בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים מנטאלים/סדיסטים

Mpro​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 בפבר׳ 2004
Mpro​(שולט) • 20 בפבר׳ 2004
אני מאמין שכול אחד ואחת צריך וחייב לחפש את מה שהוא רוצה וצריך בשביל עצמו
כנועות אשר החלק של ה-SM לא יכולות להתחבר אליו צריכות מראש לחפש מישהו עם כיוון אחר
וזה דומה לכול סוג יחסים אחר היכולת לתת מעצמך למען הנהת השני קיים גם ביחסים וניילים
אולי בצורה פחותה אבל קיים
אני מאמין שאנשים שמחפשים קשר ולא מפגש\ים אחדים לא יכולים להתעלם מזה
לא השולט ולא הכנועה כי כמו כול דבר בקשר של שליטה אני מאמין וזה קשור גם לחלק של SM
לא יחזיק מעמד עם הוא לא נעשה עמוק מבפנים עם שלמות ואם הנאה לשני הצדדים
אני מאמין ששולט אמיתי שהחלק של ה-SM זה התמצית בשבילו מראש לא היה נכנס לקשר
אם מישהי כזאת.
שולט שלא יכול להבין את מי שעומד מולו ולהתאים את החיים והשליטה שגם
הצד השני יוכל להשתלב בקשר אינו ראוי להקרא שולט גם אם הוא נרשם ומופיע לידו המילה שולט
מבחינתי אין שום מניעה ביחסים שמבוססים על שליטה מנטלית אני מאמין שהכוח שקיים בשליטה מנטלית אם יודעים להבין ולחיות איתו גדול וחזק מכול קטע פיסי וגם כואב יותר מכול במקרים מסוימים כמו בכול קשר אני מאמין שזוג שהחליט להיות יחד מהסיבות הנכונות גם אם היחסים
מבוססים על שליטה מנטלית ידע לשלב אם ירצה נקודות של SM בחייו אבל כאשר זה נעשה
לא על בסיס קבוע אני מאמין שכול כנועה שאוהבת ובחרה לחיות עם מישהו תדע איך למצוא ולשלב את זה בחיים בלי שזה יגרום לה רק להנאה עקיפה (וגם אם לא אין רע בהנאה עקיפה אם היא לא דבר קבוע או הבסיס לקשר)
אני מסכים אם קליבר ששולט יכול להיות גם אחד שאין לו הנחה לארגז כלים בהום סנטר
שליטה ולא משנה איזה מתחילה ומסתימת בראש באמצע אפשר לשלב לפי הטעם של כול אחד
חלקים פיסים השפלות חינוך ושאר ירקות אבל השליטה מבוססת מהראש ושם תשאר תמיד
אני מאמין ששולט אמיתי שיראה שהכנועה שאיתו לא מצליחה להתחבר לחלק של ה-SM
לא יצליח להתחבר ולהפיק גם הוא מהקשר כי גם מאחורי SM יש עוד חוץ מי להוציא סכינים ולהתחיל לדקור
בקשר להנחה של נריסה שיש יותר כנועות שמחפשות את החלק המנטאלי יכול להיות אולי אפשר
אפילו למצוא לזה ביסוס אבל אני חושב שאנחנו צריכים תמיד לזכור שקהילת ה-BDSM לא תמיד היא
מי שנמצא וכותב בכלוב או בפיפ או הולך לדנג'אן ישנהם רבים שבחרו לחיות את חייהם בתור יחסי שליטה לכול דבר ובוחרים להשאר בצד והם הרוב לדעתי אז ככה שיהיה קשה לדעת בקשר לכמויות אבל זה לא משנה את הנקודה שהעלתה נריסה שהיא נכונה וראוי לתת עליה את הדעת
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 בפבר׳ 2004
תגובות נפלאות. תודה לכם icon_smile.gif

פייה - מצטערת אם ההנחות האישיות שלי נשמעו גורפות כל כך וכללניות כל כך.
אני מתקנת ואומרת שעל פי הסטטיסטיקה האישית שלי בשלוש השנים שאני בקטע והיכרות וירטואלית ואמיתית עם קבוצה גדולה מאוד של אנשי בדסמ בכלל וכנועות בפרט. רק על סמן חשיפה אישית שלי לדיעות ממכרותיי כתבתי את מה שכתבתי. מצטערת אם נשמע כאילו אני קובעת דברים בשם הקהילה כולה.
זו לא היתה הכוונה icon_smile.gif
לגמרי לא.

