בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 21 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 21 בנוב׳ 2013
חולדאי פנה לזקן בבקשת עזרה אבל לא נענה. אתה תאכל מה שבישלת ענה לו הזקן. אתה משוגע לסחוט פושעים? אין לי מה לעשות. תשלם להם ותגמור.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 22 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 22 בנוב׳ 2013
חולדאי מאיים עכשיו על ראש משפחת הפשע שאם לא יוותר על החמישים אלף ולא יחזיר את החמישים אלף שכבר שילם, יפציץ את ביתו עם מטוס שיגנוב ממוזיאון חיל האוויר. אז ראש משפחת הפשע צחק נורא ובסוף הודיע לחולדאי שהקנס עליו עלה מעכשיו למאה אלף ש״ח אחרת ירצחו אותו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 23 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 23 בנוב׳ 2013
רון חולדאי חשב להגיש תלונה במשטרה על סחיטה, אבל נמנע מכך כשהבין שהוא הולך לסבך את עצמו אם יספר שהזמין שם רצח. אם לא הוא אז הם יסבכו אותו ויהיו עדי מדינה נגדו. אבל אם ישלם להם עוד מאה אלף ש״ח יהיה נתון לסחיטה במשך כל ימי חייו. אז בא לו רעיון: לפנות שוב למכשפה כדי שתגרום לראש משפחת הפשע לשיתוק, ולהסביר לו שזה מה שיקרה לכולם שמה אם לא יעזבו אותו. אז חולדאי התקשר למכשפה והסביר לה מה הוא רוצה. זה יעלה לך חמישים אלף ג׳ובות לראש, היא אמרה. אז הוא החליט להזמין את השיתוק לסגן של ראש משפחת הפשע, ואחרי זה יזהיר את הבוס שכך יקרה לו אם לא יעזוב אותו וגם יחזיר את הכסף שקיבל על הרצח שבוטל.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 24 בנוב׳ 2013
ראש משפחת הפשע התקשר בעצמו לחולדאי. גם לי יש מכשפה שעובדת איתי שגילתה לי מה עשית ושביטלה את הכישוף שרצית לעשות עם המכשפה שלך. והקנס שמוטל עליך עכשיו הוא מליון ש״ח ויש לך שבוע להשיג אותו, אחרת אתה וכל משפחתך או הופכים למשותקים או נרצחים.
nomorenomore
nomorenomore • 24 בנוב׳ 2013
לרון יש פיתרון אחד בלבד - הקוסם הגדול!!! אחרת הלך עליו...

או........ שיעשה סולחה עם המטורפת - ואולי היא תוכל לחסל את ראש הפשיעה... (יש לה את השחקנים הכושים שיעזרו לה)
שבי על פני​(אחר)
הקוסם הרומני הגדול יקח 1000 ש״ח כמו שראש משפחת הפשע רוצה, אבל לפחות לא יסחוט אותו בעתיד. ויש בעייה לפנות למטורפת אחרי שרצית לחסל אותה. נראה מה יקרה. גם אני מסתקרן.
שבי על פני​(אחר)
אפשר לומר כל דבר על חולדאי, אבל פחדן הוא לא. כי הוא הגיע בכבודו ובעצמו למעונו של ראש משפחת הפשע ודרש לדבר עימו. ראש המשפחה קבל אותו בסבר פנים יפות רק כדי לשמוע שחולדאי משתין עליו. אני מוותר לך על החמישים אלף שהעברתי לך ולא מתכונן לשלם לך אגורה נוספת. אז ראש משפחת הפשע הסביר לחולדאי למה אינו יכול להחזיר לו את הכסף שכבר שילם. הרי כבר שילמתי לרוצחים המקצועיים, אז איך אני יכול להחזיר לך אחרי שביטלת את הפעולה? מה, הם יחזירו לי? וכאן, הבין חולדאי שהלז צודק ואמר לו שהוא מקבל את זה. אז ראש משפחת הפשע ויתר על כל הקנסות וחולדאי הבטיח ללכת לקראתו בהוצאת רשיונות לכל מיני עסקים, והשניים נפרדו בחיבוקים ונשיקות.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 בנוב׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 25 בנוב׳ 2013
הזקן התקשר אלי הבוקר. בתו מיואשת לגמרי בגללי. למרות שהיא יוצאת מדי ערב לבלות, היא אוהבת אותי ורק רוצה להתחתן איתי. אמרתי לו דוגרי שגם אני אוהב אותה אבל אי אפשר בארץ להתחתן עם קוקסינלית. אז הוא הסביר לי שהיא לא קוקסינלית אלא אדרוגינוס. בכל זאת, עניתי לו, חתונה לא באה בחשבון. חברות כן. אז הוא אמר שייתן לה נדוניה של עשרה מליון ש״ח. מאיפה יש לו סכום כזה? אולי אתחתן אקח את הכסף ואתגרש? לא, זה לא הוגן וזה גם לא יילך. אמרתי לזקן שאולי עליה להתחתן עם הכושי שהרביצה לו.
Gia X
לפני 10 שנים • 25 בנוב׳ 2013

הממממ... פנינים- פנינים.

Gia X • 25 בנוב׳ 2013
בעבר היתה סדרה שנקראה "ימי חיינו", דודותיי שתחיינה, נהגו לצפות בה באדיקות ומדי שנה חשו מחוייבות רגשית לעדכן אותי בפרטי העלילה. לא נורא, העוגיות עם החלב, של כל אחת ואחת פיצו אותי על הסבל של 20 דקות.
אז זהו, שהסיפור הזה כאן מתחיל להזכיר את הסדרה - לא חייבים לראות את הפרקים הקודמים, ממילא אין קשר לוגי או קשר כלשהו למציאות. הא, וההפקה זולה.