סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

העברת בעלות ללא רצון

amy​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 27 ביולי 2014
amy​(נשלטת) • 27 ביולי 2014
Rebellion כתב/ה:
לדעתי, השיקול צריך להיות האם הסבל והכאב משתווים לתחושות הסיפוק והאופוריה שמגיעים ביחד.
לשכב עם מישהו בניגוד לרצונך זאת הרגשה נוראית, עם זאת יתכן ותחושת הריצוי של השולט והגאווה העצמית יהיו חזקות ומשמעותיות יותר. בדיוק כמו שהצלפה מחגורה זה כואב בטירוף, ובכל זאת אני עדיין ארצה לקבל את זה כל פעם מחדש.
הנשלט צריך לחשוב מאיפה מגיע חוסר הרצון הזה ומה יהיו התוצאות, והשולט צריך להבין ולראות את זה בעצמו. השאלה היא - האם נזכור את זה כחוויה מדהימה שחיזקה את הקשר בין השולט לנשלטת, או כטראומה?

לגמרי. מין איזון בין כאב טוב לכאב רע, וצריך לשים לב טוב טוב... ולא תמיד יודעים מראש. זו הבעיה.
קניבל רגשות
לפני 9 שנים • 27 ביולי 2014
קניבל רגשות • 27 ביולי 2014
אייזיס כתב/ה:
matteryou2 כתב/ה:
למה שארצה למכור נשלטת שלי ללא רצון שלה? אם כל הכבוד להיותה נשלטת, או רצוני לגרום לה להרגיש כרכוש, זה לא בטוח או שפוי- ובמקרה הספציפי הזה גם לא בהסכמה מלאה. למה שאקח אחריות למה שקורה בחדר של מישהו אחר?...

ואם היה מדובר במקרה של אתה מכיר את מי שאתה מעביר אותה אליו?
לא רק מכיר אלא גם סומך, אז זה בסדר מבחינתך להעביר אותה גם אם היא לא רוצה?

מה ההבדל מבחינתך בין זה לבין נגיד שהיא לא רוצה שתצליף בה עם קיין.

אני סתם מעלה שאלות ותהיות...

אין שום הבדל. אם היא לא רוצה, דבר כזה לא יקרה. אני לא מנסה לאתגר אותה בכוח, אלה באחריות ובהדרגתיות. בסופו של יום עם הקיין, אעשה בו שימוש נכון, והוא יחבר בנינו- לעומת זאת למסור אותה למישהו בכוח, ירחיק אותי ממנה. כמו שלה יש חוקים ברורים בקשר, כך לי ישנה חובת הוכחה שאפשר לסמוך עלי.
הוא​(שולט)
לפני 9 שנים • 28 ביולי 2014

מרוב

הוא​(שולט) • 28 ביולי 2014
"בדסמ רגיל ונורמלי" (אהבתי) כבר לא ברור מי שולט מי נשלט.
מרוב עיסוק ב"גבולות" בשליטה "מנטלית" ועוד פטפוטי טלטאביז כאלה ואחרים. אבל זה כבר לדיון אחר.
אני מניח שאם מישהו ידבר על "שליטה מנטלית" במועדון בגרמניה או שיגחחו או שממש לא יבינו על מה מדובר.
מי שמשתית כללים בקשר זה השולט. מי שמכתיב מה יהיה ואיך ומתי יהיה בקשר זה השולט. מי שאמורה לישר קו ולרצות זה הנשלטת. מטרת הקשר להנות יחד . מי שלא נהנת להעביר שליטה רצונות ומסוגלת לסמוך ולשתף פעולה עם שולט שלא תכנס לקשר כזה. אלא אם היא מעונינת בדום מחמד שיעשה לה נעימים בין 2 ל4.
ספציפית לאקט של מסירה , אישת זה לא ככ לטעמי. ודאי לא כ"מכירה" . כחויה של גיוון , התנסות שונה סגנון שונה זה די מעשיר . יצא שמסרתי נשלטות כדי שיחוו אלמנטים שאני פחות שלטתי בהם. חשוב מצד השולט לתקשר על אלמנט שידוע כקשה לנשלטת, להכין נפשית, אם נשלטת נהנת לרצות את השולט שלה סביר שלא תבאס אותו ותלך לקראתו עם תקשורת טובה. לא כמניפסט של תנאי סף,
וזה בסדר גם לותר (או לממש) על אלמנט "קשה" בהתאם למהות הקשר הטיימינג ורמת הקושי.
dror30
לפני 9 שנים • 31 ביולי 2014
dror30 • 31 ביולי 2014
למי אכפת ממועדון בגרמניה.
אם זה כיף לעשות משהו שלא רוצים כדי לספק את השולט/ת אז סבבה, כי בעצם כן רוצים וזה חלק מהקטע.
אבל אם באמת לא רוצים אז לא עושים.
הצד השולט/ת אמור לדעת מתי זה באמת חוסר רצון, ומתי זה חלק מהבדסמ,
ואם הוא מרגיש שיש חוסר רצון, ומנסה לשכנע במינפולציות בשקל שככה זה לא בדס"מ אמיתי, השולט תמיד קובע צריך למתוח גבולות וכו', אז זה דושיות, ומעניין אותו רק הסיפוק המיני של עצמו ולא מזיז לו הצד השני, אישית לא מעונין להיות בשום אינטראקציה עם מי שלא מזיז לו מה אני מרגיש, וזה בכלל לא קשור לבדסמ.