סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני רשאי לשאול כמה שולטות כאן תשקולנה גבר דתי?

טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
לפני 10 שנים • 19 בינו׳ 2014
fog כתב/ה:
טיולים ראשונים כתב/ה:

איזה סוג אנשים?

נו, את icon_redface.gif .
אבל אנחנו מפריעים לשרשור ממש חשוב.

יש לי אישור להפריע P:
amy​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 20 בינו׳ 2014
amy​(נשלטת) • 20 בינו׳ 2014
לא זכור לי שנתתי לך כזה icon_wink.gif
Menelaus

ששש...

Menelaus • 20 בינו׳ 2014
חדל נצל"ש(ניצול שרשור)!
אתם מפריעים לי להתרכז!
SubservientJames

אינני יודע אם דעתי חשובה כאן כפותח השרשור,

SubservientJames • 20 בינו׳ 2014
מכל מקום, מבחינתי שכל אחת ואחת תכתוב כאן את אשר על לִבה כאוות נפשה.
*הודעה זו כתובה בלשון נקבה, והיא פונה לנשים ולגברים כאחד* icon_smile.gif
פור גוד
פור גוד • 20 בינו׳ 2014
[quote="Mary Jane"][quote="SubservientJames"][quote="Mary Jane"]. .... תשובתך, בנוגע ספיגת מכות ועונשים "על קידוש השם", העלתה חיוך על פניי. עליי להודות שבתור אתאיסטית ו"שטן" קטן לעת מצוא, הייתי מתעקשת על קידוש שמי, אבל נו, לא אותי אתה מחפש...

/quote

ג'יימס, הידעת כי הסופר היהודי חתן פרס-נובל לספרות, יצחק בשביס זינגר, שהיה גם נצר למשפחת רבנים ידועה, כתב כי "הטרגדיה של הילד היהודי בגולה, היתה שהוא היה נדלק משיקסות (גויות)" ? (:
Mary Jane
Mary Jane • 20 בינו׳ 2014
פור גוד כתב/ה:
[

ג'יימס, הידעת כי הסופר היהודי חתן פרס-נובל לספרות, יצחק בשביס זינגר, שהיה גם נצר למשפחת רבנים ידועה, כתב כי "הטרגדיה של הילד היהודי בגולה, היתה שהוא היה נדלק משיקסות (גויות)" ? (:

הדילמה מוצגת יפה בספרו החביב בשם "העבד". העבד, אגב, מתאהב באישה ושמה וואנדה, בדומה לסוורין של מאזוך...
פור גוד
פור גוד • 20 בינו׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
[

הדילמה מוצגת יפה בספרו החביב בשם "העבד". העבד, אגב, מתאהב באישה ושמה וואנדה, בדומה לסוורין של מאזוך...

נכון מרי, ויש לי הרושם שג'יימס החביב המנומס והרהוט, שילדותו ( אם הבנתי נכון ) עברה עליו הרחק מאתנו בגולה הדוויה שמעבר לים באמריקה הרחוקה, בצל אמו התאופובית ואביו הרופא הקפדן והביהייביוריסט ( "שזכה אפילו לשמוע קורס אצל ב.פ. סקינר". מי היה מאמין ? ) כשהוא מוקף מכל עבר בשיקסות אנגלו-סכסיות רבות חן וקלות דעת, אפופות הילת חטא ומסתורין, וכל-כך כל-כך סקסיות שבא למות, הולך להמשיך ולשאת הלאה את הלפיד של הטרגדיה הזאת של הילד היהודי בגולה, שיצחק בשביס זינגר עשה ממנה קריירה... (- :
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
amy כתב/ה:
לא זכור לי שנתתי לך כזה icon_wink.gif

לא זכור לי שאת ועדת האישורים icon_razz.gif

להפך זכור לי שאני זו שנותנת לך כל מני אישורים אבל אם את לא רוצה אותם יותר...
SubservientJames

For Good, For God's sake

במחילה מכבודך, הרחקת נדוד קמעא בדמיונך. icon_smile.gif
הייתי אז ילד קטן ותמים. אף לא הלכתי לגן (היו אלו הימים לפני העושר שניחת על הוריי. על כך בפעם אחרת.) היו לי שתי ידידות בנות-גילי, שכנות חרדיות: חני וחיה'לה פְּרוּס. את החורפים ביליתי בשלג בגובה רב. היה לי חופש, והיה לי טוב. אין לי זכרונות מלאים, רק אי-אלו הבזקים שונים של תמונות.

אגב אורחא, אמי היא ששמעה את הההרצאות של סקינר. אבי לעולם איננו מתקרב לשום דבר הנוגע בנפש. ומעניין שאף בהרוורד המעתירה קראו לאמי האוסטרלית "The British Lady". זוהי טעות נפוצה למדיי בארה"ב עד ימינו-אנו.

וללא קשר ישיר לנושא, אחד מן הציטוטים החביבים עליי ביותר הם של בשביס-זינגר: "אנו חייבים להאמין בבחירה חופשית - אין לנו ברירה אחרת!..."

לגבי ההתלבטויות הללו בעולם האמיתי, והמתח הקיים בין הדת, הסגידה לאל ובקשת המחילה הימנו, לבין הסגידה לגוף האשה, עונשיה ובקשת מחילתה, אזכיר במיוחד מספר רשומות של Femdom 101, הדנה בנושא. הקישור דלקמן מוביל ליומן הרשת שלה. כמדומני, שארבע רשומות מתוך חמש הראשונות בעמוד דנות בכך. ועיינו עוד בתגובות שם.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wqZf9kh_MvoJ:femdom101.blogspot.com/+&cd=2&hl=en&ct=clnk

בתחום הסיפורת, וכפי שהזכרתי לעיל, הן סיפורים והן סרטונים ספורים הוקדשו למתח הזה. אם תהיה התעניינות, אשתדל לאסוף קישורים.
SubservientJames
Mary Jane כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
[

תודה רבה על המידע, מרי! וגם לך, פור גוד!

כמדומני שהיו אלה ימים שבמזרח אירופה המשכילים היהודים אהבו לשכתב סיפורת מערבית בכלל ומאנגלית בפרט. ימי ה"פארבעסערט און פארטייטש" של שייקספיר... כך למשל "מסעות בנימין השלישי" ורבים אחרים. ולא רק בתחום הסיפורת. מנחם מנדל לפין שִכתב את המחברת של בנג'מין פרנקלין. בסיועו של ר' ישראל מסלנט שהדפיסוֹ מחדש, נעשה ספר של משכיל זה, מספרי המוסר החשובים ביותר בישיבות הליטאיות עד היום הזה...

אומנם באַשעוויס זינגער היגר לארה"ב לבסוף, כך שהמקרה שלו שונה קמעא.