שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט חסר ניסיון

לומדת לעוף​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 10 באוק׳ 2013

שולט חסר ניסיון

לומדת לעוף​(נשלטת) • 10 באוק׳ 2013
האם אפשר "ללמד" מישהו להיות שולט בלי שיוצא שאת זו ששולטת בו? (למשל לא אלמד אותו דברים שלא נעימים לי, או עצם ההדרכה שמרגישה כמו סוג של שליטה)
מעבר לזה ששליטה היא משהו מבפנים.. אף אחד לא נולד עם ידע בקשירות לצורך העיניין
האם בכלל אפשרי? ואם כן.. איך?
cיגי

לא כל שולט מתמצא בקשירות

cיגי • 10 באוק׳ 2013
אך לא זה העניין. גם אם לא תלמדי אותו אקטים שאת לא אוהבת.
אני מניחה שהוא ירצה לנסות אותם עלייך גם אם לא בסשן הראשון שלכם .
את לא אמורה "ללמד" אותו תוך כדי הסשן.אלא לשתף אותו לפני באקטים הבדסמים
ומשם........אני מניחה שיזרום.
ייתכן שהסשן הראשון לא יהיה סשן כמו בכל סשן שאת רגילה אלייו כשהשולט מפגין בטחון.

בהצלחה icon_smile.gif
Ultra​(שולט)

מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי

Ultra​(שולט) • 10 באוק׳ 2013
מי ששולט באופן טבעי לא בהכרח מבין את הפרקטיקה שבסשן.
לא ידע איך לעשות ספנקיג נכון, איך להשתמש בשוט זנבות וכו'
שלא נדבר על קשירות שיבארי שזו טכניקה בני עצמה.
או לא בהכרח קרא על בדסמ.

אז כן אם יש לו את האינסטינקטים הנכונים ובטחון עצמי וענוה אז הוא יכול ללמוד משפחה מנוסה.
walking dead
לפני 10 שנים • 11 באוק׳ 2013
walking dead • 11 באוק׳ 2013
מאחר ואני מאמינה ששליטה או רצון להישלט (או שניהם) הם דברים מולדים ולא נרכשים, אני מאמינה גם שאפשר ללמד רק את מי שזה אכן מפעפע בתוכו, במודע או לא.

לגבי איך מלמדים מישהו שכן יש בו את את השליטה עמוק בתוכו - אני אישית לא חושבת שהנשלטת יכולה באמת ללמד את השולט טכניקות. הייתי מפנה אותו למקורות מידע כתובים או לאחרים בתחום עליהם אני סומכת שיוכלו להעביר לו את הטכניקות בצורה מקצועית וכמובן מאפשרת לו להתאמן ככל שיצטרך, עד שישתפר icon_smile.gif
Under The Skin

Re: שולט חסר ניסיון

Under The Skin • 11 באוק׳ 2013
לומדת לעוף כתב/ה:
האם אפשר "ללמד" מישהו להיות שולט בלי שיוצא שאת זו ששולטת בו? (למשל לא אלמד אותו דברים שלא נעימים לי, או עצם ההדרכה שמרגישה כמו סוג של שליטה)
מעבר לזה ששליטה היא משהו מבפנים.. אף אחד לא נולד עם ידע בקשירות לצורך העיניין
האם בכלל אפשרי? ואם כן.. איך?

"האם אפשר "ללמד" מישהו להיות שולט בלי שיוצא שאת זו ששולטת בו? (למשל לא אלמד אותו דברים שלא נעימים לי, או עצם ההדרכה שמרגישה כמו סוג של שליטה)"

