סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניצול חלק 5 ב

galina1988i
לפני 10 שנים • 5 בפבר׳ 2014

הניצול חלק 5 ב

galina1988i • 5 בפבר׳ 2014
אסי שלח אותי למטבח לעזור לעבד ומפו, נכנסתי למטבח וניגשתי לעבד, הוא שמח לראות אותי, האהלן בז'ז'ים הוא אמר בואי בואי, איך אני יכולה לעזור? עבד אמר לי להמתין אין כרגע עבודה אל תדאגי יהיה ואז התחיל לשאול אותי שאלות שונות
עבד: זה אמיתי אלה הבז'ז'ים? תוך כדי שהוא בוהה למחשוף שלי
אני: כן הם אמיתיים
עבד: אחלה בז'ז' יש לך מה הגודל שלו?
אני: חזיה 85 DD
עבד: את יודעת אני אוהב אישה כמוך שמתלבשת כמו שרמוטה.
אני: לא!
עבד: אח שלי מתחתן ביום חמישי הבא אולי תבואי לחתונה נרקוד קצת. תוך כדי שהוא נצמד אלי שם את הידיים שלו על המותניים שלי.
אני: אני לא כל כך רוקדת ואני נשואה.
עבד שם מוזיקה ערבית מהפלאפון שלו יאללה תרקדי קצת הוא אמר מפו התקרב אלינו והתחיל להתסכל עלי
אני: בבקשה אני לא רוקדת, עמדתי נבוכה מולו
עבד התחיל מוחא כפיים תנענעי קצת את הבז'זים נו נראה משהו, התחלתי לרקוד במקום זזתי קצת אני לא רגילה לרקוד למוזיקה כזו ועבד עודד אותי להמשיך נו כמו רקדנית תנענעי את הכל תראי לי איך את מזיזה את התחת. הייתי נבוכה לרקוד ככה במטבח מול 2 גברים זרים מפו התחיל מחוא גם הוא כפיים ועבד כל הזמן עודד אותי להמשיך, התחלתי לרקוד ממש הרגשתי איך הבגדים הקטנים שלבשתי לא עומדים השד השמאלי התחיל לצאת מהמחשוף ופחדתי שהחצאית תתפוצץ. עבד התקרב אלי והתחיל רוקד לידי ואמר איזה תחת יש לך יא גלינה תוך כדי שהוא שולח יד ומתחיל ללטף ומרים את החצאית לאט לאט חושף את החוטיני שלי. עבד דרש שאני אנענע את התחת בשבילו יותר והפליק על הישבן שלי. אני הזזתי את האגן כמו רקדנית בטן רקדתי וניענית בשבילו, מפו שעמד מהצד השני בהה כל הזמן בשד החשוף שלי שרקד מצד לצד, עבד הצמיד את הזין שלו לישבן שלי ונתן לי לזוז על המכנס שלו כמו חשפנית השיר ברקע התחלף למוזיקת רוק קלאסית ואני זזתי על הזין שלו למעלה למטה עם הישבן, עבד שלח יד לפנים ולש את השד החשוף שלי והחמיא על גודל השד שלי. הוא לקח צעד אחורה ממני והתחיל לשחק בזין שלו שתקשה בינתיים ופתח את המכנס הזין שלו היה גדול ועמד בחוזקה לא יכולתי להסיר ממנו את העיניים והרגשתי נבוכה עוד יותר. עבד שהבחין במבט שלי אמר לי "לערבים יש זין גדול וקשה אני רואה שאת אוהבת" הוא משך את היד שלי אל הזין שלו ואמר לי תרגישי, התנגדתי מתוך מבוכה אבל בתוכי רציתי להרגיש כמה קשה הזין שלו, עבד משך את היד בכוח והתחיל לשפשף את הזין שלו עם היד שלי, ראיתי כמה שהוא נהנה מהמגע שלי וחייכתי קצת, עבד שהבחין בי הכריז טוב חלאס שרמוטה יאללה תמצצי תוך כדי שהוא אוחז בראש ומוריד אותי בכוח על הברכיים, נעמדתי על הברכיים עבד אוחז בראשי היה לו ריח רע, ריח של זיעה וטיגון הגעילה אותי המחשבה על למצוץ לו את הזין אבל תוך רגע עבד החל דוחף את הזין שלו לכיוון הפה שלי והוא היה ענקי, מקרוב הוא היה מפחיד ממש, עבד דחף את הזין שלו לפה שלי והתחיל לנענע את הראש שלי אחורה קדימה על הזין תוך כדי שהוא מקלל בעברית וערבית, "בינת אל שרמוטה, כלבה תמצצי יא זוונה, כושאוחתוק, אני מצצתי לעבד חזק מציצה מהירה אחורה קדימה ועבד כל הזמן ניסה להחדיר את הזין שלו עמוק יותר וכמעט חנק אותי, עבד משך אותי מהשיער וגרר אותי צמוד למקרר כך שהגב שלי צמוד למקררר ואני על הברכיים והתחיל להחדיר את הזין שלו לפה שלי בחזרה הפעם לא יכולתי להזיז