זאולופון (מתה על התגובות שלך. סתם הערת ביניים) -
1. אתה רק חושב שיש היצע גדול. יש ערמה גדולה של שולטים בקהילה.. העניין הוא לברור את התבן מהמוץ.. וכמה מעט נשאר בכף היד - זה פשוט מדהים..
2. מבטיחה לחפש מאמר טוב על שליטה מנטאלית (Mental Control) ולתרגם. אם מי מהקוראים יכול לכוון אותי למאמר איכותי שמקיף את הנושא - אשמח מאוד. ניסיתי לכתוב בעצמי על הנושא אבל זה חלול מידי ואני זקוקה לחומר נוסף בנושא.

תודה רוקו, דום, קליבר, זרונת, לוטוס וMפרו }{

אשמח לקרוא עוד תגובות של שולטים. אתם בהחלט מעשירים בידע שלכם icon_smile.gif
קליבר​(שולט)

תודה לך ומכמה סיבות ...

קליבר​(שולט) • 20 בפבר׳ 2004
א. שאלה כזו מעלה את הרמה .. ומענין לקרוא את התגובות
ב. חיכיתי לכזו שאלה כבר הרבה זמן ... icon_rolleyes.gif
ג. כתבת
"זאולופון (מתה על התגובות שלך. סתם הערת ביניים) -
1. אתה רק חושב שיש היצע גדול. יש ערמה גדולה של שולטים בקהילה.. העניין הוא לברור את התבן מהמוץ.. וכמה מעט נשאר בכף היד - זה פשוט מדהים.." :

מה באמת?
Master_Abra_Kadabra​(שולט)

Re: דומים מנטאלים/סדיסטים

Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 20 בפבר׳ 2004
nerissa כתב/ה:

האם באמת ישנה מין תפיסה מהותית סמויה בקהילה המקומית (בניגוד לחו"ל) שאדנותיות מחייבת גם סאדיזם? האם סגנון החיים הישראלי העובד על "הילוך גבוה" ועשיר בסביבה אלימה מילדותינו הופך את הפורקן ה-SMי בקטע שלנו להכרחי?
האם אתם כדומיננטים תמיד תדרשו מהסאביות/שפחות שלכם משחקי SM גם כשאתם יודעים שההנאה שלה תהייה רק "הנאה עקיפה" (ז"א לא יהיה עונג ישיר אלא "רק" עונג מעצם הנאת האדון)?
כמה באמת מבינכם "יסתפקו" במערכות יחסים המושתתות רק על Ds ?

לדעתי מדובר בתהליך אינטאקטיבי.
תפקידו של הדום הוא לא לטפל אלא לקרוא את צרכי הסאבית ולהפגישם עם צרכיו שלו, בסדר הזה.
אני אישית לא אהנה ממשהו שנעשה כביכול כדי לרצות רק אותי כי זה לא הדדי מעצם הוויתו .
מערכות יחסים המושתתות רק על ה"קטע" יכולות להיות מהנות אבל חסרות עתיד "ביי דפינישן" כי הן סטוץ עם גוון חריף ולא יותר.
שוב, מהנה אבל לי אישית לא ממש מעניין כי אני מעוניין "לקרוא" ספר ולא להחזיק אותו בספרייה כי הוא נראה שם טוב בגלל כריכתו או בגלל המוניטין שלו.
icon_smile.gif
yolanda​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 21 בפבר׳ 2004

לnerissa היקרה!

yolanda​(מתחלפת) • 21 בפבר׳ 2004
הדהמת אותי ביכולת שלך לקחת נושא כל כך חשוב ואמיתי ולנסח אותו בבהירות מדהימה.
הודעות כמו שלך בפורום רק מעלים את יוקרת האתר מבחינת עומק חשיבתי ומעלות סוגיות חשובות
ובעלות משמעות.

