סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניצול חלק 4

galina1988i
לפני 10 שנים • 4 בפבר׳ 2014

הניצול חלק 4

galina1988i • 4 בפבר׳ 2014
הניצול חלק 4 – טיול לקניון

הסיפור הזה לוקח השראה מסיפור אחר שקראתי ומכיל פנטזיות שלי

הטלפון צפצף והודעה חדשה הגיע "איתן: מחר בשעה 12:00 תחכי לי בכניסה לקניון ******, את יכולה ללבוש מה שאת רוצה אנחנו הולכים לקניות".

כבר ידעתי שאין טעם לסרב לאיתן, ביטלתי את כל הפגישות שהיו לי באותו היום ידעתי שאני צריכה להיות שם בשבילו על פי דרישתו אחרת הוא יחשוף אותי וזה דבר שלא הייתי מכונה אליו.

כל הלילה לא נרדמתי חשבתי מה הוא רוצה לקנות? בגדים? אולי רהיטים? אוכל? ממש לא ידעתי מה איתן מתכנן ומאוד דאגתי.

בשעה 11:50 כבר עמדתי מחוץ לקניון לבשתי שמלת מיני בצבע כחול ושחור ומגפונים שחורים מתחת חזיה שחורה ותחתונים שחורות, הלבוש היה סקסי אבל פרקטי יום יומי לא משהו מיוחד כי איתן לא דרש.

בשעה 12:00 קיבלתי SMS מאיתן "לפני שאני מגיע אני רוצה שהזין של השומר יעמוד בגללך, אני מסתכל", הסתכלתי לכיוון הכביש ניסיתי לראות אם אני יכולה לראות אותו אבל כלום,אנשים נכנסו ויצאו מהקניון ואני הסתכלתי על המאבטח בכניסה בחור צעיר אולי סטודנט או משהו כזה נראה טוב שיער מטולטל ומשקפיים. זו לא נראתה משימה קשה במיוחד אבל מצד שני איך אני אמורה לגשת לבחור זר ולהעמיד את הזין שלו ככה באמצע הרחוב.

ניגשתי אליו, שלום אני גלינה, אני מחכה פה למישהו הוא חייך ואמר לי שהוא שם לב שאני מחכה.

אני: רק שמת לב או שהסתכלת?

הוא: אני עושה את העבודה שלי אני מסתכל על כל מי שנמצא פה בכניסה

אני: ואתה אוהב להסתכל? (ראיתי איך הוא בוחן את הגוף שלי במבט שלו)

הוא: לפעמים, במקרה שלך זה נחמד יותר

הסתובבת הפנתי את הישבן שלי אליו והתכופפתי קצת מבליטה אותו

אני: ואת זה?

הוא: מה את משוגעת? זה מבחן? מה את עושה?

הסתובבת חזרה והפעם הבלתי את השדיים שלי נשענת קצת לפנים נותנת לו להסתכל ישר אל המחשוף שלי

אני: לא אני סתם נהנת לעשות לך נחמד חח,

ראיתי איך הוא לא יכול להוריד את המבט שלו מהחזה שלי, והחלטתי לעלות שלב,

אני: אתה אוהב את השדיים שלי?, מגרה אותך חזה גדול? בא לך לערוך עלי חיפוש? רוצה להסתכל שאני לא מחביאה נשק? תפסתי את הראש שלו וכופפתי אותו אל בין השדיים שלי תוך כדי שאני מנענעת אותם, הסתובבתי הצמדתי את הישבן שלי אליו גורמת לו לחבק אותי מאחור שהיד שלו אוחזת בגלאי המתכות ואנ מעבירה את היד שלו על הגוף שלי ומחכחת את הישבן שלי בו.

נתתי לו למשש אותי עם היד שלו שהחליקה לאורך הגוף ונעצרה בחזה שלי הוא הרים את השדיים שלי מלמטה עם גלאי המתכות והרגשתי את הזין שלו מתקשה צמוד לישבן שלי, הסתובבתי חזרה לקחתי ממנו את גלאי המתכות והחדרתי לחריץ בין השדיים שלי מלמעלה למטה, אתה אוהב את זה שאלתי. החיוך היה מרוח על הפנים שלו מאוזן לאוזן ולפתע קיבלתי פליק חזק בתחת שלי, זה היה איתן שהגיע ואמר לי בואי זונה זזים, השומר לא הבין מה קורה אבל עד שהתעשת על עצמו כבר נכנסנו פנימה.

