צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תעשה לי מנוי זהב

שקט1
לפני 10 שנים • 27 במאי 2013

תעשה לי מנוי זהב

שקט1 • 27 במאי 2013
לאחרונה תגובה אולטימטיבית של כאלה שמפרסמות עצמן כשולטות...היא תעשה לי מנוי זהב בסוג של פקודה ....אבל מה לעשות שבדיוק מצער וממש טראגי אבד לי הכרטיס אשראי ונבלע בכספומט .

או במילים אחרות ......אין לך 40 ש"ח ? אל תיהי מלכה .

ואם את רוצה להיות מלכה בתשלום , אנא השקיעי בעצמך מנוי זהב .
Xbani​(אחר)
Xbani​(אחר) • 27 במאי 2013
לצערי המקום הפך לבדיחה זולה....
שוטרת*
שוטרת* • 27 במאי 2013
האמת שהקונספט הזה של 'מלכה מקבצת נדבות', תמיד היה לי תמוה..
    התגובה האהובה בשרשור
אביטל46​(שולטת)

שטויות

אביטל46​(שולטת) • 27 במאי 2013
מלכה /גבירה/ שולטת תקראו לזה באיזה שם תואר שתבחרו זה תכונה וזו דרך חיים רובנו לא בחרנו להשתייך לעולם הזה אבל אנחנו בתוכו וחלקינו הגדול עמוק מאוד...

אל תשכחו שלפני הכל ולפני שעבדים/ נשלטים נותנים תואר כזה או אחר הם בעצם משוחחים עם בת אדם .

אישה/בחורה עם רגשות , חלקינו אמהות, שולטות זה נחמד אבל גם לשולטת יש תכונות אנושיות ,
אז בחייכם תפסיקו לזיין במוח , גם שולטת יכולה להקלע למצב כלכלי בעייתי מכל סיבה שהיא וזה לא גורע ביכולת השליטה שלה או בהיותה אישה.

ולכל הבכיינים והמתלהמים מבקשים ממכם ...רוצים תתנו לא רוצים תגידו לא! לא מבינה למה צריך לקטר על זה ..זה כבר הפוסט ה 100 שנישלטים חופרים בנושא .

ומשפט כמו אם אין לה 40 שקל שלא תהיה שולטת זה המשפט הכי טיפשי שקראתי ...כי דווקא זו שאין לה יכולה להיות השולטת הכי טובה שאי פעם תזכה לשרת.

תפסיקו להפיץ כל נאד החוצה זה רק מסריח יותר ויותר

נ.ב
יש כאן הרבה "שולטות " שאולי כן מחפשות ניצול
אל תשכחו שיש כאן גם הרבה מאוד "נישלטים" שמחפשים סקס קל נטו.
ואני לא רואה פוסטים שנשים מתלוננות ..
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 27 במאי 2013
מה אתם מתלוננים, פעם זה היה תעשה לי ילד....
שוטרת*
לפני 10 שנים • 28 במאי 2013
שוטרת* • 28 במאי 2013
אני אענה לך לגבי ההבדל.
מלכה/שולטת/דומית- בהחלט יכולה להיקלע למצב כלכלי קשה ועדיין להישאר בדיוק כל זה ועוד.
אבל-
אחת שאין לה כבוד עצמי ושמבקשת/מתחננת/דורשת כסף ובכך הופכת לנתמכת של אותו נשלט/גבר ועוד למטרה כל כך מטומטמת כמו מנוי זהב, לא יכולה, לא תישאר, לא היתה וגם לא תהיה מלכה/שולטת/דומית.
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 28 במאי 2013
נראה דבילי לחלוטין להזמין למישהי שלא פגשת ואפילו לא דיברת איתה (אולי מאחורי הניק גבר ? ) מנוי זהב או כל דבר אחר , בעבר היה נפוץ מאד עניין הטוקמן.

