אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתאום כולם מתחלפים ;)

מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 2 בנוב׳ 2013

פתאום כולם מתחלפים ;)

מיתוסית​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2013
לאחרונה נתקלתי ממש בתופעה שבה פונים אליי אנשים שכתוב להם בסוגריים "שולט"+ כל הפרופיל שלהם זועק "שולט", לפעמים גם בלוג וכו'....
אני כותבת להם בנימוס בהודעה שאני לא מחפשת שולטים ופתאום אני מקבלת תשובה שהם בכלל מתחלפים icon_rolleyes.gif
או שהם מתעניינים בזה או שניסו קצת וכו'...

לי זה נשמע כמו תשובה ממש פתטית וניסיון נואש לזכות בבחורה לא-משנה- מה.
אם אתה מתחלף, למה לא לכתוב את זה בפרופיל? למה לא לשנות בסוגריים? אפילו להוריד את מה שבסוגריים... או לפחות להציג את עצמך ככה מלכתחילה בהודעה...

היה אחד שהגדיל לעשות ואמר שיש לו פרופיל של שולט ופרופיל של נשלט.
אני באמת לא מבינה את זה.

הם באמת מתחלפים שמתביישים בזה? הם מקבלים תגובות לא טובות משולטות או נשלטות שחושבות שהם לא מספיק שולטים או נשלטים אם הם מתחלפים?
זה באמת סתם ניסיון מלא תקווה שמתחלפת תפגש איתם ואז תבין שהיא בעצם מוכנה רק להישלט או לשלוט? icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Lazarus Long​(אחר)
Lazarus Long​(אחר) • 2 בנוב׳ 2013
מצד אחד, ברור שיש כאלה שעושים את זה כי הם סתם מחפשים סקס ומוכנים לעשות הכל בשבילו.

מצד שני, יש פה את אותה הבעיה של ביסקסואלים - מסיבה כלשהי, בגלל שאנחנו נוטים לעבוד על מערכת דיכוטומית בדידה (אתה או סטרייט או גיי, או שולט או נשלט), אנשים שלא יכולים או מוכנים להיות רק באחד הצדדים נתפסים כלא רציינים, לא סגורים על עצמם, סתם חרמנים, וכו'.

זה לא רק פוגע בסיכויים שלך בכלל למצוא מישהי\ו כללי, אלא גם במישהו\י שבאמת מתאימים לך, כי יכול להיות שהם לא יסתכלו עליך בכלל אם אתה מתחלף. אז לדעתי זה לגמרי סביר להחזיק שני פרופילים או להסתיר את זה שאתה מתחלף (למרות, שאישית, אני לא עושה את זה).
מיתוסית​(שולטת)
קודם כל, אתה בעצמך כותב "אחר", אז זה סוג של הסתרה, אבל לפחות לא בוטה.
שנית, בתור מתחלף- אתה לא אמור להעדיף מתחלפת?
למה שתרצה מלכתחילה שולטת או נשלטת? לפחות מבחינת יחסים ארוכי טווח, זוגיים או לא.
אז מי שבאמת מתאימה לך זה מתחלפת שמבינה את המקום שממנו אתה בא ושופטת את הרצינות שלך לפי היחס שלך לבדסמ ולפי האישיות שלך.

להחזיק שני פרופילים כבר בכלל נתפס בעיניי כהתחזות ושקר... גם לעצמך וגם לאחרים...
Lazarus Long​(אחר)
Lazarus Long​(אחר) • 2 בנוב׳ 2013
בהתחלה הייתי מתחלף - החלפתי לאחר כי אני לא סגור על עצמי. אני נמשך לשני התפקידים, אבל ברור לי שאין לי את הנסיון או הבגרות להיות שולט טוב, אז אני כרגע לא רוצה לפרסם את עצמי ככזה.

בקשר להעדפה למתחלפת - זה רק אם את מדברת על מערכת יחסים מונוגמית. יש מתחלפות שהן במערכת יחסים ארוכת טווח עם שולט, ומחזיקות נשלטות משלהן או ביחד איתו. אני חושב שזה שאדם מתחלף לא גורר אוטומטית שדווקא מתחלפת היא האידיאל או הדבר הכי טוב עבורו. יש הרבה מעל העדפה בדסמית במערכות יחסים, ולחסום את הסיכוי לפגוש מישהי שאולי יהיה לך מדהים איתה (ולה איתך) רק בגלל עניין של הגדרות ושטויות כאלה זו טעות לטעמי.

