לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

aleks​(נשלט)
לפני 20 שנים • 15 בפבר׳ 2004

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

aleks​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2004
הודעה זו נועדה להזהיר את כל העבדים מבחורה המכנה עצמה XXXX או XXXX.
אני חש חובה להזהיר את כולם, וזאת בלי לגלות את שמה האמיתי,כי אני מחוייב לכללי הדיסקרטיות
הבסיסיים.
כולם בודאי זוכרים את השרשור שלה שעורר סערה בכל הפורומים,והיו ספקות האם זו בכלל בחורה או בחור שסתם משעמם לו ומנסה לעשות פרובוקציות,אני החלטתי לברר את העניין בעצמי.
מתברר שזו באמת בחורה ולא בחור שמתחזה.
יצרתי איתה קשר,ואמרתי שאני מחפש מלכה אמיתית ליחסים ארוכי טווח.הבחורה מתיימרת להיות מלכה, או גבירה אמיתית.כתנאי מוקדם לכל דבר ,דורשת הגברת המכובדת הפקדת כסף בסכום לא מבוטל,שאני לא אזכיר עכשיו בחשבונה הפרטי.הסכמתי מייד,כי היתי נחוש לברר את העניין עד הסוף.
בהמשך, בלי שקרה שום דבר,נדרשתי לשלם סכום כסף נוסף.עשיתי גם את זה.
כל מה שקיבלתי תמורת זה,היה שהוזמנתי במשך כ 3 שבועות פעם אחת בלבד לביתה של המלכה
לבצע עבודות נקיון.כמו כן נדרשתי לשלם את החשבונות שלה.
אין שום יחסים ולו מינימליים בין מלכה לעבד קבוע,שקרים לכל אורך הדרך.
הגברת מבטיחה ליצור קשר בשישבת,וטוענת שתבוא לחיפה -(אני גר בחיפה) -שום דבר,אין
אפילו צלצול.למחרת ביום ראשון טוענת הגברת שהתקשרה ולא היתי זמין,וזה בזמן שכל הזמן היתי
זמין וכל שניה הסתכלתי על הפלאפון בתקווה שתתקשר.
לאחר מכן הוזמנתי עוד פעם אחת לביתה של הגברת לבצע עבודות נקיון,ולאחר מכן שוב יוק-
שום יצירת קשר.יש להזכיר שתנאי חשוב מאד מצידה של הגברת היה שאסור לי ליצור קשר בעצמי,
אלא תמיד לחכות לצלצול שלה.
לאחר שהשמעתי מחאה זו באזניה של הגברת,היא פלטה :לך חפש לך מלכה אחרת, אתה לא ראוי להיות עבד שלי.
לסיכום הגברת מעוניינת רק בניצול ציני כספי של העבד ותו לא.
אין לה מושג בבדסם
עבדים אני מזהיר אתכם מכל הלב, ואל תפלו לפח הזה.
אנפת לילה

אני לא רוצה להשמע כמבקרת אבל....

אנפת לילה • 15 בפבר׳ 2004
אלוהים אדירים, הפקדת כסף בחשבונה????
מילא אם היתה מציגה את עצמה כמלכה בתשלום, וגם אז התשלום הוא לאחר השירות לפי תפיסתי...או לפחות בסמוך לו לאחר שהובטח שהשירות ינתן.

לא להאמין.....
אליאס​(אחרת)

לפני הכל,

אליאס​(אחרת) • 15 בפבר׳ 2004
יש פה כמה עבדים וסאבים שצריכים להודות לאלכס על אומץ הלב שגילה בעת פרסום הידיעה הזאת. העובדה שרב תכליתי הגיב כפי שהגיב מעוררת בי פלצות. אולי יש כמה שאינם מודעים לקשיים הנערמים בפני סאבים/עבדים במציאת מלכה. היחס הלא הוגן בין כמות המלכות לבין זה של העבדים/סאבים יכול להביא חלק מהם לעשות הכל כתנאי מקדים לזאת שתציג את עצמה כשולטת.

הבדס"מ הביא לכאן נשים נצלניות, מנוכרות ללא שום זיקה לתחום. מה לעשות, המקום הוא קרקע פוריה לניצול ציני של אנשים ולא משנה כלל העובדה כמה האדם הוא חכם, משכיל ונפלא, הצורך והכמיהה במציאת מלכה ובמיוחד מלכה לטווח ארוך במסגרת קשר יציב וזוגי לעתים עולה על כל דמיון, אז השיפוט במקרה דנן הוא מיותר.