בפנים איתן חייך אלי, עבודה טובה שרמוטה הוא אמר ממש זונה, הייתי נבוכהואיתן הוציא את הטלפון שלו התחיל להראות לי תמונות שלי נמרחת על המאבטח, ממש פוטוגנית הוא צחק.

עכשיו בואי הוא לקח אתי אחריו לחנות FOX היו הרבה אנשים בחנות צעירים ומבוגרים

איתן התחיל להסתכל על בגדים שונים ואני ליידולא הבנתי בדיוק מה הוא מחפש עד שניגש אלינו מוכר צעיר ושאל אם אפשר לעזור, איתן חייך אליו וביקש עזרה" אני מחפש משהו בשבילה, חצאית קצרה וגופיה עם מחשוף משהו סקסי כזה שיגרום לה להיראות כמו זונה והתחיל לצחוק, המוכר היה קצת נבוך וגם אני, הוא התחיל להציע כל מיני גופיות שונות,

"תביא משהו שיבליט את הציצים האלה" תוך כדי שהוא תופס את השד הימני שלי ומנענע קצת, המוכר הנבוך שאל אותי איזה מידה אני ואיתן מיד ענה תביא לה S או קטן יותר והוא הביא לי 2 גוביות אחת אדומה ואחת בצבע תכלת הן היו פשוטות יחסית מבד דק הן היו נראות לי ממש קטנות אבל נראה שאיתן היה מרוצה.

עכשיו חצאית איתן אמר, ניגשנו יחד למדפים של החצאיות, ואיתן אמר למוכר, תראה יש לה תחת קצת גדול תוך כדי שהוא מרים את החצאית הצמודה שלי וחושף את התחתון שלי, אני רוצה משהו צמוד וקצר שיקווץ את התחת הזה ולא יכסה את הרגליים. התחלתי לכסות את הישבן החשוף בחזרה אבל איתן עצר אותי. תני לו להסתכל! הרגשתי שכל החנות מסתכלת עלי והמוכר שהרגיש את המבוכה שלי מיהר להביא כמה חצאיות שגם הין היו קטנות עלי במידה וממש ממש קצרות, איתן לקח את הגדים משך אותי לתא ההלבשה ודרש ממני להחליף.

התחלתי להחליף את הבגדים הורדתי מעלי את השמלה שלי תליתי אותה על הקולב ועברתי למדוד את החצאית הלבנה היא הייתה קטנה לחצה עלי בקושה הצלחתי להעלות אותה עלי שלא נדבר על לסגור ומצד שני היא עמדה בדרישות של איתן קצרה כל כך שבקושי כיסתה את הישבן שלי ודאגה טוב למעוך ולקווץ אותו,

עברתי למדוד את הגופיה הכחולה היה לה מחשוך נדיב מאוד שבדרך כלל מחמיא לי אבל היא הייתה קטנה עלי הצלחתי להשתחל פנימה ולהלביש אותה עלי היא מחצה אותי, לחצה על הצלעות השדיים שלי נשפכו החוצה ובקושי רב הצלחתי לסדר אותה עלי, רגע לפני שהספקתי לסדר את החזיה והגופיה איתן פתח את הווילון ומשך אותי החוצה מעמיד אותי מול מראה במרכז החנות ומשאיר אותי לסדר את הבגדים מול כולם, איתן הסתובב סביבי ובחן אותי אבל אני הרגשתי שהמוני זוגות עיניים בוחנות אותי מכל כיוון וכהרגלו מצלם אותי ודורש ממני לעוד בפוזות שונות, להשען לפנים, להבליט את הישבן, להתכופף, להבליט חזה שמתי לב לאחרים שגם מצלמים אבל עשו זאת בסתר שלא כמו איתן,

