בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מחפש

TopKnot​(שולט)
לפני 9 שנים • 31 במרץ 2014

אני מחפש

TopKnot​(שולט) • 31 במרץ 2014
אני מחפש שפחה. או אולי משרתת. אני לא נוהג לבקר בצ'אט וכאלה, אז הנה רוב מה שאני יכול לחשוב עליו, כך שאם היינו מצ'טטים בטח היה מתגלה:

קצת עלי: 41, חי עם בת זוג מספר שנים. יותר מ15 שנים בBDSM, למרות שלא מאוד פעיל בקהילה בצורה רציפה. קצת מדי פעם. אני מכיר לא מעט מהפעילים הותיקים בה. אני משתמש בניק הרגיל שלי, אין לי ניק אחר ומי שרוצה יכול לשאול עלי. אין לי שום דבר להסתיר בהקשר הזה, ואני אפילו קצת גאה בזה.

זמן: לפחות שעתיים בחודש, בשביל פחות מזה חבל לבזבז זמן. לא יותר מעשרים שעות בשבוע, בשביל יותר מזה אנחנו נצטרך להכיר הרבה יותר.

תקופה: גם אם נפגש רק פעם אחת, אני חושב שהיא צריכה להיות מוצלחת לשנינו. אם נסכים על שירות ממושך יותר, זה בטח יהיה הדרגתי. אני לא משתמש ב"חוזים" ( אלא אם זה מחרמן אותך ואז אין לי בעיה להחתים אותך על אחד). אני לא רואה סיבה שלא נפסיק ברגע שזה לא מתאים למי מהמעורבים. עוד משהו עלי בהקשר הזה: אני מעדיף מעט היכרויות ארוכות על הרבה היכרויות קצרות.

גבולות: שביעות רצון של כל הצדדים. זמן – זה תמיד גבול איכשהו. בריאות נפשית ומבט מפוקח על החיים.

תשלום: אין ולא יהיה תשלום כספי. אני משלם בתשומת הלב שלי ובזמן שאני משקיע, ובערך זהו. כמובן שתוכלי לקבל המון – נסיון, צמיחה, פורקן, הגשמה, אבל כל אלה תלויים בך לא פחות משהם תלויים בי. יש בטח הרבה דברים נוספים שאת יכולה לקבל, אבל הם אינם תשלום.

מה לא: אני לא מחפש סשנים און ליין, או להתעסק בבעיות שלך כשאת לא איתי. אני רוצה שירות ממשי. אני לא אשלח אותך לעשות לי קניות (אלא אם זה מחרמן אותך ואז אין לי בעיה שתעשי את זה), או להסתובב עם באט פלאג בעבודה ( אלא אם זה..). אני לא מחפש דרמה. אני לא מחפש "צעצוע מין בשביל לספסר אותו לחברים שלי".

מה אני כן מחפש: שירותים. כמו services, לא כמו toilet. ( אלא אם...). אני נהנה כשמשרתים אותי בכל צורה שהיא. פחות קריטי איך – עיסוי עמוק, נקיון, מציצה, כל דבר שהוא נתינה למעני יכול לחרמן אותי (כן, אפילו מציצה...). מין לא חייב להיות חלק מזה – אני מאוד נהנה ממין אבל אני מסופק בתחום הזה. אני לא מחפש מישהי בשביל לזיין, או להפליק לה, או לתלות אותה. יותר חסרה לי מישהי שתכין לי מיטה נוחה לפְני, תחזיק נר תוך כדי, ותנקה אחְרֵי. על מין, כמו על כל דבר אחר, נוכל להסכים בינינו.

למה אני מצפה ממך: שירות בתנאים שנסכים עליהם. אני מוכן להשקיע מהזמן שלי בלהכיר את הצרכים והגבולות שלך, ולבנות ביחד תנאים שיתאימו לנו. אני מקווה שאת יודעת מה את מחפשת, או לפחות אינטליגנטית ורהוטה מספיק בשביל שנוכל למצוא את זה יחד. אני לוקח את כל זה ברצינות רבה ועם הרבה חוש הומור – ואני מצפה ממך לאותו דבר.