יש לי הרבה מה לומר בנושא אך המיקום (עבודה) והזמן (שוב עבודה) בעוכריי. בכל מקרה, קחו את מה שאלכס כתב פה ותלמדו. אל תשפטו ואל תלעגו, זה יכול היה לקרות לכל אחד מכם. ומלה לכלובי, אתה חושב שלאחר פרסום מקרה זה, יש לXXXXX (שהגבת עליה בחרוף הנפש, יש לציין בפוסט המעורר שלה) בכלוב? ומלה לאלכס, כל הכבוד על התעוזה והאומץ שנרדשת על מנת להציג את עמדתך ואת XXXXX באור הנכון, כפי שראיתיה אני בפוסט האמור. בהצלחה לך, עוד תמצא לך שולטת שתדע להעריך את מה שיש לך לתת אם רק תאמין שיש אחת שקיימת שם עבורך.
ציידת​(שולטת)

לכל המבקרים

ציידת​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2004
אני חושבת שקודם כל יש להעריך את העובדה שהוא טורח לספר
אחרי הכל הדבר בהחלט לא מציג אותו באור חיובי
הוא את שלו (אני מניחה) כבר למד
ונותר רק להזהיר אחרים מלפול באותה הרשת
אז דבר ראשון כל הכבוד על החשיפה

דבר שני אי אפשר לשפוט אנשים מבלי להיות שם
אולי הוא כזה שסומך ובטוח באנשים
אולי הוא כ"כ כמהה למלכה
ואני בטוחה שיש עוד מצבים שיכולים להסביר את העניין
די נמאס ישר מכל הביקורות שמוטחות במקום להתמודד בסוגיה עצמה !

ולבסוף לאותה "מלכה" - את מבזה את כולנו
אם את אכן מעוניינת בתשלום, לפחות תקראי לילד בשמו icon_twisted.gif
ואל תתחבאי מאחורי טייטל כזה או אחר
אנפת לילה

וואלה צודקים

אנפת לילה • 15 בפבר׳ 2004
אני מתנצלת אם נשמעתי מבקרת, לא זו היתה הכוונה.
באמת שלא.
בעיקר הזעזעתי מהניצול הציני. לרוב אני רואה אותו מהצד השני ונזהרת מאד מלהפגע ממנו.
הזהרו לנפשותיכם , לכיסכם ולגופכם (גברים ונשים כאחד)
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אלכס.

יישר כוח על התעוזה והכנות לחשוף את סיפורך.

לדאבוני, מקרים מסוג אלו מוציאות לכל השולטות באשר הן שם רע-ויש הרבה מקרים כגון המקרה שבו איתרע מזלך להתקל.

לא כל האוחזת בשוט הינה שולטת.....
ולא כל מלכה הינה בעלת דם כחול..................

צינית? אולי, אבל הדבר הינו עובדה, במיוחד לאור הטרנד החדש של הופעת מלכות חדשות בעולם הבדסמ כפטריות לאחר הגשם.

נכון, קשה להבחין מי אכן שולטת אמיתית ומי מנצלת את איצטלת הבדסמ למעשים נפשעים-כל מה שיכולה לייעץ לך וכל העבדים באשר הם:

1. מלכה הדורשת ממכם כסף כלשהו-שנורה אדומה תתחיל להבהב אצלכם.
2. מלכה הדורשת שתשלמו את חשבונותיה-שהנורה תחיל להאיר בעוז

שני הטיפים הנ"ל אינם מתייחסים למלכות בתשלום המציגות את עצמן מראש ככאלו.

3. מלכה/דומית/שולטתהמתעלמת מגבולותיכם או ממילת הביטחון שהנורות יפכו לפרוז'קטור!!!

שלושת הדברים הנ"ל, ביחד או לחוד יוכלו לתת לכם אינדיקצייה ראשונית לגבי השולטת .

אתם אומנם עבדים, אך מעל הכל הינכם בני אדם.

בהצלחה.

רחפנית-הדומית המרחפת.

