רק אל תתעסק יותר עם הורוביץ הזה בקש חולדאי ממנו.
שבי על פני​(אחר)
שני מנהלי הקמפיינים, של הורוביץ ושל חולדאי זורקים עכשיו לפח אלפי פלקטים בהם מופיעים קופים. איזה בזבוז של כסף שניהם זועמים.
שבי על פני​(אחר)
איזה צרחות. ניצן צולם במהלך האיפור שלו, והתברר שהוא מופיע במכשיר ההקרנה בצורתו הטבעית, לגמרי לא בתור קוף. הלך כל הגימיק זעק מנהל הקמפיין, נתקשר לזקן ונשאל אותו מה לעשות. אז הזקן אמר להם שהוא השתדל לפייס את הקוסם הרומני הגדול כדי שיוריד ממנו את כל הקסם. מה עשית, זעק מנהל הקמפיין, הרסת את כל הסיכויים שלנו. אבל אתם רציתם שאעזור לכם שניצן ייראה כמו שהוא, כך הזקן ברוגז. נכון, אבל אחרי זה הבנו שזה יתרון אם ייראה בתור קוף במצלמות. היית צריך להודיע לי את זה, כך הזקן, מצטער, אבל ניצן הוא אדם נורמלי מעכשיו והלאה.