אפשר לכוון ע"י מתן מושג כללי. זה כמו לתת לו בד ציור וצבעים, ולהגיד לו שהוא אמור להוציא מזה ציור. הוא יודע למה הוא צריך לכוון ויש לו את הכלים, אבל משיכות המכחול על הבד הן שלו, לא שלך. מלבד זה, שולטים "מתחילים" שרק מגלים את ה-BDSM נוהגים לעשות שיעורי בית באינטרנט קודם. אני מניחה שאף שולט לא באמת יבוא "טאבולה ראסה" כי מראש הוא יימשך לדברים שמעניינים אותו יותר וידע מה ממש לא עושה לו את זה (חוש טבעי). כלומר, יש מניע התחלתי שגרם לו לבדוק ולחקור.
באופן אישי, אני חושבת שלמעט הזכרת הגבולות, לא צריך להכניס את השולט ל"מה אני כן אוהבת", כי אז זה הופך להיות משחק מכור שגם השליטה מיטשטשת בו. גבולות הם חשובים כדי להשאיר את המשחק בטוח, אבל צריך לתת להם לגלות לבד מה כן ומה לא. זה יותר מאתגר ומעניין לשני הפרטנרים, וככה את יכולה להיות בטוחה שהוא לא עושה שום דבר במיוחד בשבילך (לי זה קצת מוריד).

"מעבר לזה ששליטה היא משהו מבפנים.. אף אחד לא נולד עם ידע בקשירות לצורך העיניין
האם בכלל אפשרי? ואם כן.. איך?"

אני מאמינה שאנשים מסויימים נולדו עם צורך מוגבר יותר בשליטה ולכן בחרו בכיוון של "אדון" או "גבירה", וזו התחלה מספיקה בהחלט. כמו לדעת שאת מאוד טובה בציור ואומנות (הדוגמה ממוקדם), אבל את עדיין לא מכירה למשל את המושגים אקספרסיוניזם וצבעי שמן. זה ממש לא משנה כי אפשר ללמוד את זה. אבל "להכריח" מישהו לקבל נטייה טבעית מוגברת לשליטה זה משהו שאינו בר ביצוע. אז כן, זה אפשרי ללמד קשירות ועוד הרבה דברים שלאחרים יש יותר ניסיון בהם. ואני בטוחה שיש פה כמה ותיקים שישמחו ללמד. לא בעיה למצוא אותם icon_smile.gif

בהצלחה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 באוק׳ 2013
מה, למשל, היית רוצה ללמד אותו?

ידע טכני, כל אחד יכול ללמוד וכל אחד יכול ללמד. אם הוא לא יודע לקשור, לדוגמה, ואת כן יודעת, אין שום מניעה שתלמדי אותו. אם, כפי שקורה לפעמים, שולט מתקשר אצלך עם תפקיד המורה ונשלט עם תפקיד התלמיד, היפוך התפקידים הזה עשוי להרגיש לך לא נכון. במקרה כזה את יכולה להפנות אותו למקורות אינטרנטיים. לא חסר.

מה שאינו טכני, יותר קשה ללימוד. מי שאין בו את זה, לא בטוח שיוכל או ירצה ללמוד. מי שיש בו את זה, כנראה שירצה לעשות את רוב הדברים בדרכו שלו.

על כן אני חוזר לשאלה: מה היית רוצה ללמד אותו?
    התגובה האהובה בשרשור
כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 22 באוק׳ 2013

Re: שולט חסר ניסיון

כוח הזרוע​(מתחלף) • 22 באוק׳ 2013
לומדת לעוף כתב/ה:
האם אפשר "ללמד" מישהו להיות שולט בלי שיוצא שאת זו ששולטת בו?...

כן. אקסית שלי לימדה אותי לשלוט בה ונהנתה מכל רגע.
דוב הקוטב​(שולט)
לפני 10 שנים • 22 באוק׳ 2013

לומדים כל הזמן. ידע זה כוח

דוב הקוטב​(שולט) • 22 באוק׳ 2013
כולם לומדים כל הזמן, ולכן אפשר ללמוד תוך כדי.
ללמוד בתנועה, להבין את הצד השני אבל לעשות את בדרכך.
אם יש לו את הרצון אז היכולת תגיע תוך כדי נסיון.
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 באוק׳ 2013
opiate​(שולט) • 23 באוק׳ 2013
If you can learn how to cut a heart, you can learn how to dominate another person

Melodramatic self importance, that is what drives these questions