ושני פרופילים - זו שאלה של איך זה נעשה. אם זה נעשה בצורה שבה יש קישור בירור שני הפרופילים (האלטר אגו של X, עם לינק לפרופיל השני) זה סביר. אם זה ממש פרופילים שונים או שהם מלאים בשקרים, זה כבר לא סביר.
מיתוסית​(שולטת)
אם עושים שני פרופילים שונים, מן הסתם שלא יראו קשר ביניהם icon_smile.gif
אני מניחה שרוב האנשים מעוניינים במערכת יחסים מונוגמית.
לפיכך, כמתחלף, אם לא תהיה עם מתחלפת, אז אחרי כמה זמן אתה תרגיש שהצד השני חסר לך בדיוק כמו דו מיני במערכת יחסים מונוגמית עם גבר או אישה, שאין לו קשר ומגע עם המין השני.
זה בהנחה ששני הצדדים חזקים יחסית ואין צד אחד חזק יותר מהשני והשני הוא הרבה יותר לייט ופחות "קריטי".
אם נזרום עם הגישה שלך, ניתן לומר שגם חבל שתפסול וניליות...
Ultra​(שולט)

מצב ה"שוק"

Ultra​(שולט) • 2 בנוב׳ 2013
חוק המספרים הגדולים: מספר הגברים עולה על הנשים באתר הזה.
מספר אלה שמגדירים עצמם שולטים וביחס של 5:1 על נשים המגדירות עצמן נשלטות.
זה כנראה גורם לגברים לעשות הכל ע"מ לקבל הזדמנות.
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2013
ציטוט: הם מקבלים תגובות לא טובות משולטות או נשלטות שחושבות שהם לא מספיק שולטים או נשלטים אם הם מתחלפים?

יש גם תגובות מסוג זה. יש דעות שמתחלף הוא "לא לפה ולא לשם" ולא יודע מה הוא רוצה חוץ ממשחקים, בקיצור שהוא לקוי ואפילו צבוע.

ציטוט: זה באמת סתם ניסיון מלא תקווה שמתחלפת תפגש איתם ואז תבין שהיא בעצם מוכנה רק להישלט או לשלוט?

קיימים כל כך הרבה סוגים של מתחלפים. למשל חוץ ממתחלפים קלאסים יש כאלה שלא יכולים לשלוט ולהישלט עם אותו בן אדם. יש גם כאלה שמחליטים איזה צד לתפוס לפי בןבת זוג והם כן יכולים להיות במערכת יחסים שנים רק כשולטים או כנשלטים ולא חסר להם שום דבר. כך בשבילי למשל לא חובה שיהיה רק מתחלף, למרות שאני יותר נשלטת אך יכולה להתחיל קשר גם כשולטת ולא להתחלף בהמשך. יותר חשוב בשבילי אישיות, התאמה ברצונות ובגבולות, משיכה דו-צדדית וכו'
socken​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 בנוב׳ 2013
socken​(אחר) • 15 בנוב׳ 2013
כחולית כתב/ה:

לפיכך, כמתחלף, אם לא תהיה עם מתחלפת, אז אחרי כמה זמן אתה תרגיש שהצד השני חסר לך בדיוק כמו דו מיני במערכת יחסים מונוגמית עם גבר או אישה, שאין לו קשר ומגע עם המין השני.
זה בהנחה ששני הצדדים חזקים יחסית ואין צד אחד חזק יותר מהשני והשני הוא הרבה יותר לייט ופחות "קריטי".
אם נזרום עם הגישה שלך, ניתן לומר שגם חבל שתפסול וניליות...

אני חושב שזאת בדיוק הגישה שגורמת לביסקסואלים ולמתחלפים להישאר "בארון" או לפחות להסתיר את העניין עד כמה שאפשר.
ולדעתי זה כמו לומר שמי שנמשך גם לבהירות ודקות (הסטראוטיפ המזרח-אירופאי לצורך הענין) וגם לשחומות שופעות (דרום אמריקה...) לא יכול להיות מסופק רק עם אשה אחת כי הסוג השני תמיד יהיה חסר לו...
מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 16 בנוב׳ 2013
מיתוסית​(שולטת) • 16 בנוב׳ 2013
זה לא אותו דבר.
ביסקסואלים- כן. וזה תלוי כמה המשיכה חזקה לשני המינים, כנ"ל מתחלפים.
אבל לאהוב שני סוגי מראה- לא, כי זו רק העדפה שהיא שטחית יחסית, היא לא צורך.
socken​(אחר)
לפני 10 שנים • 16 בנוב׳ 2013
socken​(אחר) • 16 בנוב׳ 2013
מי אמר שלאהוב שני סוגי מראה (או יותר, אגב) לא יכול להיות חזק כמו משיכה לשני מינים או לשני העדפות מיניות (או יותר...)
ובתור "ארכאולוגית..." אני אשמח לתשובה מפורטת יותר ("חפירות" בלשון העם) icon_wink.gif