אכן כן, בתור סוויצ'ית חדשה בתחום אני מתחברת לכל מילה שלך ומסכימה איתך
כי דומים רבים(לא כולם) משתמשים בכוחונות פיזית יתרה בכדי להצדיק את אדונותם.
אין רע בשליטה פיזית אך לפי דעתי אין לשכוח ששליטה פיזית לבדה היא בבחינת החמצה של הדבר האמיתי.
קשר בדס"מ הוא למעשה מערכת יחסים, (הוא לא רק ראשי תיבות שכלולות בו המילים סאדו ומאזו)
וכל מערכת יחסים בסיסית, הרי מובנית על אלמנט שנקרא אמון וכבוד.
שליטה מנטלית היא אף יותר מזה -
היא השלב הבא בנוסף לאותן תכונות יקרות שציינתי מקודם.
הפספוס הגדול נובע מכך שהרבה שולטים אינם מודעים או בעלי יכולת לשליטה מנטלית.
שליטה מנטלית מבחינתי היא היכולת להוביל את הנשלט למצב שיגרום לו ל-ר-צ-ו-ת בכל מאודו לבצע דברים או לקבל על עצמו
התנהגות שהשולט מעוניין בה.
השליטה המנטלית דורשת מודעות גבוהה מאד של השולט לחדור אל נפשו של הנשלט ולזהות את הגבולות שלו,
לקרוא אותו בשפת הגוף ובהבעות פניו, לדעת מתי להמשיך ומתי להפסיק, מה סף הכאב, ומה מביא אותו לעונג.
כל זאת בתיבול שליטה פיזית יכול להביא להרגשה המופלאת שנקראת ספייס:
אם זה לנשלט - סאב ספייס, ואם זה לשולט - דום ספייס.

חוויתי פעם אחת הרגשה כזו במפתיע- הייתי בסאב ספייס מדהים - פשוט עפתי.
ההרגשה הועצמה יותר כיוון שהייתי בטוחה שאני האדם האחרון שיכול להגיע לתחושה כזו,
אני אדם שנמצא כל כך חזק על הקרקע, שנמצא בשליטה ובהכרה מתמדת וקשה לי להתנתק ולהגיע לעולמות אחרים.
(לכל אלו שחשים כמוני - יש תקווה!)
ידעתי שאני יכולה לסמוך לחלוטין על האדם שנמצא מולי - הרגשתי שכל מה שמסביבי
פשוט נעלם ומאבד משמעות - המשמעות היחידה היתה למה שעובר עליי ולהוראות שקיבלתי.
חשתי כל הסיישן שאני כאילו נמצאת במין מנהרה חשוכה, קשורת עיניים, ומרחפת...
אך היתה שם באפילה יד, יד שאחזה את ידי בחוזקה, יד חמה, מלטפת, למרות הכאב האמנתי בכל ליבי שהיד הזו תהיה לצידי לאורך כל הסיישן,
שמצד אחד תיקח אותי לגבהים ומצד שני תדאג להחזיר אותי למקום מבטחים. סף הכאב שלי במיקרה זה עלה פי כמה.

כל זאת לא היה קורה ללא שליטה מנטלית ואמון.

לעומת זאת יצא לי גם לחוות את השליטה הפיזית משולט שלא ידע להשתמש בשליטה המנטלית-
אשר רק גרמה לי לכאב ותסכול... התייסרתי ונאכלתי מבפנים.
חוסר המודעות לצרכים שלי ולכך שהוא לא ידע לקרוא אותי רק הביא אותי לכך שנכנסתי לתסכול עמוק,
מצד אחד כל כך רציתי להמשיך ולהתנסות ולהאמין שהכל יהיה בסדר בסוף...
אך מצד שני, כמו שתיארת, הסכמתי עד כמה שיכולתי לכאב הפיזי אך לאחר זמן מה - פשוט....נשברתי לחלוטין ואף נכנסה בי המחשבה שאולי התחום לא בשבילי.

לאחר זמן מה, נוכחתי שאפשר גם אחרת!
פה הטעות הנפוצה - סאביות בתחילת הדרך - אל תתנו להכרות ראשונית בתחום, ולאדם שלא מתאים לכם - לשבור את רוחכן.

הלוואי ואמצא את המתאים לי icon_smile.gif

nerissa - אני פשוט מתפעלת ממך כל פעם מחדש!
פשוט נגעת בצפונות ליבי...
שלכם יולנדה
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 21 בפבר׳ 2004
נריסה

העלת כאן שאלה שאני מתחבט בה כבר שנים רבות, אם כי אני מביט עליה בצורה קצת שונה ממך, אולי בגלל האופי השונה ואולי בגלל המיקום השונה שלנו ביחס לשוט.

