סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים מנטאלים/סדיסטים

דום31​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 באפר׳ 2004

שליטה מנטלית - דעתי לפירוש

דום31​(שולט) • 6 באפר׳ 2004
אני מאמין שהפירוש המקובל למושג שליטה מנטלית מתייחס לדברים הרבה יותר פשוטים ויומיומיים ולא לאיזשהו תהליך מוחי מרתק ומיסתורי כמו היפנוזה או יוגה שבסופה מרחפים באוויר.
ראיתי כמה פרופילים באתר אלט.קום בהם הסאביות/שפחות הציגו את עצמם כחומר ביד היוצר המתאים. יש את האמירה הרומנטית הקלישאתית משהו "אני אהיה בשבילך כל מה שאתה רוצה שאהיה" – הן מתכוונות לזה פשוטו כמשמעו – ובתהליך של שליטה מנטלית.
אם לשולט יש את זכות המלה האחרונה ובנוסף גם השקפת עולם וסדר יום שהוא רוצה להשליט התוצאה תהיה שהוא גם יעצב את הנשלטת לפי רצונותיו. הוא יגדיר לה את טעמו בלבוש, להגדיל או להקטין את השדיים, להשמין או להרזות, מה לעשות, איך לחשוב ובכלל איך עליה לחיות את חייה.כל זוג ורמת המוחלטות שלו.

בקשר לשאלה השנייה
אני לפחות אוהב גם סאדו קל. זה לא חייב להיות חלק מיחסי שליטה. אין חוקים ואין מצוות. כל אחד יעשה כישר בעיניו.
בטוח שיש דום אחד או שניים יוצאים מהכלל סוטים שלא מערבים שליטה עם סאדו icon_wink.gif

נריסה
חיפשתי קצת בגוגל אבל לפחות בעמוד וחצי הראשון לא מצאתי משהו ישיר בעניין.( BDSM mental control )
המלכה,המלך{לעולם,לאהב}
לפני 19 שנים • 7 באפר׳ 2004

ממש לא מבין

[/b]קראתי את כל מה שכתבתם ואני ממש מופתע להבין שישנן מערכות יחסים SM שלא "בהסכמה מלאה" ,
למרות שאם חושבים על זה, הרי שM היא אהבת כאב פיזי ומנטלי ושעצם הכאב הוא לא רצוני אלא רק ההשלכות הפנימיות שהוא גורם הם אילו שגורמות הנאה.
ומכאן שאם יש אהבת שליטה מנטאלית כל וחומר אהבת כאב פיזי.
הרי כולנו אוהבים מגע, חלקינו עדין ומלטף חלקינו רועד וכנוע וחלקינו אוהבים מגע בטוח,יציב, חזק,מכאיב.
כמובן שאני לא דורש דברים שאין עליהם הסכמה ורצון משני הצדדים.
אבל בסשן עצמו כשהכל קורה ישנה התחברות בין הצדדים, ואז אתה מרגיש את השפחה לידך,
אם אתה אדון אמיתי מבפנים ולא סתם איזה מניאק שרוצה להוציא על משהי את העצבים ולקורע אותה מכות, אתה מרגיש אותה בפנים ויודע מה באמת יעשה טוב לשניכם ולא רק לך, וכשהתחברות כזאת קוראת אז תוכל גם היא להינות מהכאב שאתה יכול להעניק לה.

לדעתי כולם אוהבים כאב (אפילו אם זה רק קצת) .
ומי שאומר שלא ..........
או שהוא מפחד מהצל של עצמו
או שהוא פשוט מסכן