ברק

אלכס אחי

ברק • 15 בפבר׳ 2004
דבר ראשון ומעל הכול מגיע לך ח ח גדול על האומץ
יש לשער שכך שחשפת את שפלות הרוח של XXXXX
או איך שהיא תחליט לקרוא לעצה חסכת עוגמת נפש רבה
לסאבים רבים אחרים שהיו על הכוונת שלה ואולי אף נפגעו ממנה כמוך

לצערנו אנו עדים לא פעם למקרים שבהם אנשים ,גברים ונשים
סאבים ודומים מלכות ושפחות מנצלים את אופי הקהילה,
את הלכי הרוח שבה ואת אותם חוקים יחודיים שתופסים רק בעולמנו שלנו

קטונתי מלייעץ לכך מה לעשות מול אותה קוטלת קינים נלוזה
כול מה שאני מקווה שמקרה זה ישאר מקרה יחודיי וחד-פעמי
אשר יהיה סימן ותמרור לסאבים הבאים ושלא יעכיר את האוירה
לא כאן בפרט ולא בקהילה בכלל
רב תכליתי
רב תכליתי • 15 בפבר׳ 2004
אלכס יקירי
קיבלתי הנחיה להתנצל בפניך לכן הנני מתנצל

עצה : אל תקנה מה שאתה לא רואה
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 15 בפבר׳ 2004
אני לא ממש מתייחס ישירות למעשיו של אלכס ולא רוצה לשפוט אותו.
אני גם בעצם חוזר חזרה לאותו סיפור עם האדון הנשוי.
רוצה לגעת באחריות עצמית.

מה הסיפור בדיוק ?
היא רצחה מישהו ?
אנסה מישהו לעשות משהו ?
אם היא סיפרה סיפורים, אז היא שקרנית ונצלנית.
העולם מלא בכאלו, בדס"מ או לא.
אם קורה מקרה ומגלים מישהו שהוא שקרן, רמאי ונוכל, אני הראשון שיקרא לפרסם את זה ולמנוע עד כמה שאפשר את יכולת הפעולה שלו להבא.
אבל
בתגובה הזו אני מנסה להעביר את המסר הבא
אזהרה לא מהווה תחליף לשום שיקול דעת עצמאי, כולנו (או רובנו) אנשים בוגרים, שחיים את חייהם ובחיים כולם יודעים שצריך להיזהר ולהסתדר בדרך כלל לבד.
ועכשיו אני דוקא כן גולש למקרה הספציפי הזה, מישהי דורשת ממך לשלם על משהו (ונניח שאתה כן מוכן לשלם תמורתו) עוד לפני שאתה מקבל את מלוא התמורה ?
מי מכם היה קונה מאדם זר מוצר כלשהו מבלי לראות את המוצר או למעשה לקבל אותו לידיים ?
למה זה צריך להיות שונה במקרה הזה ? כי היא מלכה ? בגלל שהיא קראה לעצמה מלכה ?
גם אני יכול לקרוא לעצמי מלכה, אז זה אומר שצריך לשלם לי כסף ? (אין התנגדות, למספר חשבון אפשר לפנות אלי לפרטי)
תצאו מכל ההגדרות והחלומות, בדס"מ לא שונה מהחיים עצמם, זהירות זה דבר שצריך לבוא בכל מקום.

אלכס, ידעת שיש כאן משהו מסריח ? בכל זאת נתת לה כסף ? למה בדיוק ? כדי לוודא ? אתה דואג לכל העולם ? לכל העבדים ? מישהו מתחלק איתך בהפסדים ?
לא ממש הבנתי איך זה עובד, דאג קודם לעצמך ולא, אני בפירוש לא אגואיסט יותר מכל אחד אחר כאן. אני פשוט מנסה להבין מה היה ההגיון כאן.
כשלי נדמה שמישהו מנסה לעבוד עלי, אני או מנסה להתרחק ממנו, או בודק כל דבר שקשור אליו מליון פעם.

נניח הייתי עבד.
ת'אמת ? לא אכפת לי אם היו מפרסמים את שם המלכה הזו או לא.
אני בטוח שאם הייתי בא איתה במגע הייתי מבין שזו סתם אחת שחושבת שהתואר מלכה שהיא מעניקה לעצמה משנה אותה. ואם לא ? אז מגיע לי. זה לא אונס או רצח שאין לי את האפשרות להתגונן ולברר. כל האחריות מוטלת עלי לדרוש לקבל מה שאני רוצה לפני שאני נותן משהו בתמורה.