איך שאני מביט על זה הרי כל הענין מסתכם בשליטה, המטרה של כל אחד שנמצא בקטע זה לשלוט או להיות נשלט כאשר הסיבות לרצון לשלוט או להיות נשלט הן שונות מאחד לשני, כל אחד מאיתנו מגיע לזה מסיבותיו והסיבות הן רבות.

באם נדבר על הצד השולט הרי להגיע לשליטה אפשר להגיע בשתי צורות שונות, אחת המנטלית והשניה דרך הכאב. להגיע לשליטה דרך כאב זאת הצורה הקלה והפשוטה, כמעט כל אחד מסוגל, לפחות תאורטית, להעניק כאב, זה קל ופשוט במיוחד אצל גברים שמילדותם לומדים להלחם ולריב או במילים אחרות להעניק כאב זאת תכונה נרכשת ולא תכונה מולדת.

לעומת זאת, לדעת לשלוט מנטלית זה כבר דבר שונה, זאת אינה תכונה נרכשת, אין אפשרות ללמד אותה או ללמוד איך עושים זאת באמצעות קריאה בפורומים או אפילו לא בהדרכה אישית, או שנולדת עם זה או שלא. כמובן שעם הגיל והנסיון אפשר לשפר את השליטה המנטלית אבל זה בתנאי שיש את היכולת הבסיסית לכך.

במשך השלוש שנים שאת בתחום אני מניח שדיברת עם הרבה דומים, דומים אמיתיים וכאלה שרק נושאים בתואר. דיברת עם כאלו במציאות ובצאטים. עם כמה מאלו שנפגשת הרגשת מיד שהם שולטים? אני מניח שעם בודדים, מעטים הם כאלו שמיד לאחר כמה מילים תרגישי את הרצון להיכנע להם. אי אפשר להסביר את זה במילים זה טון הדיבור, זאת צורת העמידה, זה המשחק במילים הנכונות ברגע המתאים.

מה שאני רוצה להגיד זה שמעטים באמת יודעים לשלוט, מכל ההיצע העצום והרב שיש של דומים, בודדים הם מה שנקרא "שליט טבעי" הרוב הם כאלו שנמשכו לנושא השליטה מסיבות שונות אבל בלי היכולת לשלוט מנטלית, השליטה אצלם היא דבר שנרכש עם הזמן והנסיון אבל לא תכונה מולדת.

דוגמא נוספת היא מה שנקרא "דרס קוד" כלומר הלבוש שרוב הדומים לובשים "להראות" שהם שולטים ולא נשלטים. אותי כל "הדרס קוד" מצחיק, מעולם לא לבשתי שחורים וזה אפילו נראה בעיני מגוחך לחשוב שמישהי תכנע לי רק בגלל צורת הלבוש שלי ולא בגלל מה שאני. אבל רובם המכריע של הדומים ילבשו את הדרס קוד בליוי אביזרים מתאימים לכסות על חוסר הבטחון הפנימי שלהם ביכולת שלהם לשלוט בלעדי זה.

אז אם כל כך מעטים מסוגלים ויכולים לשלוט באמת מנטלית אז מה הפלא שהם מחפשים את השליטה דרך הכאב? זאת הדרך היחידה שהם יודעים לשלוט. ברור שגם אני אוהב להעניק כאב, זה מגרה אותי, זה מדליק אותי אבל אני לעולם לא אעניק כאב למישהי לפני שאשלוט בה מנטלית.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 בפבר׳ 2004
ציטוט: זאולופון (מתה על התגובות שלך. סתם הערת ביניים) -
1. אתה רק חושב שיש היצע גדול. יש ערמה גדולה של שולטים בקהילה.. העניין הוא לברור את התבן מהמוץ.. וכמה מעט נשאר בכף היד - זה פשוט מדהים..
2. מבטיחה לחפש מאמר טוב על שליטה מנטאלית (Mental Control) ולתרגם. אם מי מהקוראים יכול לכוון אותי למאמר איכותי שמקיף את הנושא - אשמח מאוד. ניסיתי לכתוב בעצמי על הנושא אבל זה חלול מידי ואני זקוקה לחומר נוסף בנושא.