נ.ב

אני לא בעד להכניס את הכאב הפיזי כתנאי לקשר
האביר​(שולט)
האביר​(שולט) • 7 באפר׳ 2004
כל דבר הנעשה בין שני צדדים שלא בהסכמה-איננו רלבנטי.
אבל יש במערכת הבי די אס אמית דקויות לרוב.
נריסה מכוונת לכך שיש לא מעט סאביות ,שהיו מסתפקות בקשר שליטה מנטלי.(בעיקר החדשות שבהן כפי שחלק התבטאו).
ועוד אמרו, שיש כאלה סאביות שעל מנת לרכוש את אדונן בפועל(או הפוטנציאלי),תעשינה כל דבר-כולל ספיגת כאב-גם אם אינן אוהבות זאת.
אנחנו בדמוקרטיה והתנהגות כולנו הנה על בסיס דמוקרטי.
זכות הבחירה עומדת לכל אחד ואחת מאיתנו עם מי להיכנס למערכת יחסים ולאיזו מערכת להיכנס.
כולנו יודעים את כללי המשחק.
חלק מהכללים אומר,לדעתי,שאם מישהיא חפצה באדון מסויים,ואותה אחת איננה מחובבות הכאב-בעוד שהאדון כן-תחליט הסאבית אם שווה לה להסתבך...איתו.
לכל דבר יש מחיר.
ניתן להגיע להבנות בהסכמה.
במקום שהאדון עומד על שלו ועל צרכיו-על הסאבית להיות חד משמעית ברצונותיה.
אין לערפל את הסיטואציה רק בגלל שהסאבית רוצה להנות משני העולמות.
אם ניכנסת פנימה מבחירתך...דעי לקבל את כל העיסקה כמיקשה אחת.-אם ניכנסת-כניראה ששווה לך והבנת שאין ארוחות חינם.
לעומת זאת-אם לאחר שקילת כל הדברים הסאבית מהססת ואולי חושבת שהאדון ישנה את דעתו בעתיד ובשלב זה כדאי להיכנס למערכת מולו ולקוות לטוב.........זוהי גניבת דעת לא הוגנת כלל כלפי האדון.
ובטח אם תטען אותה סאבית כי לא חשבה שזה יגיע לאן שזה הגיע.
גם לנו-האדונים מגיעה שלוות הנפש שבידיעה,שהסאביות באשר הן,אחראיות מספיק כדי לא להיכנס למערכת אשר בחלקה אינה רצויה להן. ובאם ניכנסו-אחראיות מספיק לקבל את הכל כפי שהובהר מראש ומבלי לילל בראש חוצות.
המפתח הנו מפגש רצונות.
אם הצדדים ניתחו את המצב ונוצר מפגש הרצונות-יש להרים ראש ולשאת בגאון את כל האלמנטים ששני הצדדים ידעו מראש שהם קיימים.
דורון גונן

על חולשה וכוח אצל הדומים

דורון גונן • 7 באפר׳ 2004
אני חושב שהעוצמה הגבוהה ביותר אצל דום, מתבטאית בשליטה מנטלית נטו.

הפעלת הכח או הכאב הפיזי באה בחשבון רק כאמצעי לוודא שהשליטה המנטלית היא ברמה הגבוהה ביותר. הפעלת כח או כאב אינה דרושה בדרך כלל להנאת אף אחד מהצדדים (אלא אם כן מישהו/י מתעקש/ת...)

שליטה מקסימלית היא דווקא בהיות השולט בחייו הרגילים חם, פתוח, אוהב ולמרות זאת במצב אינטימי הוא קשוח ונחוש ללא פשרות ומקבל כניעה ללא פשרות.
כניעה ללא פשרות לא אמורה להיות תלויה בהפעלת כח או כאב.

להבדיל, מאלף כלבים טוב (והייתי כזה...) מאלף את כלבו ללא מכות, ללא איומים וללא סנקציות. רק העוצמה הפנימית וכל מה שנובע ממנה: שפת הגוף, הנחישות, הסבלנות וההתמדה.

חג שמח! icon_biggrin.gif
המלכה,המלך{לעולם,לאהב}

מה שנכון נכון

דורון גונן כתב/ה:
אני חושב שהעוצמה הגבוהה ביותר אצל דום, מתבטאית בשליטה מנטלית נטו.

הפעלת הכח או הכאב הפיזי באה בחשבון רק כאמצעי לוודא שהשליטה המנטלית היא ברמה הגבוהה ביותר. הפעלת כח או כאב אינה דרושה בדרך כלל להנאת אף אחד מהצדדים (אלא אם כן מישהו/י מתעקש/ת...)

שליטה מקסימלית היא דווקא בהיות השולט בחייו הרגילים חם, פתוח, אוהב ולמרות זאת במצב אינטימי הוא קשוח ונחוש ללא פשרות ומקבל כניעה ללא פשרות.
כניעה ללא פשרות לא אמורה להיות תלויה בהפעלת כח או כאב.