מה לגבי בת הזוג שלי: מסוקרנת ומוכנה לבדוק כל דבר לפחות פעם אחת, אבל בעיקר מתחרמנת כשהיא רואה אותי מזיין אחרות. כן, אני יודע... מעבר לזה היא בת הזוג שלי, ואנחנו חולקים אהבה, חיים משותפים ובית משותף. את מוזמנת לקחת חלק בכל זה, ואני מצפה שתכבדי את זה שאת מוזמנת כאורחת, בדיוק כמו שאני מכבד (מאוד!) את הנכונות והאומץ שלך לבוא ולקחת בזה חלק.

מעבר לזה אין שום דבר מובהק שאני מחפש, אבל יש הרבה אפשרויות לחקור, ואני סקרן מטבעי: כליאה, נקיון, השפלה, עוזרת אישית, שפחת מין, מארחת במסיבות, מלצרית (כן יש כאן ארוחות מדי פעם), שוטפת כלים (כן יש כאן ארוחות מדי פעם), תופרת, חיית מחמד, מזכירה טלפונית, שולחן אנושי...

את מוזמנת לפנטז על משהו שידליק אותך ונמצא בתוך התחום (הרחב) שציינתי. אם עושה לך סדר בראש ונעים בגוף - כתבי לי! אני באמת סקרן!

חברי פורום יקרים, תודה שקראתם והבנתם את מה שכתבתי. אני אשמח מאוד אם תפנו לפוסט הזה סאבמסיביות שהפוסט הזה יכול לעניין אותן. אם אתם או כל מי שאתם מכירים לא בעניין, תודה מראש על זה שאתם לא מרגישים צורך עז להגיב כאן או לספר לי על זה. אני לא באמת מחפש לפתוח דיון על הנושא.
Brave girl
לפני 9 שנים • 31 במרץ 2014

אוי מאמי .....

Brave girl • 31 במרץ 2014
לך תיקנה עוד פופקורן
אתה מזה חי בסרט.....

לא להתעסק בבעיות שלה כשהיא לא איתך?
למה גברים חושבים שבנות זה עם דפוק שאפשר פשוט להביא להשתמש ולהעיף?
Discipline
לפני 9 שנים • 1 באפר׳ 2014
Discipline • 1 באפר׳ 2014
אז אתה בעצם מחפש עוזרת שתנקה ותציע את מיטתך ובתמורה אתה מוכן לשלם לה (אם היא מתעקשת כמובן) במין קינקי ובדברים שיהנו אותה, כמו לשלוח אותה לעבודה עם באט פלאג, במקום בכסף ?

נשמע לי כמו דיל הוגן.
Match Girl
לפני 9 שנים • 2 באפר׳ 2014

בהצלחה

Match Girl • 2 באפר׳ 2014
נורא קל, לשים את הטקסט המאוד בהיר, נעים וכנה הזה באור מגחיך.
לחפש מתחת לשטיח את מה שמסתתר שם, בטח ובטח אם אנחנו לא לגמרי מבינים את הבחירה בסגנון חיים שכזה או ברצונות שכאלו (שלו או שלה).

אבל יש כאלו ששירותיות עושה להם את זה.
לי למשל זה מאוד משמעותי, לא בצורה שמתאימה למה שנכתב כאן. וכמו כל דבר טוב, מדובר בהתאמה בין אנשים ורצונות וצרכים.