מהצד של אותה אחת.
וואלה, האמת ? שיהיה לה לבריאות.
אם מישהו מוכן לשלם לה כסף בתמורה לזה שהיא מתעלמת ממנו (לא זה מה שרצית ? אל תתן כסף עד שתרגיש מה שאתה רוצה, אתה לא משלם לרוכל בעיר לפני שאתה מקבל ביד את המוצר, נכון ?) אז שיהיה לה לבריאות ובהצלחה.
אנשים אחרים מסויימים היו מזדעזעים מזה שיש גברים שמוכנים גם לנקות את הבית וגם לשלם על זה. ולא רק לנקות, גם משפילים אותם, גם מצליפים בהם וגם מזיינים אותם בתחת.
אבל תמורת כל זה אנחנו (חובבי הבדס"מ) דוקא כן מבינים למה זה בסדר מצידה לקחת כסף.
אז למה תמורת התעלמות מוחלטת זה לא בסדר ?

כי היא הצהירה על משהו אחר ?
חחחחחחחחחחח
אולי קודם תבררו עם מי יש לכם עסק לפני שתאמינו להצהרות של מאן דהו ?
זה מגוחך
אנחנו כבר מזמן לא בגן.

הכי מצחיק אותי שהפליאה באה מהכיוון של "אבל היא הצהירה שהיא מלכה וככזו עליה לספק את הדרישה"
אלכס, האמת היא שלא ציינת מה סגרתם שה"חוזה" כולל. האם היא התחייבה להשפלות ? התחייבה להצלפות ? התחייבה למה בדיוק ?

"ואמרתי שאני מחפש מלכה אמיתית ליחסים ארוכי טווח.הבחורה מתיימרת להיות מלכה, או גבירה אמיתית

כל מה שקיבלתי תמורת זה,היה שהוזמנתי במשך כ 3 שבועות פעם אחת בלבד לביתה של המלכה
לבצע עבודות נקיון.כמו כן נדרשתי לשלם את החשבונות שלה.
אין שום יחסים ולו מינימליים בין מלכה לעבד קבוע,שקרים לכל אורך הדרך."

אני לא מכיר שום מקור שמסביר ומפרט כיצד נוהגת "מלכה אמיתית" יש מפרט למלכה אמיתית ?
אולי מבחינתה מלכה אמיתית זו אחת שהעבדים שלה משלמים לה את החשבונות שלה, מנקים לה את הבית והיא מתעלמת מהם לחלוטין כאשר היא לא זקוקה להם.
אם מישהו מוכן לעשות את כל זה, יש בינכם מישהו שמתנגד ? זה ישנה אם מישהו יתנגד..?

מה בדיוק היא הבטיחה לך בתמורה אלכס ?
הכי הרבה תוכל להוציא אותה שקרנית - החסר אחריות הוא זה שלא ניגש לעניין בעיניים פקוחות.

נ.ב.
ואל תרצו לי בבקשה על הצורך בדאגה הדדית בקהילה, יש גבול, אני לא הולך לתפוס אף אחד בחולצה אם הוא מתעקש לעבור באור אדום במעבר חצייה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בפבר׳ 2004
חלילה להרצות. מסכים כמעט עם כל דבריך, ושולל בתוקף עמדות המצדיקות חוסר אחריות כזה ביחס הכמותי המעצבן בין עבדים ומלכות. מי שמוכן לשלם, שלא יתפלא שיש מי שמוכנות לקחת.
עם זאת, יש לי השגות לגבי החלק של "שיהיה לה לבריאות ובהצלחה" וכו. מאד לא סביר שהבחורה חשבה שבאמת זו הדרך הראויה להיות שולטת, לזה העבד מצפה והיא בעצם נותנת לו מבחינתה את מה שהוא רוצה לקבל בעד השקעתו (ומובן שהיא לא חשבה שהוא פילנתרופ שלא מצפה לכלום). די ברור שכל כוונתה היתה לנצל אותו בצורה מגעילה למדי, וכשם שמצוקת המלכות והכוונה הרעה שלה אינה פוטרת אותו מאחריות, כך חוסר האחריות שלו אינו פוטר אותה מביקורת מוצדקת על המעשה הדוחה הזה. האזהרה מפניה בהחלט במקומה כי היא עשויה למנוע מעבדים אחרים ליפול בפח שלה, גם אם באשמתם שלהם.