בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני רשאי לשאול כמה שולטות כאן תשקולנה גבר דתי?

SubservientJames
לפני 10 שנים • 19 בינו׳ 2014
SubservientJames • 19 בינו׳ 2014
פור גוד כתב/ה:
SubservientJames כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
איזה חמוד.
מה תעשה אם תבקש ממך האישה לכרוע בפניה ותאמר לך, "לא יהיו לך אלוהים אחרים על פני, מיי פוסי איז יור אונלי מאסטר?"
המתח הזה אצל נשלטים דתיים תמיד סיקרן אותי, למרות היותו צפוי - ההבעה שתעלה על פניו, חיבוטים לרגע, ארשת המבוכה ומלמולים מצטערים: "לא, לא, אינני יכול...". לא ברור לי למה, אבל ממש הייתי רוצה לחזות בכך.

בראש ובראשונה, אינני יודע לגבי נשלטים אחרים, אך הכינוי "חמוד" מפי אִשה, ועוד שולטת, העבירה בה צמרמורת בכל הגוף, וחיוך רחב ביותר נמרח על פניי. תודה רבה לך מקרב לב!

בפיקחותך כי רבה צדקת, כי המתח הזה שהעלית קיים בהחלט. הנושא ארוך וסבוך, אך אשתדל לקצרו, כי אני נוטה לפרקים להאריך בדברים עד לעייפה.

אעיר תחילה, כי עצם הכריעה בפני האשה איננה בעיה כלל ועיקר לעניות דעתי. עתה לציווי שקראנו זה עתה בפרשת השבוע בשבת זו , ב"עשרת הדברים" (או "הדיברות"): "לא יהיה לך אלוהים אחרים על פניי".

ברור ומובן, שהאל רוצה בלעדיות באלוהיותו. זאת ועוד, האל עצמו אומר (מיד בפסוק הבא) כי הסיבה לכך היא שהוא "אל קנא" (והכוונה לקנאה ממש, לא לקנאות. כלומר, הוא jealous, לא zealous).

האם התמונה שציירת ברוב חן מעוררת גירוי עז? בוודאי ובוודאי. וכפי שהעיד שיקי, גם אצל לא-דתיים. ובפרט, שיש גם חילונים המאמינים באל. ואף האתיאסטים אינם על פי רוב עובדי אלילים או אלילוֹת... אולם, אני תוהה מעט האם צו/פקודה/דרישה מעין זו נופלת בטווח של "בטוח, שפוי ובהסכמה"? לעניות דעתי, היה זה הוגן מצד האשה, לאפשר לי שלא להתכחש לאלוהיי. ואני מצדי אסכים לספוג מכות ועונשים "על קידוש השם"...

ואגב אורחא, ללא ספק כמעט, אם האשה הייתה אומרת לי: My pussy is your only MISTRESS, היה זה מקל מעט על המבוכה.

ובעניין קרוב לזה, רצוני להעיר כי הזדמן לי לפני שנים ספורות להרצות מספר פעמים בנושאים הללו, ולהלן אנסה לתמצת על קצה המזלג את רעיונותיי:
(הערה: סוגיית דתות פוליתיאיסטיות קדמוניות, שבמרכזן אלה נשית, עדיין נתונה בויכוח במחקר, ולכן לא אתייחס אליה כעת.)
אין לי כמעט ספק כי המונותיאזם, ככל הנראה במודע ואולי שלא במודע, דחק את רגלי הנשים והנשיות מן הדת. כלומר התפקיד שהיה לנשים ולנשיות בדתות הפאגאניות, עובדות האלילים, נדחקה ונעלמה במעבר מפוליתיאזם למונותיאזם.
נשים כיצד? בעולם הארצי, כוהנות ומשרתות בקודש נזרקו החוצה. נשיות כיצד? בעולם השמיימי, אלות (ומלאכיות) נעלמו.
תופעה זו התרחשה כאשר היהדות נוצרה על הרקע הבבלי(=מסופוטמי)-כנעני (ומעט גם המצרי). וחזרה וצפה בנצרות על רקע העולם ה(יווני-)רומי. ושוב באיסלאם על רקע עובדי-אלילים ערבים ואחרים.
האם הניתוח הצליח? תודה לאל (או לאלה) - לא ולא. על פי רוב, הזרמים בדתות השונות החזירו לכל הפחות את מקצת התפקיד של הנשים או הנשיות למרכז הבמה.
דוגמות אחדות: בנצרות הקתולית - חזרה הנשיות האלוהית של מרים (במקור, הדמויות בשילוש הקודש - כולל רוח הקודש - הן ישויות זכריות.) ובפרוטסטנית - כמרות ואף בישופות.
ביהדות הלא-אורתודוקסית - רבות ופוסקות-הלכה. ובאורתודוקסית - בקבלה יש נשיות אלוהית כמו השכינה, בת קול ודומיהן.