מה שכן יש לי לומר הוא, שאם מישהי קוראת, מסתקרנת אפילו במעט ורוצה לדעת עוד על מר טופקנוט..
אני יותר מאשמח לשוחח איתה. כמו שלפני שנים רבות מישהי הסכימה לעשות בשבילי לפני שפגשתי אותו. icon_biggrin.gif
הרגיעה אותי שמדובר באיש חביב ונחמד מן הישוב שלא יקח אותי לסיבוב בחורשות, מצחיק ואמין לגמרי. בן אדם.

מומלץ למי שזה מעניין אותה. אין מה להפסיד, אני למשל הרווחתי את אחד החברים הטובים שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
סירופ​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 3 באפר׳ 2014

את צודקת

סירופ​(נשלטת) • 3 באפר׳ 2014
את צודקת שקל להגחיך ויש משהו לא הוגן בתגובות הציניות של החברי/ות שלנו.

אני רוצה לומר שהכתוב והפירוט שיש בו חשיבה והשקעה, סיקרנו אותי

אני משוייכת ורחוקה אבל התיאור עורר בי את הגנים הסאביים.

מאידך

מה שקומם עליו את הציניות, אני מניחה, זו התמונה העולה מהטקסט שהכותב הינו בעל רשימה ארוכה ומפורטת של מה שהוא צריך ורוצה, ופחות, של מה שהוא יכול ומוכן לתת.

הוא בזוגיות, אז קשר זוגי לא יצמח כאן, כתופעת לוואי לתיאטרון.

והחוסר סמטריה ... זועק פה.

מצד שלישי, אנחנו הרי לא בעד סימטריה... בכל זאת, אפילו במשוואות המקולקלות שלנו, כנראה שהיה כאן מעט מידי.
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 3 באפר׳ 2014
מה כל כך מופתעים המגיבים ???האם השולטות או רובם שהם זונות פול טיים ג'וב באות בדרישות אחרות? אצלם עוד יש בעיה נוספת שחלק לא קטן מהם גם א-מיניות ,שזה בכלל צרה על צרה.אז בואו חברי לא נהיה מופתעים מכתיבתו..הכוונות? בדיוק ההבדל בין נבלה לטרפה
Little lolita​(נשלטת){Witch King}

ואוו

עוד לא החלטתי אם זו יותר טיפשות או יותר אומץ בכל אופן קבל שאפו על אחד משניהם...
ולחברי הסבלני מובן שנהיה מופתעות זה אך טבעי שאישה תפעל יותר על פי הרגש ולכן אימרה כמו ״לא רוצה להתעסק בבעיות שלה...״ לא נראה לי מתקבל על הדעת מלבד זה לא הבנתי מה היא מקבלת מכל השפע וטוב הלב הזה...
ועוד דבר לגבי מלכות בתשלום יש פה לא מעט גברים שעוד לפני שאמרו מילת הכרות ראשונית כבר מציעים תשלום אז לא יודעת מה בא קודם אם זו הביצה או התרנגולת אבל יש בעיה משני הצדדים
בהצלחה לכולם!

כל הזמן לפנק לפנק לפנק...!
kaly
לפני 9 שנים • 6 באפר׳ 2014
kaly • 6 באפר׳ 2014
בלי להעביר ביקורת על הכתיבה.... אבל זה נראה יותר כמו תוכן פרופיל ולא נושא לפוסט.

וואט אבר.
Uranus
לפני 9 שנים • 6 באפר׳ 2014
Uranus • 6 באפר׳ 2014
כבוד איש יקר על המוכנות שלך לשים את עצמך במקום של אין מחיר ופשוט לכתוב באומץ ובלי פילטרים את מה שאתה רוצה ומבקש.
רוב מוחלט של בני האדם לאורך חייהם הבינוניים בקושי יבטאו 5 אחוז מהרצונות האמיתיים שלהם ולא לפני שהמו"מ הפנימי יהרוג אותם כליל.
מאחל לך שתשיג את היעד שלך ולעניות דעתי הלאו דוקא קובעת - נראה שזה גם יקרה מהר ממה שהרוב עשויים לחשוב...