שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האתר הזה מייאש

REAL BAD BOY
לפני 10 שנים • 21 בדצמ׳ 2013

האתר הזה מייאש

REAL BAD BOY • 21 בדצמ׳ 2013
לא מצליח להבין למה השולטות פה כל כך לא נותנות שום צ'אנס נורמלי להכיר אותן. זה כאילו או שהיא מלכה בתשלום או שהיא לא עונה או שהיא עונה פעם אחת ואז נעלמת, כאילו what de fuck is wrong with you girls?

האתר הזה הוא ייאוש אחד גדול, והשולטות פה לא יודעות מה הן רוצות, חוץ מאלה שמחפשות כסף ולהן אין לי גרם של הערכה, כי הן נמצאות פה נטו לניצול או משתמשים באתר למטרות מסחריות.
lockedforever
lockedforever • 21 בדצמ׳ 2013
לפני שכל הפלצניות למיניהן יתלוננו שצריכים להשקיע , לפנות כמו שצריך , לקרוא את הפרופיל שלהן ובלה בלה בלה...

יש היצע ענק של נשלטים. מעט מאוד שולטות. הן יכולות להרשות לענות בגסות , לגבות סכום אסטרונומי על סשנים [מלכות בתשלום] או סתם להתעלם. הן מקבלות עשרות פניות בחודש , ככה שהן צריכות לעשות סינון
רציני של כל הפונים וחלקן עושות את זה בגסות רוח.
תמיד הן ימצאו את הפראיירים שיהיו מוכנים לסבול התנהגות דוחה ולשלם מאות שקלים.

הכלוב זה לא אתר היכרות , חד וחלק.
הקהילה "הותיקה" כאן מגובשת וממש לא מחפשת לתת צ'אנס לאנשים חדשים , במיוחד צעירים.

אני לא אומר לך לא לגלוש כאן , עובדה שאני עדיין גולש פה ויחסית נהנה.
בכל זאת אני מציע לך בחום לפתוח בלוג משלך , לכתוב קצת עצמך , על מה אתה מחפש וכו'.
ההצלחה המעטה שיש לי בבדס"מ הגיעה דרך כתיבת בלוגים ברשת ולא מכאן.

בהצלחה!!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת דצמ' 21, 2013 6:04 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
lockedforever
הודעה כפולה
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

תפסיק לזיין תמוח

REAL BAD BOY כתב/ה:
לא מצליח להבין למה השולטות פה כל כך לא נותנות שום צ'אנס נורמלי להכיר אותן. זה כאילו או שהיא מלכה בתשלום או שהיא לא עונה או שהיא עונה פעם אחת ואז נעלמת, כאילו what de fuck is wrong with you girls?

האתר הזה הוא ייאוש אחד גדול, והשולטות פה לא יודעות מה הן רוצות, חוץ מאלה שמחפשות כסף ולהן אין לי גרם של הערכה, כי הן נמצאות פה נטו לניצול או משתמשים באתר למטרות מסחריות.

לא טוב לך בכלוב

לך חפש באתרים אחרים
REAL BAD BOY

תודה על התשובה שלך

זה עושה קצת בראש, אבל מקווה שאלה שמגדירות את עצמן שולטות אולי יקחו את זה לתשומת ליבן כי אני בטוח שיש פה הרבה גברים מעולים שנראים טובו ונתקלים באותה התנשאות וגועל נפש - בסוף גברים לא יכנסו לכאן יותר.. האתר הזה יאבד את ערכו ולא משנה כמה ישכללו את האתר הזה - האנשים פה זה מה שעושה את אתר הזה.

בכל אופן אתה אומר שפתחת בלוג את מתכוון באתר הזה או במקום אחר ?
lockedforever
באתר אחר כמובן. היו לי כבר כמה.
לא כתבת בפרופיל בן כמה אתה , אני מנחש שבין 18 ל-25. אני צודק?
אם כן אז על אחת כמה וכמה אין לך הרבה צ'אנס למצוא כאן מישהי לקשר.
אם תכתוב בלוג אתה תקבל הרבה פניות מבנות 18-21 שיתעניינו להיכנס ולהכיר את העולם הזה.
בלי תשלום וללא שום ניצול.

עם זאת אני חייב לציין שלמלכות בתשלום יש הרבה מאוד ניסיון ומבחר גדול של אביזרים שלא תמצא אצל
סתם בחורה צעירה-מתעניינת.

אני לצורך העניין נמשך למספר מאוד מצומצם של אלמנטים מעולם הבדס"מ ואני לא רואה טעם בבזבוז
מאות שקלים בסשן עם מלכה בתשלום.
REAL BAD BOY

וואלה

וואלה גם אני מתחבר לכמה אלמנטים בשליטה ולא לכל עולם השליטה. אישית לא כל כך בעד ללכת למלכה בתשלום, למרות שאין ספק שהן מנוסות והכל, וזה לא רק בגלל הכסף....אני באמת מעדיף להכיר מישהי קצת יותר לעומק ולא רק את המסכה/תחפושת שהיא לובשת לאיזה שעה או שעתיים.

אהבתי את העצה שלך לגבי הבלוג ואני אלך הזה והאמת שיש לי מה לכתוב וגם כמה תמונות מעניינות לחלוק, השאלה היא מאיפה מתחילים את הבלוג הזה, סורי שאני לא כל כך מתמצא בתחום
de gifford​(נשלט)

מחפש

de gifford​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2013
אני מחפש מלכה כבר 15 שנים
שיקי​(נשלט)

Re: מחפש

שיקי​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2013
de gifford כתב/ה:
אני מחפש מלכה כבר 15 שנים

נו? אז לא הגיע הזמן להגיע למסקנה שאתה צריך להחליף מקצוע? icon_smile.gif

ומשהו ברצינות.

אמנם אף דומית לא הגיבה עדיין נכון לכתיבת שורות אלו, אבל התחושה שלי היא שגם בצד השני יש הרבה תלונות כלפי נשלטים.

בסופו של דבר זה עניין של כימיה, ומפגש מוצלח של ציפיות האחד מהשניה ולהפך.

בגלל שיש היום המוןןן נשלטים וגם דיי הרבה שולטות החיפוש הוא הרבה יותר קשה (משני הצדדים) זה כמו לחפש מחט בערימת שחת.

ועם זאת עובדתית ומניסיון אני יכול להגיד שזה אפשרי, אבל רק כאשר יש רצון משני הצדדים.
לשבת ולהתלונן לא יעזור הרבה... זה המצב ועכשיו, אם ב א מ ת מה שאתם מחפשים, זה רק בידיים שלכם אם להמשיך להתלונן או לנסות ולשפר את המצב שלכם בכל מני דרכים (למשל להגיע למפגשים אם יש, לכתוב יותר, להכנס לצ'ט יותר ולגרום לצד השני להכיר אתכם ואולי להתרשם מכם).

עד כמה שזה יישמע לכם מוזר... ההתרשמות היא הדדית, כלומר לא כל מי שתכנה את עצמה פה "מלכת אנגליה" היא באמת מלכת אנגליה (נו טוב לא דוגמא הכי טובה.. מי רוצה להיות עם מלכת אנגליה הנוכחית?!)

בהצלחה...
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 21 בדצמ׳ 2013
הבעייה הגדולה היא שהעולם של סאדו קשור משום מה לעולם האופל בהרבה מקרים, כלומר, לעולם העל טיבעי מהסוג המזיק.