קודם כל - תודה, והדדי icon_smile.gif
וחוצמזה, מאמרים זה יפה ולכשתתרגמי אשמח לקרוא, אבל עד אז אני מעוניין לשמוע איך את מגדירה שליטה מנטלית, גם באופן כללי וגם ספציפית לצורך הדיון הזה, שכן התגובות מראות שלכל אחד ההגדרה האישית שלו למושג הזה, וכך קשה לדון בו.
מבחינתי לדוגמה, "שליטה מנטלית" פירושה כלשונה - חדירה לראש של הסאב ושליטה על אופן המחשבה וביטויה, בצורה שדומה למדי לשטיפת מוח או מניפולציות מסוגים שונים. לכן אני סבור שהיא כמעט לא קיימת (הדוגמה היחידה שראיתי, ובלי רצון לפתוח תיבות פנדורה, היא של ממלכה מוארת מסוימת), וכנראה שגם רצוי שלא תהיה קיימת.
DOMINTAION אני רואה כ"שליטה", להבדיל מ"שליטה מנטלית", ופירושה היא שהסאב מציית לדום לא משום שברצונו להמנע מעונש כלשהו (כמו ב DISCIPLINE), וללא קשר לכאב או השפלות, ובוודאי לא בגלל מניפולציות מנטליות מסוג זה או אחר. הציות נובע מההערכה, האמון, (האהבה?) ושאר רגשות חיוביים כלפי הדום. בקיצור - שליטה היא כאשר עבור הסאב, אין עונש קשה יותר מאשר הידיעה כי הדום התאכזב ממנו כתוצאה מציות לקוי. בשביל להשיג זאת אין כל הכרח להשתלט על מחשבתו של הסאב, וכפי שכתבה פייה "לנווט את המנטליטי שלו". צריך רק ליצור אצלו את התחושה הנכונה.
היצור
היצור • 21 בפבר׳ 2004
טוב, שירשור ארוך ומלא תוכן. יש יותר מדי מה להגיד.
אז אני אקפוץ לסוף-

זאלופון, אהבתי מאוד את שאלתך לגבי שליטה מנטלית.
אני גם רואה את ההגדרה בצורה די דומה.
לכן לא הצלחתי לשים את האצבע על מהי "השליטה המנטלית"
שכולם כה מעריכים.
התחלתי לשאול את עצמי, איך זה בעצם בבדס"מ שלי,
ועושה רושם שכל הרכיבים שעליהם קראתי בספרים, אינטרטט
והבנתי משיחות עם אנשים.......שם.
אבל למה מזה אפשר לקרוא שליטה מנטלית ולמה לא ?
גם אני מאוד אשמח לשמוע שולטים ונשלטות (וגם נשלטים, שולטות וסוויצ'ים כמובן)
מה זה שליטה מנטלית בשבילם ?

*רק הערת אגב- לקליבר ו- Mpro - יתכנו גם דומים שהם בעלי יכולות השליטה
"הנכונה" ועדיין הם יאהבו את הציוד וההתעסקות בו. וארגז כלים מ"הום סנטר"
יכול להיות פתרון יעיל ואסתטי.
אבל אני יודע שלא לזה התכוונתם, אני סתם מגן על הארגז שלי. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

היצור icon_mrgreen.gif
המלך אריה הראשון

לזאלופון והיצור

המלך אריה הראשון • 21 בפבר׳ 2004
אתם שואלים מה זה שליטה מנטלית, אם הייתם קוראים את תשובתי לנריסה יתכן והייתם מבינים, אבל אנסה להרחיב ולהסביר.

יש לכם שפחה והיא מצייתת לכם כי היא יודעת שזה חובתה, אבל האם כשאתם פוגשים אשה ונילית היא גם תציית לכם? האם היא תרגיש את השליטה שלכם גם כשהיא לא חייבת בציות?. או למשל נסו להיכנס לאיזה צאט בניק שאף אחד לא מכיר אותכם בו, האם תוכלו תוך מקסימום חמש דקות לגרום למישהי שתרצה להיות למרגלותיכם באמת (לא בגלל שהיא מחפשת סייבר)?