הבעיה היא לא בשולטות האלו, אני לא מאשים אותן, הן יכולות לבקש מה שרוצות, הבעיה מתחילה בכך שיש כאלו שבהחלט מציעים, מזמינים ומשלמים ואיפה שיש הצע של פראיירים אז יש ביקוש.
יש להבדיל אין מדובר על יציאה לדייט ששם זה לגיטימי, מדובר על הזמנת מנוי לכינוי וירטואלי לחלוטין.
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}
LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 28 במאי 2013
וואללה באמת עומד להגמר לי המנוי בעוד 12 ימים.
טוב שהזכרתם לי! יש מתנדבים?!

ובנימה יותר רצינית לגבי מה שאמרו פה-
אני לא חושבת שזה קשור לנטל כלכלי בכלל...
זו סתם מחווה נחמדה, (או סתם מישהי ממש עצלנית לעשות זאת בעצמה?)

ואף מלכה פה לא מצמידה אקדח לראשם וכופה עליכם לשלם לה את 40 הש"ח העלובים האלה למנוי. דיי להתבכיין כבר דיי.
אניבוכה על כל טמבל שבא ומציע לי למצוץ באינבוקס?
למה אם הוא אמר לי שאני סוכריה אז אני בטח אוהבת למצוץ אני חייבת לעשות מה שאיזה טמבל וירטואלי שלא מכירה בכלל אומר לי? כוסעמק.

קינקי לגבי מה שאמרת גם מסכימה אין סיבה שתזמין מנוי לאדם שאתה לא מכיר כלל
התכוונתי יותר למלכה שאתם כן מכירים או לפחות בהתכתבות איתה.....

אתם חוזרים לכל הדיון הזה על ניצול וכו'
אין לי זין להכנס לזה עוד פעם בכלל, כי באמת כמו שאמרו שיש הבדל בין לנצל כספית ממש לבין מחווה נחמדה של להזמין מישהי לדרינק או ארוחה - אותו דבר פה
(לפחות כך אני רואה את זה, ברגע שאדם קנה לי מנוי, ועד עכשיו מעולם לא בקשתי וקנו לי, זו הייתה מחווה וירטואלית קטנה ונחמדה לחיזור או סתם הוקרה)

לצורך העניין בוא נקרא לזה ניצול-
כמו באשכול הקודם- מי שבוחר להיות מנוצל, בעיה שלו (או הנאה שלו במקרים אחרים)
דיי להתבכיין. חבורה של כוסיות נהיה מכל הנשלטים פה.
lady y
lady y • 28 במאי 2013
אני מסכימה שהמקום של ניצול יכול להיות בעייתי, אבל בשני שליש מהמקרים מדובר על גבר שמתחנן בהודעות בלתי פוסקות, שינצלו אותו ושיתנו לו את ההזדמנות לתת מבלי לקבל תמורה ואז הוא מציע את השמיים
לדעתי הזמנת מנוי היא הדרך לממש את זה עי ניצול הדדי של צרכים מבלי להיפגש או לתת כתובת למשלוח דואר.
אני בספק אם במקרה של חידוש מנוי פנתה מעולם שולטת מיוזמתה לנשלט בבקשה כזו.
אין טעם לקחת את זה לשולטות בתשלום ועבדי כספומט, צריך לזכור רק שכל דבר 'תמוה' כזה שצץ הוא מכוון שיש לו תומכים בשני הצדדים הנותן והמקבל. ומי אנחנו שנשפוט מה שעושה לאנשים טוב?
lady y
lady y • 28 במאי 2013
אני מסכימה שהמקום של ניצול יכול להיות בעייתי, אבל בשני שליש מהמקרים מדובר על גבר שמתחנן בהודעות בלתי פוסקות, שינצלו אותו ושיתנו לו את ההזדמנות לתת מבלי לקבל תמורה ואז הוא מציע את השמיים
לדעתי הזמנת מנוי היא הדרך לממש את זה עי ניצול הדדי של צרכים מבלי להיפגש או לתת כתובת למשלוח דואר.
אני בספק אם במקרה של חידוש מנוי פנתה מעולם שולטת מיוזמתה לנשלט בבקשה כזו.
אין טעם לקחת את זה לשולטות בתשלום ועבדי כספומט, צריך לזכור רק שכל דבר 'תמוה' כזה שצץ הוא מכוון שיש לו תומכים בשני הצדדים הנותן והמקבל. ומי אנחנו שנשפוט מה שעושה לאנשים טוב?