סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 8 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 8 בספט׳ 2013
עכשיו הגיע ניצן הורוביץ לבניין ערוץ 2 יחד עם כל אנשי צוותו והוא הופנה לחדר האיפור. בשביל מה שיתאפר, שאלו אנשיו את אנשי הטלוויזיה, הרי הוא ייראה כקוף, אבל הורואות הן הוראות ויש לאפר כל אורח.
שבי על פני​(אחר)
המרגל של סיעת הורוביץ במטהו של חולדאי דיווח על התוכנית של חולדאי. אז מיד הוחלט על תרגיל נגדי: להודיע בכל מקום כולל בטלוויזיה ובפלקטים שניצן הוא קוף אותנטי וחולדאי סתם לובש תחפושת, דהיינו, קוף מזויף. ואין לבחור זייפן לראשות העיר.
שבי על פני​(אחר)
התוכנית הודלפה לאנשי חולדאי. בדיונים ביניהם הם החליטו לצלם מהר סרט ולהפיץ ביוטיוב וגם לצלם תמונות ולשים בפלקטים, ובכולם יתחפש חולדאי לגורילה או שימפנזה. אנחנו נראה לניצן מה זה קופים. מחר כל העיר תהיה מלאה בקופי חולדאי. שיחלום לנצח אותנו.
שבי על פני​(אחר)
שינוי בתוכניות. תחילה יראו את ניצן בטלוויזיה ואחרי זה מיד ימלאו את העיר בפלקטים עם תמונת הקוף. כך שמחר כל העיר שתדבר על הראיון המופלא בטלוויזיה הם יראו את הפלקטים. זה יהיה שוס, צחקו החברה, לחולדאי אין יותר שום סיכוי.
שבי על פני​(אחר)
צוות הקריאטיב מאושר. נמלא את העיר בתמונות של ניצן בתר קוף ובטלוויזיה הוא יתראיין אבל הצופים יראו קוף שמתראיין כמו בן אדם. מנגד, ניצן עצמו נראה כמו שהיה תמיד. בעצם, קבלני מתנה גדולה מהקוסם הרומני הגדול. כל הבוחרים יחשבו שהם בוחרים בניצן שהפך לקוף אבל מתפקד לחלוטין כבן אדם. אחרי הבחירות הוא יופיע בעצרת הניצחון כבן אדם.
שבי על פני​(אחר)
אז ניצן נלקח לסטודיו לצילום כדי להפיק תמונות שלו לפלקטים, ושוב נתגלתה תקלה. הצילומים יוצאים שונים מנמציאות. בצילומים הוא קוף. מה זה, מרח הצלם, והתעלף. מה עושה לנו הקוסם הרומני הגדול, למה הוא מפסיק להתעלל בנו בכה מנהל הקמפיין. לפתע, נדלק נר שבת בראשו. עכשיו אפשר להופיע בטלוויזיה. יראיינו את ניצן אך הצופים יראו קוף מתראיין. במקרה כזה אנחנו לוקחים את הבחירות בהליכה.
שבי על פני​(אחר)
כל הלילה התאבלו חבריו של ניצן על סופו המר של חברם. אולם, הקוסם הגדול הרומני עמד בהבטחתו ובבוקר הפך התרנגול לניצן, למרות ששכב מרוט נוצות במקרר. המטורפת השתגעה כשלא מצאה את התרנגול במקרר ולא הבינה להיכן נעלם. ניצן התקשר לחבריו והם התעלפו מששמעו את קולו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 7 בספט׳ 2013
המטורפת הגיעה לבית. וראתה תרנגול בסלון. חיש היא חיסלה אותו לצורך הכנת מרק כשכל חבריו של ניצן נכנסו להלם מוחלט. את רצחת את ניצן הם צרחו. מה אכפת לי, היא ענתה, בא לי מרק עוף. מישהו גם רוצה? אז כל החבורה ברחה משם כשדמעות בעיניה. המטורפת מרטה את כל הנוצות ושמה את העוף במקרר. מחר אני אבשל אותו אמרה.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 7 בספט׳ 2013
ניצן וחבורתו חזרו לתל אביב ופנו לביתו של הזקן. אנא, עשה טובה ונסה לתקשר עם הקוסם הרומני הגדול. בשביל מה נשמע קול רועם מהקירות, בשביל שתפר את ההוראות שלי? זו היתה טעות, התחיל ניצן ליבב, אפילו עצרו אותי בכלל שטעיתי בשם של הזקנה. הרי באתי לשכב איתה. אתה טפש גדול ענה הקול, ובגלל טפשות צריך לשלם. אם כי כבר קבלת את רוב העונש שלך, כך שעד מחר תהפוך לתרנגול ואחרי זה תחזור לצורתך המכוערת הקודמת. ומיד לאחר מכן, עמד תרנגול זקוף בחדר והקוף נעלם.
nomorenomore
nomorenomore • 7 בספט׳ 2013
שילמד לא להתעסק עם קוסמים, הגייז הזה!