להבדיל, מאלף כלבים טוב (והייתי כזה...) מאלף את כלבו ללא מכות, ללא איומים וללא סנקציות. רק העוצמה הפנימית וכל מה שנובע ממנה: שפת הגוף, הנחישות, הסבלנות וההתמדה.

חג שמח! icon_biggrin.gif
דורון גונן

תודה על האישור....

דורון גונן • 7 באפר׳ 2004
כנ"ל...
הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 9 באפר׳ 2004

לא קשור לשליטה מנטלית

הוא​(שולט) • 9 באפר׳ 2004
יותר קשור להפרדה בין BD לSM
או במקרים מסוימים חיבור בין שניהם תלוי בנטיה של כל אחד

לא כל מי שמתגרה משליטה מתגרה מהכאבה
וגם ההיפך -לא כל מי שמתגרה מהכאבה מגורה משליטה אבל אולי יותר נדיר
ויש שנהנות משניהם יחד במינון כזה או אחר
דורון גונן
לפני 19 שנים • 10 באפר׳ 2004

גם ההכאבה - יש בה שליטה, ואם כך למה להכאיב?

דורון גונן • 10 באפר׳ 2004
אלפרד אדלר, תלמידו של פרויד, היה נוהג לומר שהדחף העיקרי של בני האדם הוא לשלוט במה שקורה להם (ומסביבם). אגב, בניגוד לפרויד שראה את הליבידו - היצר המיני - כדחף העיקרי.

אם תחשוב על זה, גם ההכאבה יש בה יסוד חזק של שליטה.
גם המוכאבת שמה את עצמה בידיו של המכאיב כיסוד של שליטה במה שיקרה לה. היא י ד ע ה
מראש שהוא יכאיב לה, ולכן בעצם היא שולטת במה שקורה לה.

בכל מקרה, אני לא כל כך בענין הזה של הכאבות.
היצור
לפני 19 שנים • 11 באפר׳ 2004
היצור • 11 באפר׳ 2004
ואני כן. (בעניין של הכאבות).

ציטוט: אני חושב שהעוצמה הגבוהה ביותר אצל דום, מתבטאית בשליטה מנטלית נטו.

אני לא מסכים איתך. אתה מזניח לחלוטין את ה-SM שבא אחרי ה-BD.
את המילים סאדו-מאזוכיזם שמעת ? אז שתדע שיש כאלה.
אני גם סאדו-מאזוכיסט, וגם נהנה מנושא השליטה והכניעה המנטלים.
לכן כל אותיות ה-BDSM, הוכנסו ביחד לאותו צרוף ולאותו תחום.
זה שאתה אוהב את הקטע המנטלי, סבבה, זה לא עושה את זה לנכון יותר.
בנוגע לכאב, אני מסוגל להנות ממנו עצמו, בצורה טהורה, גם אם יבוא, עליי או עליה,
מבלי שיבוא כאמצעי לוידוי שליטה מנטלית.
גם שליטה מנטלית, וגם כאב, יכולים להתקיים יופי זה לצד זה, בנפרד או ביחד, לפי בחירת
מי שהוא השולט ביני ובין זוגתי, באותה תקופה (שכן שנינו סוויצ'ים).

היצור icon_mrgreen.gif
nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 11 באפר׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 11 באפר׳ 2004
על זה בדיוק מדובר, יצור.
גם אני מאזוכיסטית והנאה טוטאלית שלי מסשן יכולה להיות נטולת סממני שליטה למינהם. סשנים עבורי יכולים להתבסס על SM בלבד.
אתה מדבר על מי שמתחבר אל כל מגוון האפשרויות הטמונות במטריית BDSM וכאחד המתחבר אל הכל.

אני בדיוק מכוונת לאנשים שאינם מתחברים לסאדו-מאזוכיזם אלא רק לסקטורים האחרים: קשירה או שליטה מנטאלית בלבד. בעיקר סאביות שהחלק ה SMי "נכפה" עליהם מתוך איזו מנטרה שזה מחייב
כמי שהיא חלק מעולם ה-BDSM .

גונן הביעה דעה מצד מישהו ש-SM לא מדבר אליו (כמו שקשירות אינן "מדברות" אלי) ועבור מישהו המתמקד ב Ds באמת אין לכלי של כאב הכרח בקשר או בהנאה מסשנים.