סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בר נוער: קהילת הלהט"בים חייבת להתנצל בפני החרדים!

דורון גונן
לפני 10 שנים • 6 ביוני 2013

בר נוער: קהילת הלהט"בים חייבת להתנצל בפני החרדים!

דורון גונן • 6 ביוני 2013
אתם זוכרים מה היה לאחר הרצח ב"בר נוער"?

חברי הכנסת ממר"צ תפסו מיד טרמפ על הרצח והאשימו את החרדים בכלל ואת אלי ישי ב"יצירת אוירה שתרמה לרצח".

חבר הכנסת ניצן הורוביץ התראיין תחת כל עץ רענן כדי לעשות הון פוליטי מדם הנרצחים.

זהבה גועלון צווחה כנגד "ההסתה שתרמה לרצח"

כל פוליטיקאי מהשמאל ראה חובה לעצמו לתפוס טרמפ על הדם.

עכשיו הולכת ומתבררת האמת.

לדעתי, קהילת הלהט"בים כולה צריכה להתנצל בפני החרדים, בפני ש"ס כמפלגה ובפני ח"כ אלי ישי על הרדיפה, האצבעות המאשימות ועל הניצול הציני של האירוע.
Madame T​(שולטת)
לפני 10 שנים • 6 ביוני 2013
Madame T​(שולטת) • 6 ביוני 2013
אני לא תומכת בהסתה, מכל סוג שהוא.

אבל האם לדעתך החרדים יתנצלו גם הם בפני קהילת הלהט"בים על דברי שיטנה והסתה כלפיהם כולל מפי הרב הגאון עובדיה יוסף?

האם יתנצלו בפניהם על פגיעות שפגעו במהלך מצעדי גאווה?

על דברים קשים וחמורים שהטיחו בבני הקהילה במהלך השנים?

אני תוהה...
Xbani​(אחר)
לפני 10 שנים • 7 ביוני 2013
Xbani​(אחר) • 7 ביוני 2013
[quote="Madame T"]אני לא תומכת בהסתה, מכל סוג שהוא.

אבל האם לדעתך החרדים יתנצלו גם הם בפני קהילת הלהט"בים על דברי שיטנה והסתה כלפיהם כולל מפי הרב הגאון עובדיה יוסף?

אני תוהה...[/quote
תזהרי בלשונך על דברי רבנים !
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 7 ביוני 2013
[quote="Xbani"]
Madame T כתב/ה:

אני תוהה...[/quote
תזהרי בלשונך על דברי רבנים !

אתה מייצג אותם?

מוטב כי ייזהרו הם בלשונם!
דורון גונן
דורון גונן • 7 ביוני 2013
Madame T כתב/ה:

אני תוהה...

קודם כל קהילת הלה"טבים וניצן הורוביץ ושות' צריכים להתנצל על ניצול הדם למטרות פוליטיות

שנית, כל קהילת הלה"טבים וניצן הורוביץ ושות' צריכים להתנצל על ניצול הדם לצורך הסתה נגד החרדים.

נקודה.

לאחר שכל מי שצריך להתנצל, יתנצל עמוקות, נפנה אל החרדים. אפשר גם להזכיר עכשיו את החרדים אבל נעשה כאן עוול גדול והסתה לשמה.
התנצלות על גרימת עוול, הסתה וניצול הרצח לא תלויים בדרישה מהצד השני להתנצל. הם גרועים כשלעצמם.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 ביוני 2013
דורון גונן כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

אני תוהה...

קודם כל קהילת הלה"טבים וניצן הורוביץ ושות' צריכים להתנצל על ניצול הדם למטרות פוליטיות

שנית, כל קהילת הלה"טבים וניצן הורוביץ ושות' צריכים להתנצל על ניצול הדם לצורך הסתה נגד החרדים.

נקודה.

לאחר שכל מי שצריך להתנצל, יתנצל עמוקות, נפנה אל החרדים. אפשר גם להזכיר עכשיו את החרדים אבל נעשה כאן עוול גדול והסתה לשמה.
התנצלות על גרימת עוול, הסתה וניצול הרצח לא תלויים בדרישה מהצד השני להתנצל. הם גרועים כשלעצמם.

מה זה "הסתה"?
מה הם אמרו? "יש לרצוח את כל החרדים"?
"יש לנקום את דמנו בדם ילד חרדי קטן"?
תן לי לנחש שלא.