את הראש שנמחץ בין הזין של עבד למקרר מאחורי ועבד החדיר את כל הזין שלו לגרון שלי חונק אותי איתו כך כמה פעמים עבד חנק אותי עם הזין שלו תוך כדי שהוא מקלל אותי וצוחק על זה שאני שרמוטה יהודיה, רוק וריר נזלו לי מהפה אל המחשוף שלי, עבד הושיב אותי על כסא קטן משך את הגופיה שלי למטה קורע כתפיה אחת וחשף את השדיים שלי. תחזיקי אותם צמוד הוא דרש תוך כדי שהוא מחדיר את הזין שלו בין השדיים שלי, הזין שלו החליק מהר ביהם והרוק שימש כחומר סיכה אני החזקתי אותם צמוד מאפשרת לעבד לדפוק את השדיים שלי ולהרעיד את כל הגוף שלי בתנועות האגן שלו. עבד לקח את הפלאפון שלו והתחיל לצלם אותי מענגת את הזין שלו על השדיים עבד התחיל לשאול אותי שאלות והבנתי שהוא מסריט בווידאו הוא שאל אם אני אוהבת זין ערבי אחר כך אמר כמה דברים בערבית מה שהצלחתי להבין זה שרמוטה ויהודיה, התביישתי ורציתי שיגמור כבר וזה לא לקח הרבה זמן עבד כופף את הראש שלי לכיוון החזה שלי אמר לי להצמיד את השדיים חזק וגמר בין השדיים שלי 3 מטחי זרע חזקים חלקם נמרחו על הפנים שלי עבד לקח צעד אחורה הרים את המכנס ואני הרמתי את המבט מנסה לנגב את הזרע מהפנים שלי ראיתי את מפו עומד מול עם זין שחור וגדול זקור מולי. מפו ניער את הזין שלו ואמר גם אני רוצה, ניסיתי לסרב ואמרתי לו שאני עייפה ואני לא יכולה עוד אבל עבד עודד את מפו ואמר לו יאללה תדחוף לה, מפו דחף בזריזות את הזין שלו לפה שליהייתי עיפה ותשושה מהיום הזה ולא השקעתי במציצה, מפו לא התלהב וניסה לזוז יותר ולהזיז אותי, הוא הוציא את הזין שלו מהפה שלי ואמר לי שהוא רוצה לזיין החזקתי את השדיים שלי והצמדתי אותם הם היו עדיין דביקים מהזרע של עבד מפו חייך ואמר לא אני רוצה מאחורה,ניסיתי לשכנוע אותו שאני לא יכולה עוד ושלא כדאי לו אבל מפו הרים אותי וסובב אותי הושיב אותי על הברכיים שעונה על גב הכסא התחת שלי מורם היה לו זין גדול כמו בכל הסיפורים זיין כושי גדול, מפו הסיט את החוטיני ולקח בקבוק שמן זית שהיה לידו ושימן את התחת שלי ואת הזין שלו הוא החל מחדיר את הזין שלו שהחליק בצורה קלה יחסית לזין של איתן שאהב להחדיר לי מבלי להכין אותי מראש, מפו זיין במהירות התנשף אני נסיתי שלא לצעוק לא להתנגד התרכזתי רק בלהרפות כדי שלא יכאב לי מפו החל לגמור בתוכי הרגשתי את הזרע החם ממלא את הישבן שלי הוא יצא ממני מאפשר לזרע לנזול עליודאג לנגב את הזין שלו על הישבן שלי.
לפתע שמעתי מחיאות כפיים היה זה איתן שנכנס בדיוק וצחק לא יכולת להתאפק כלבה הוא אמר בואי תתארגני זזים, התרוממתי מהכסא סידרתי את החצאית וואת הגופיה הקטנה לקחתי נייר מטבח על מנת לנגב את הזרע ממני אבל איתן עצר אותי ואמר תיכף נקלח אותך לא צריך עבד ניגש לאיתן והחליף איתו כמה מילים אני לא יודעת בדיוק על מה אבל הם החליפו מספרי טלפון ואחר כך אמר לי עבד תתאמני על הריקודים שרמוטה.

יצאנו מהמסעדה אני הייתי מותשת עייפה איתן ליטף את ראשי הרגשתי את החום האוהב שלו האדון המתחשב שמבין לליבי הוא אמר לי שאני כלבה טובה אבל שיש לנו עוד עבודה ואני צריכה לאסוף כוחות

מה קרה בהמשך בחלק הבא
    התגובה האהובה בשרשור
bigdawg​(נשלט)
לפני 10 שנים • 5 בפבר׳ 2014

תודה, זה היה מעולה.

bigdawg​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2014
תמשיכי לכתוב.
galina1988i
לפני 10 שנים • 9 בפבר׳ 2014

מה הייתם רוצים שיקרה הלאה?

galina1988i • 9 בפבר׳ 2014
אשמח לקבל תגובות מה הייתם רוצים שיקרה בחלקים הבאים?