סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר בין כניעות להסטוריה של התעללות מינית

MasterKey​(שולט)
לפני 9 שנים • 24 במאי 2014

Re: מאסטרקי

MasterKey​(שולט) • 24 במאי 2014
דוק_בי כתב/ה:
תודה על התגובה המפורטת. אין לי כמובן שום דרך להתמודד עם הגישה שאתה מציע, אני יכול רק לבחון צפונות נפש ולנסות להבין אותן בראי שותפים נוספים לחוויה. לגבי השאלה אם שידרתי צורך במין או באגרסיביות - את זה אני יכול לשלול על הסף. לא הבנתי אז מה זה מין. הוא ניסה לאונן לי ולא יצא כלום. הייתי ילד שקט אבל לא חנון, כך שלא שידרתי צורך בכאפות.

בכל מקרה, אני ממשיך לנסות ולהבין. זה מרתק ומרגש כאחד.

כחולית, תודה על ההגנה. אני בודק את השאלון.

דוק,
אנסה לחדד את דברי:
אתה יוצא מתוך הנחה, שאותם אירועים (ובכוונה תחילה איני מגדיר זאת כהתעללות מינית) עם אותו נער גרמו לעיצוב חלק מאישיותך בחיים הבוגרים. אני אומר, כי יתכן ותשוקה זו ליחסי שליטה היתה אצלך בתור ילד כבר הרבה לפני כן. לעולם לא תדע מהו המקור לתשוקתך זו.
גם אני לא אדע לעולם מהו המקור לתשוקת השליטה אצלי. דברים אילו מוטבעים אצלינו בגיל מאוד צעיר ואולי אף לפני כן. יתכן גם כי אנו יורשים אותם גנטית. שום מחקר אקדמאי - פלצני ככל שיהיה - לא יוכל להוכיח כאן דבר מעבר להשערות כאילו או אחרות.
יהיה זה מאוד פשטני להניח כי הארועים המיניים עם אותו נער הם סיבת הכל.
קל לחפש את המטבע מתחת לפנס - החיים כנראה מורכבים הרבה יותר...
דוק_בי​(נשלט)

מאסטרקי

דוק_בי​(נשלט) • 24 במאי 2014
אני קורא עכשיו מחקר שתיכף אציג את תוצאותיו שנערך על 36,000 תלמידי תיכון בארה"ב. גם אני סקפטי כמוך בעניין תוצאות מחקרים, אבל אותי המחקר הזה משכנע, ותיכף אציג את התוצאות.

אני מסכים איתך שכשאני מנסה להבין את התהליכים שהשפיעו על עיצוב דמותי הנוכחית (ואני די מרוצה, למען האמת), זה בבחינת לחפש את הפרוטה מתחת לפנס, אבל אני לא חוקר במגמה אקדמית עכשיו, אני מנסה להבין את עצמי.

ניסיון להעלאת רגעים מכוננים בילדותי שאולי יסבירו את הצורך שלי להישלט מעלה כמה אפשרויות, אבל לא משכנע (אותי) מספיק. אמשיך לחפש.

תודה על השיחה המרתקת. מקווה שתמשיך להגיב.
דוק_בי​(נשלט)

ממצאי המחקר

טוב, מה שמדהים במחקר הזה שנערך על תלמידי תיכון, כלומר על ההשלכות של ההתעללות המינית בהם כילדים הוא שיש הבדל עצום בין בנים ובנות בתקופה שבין ההתעללות לסיום התיכון. הבנים שעברו התעללות נוטים יותר מבנות שעברו התעללות ל...

לתפקד בתיכון מתחת לממוצע
לנשור מבית הספר
להתגאות בגופם
לקיים מגעים מיניים
לקיים מגעים מינים כמעט כל יום
להשתמש פחות באמצעי מניעה
לשתות אלכוהול הרבה, לפני ואחרי בית הספר
להיות שותפים לונדליזם
להיות שותפים לקרבות בין קבוצות
לגנוב משהו מחנות
להכריח מישהו לקיים מגע מיני
להיות זונות (זונים?)
ואפילו - לרמות במבחנים...

משהו לחשוב עליו - לא?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 24 במאי 2014
לדעתי, זה בגלל הפגיעה בגבריות ובגלל החשש שאולי הם הומוסקסואלים, במיוחד אם הם חוו גירוי מיני או זקפה במהלך ההתעללות המינית.
דוק_בי​(נשלט)

כחולית נשמע הגיוני, אבל...

זוכר את עצמי בתיכון. היו לי חברות כבר מכיתה ח'. לא הרגשתי אף פעם ספק לגבי זהותי המינית, אף פעם לא נמשכתי לגברים - ואף פעם לא הייתי מאצ'ו. מה שכן, זרקו אותי מהתיכון. לא יכולתי ללמוד.
דוק_בי​(נשלט)

אני קורא עכשיו מפגש עם ד"ר גלוריה בריים, סקס טרפיסטיט

תראו מה היא אומרת:

DrGloria: Actually, I think BDSMers are a little more interested in the emotional high they get than the orgasm. BDSM is about open honest dialogue, negotiation, nakedness and learning to TRUST. All of those skills are invaluable to abuse survivors, so yes, it can be very comforting and therapeutic to do BDSM.

וואו כמה שזה מתאים לי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 24 במאי 2014
לא נמשכת לגברים, אבל עובדה שבשלב כלשהו התחלת להימשך אליהם וזה התחיל אחרי הפגיעה המינית.

אהבתי את המשפט של גלוריה, מעניין.
שומר הכלוב​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 במאי 2014
שומר הכלוב​(נשלט) • 25 במאי 2014
כואב , ששורד התעללות מינית סופג פעמיים
והפעם השניה היא לכל החיים
וגם לאחר טיפולים עקשניים תמיד משהו ישאר
למהההה ?
4X4​(אחר)
לפני 9 שנים • 25 במאי 2014

בהחלט יש קשר

4X4​(אחר) • 25 במאי 2014
ועובדה שהוא יושב אצלך בראש כתשובה.
דוק_בי​(נשלט)
לפני 9 שנים • 26 במאי 2014

טוב הנה כמה תוצאות

דוק_בי​(נשלט) • 26 במאי 2014
בינתיים ענו 10 משיבים. תודה רבה!

מבין המשיבים - 4 גברים ו-6 נשים
הגיל הממצוע של המשיבים 45
עברו התעללות מינית נילדותם: 6 כן, 3 לא ו-1 אולי
5 לא התנגנו - 3 כן
2 עברו את ההתעללות בכיל 5-7, 2 בגיל 8-9, 3 בגיל 14-15
4 סיפרו -4 לא סיפרו
רק 1 ענתה שהעניין טופל
4 דיווחו שהיו עוד מפגשים, 3 חד פעמי ו-נמשך שנים
3 חזרו מרצונם, 3 הוכרחו לחזור
4 נשואים 1 גרוש, 2 עם בן זוג קבוע, 3 רווקים
9 סטרייטים, 1 דו-מיני מחוץ לארון
7 קימו מגע עם בני אותו מין 2לא אבל מפנטזים (כאן שכחתי לשאול אם המתעלל היה בן אותו מין)
בבדמ מעורבים 3 וזה חשוף, 4 מאד דיסקרטים, 2 מפנטזים אבל לא מעיזים (חבל, אתם מוותרים על חוויות קסומות).
5 תמיד נשלטים, 3 תמיד שולטים ו-2 סוויטשים

אני מאד מעריך את התרומה של המשיבים, מקווה שטוב לכם עם מי שאתם - אני לא הייתי מוותר על זה היום - זה חלק ממני. חלק שמאד טוב לי איתו.