אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאדו לא לעקרות בית נואשות .

שוסי
לפני 10 שנים • 18 באוק׳ 2013
שוסי • 18 באוק׳ 2013
פוג,
כפרעלייך,נשמה יפה של דודה.
DanaDomme​(שולטת)

Re: סאדו לא לעקרות בית נואשות .

DanaDomme​(שולטת) • 18 באוק׳ 2013
fooslave11 כתב/ה:
סאדו זה קצת יותר מאשר אתר הכרות לעקרות בית נואשות ....לגרושות בגיל 40 שמציינות בפרופיל

רשימת קניות ....רק חסר הנתון המוחץ "שירשים את אמא שלי ."...אם הוא עבד מה זה חשוב שיהיה בגובה מטר שמונים וחמש .. ? גם ככה הוא יהיה על 4 .

מה זה חשוב לעזאזל שהוא יהיה רומטי .....אוף תסבירו להן כבר שסאדו זה לא תחביב לעקרות בית נואשות .

זה גם לא דרך שבה תמצאי את גבר החמודות שלך שבגלל שהוא קצת כנוע אז הוא אוטומטית יקבל את כל רשימת המכולת שהכנת .

נמאס לקרוא את הפרופילים הללו של רשימות המכולת לגבר הפולני המושלם .

אני נוטה להסכים שלחפש פה בעל או בן זוג זה מופרך, באמת מלכות יקרות, למצוא גבר רגיל שיהיה בן זוג ראוי זו משימה כמעט בלתי אפשרית אז אתן באות לכאן, אתר שמה שמניע אותו זה הגשמת פנטזיות מיניות ומצפות למצוא פה את אהבת חייכן? נכונה לכן אכזבה! אל תצפו לזה, חבל על האנרגיות.
איש אחר​(אחר)

Re: סאדו לא לעקרות בית נואשות .

איש אחר​(אחר) • 18 באוק׳ 2013
DanaDomme כתב/ה:
fooslave11 כתב/ה:
סאדו זה קצת יותר מאשר אתר הכרות לעקרות בית נואשות ....לגרושות בגיל 40 שמציינות בפרופיל

רשימת קניות ....רק חסר הנתון המוחץ "שירשים את אמא שלי ."...אם הוא עבד מה זה חשוב שיהיה בגובה מטר שמונים וחמש .. ? גם ככה הוא יהיה על 4 .

מה זה חשוב לעזאזל שהוא יהיה רומטי .....אוף תסבירו להן כבר שסאדו זה לא תחביב לעקרות בית נואשות .

זה גם לא דרך שבה תמצאי את גבר החמודות שלך שבגלל שהוא קצת כנוע אז הוא אוטומטית יקבל את כל רשימת המכולת שהכנת .

נמאס לקרוא את הפרופילים הללו של רשימות המכולת לגבר הפולני המושלם .

אני נוטה להסכים שלחפש פה בעל או בן זוג זה מופרך, באמת מלכות יקרות, למצוא גבר רגיל שיהיה בן זוג ראוי זו משימה כמעט בלתי אפשרית אז אתן באות לכאן, אתר שמה שמניע אותו זה הגשמת פנטזיות מיניות ומצפות למצוא פה את אהבת חייכן? נכונה לכן אכזבה! אל תצפו לזה, חבל על האנרגיות.

חולק עלייך
הסיכוי למצוא כאן זוגיות אמיתית גדול מכל מקום אחר
שפה משותפת, מטרות דומות, הסתכלות דומה על ההתנהלות המינית וכו' יותר קל למצוא במקום שעצם הנוכחות בו מהווה פילטר למי שזה ממש לא הקטע שלו.
המציאות (כולל הפרטית שלי, וממש לא רק) הוכיחה את זה
גורי{Milonga}
גורי{Milonga} • 18 באוק׳ 2013
fooslave11 כתב/ה:
The Gondola Man כתב/ה:
אז מלכת סאדו צריכה להיות מישהי שתעשה לך את מה שאתה רוצה, ואין לה כל זכות לדרישות משלה?

נשמע הגיוני.

לא ממש לא .....אבל אני גם לא מצפה שמלכה שמחפשת עבד בעם תבוא עם רשימת מכולת לבעל המושלם .

נו, אז מכאן יש לך שתי אפשרויות :
הראשונה - להמשיך לחפש שולטת שכן תתנהג לפי הדרישות שלך ולפי מה שאתה מצפה.
השניה - לנסות להקסים מישהי, עד לרמה שבו היא תגיד לעצמה - "כן, רציתי שהוא יהיה 1.85, וזה רק 1.78, אבל הוא כל כך מעניין ומסקרן, שאני אפגש איתו בכל זאת ונראה מה יהיה"

אתה כמובן יכול לעשות מה שאתה רוצה, לפי הדרך שנראה לך שתביא לך יותר הצלחה...