מה הם אמרו, שלדעתך הוא הסתה?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 ביוני 2013
דורון גונן כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

אני תוהה...

נקודה.

מה זה "הסתה"?
מה הם אמרו? "יש לרצוח את כל החרדים"?
"יש לנקום את דמנו בדם ילד חרדי קטן"?
תן לי לנחש שלא.

מה הם אמרו, שלדעתך מהווה הסתה?
the rain song
the rain song • 7 ביוני 2013
אם כל מי שצריך להתנצל במדינה שלנו אכן יתנצל יעברו כמה שנים טובות עד שנוכל לחזור לדבר רגיל.
כולם צריכים להתנצל, על מיליון דברים.
אולי במקום להתנצל כל הזמן או להטיף להתנצלות כדאי פשוט להפסיק לפגוע...
קצת חינוך לדרך ארץ, לסובלנות, לסבלנות לכל המגזרים, המגדרים, הדתות, האמונות ובכלל לכל אדם ואדם.

כל אחד ישתדל עבור עצמו ונקווה לטוב(:

אני בספק אם החרדים באמת מוטרדים מזה שמישהו אמר עליהם ככה או ככה
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 ביוני 2013
לאחר שתויגו כחולים במחלה קשה (אלי ישי ויצחק כהן), הוקעו כ"רשעים מתועבים" (עובדיה יוסף) ונטייתם כונתה בשם "זוהמה" (יעקב מרגי), אני חושב שלא מופרך מצד הלהט"ב להאשים את ש"ס ביצירת אווירה של שטנה וטרור כלפיהם.

וזה בלי להזכיר את נסים זאב, שמהתבטאויותיו הבזויות בנדון
("יש בלשכה שלו הומואיסט, שכולם נגעלים מלהתקרב אליו", "הומו, על פי ההלכה, הוא גרוע יותר מבהמה", "בגלגול הבא, ההומואים יהיו שפנים וארנבות", יש לטפל בהומואים ובלסביות "כמו שוועדת החוקה טיפלה בשפעת העופות", אין להכניס לכנסת "את העז ההומוסקסואלית" - רשימה חלקית בלבד)
אפשר לכתוב ספר, הגם שספר דוחה למדי, ובלי לדבר בכלל על הדברים האיומים שאנשי דת נטולי קשר לש"ס משמיעים אודות הומוסקסואליות חדשות לבקרים.
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 7 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
לאחר שתויגו כחולים במחלה קשה (אלי ישי ויצחק כהן), הוקעו כ"רשעים מתועבים" (עובדיה יוסף) ונטייתם כונתה בשם "זוהמה" (יעקב מרגי), אני חושב שלא מופרך מצד הלהט"ב להאשים את ש"ס ביצירת אווירה של שטנה וטרור כלפיהם.

וזה בלי להזכיר את נסים זאב, שמהתבטאויותיו הבזויות בנדון
("יש בלשכה שלו הומואיסט, שכולם נגעלים מלהתקרב אליו", "הומו, על פי ההלכה, הוא גרוע יותר מבהמה", "בגלגול הבא, ההומואים יהיו שפנים וארנבות", יש לטפל בהומואים ובלסביות "כמו שוועדת החוקה טיפלה בשפעת העופות", אין להכניס לכנסת "את העז ההומוסקסואלית" - רשימה חלקית בלבד)
אפשר לכתוב ספר, הגם שספר דוחה למדי, ובלי לדבר בכלל על הדברים האיומים שאנשי דת נטולי קשר לש"ס משמיעים אודות הומוסקסואליות חדשות לבקרים.

צודק מיליון אחוז
אבל יצירת אווירה של שטנה היא עדיין לא קריאה לרצוח אותם. מה גם שמתברר כעת שהרצח לא הושפע מהאוירה הזאת שאגב, אין בה שום דבר חדש.
היהדות מעולם לא הסתדרה טוב עם הומוסקסואליות

אין לי התנגדות שמישהו יתנצל אבל זה לא ישנה את התחושות והדעות של כל הצדדים הנוגעים בדבר.
בסך הכל ההתבטאויות של אחרי הרצח יכלו ליצור אווירה מתאימה לרצח חרדים באותה מידה.

אם נקשר את זה לשרשור מקביל - הגיע הזמן שכל מי שיש סיכוי שדבריו יגיעו לכלל האוכלוסיה ילמד לסתום את הפה מידי פעם. icon_smile.gif