ועתה לעניין שלשמו התכנסנו: האם הערתך כי "ממש הייתי רוצה לחזות בכך" היא הזמנה לכתוב אלייך בפרטי? או שאני נחפז יתר על המידה, וקורא הרבה יותר מדי בין השורות של ההערה? ואם אומנם כן, אני מתנצל על תעוזתי.

שמעת מרי ? הוא רוצה לחטוף ממך מכות על "קידוש-השם". הבחור הזה קורע אותי...(-:

תודה רבה, פור גוד! icon_smile.gif
אף מרי נהנתה מן הדברים הללו...
SubservientJames
hrgiger כתב/ה:
SubservientJames כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
חייבת להגיד שאני חושבת כמו הסירנה (:

אני שוב סמוק ומוחמא. תודה רבה! icon_smile.gif

האם מותר לשאול האם את סבורה כמו סירנה בכל הודעתה? או בלשון אחרת, האם אני רשאי להתעניין האם אף את בזוגיות מאושרת כרגע?
אני מקווה שאינני חוטא פה בבוטות יתרה. אם אני אמור לשאול שאלות כאלה רק בפרטי, אנא העמידיני במקומי.

האמת שכן, אני בזוגיות מאושרת כרגע. בתקווה לתמיד (:
לזכותך יאמר שבוטה אתה לא.

ואני חייבת לציין שכאחת שיש לה סטייה גדולה כלפי השפה העברית אתה משמח אותי מאוד.

תודב רבה לך.
אני שמח ששימחתי אותך, ועוד יותר מכך שאת בזוגיות מאושרת. אף אני מאחל לך שהיא תיוותר כך לעד! icon_smile.gif
SubservientJames
[quote="Mary Jane"]
SubservientJames כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
איזה חמוד.
מה תעשה אם תבקש ממך האישה לכרוע בפניה ותאמר לך, "לא יהיו לך אלוהים אחרים על פני, מיי פוסי איז יור אונלי מאסטר?"
המתח הזה אצל נשלטים דתיים תמיד סיקרן אותי, למרות היותו צפוי - ההבעה שתעלה על פניו, חיבוטים לרגע, ארשת המבוכה ומלמולים מצטערים: "לא, לא, אינני יכול...". לא ברור לי למה, אבל ממש הייתי רוצה לחזות בכך.

................
אולם, אני תוהה מעט האם צו/פקודה/דרישה מעין זו נופלת בטווח של "בטוח, שפוי ובהסכמה"? לעניות דעתי, היה זה הוגן מצד האשה, לאפשר לי שלא להתכחש לאלוהיי. ואני מצדי אסכים לספוג מכות ועונשים "על קידוש השם"...

ועתה לעניין שלשמו התכנסנו: האם הערתך כי "ממש הייתי רוצה לחזות בכך" היא הזמנה לכתוב אלייך בפרטי? או שאני נחפז יתר על המידה, וקורא הרבה יותר מדי בין השורות של ההערה? ואם אומנם כן, אני מתנצל על תעוזתי.