אם התשובות לכל השאלות האלו היא חיובית אז יש לכם את היכולת לשלוט מנטלית.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 21 בפבר׳ 2004
זאלופון

כל כך קשה לענות על השאלה כי התשובה מורכבת מכל כך הרבה רסיסים של תוכן המרכיבים את השלם.

המלך אריה דיבר על חלק מזה.

אני אנסה בכל אופן לענות מנקודת הראייה שלי ומנסיוני האישי ואנסה לפרט כמיטב יכולתי:

שליטה מנטאלית היא לא "חדירה למוח ושינוי דפוסי חשיבה" כמו שהזכרת. שטיפת מוח - זה לא. זו כפייה. זה אסור עבורי בדיוק כמו שאסורה כפייה פיזית.
מה שאתה משייך לשליטה מנטאלית זה חיתוך של שחור ולבן של מונחים. בערך כמו להגיד שבדסמ זו אלימות.
כמובן שאם נהפוך ונהפוך בזה תוכל להכניס את זה לחוצץ דומה: בדסמ=אלימות מבוייתת, שליטה מנטאלית=כפייה מחשבתית=שטיפת מוח.
לא כך הוא.

הדבר הזה שכולם מדברים אליו - מעורפל. לכל אחד התרגום שלו לנושא.. בערך כמו שתשאל אנשים להגדרה של המושג "אהבה"..

שליטה מנטאלית יכולה להיות שלילית בקצוניות אחת בדיוק כמו כל סקטור בבדסמ. השאלה היא מי אוחז בכלי הזה, איך הוא משתמש בו ולאיזו מטרה.

כמובן ששליטה מנטאלית יכולה להיות מנוצלת לרעה <כמו הדוגמה שהצגת על אחת הממלכות..> ומצד שני, הנכון - היא בהחלט יכולה להיות כוח חיובי. כוח הנעה חיובי המוענק לכנוע מתוך יכולותיו של השולט. שליטה מנטאלית אפשרית מבחינתי כשישנה אהבה, אמון ובטחון מלא בצד השולט. כשמגיעים לשלב הזה, דלת נעלמה נפתחת לעולם של חוויה אחרת. מקום בו שינוי טונציה בקול מעיף אותך לספרה אחרת. מקום בו הרמת גבה מכוונת לשלב הבא של מעשיך ככנוע. מקום בו אתה כל כך מכוון לשולט ששינוי הבעת מבט מעבירה אותך מגובה עיניים לרגלי האדון. מקום בו האדון לא צריך להיות איתך פיזית כדי להרים גבה או להעיף מבט, שהוא לא צריך להיות נוכח קולית כדי לשנות טונציה ולהציב אותך במקומך הראוי..

שליטה מנטאלית זה המקום בו הרוח שלך ושל האדון הופכים לאחד. מקום בו אתה יודע מה מתבקש ממך הלאה, מה אתה צריך לעשות, מה ראוי שתעשה - והכל מתוך אהבה, כבוד, הערכה הדדית ובטחון מלא עד כדי כך שלא תהסס לרגע עם צעדך הבא כי אתה יודע ששם ישנו מקום טוב יותר עבורך.
זו התמצית של Ds עבורי. לא הכניעה לכאב או השפלה.
הנקודה בה יש תשובות לכל השאלות הפנימיות שלך. הספייס הנפשי ולא הפיזי. ספייס שאתה נושא איתך בכל שניה של היום.

כדי להסביר - אצטרך להסביר עצמי דרך דוגמאות. כמובן שאקח את עצמי כדוגמה:

עבורי השליטה המנטאלית היתה העטיפה האדנותית כולה שעטף אותי המאסטר הראשון שעשה איתי את המסע אל תוככי עולם הבדסמ.

הוא ליווה אותי כל שניה של היום. גם כשלא היה איתי - היה איתי. כל צעד שעשיתי, היה נבחן על ידי זוג עיניים בלתי נראות.

השליטה הזו היוותה עבורי עוגן פנימי שלא היה לי. שהיה חסר בי. מין.. חיזוק קבוע פנימי שניטע בי מעצם היותו אדוני. לא על פי הוראה זו או אחרת, לא על פי הכוונה כפויה.
הוא בטח בי. האמין בי. אהב אותי כפי שאני, גם בזוויות הכי מכוערות של הוויתי. הייתי מושלמת עבורו ומתוך כך הייתי מושלמת עבורי.