הוא לקח אותי חזרה לתא המדידה וביקש שאמדוד את הבגדים האחרים, הורדתי את הגופיה בזהירות על מנת שלא אקרע אותה ואת החצאית בכוח הייתי צריכה להפשיל ולקלף אותה ממני החצאית השחורה הייתה צמודה פחות והצלחתי להיכנס אליה בקלות יחסית היא לא הייתה צמודה כמו הקודמת אבל קצרה במידה זהה וכל תנועה שלי בה הייתה יכולה לחשוף את הישבן שלי, איתן נעמד מחוץ לתא והתחיל לצעוק לי " שרמוטה את הגופיה האדומה תמדדי בלי חזיה" רציתי למות מרוב בושה איתן צועק בכל החנות ואני פה בפנים, אבל אני חייבת לבצע ולכן הורדתי את החזיה שלי וומדדתי את הגופיה האדומה, היא הייתה זהה תמודה וקטנה הגב בה היה חשוף כמעט כולו והיו בה קשירות שכאלה מאחור המחשוף שלה היה נדיב מאוד והחזה שלי בלט בה, יצאתי מהתא, בשלב הזה היו כמה גברים שחיכו לי ואיתן עמד במרכזם, הגברים היו בגילאים שונים צעירים ומבוגרים כולם בהו בי איתן דרש ממני לדגמן עבורו כהרגלו פוזות שונות בהן הייתי צריכה להבליט את הגוף שלי הוא מצלם וגם הגברים האחרים מצלמים, איתן דרש שאתכופף לפנים ואבליט את הישבן, התחתונים שלי בלטו החוצה מה שלא מצא חן בעיניו והוא דרש שאסיר אותם התחלתי לצעוד לכיוון תא ההלבשה ואיתן עצר אותי ודרש שאוריד אותם במקום, הוא כופף אותי לפנים הפנה את הישבן שלי לכל הגברים ואמר לי נו זונה! הפשלתי אותם מעלי חושפת חצי ישבן ואת הכוס שלי אל מול כולם כאשר איתן מלטף לי את הראש ואומר לי כלבה טובה. עוד סיבוב בחנות עוד כמה תמונות ואיתן שלח אותי שוב אל תא ההלבשה, והודיע כי הוא מעדיף את הסט הקודם, איתן הגיש לי תחתוני חוטיני קטנות מתחרה וביקש שאלבש אותם נכנסתי אל התא ואיתן נשען על הווילון לא אפשר לי לסגור תוך כדי שהוא צוחק ואומר לי נו זונה אין לי את כל היום.

נעמדתי בתא ההלבשה לובשת את החוטני השחור הקטן מתחת לחצאית שהשחורה מפנה את הגב שלי לחנות אבל לצערי בקיר הייתה מראה שלא ממש אפשרה לי להסתיר עצמי מקהל הצופים שלי, הורדתי את החצאית השחורה והתחתי ללבוש שוב את הלבנה, היא הייתה צמודה יותר ממה שזכרתי לא יכולתי לסגור את החצאית מאחור והחוטיני שלבשתי בלט במלואו בפתח הרוכסן מאחור,

הורדתי את הגופיה כאשר ביד אחת אני מסתירה את שדי וביד השניה מנסה ללבוש את החזיה בחזרה, אבל איתן עצר אותי "בלי חזיה!" הפלתי את החזיה על הרצפה ושלחתי יד לגופיה הכחולה

על מנת ללבוש אותה הייתי צריכה את שתי הידיים שלי חושפיות מה שדרש ממני לחשוף את השדיים שלי, התחלתי ללבוש את הגופיה כאשר אני שומעת ציחקוקים מבחוץ ושריקות.לבשתי אותה הסתובבתי חזרה אל איתן שחייך אלי, הפעם הצלחתי להכניס את השדיים למחשוף ולהסתיר אותם הבד הדק נמתח עלי מאוד בגלל המידה הקטנה והפך לחצי שקוף, איתן דאג "לעזור" לי ולסר אותה שוב תוך כדי שהוא לש את השדיים שלי ממשש ומסדר אותם בדיוק כך שרבע פטמה תציץ החוצה

איתן היה מרוצה הוא נתן למוכר 1000 שקל במזומן ואמר לו לשמור את העודף ואמר לו שהוא יכול לשמור גם את הבגדים שלי אני לא צריכה אותם יותר לטענתו.יצאנו מהחנות כאשר אני מנסה לא לזוז יותר מידי על מנת לא לקרוע את הבגדים החדשים שלי בזווית העין יכולתי לראות את המוכר לוקח את התחתונים המשומשות שלי מריח ומכניס לכיס.

מה קרה במהשך הטיול שלנו בקניון בסיפור הבא
אשמח לקבל תגובות לסיפורים
    התגובה האהובה בשרשור
bigdawg​(נשלט)
לפני 10 שנים • 5 בפבר׳ 2014

נהנה לקרוא את הסיפורים שלך.

bigdawg​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2014
ממתין בקוצר רוח להמשך.