תודה על תשובתך המפורטת והמעניינת.
לדעתי הדרישה שהצגתי לעיל, כשלעצמה (היינו, כפי שהיא, מבלי לכפות), נופלת במרחב של "בטוח, שפוי ובהסכמה", וגם אם לא, לא נורא. ממילא אין עסקינן בציווי משמיים (;
אני מקווה שתשכיל לבחור באישה שתנהג בך באופן שיאפשר לך "שלא להתכחש" לאלוהיך, ומי יודע, אולי היא אף תשמש כמתווכת בינך לבין ההשתדלות להקפיד על תרי"ג מצוות ועוד תיעשה צדיק גדול בזכותה.
באשר לשאלתך, לא, זו אינה הזמנה, סתם הבעתי "לתומי" עניין כללי. כוונתי הייתה, בשאלתי, לספק את סקרנותי הפרוורטית (אפשר גם לומר, המיותרת : ), באשר לאופן בו תפעל בסיטואציה זו. תשובתך, בנוגע ספיגת מכות ועונשים "על קידוש השם", העלתה חיוך על פניי. עליי להודות שבתור אתאיסטית ו"שטן" קטן לעת מצוא, הייתי מתעקשת על קידוש שמי, אבל נו, לא אותי אתה מחפש...

לסיום, לטובת הציבור, תמונה אותנטית ומגרה נורא (לטעמי), בקשר להצלפות "על קידוש השם". כי החיים מעוררים יותר מכל תמונה מבוימת (:

נ.ב. אתה חמוד (;

[סוף ציטוט ממרי ג'יין]

את בהחלט צודקת שכיוון שנתת פתח מילוט, זהו נכלל בבטוח, שפוי ובהסכמה. ואומנם לזה התכוונתי שאבחר בעונש ("מסירות הנפש") במקום בהתכחשות לאל. אלא שאת בצדק העמדת אותי על טעותי, שמלכתחילה את אפשרת לעבד לסרב. ולא היה צורך לתהות האם זה נכלל בשב"ב. שגיתי בכך.

בעניין ההזמנה שלא הייתה, נתתי למאוויי - ולא בפעם הראשונה - לשלוט בשכלי... סליחה.

שוב תודה רבה על הכינוי "חמוד". כמדומה שלעולם לא אתעייף לשמוע אותו...
SubservientJames

Re: אל תשכח מי עשה אותך אותך כוכב !!

רב בריח כתב/ה:
מגיע לי אחוזים מכל סשן שיצא לך .

בהחלט לא אשכח אותך רב-בריח! icon_smile.gif

אינני כוכב, וכלל איני בטוח שיצא לי אף פגישה אחת מכאן. אני מניח כי נשים רבות מאוד זקוקות להרבה יותר מאשר גבר, שאולי יודע להתנסח כהלכה בכתיבתו.

על כל פנים, איני משחר אחר פגישות אקראיות, אלא לפגישות העשויות להוביל לזוגיות.

תודה על תרומתך הרבה לשרשור!
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
SubservientJames כתב/ה:
טיולים ראשונים כתב/ה:
fog כתב/ה:
יש משהו כלכך מלבב בשרשור הזה, אחרי כמה שרשורים קצת מדכאים...

פוגי אתה אוהב את השרשור הזה רק בגללי icon_razz.gif

תודה רבה על השתתפותך הפעילה בו. גם אותי היא מלבבת. icon_smile.gif

יאיי icon_biggrin.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 19 בינו׳ 2014
ברור שבגללך

אבל לא היה לי נעים להודות בזה.. כי באמת אתה מגיב כלכך יפה, והשולטות כתבו לך ושאלו אותך, אז תיאורטית היה מאוד נעים לקרוא, אם לא הייתי מתמקד בטיולים icon_smile.gif.
fog כתב/ה:
ברור שבגללך

אבל לא היה לי נעים להודות בזה.. כי באמת אתה מגיב כלכך יפה, והשולטות כתבו לך ושאלו אותך, אז תיאורטית היה מאוד נעים לקרוא, אם לא הייתי מתמקד בטיולים icon_smile.gif.

אתה כזה חמוד לפעמים (:
הדורבנים​(נשלט)
טיולים ראשונים כתב/ה:
fog כתב/ה:
ברור שבגללך

אתה כזה חמוד לפעמים (:

תודה. icon_redface.gif
רק לסוג מסויים של אנשים, תתפלאי..
fog כתב/ה:
טיולים ראשונים כתב/ה:
fog כתב/ה:
ברור שבגללך

אתה כזה חמוד לפעמים (:

תודה. icon_redface.gif
רק לסוג מסויים של אנשים, תתפלאי..

איזה סוג אנשים?
הדורבנים​(נשלט)
טיולים ראשונים כתב/ה:

איזה סוג אנשים?

נו, את icon_redface.gif .
אבל אנחנו מפריעים לשרשור ממש חשוב.