השליטה הזו הציבה אותו חמישה ס"מ מעבר לכתף השמאלית שלי, בכל שניה של היום והלילה.
הוא ליווה אותי בהכל.

בדרך בה דיברתי עם אנשים.
בדרך בה התלבשתי.
בדרך בה צעדתי והחזקתי את גופי.
בדרך בה התמודדתי עם היומיום.
בדרך בה התנהלתי עם ילדיי.
בדרך בה התנהלתי עם בעלי.

אתה מבין? זה לא מה שאמר לי. זה מה שהיה מצופה ממני כשפחתו. שם השליטה המנטאלית. לא כשהוא איתי אלא דווקא כשהוא לא איתי.
שם היתה ההתמסרות האמיתית. בנפש. ברוח.

כי כדי להיות ראויה לאדנותו, הייתי חייבת להיות במיטבי בכל שניה. להיות במיטבי כאישה, כאדם, כאם, כרעיה, כעובדת, כחברה ובמיוחד במיטבי כשפחתו של המאסטר. למה? כי אני שלו. כי הוא גאה בי ובמה שאני. כי הוא הרי בחר בי מכל השאר! כי לא אאכזב אותו ויהי מה! כי אני רוצה להיות ראויה לו, לבטחון שיש לו בי ובגאווה הזו שהוא רוכש לי.
אני שלו ועלי להיות ראויה לכך.

זה הפך אותי לאדם טוב יותר.
לאישה טובה יותר.

לא היתה כאן כפייה.

הוא מעולם לא אמר לי עשי כך או אחרת.
אני חושבת שהדבר היחידי שהוא דחף אותי ושהפעיל מין.. כדור שלג לקילוף העצמי שלי בדרך לנשיות שבי - היתה הוראתו ללכת ולקנות לי חצאיות מיני icon_smile.gif

אתה מבין? לפני כן תמיד לבשתי מכנסיים. תמיד התביישתי ברגליי. תמיד היה בי משהו לא בסדר. מכוער. לא יפה. הסתתרתי מהעולם ומעצמי.

המעטפת הבטוחה שלו, ה..הילה השולטת הזו שבה עטף אותי מבחוץ ומבפנים - היא זו שחיזקה אותי לצמוח מתוכי.

התחלתי לפרוח תחת המעטפת הזו.
התחושה שאני עושה כל כך הרבה למענו/למעני/למענו.. העובדה שנוכחות שלו בחיי, השייכות אליו הפריחה אותי בצורה שכזו - התחושה הזו עילאית icon_smile.gif

יש בה כל כך הרבה.. שלווה. אמת. שלמות פנימית.

ובאותה מידה היא מסוכנת.
מי שלא יודע להחזיק בשליטה הזו נכון, עלול לגרום לקריסה כשילך. כשהקשר יסתיים וכל חלק יפנה לדרכו.
לצערי, יש ביננו סאביות שהיו תלויות בעבר כל כך באדון שלא לימד אותן שליטה מנטאלית עצמית עד שקשה להן להמשיך חייהן לבד. בלעדיו. הן בחיפוש מתמיד אחר משענת חדשה שכזו. מישהו חדש שייקח מהן את הצורך להשעין כובד היותן על עמוד השדרה האישי שלהן.
ישנה סכנת תלותיות.
אדון אמיתי ידע לחזק את הבסיס הטבעי של הכנוע. הוא אולי יתחיל כעוגן פנימי לכנוע, כמשענת, אבל במקביל גם יחזק את הכנוע כך שזוג העיניים הזה מאחורי הכתף השמאלית יהפוך לזוג עיניים אישיות של הכנוע icon_smile.gif

אני יודעת שזה נשמע קסום ותלוש. אבל זה קיים.

אני יודעת מה שליטה נכונה שכזו הביאה אל חיי, אישית. עד כמה חיזקה אותי.

כשאומרים שמאסטר מלווה את תלמידיו לעולם - יש בזה משהו. כי גם כיום, כשהקשר עם המאסטר הראשון נותק, עדיין עולה חיוך של אישור כשאני מרוצה מעצמי על החלטה מסויימת. על כיוון נכון שבחרתי. אני מרגישה עדיין את הקורים ההם אל הדמות השקופה הזו שמהנהנת בחיוך ובגאווה.