אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזמנה לסשן ראשון אצל מלכה בחשיכה

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 9 שנים • 13 באוק׳ 2014

הזמנה לסשן ראשון אצל מלכה בחשיכה

מעריץ גאה​(נשלט) • 13 באוק׳ 2014
דעתכם לסיטואציה הבאה.
אתם יוצרים קשר עם מלכה מפה מהאתר ואחרי כמה התכתבויות מחליפים טלפונים ומשם גם חילופי תמונות הדדיות ומתאים לשני הצדדים. בשלב הבא המלכה מזמינה אתכם נשלטים אליה הביתה , לא מלכה בתשלום יש לציין.
המלכה מבהירה כמה כללים לפני שאתם מגיעים, עליכם להודיע ברגע שאתם מגיעים לפי השעה שנקבעה עד שהמלכה מאשרת לכם לעלות. היא מבהירה מראש שעליכם להכנס בראש מושפל , להתפשט עד התחתונים ולהכנס על ארבע .
אתם ממתינים ואחרי אישור עולים מרוגשים למעלה לדירתה , הדלת מעט פתוחה ואתם נכנסים פנימה וכל הדירה בחשיכה מוחלטת. אתם שומעים את קולה ממרכז הסלון ומורה לכם לעשות כפי שסוכם להתפשט ולרדת על ארבע. אינכם מצליחים לזהות את פניה של המלכה אלא רק צללית חשוכה. כאמור אינכם ראיתם אותה במציאות מעולם אלא רק לפי תמונות. האם תזרמו עם זה עד הסוף או שתקבלו רגליים קרות ותבקשו בכל זאת לראותה באור ולו לשנייה אחת ?
המלט
המלט • 13 באוק׳ 2014
זורם עם זה פעם אחת.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 13 באוק׳ 2014
סיטואציה מדהימה מנסיוני, לא בחושך אלא עם עיניים קשורות, שזה דומה אך בהבדל אחד גדול - היא באור, אתה בחושך מוחלט.

זו סיטואציה שמחזקת את תחושת חוסר האונים, ומחדדת את החושים.

חוויה מסעירה.
מועמד לשימוש​(נשלט)
לפני 9 שנים • 14 באוק׳ 2014

כעבור 10 דקות

מועמד לשימוש​(נשלט) • 14 באוק׳ 2014
הברכיים כואבות ממתין לה בצפייה. מבקש אישור למשהו. היא לא עונה. וגם הארנק הפלאפון ומפתחות האוטו כבר מזמן אצלה כשהיא גנבת קטנה צוחקת על הגברים שפשוט סומכים. אז אולי כדאי להזהר טיפה עם קשירת העינים וכו׳
חי את החיים​(נשלט)
חי את החיים​(נשלט) • 14 באוק׳ 2014
אין סיכוי בגלל שאין לדעת איזה חולה נפש באמת נמצא מאחורי המחשב אבל אם יתברר שהיא אכן מי שחשבתי בכייף נשמע אחלה סשן
Snitch
Snitch • 14 באוק׳ 2014
סיטואציה מגניבה כפנטזיה בלבד.
בפועל זה סתם קריפי מדי...
    התגובה האהובה בשרשור
כלבלב נסתר​(נשלט)

פנטזיה מסעירה. בפועל -לא יודע אם יתממש במציאות

כלבלב נסתר​(נשלט) • 14 באוק׳ 2014
ובכל מקרה נוקטים אמצעי זהירות. הפלפון נשאר בכיס. והארנק נשאר באוטו...
בטי בום​(שולטת)
לפני 9 שנים • 15 באוק׳ 2014
בטי בום​(שולטת) • 15 באוק׳ 2014
בהחלט יופי של פנטזיה גם מהצד השני ועדין גם כשולטת לא הייתי נפגשת עם מישהו שלא מכירה בחדר חשוך לבד.
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 9 שנים • 16 באוק׳ 2014
מעריץ גאה​(נשלט) • 16 באוק׳ 2014
בטי צודקת. גם צודק מי שאמר שמשאיר תארנק ברכב והפון בכיס וזה מה שעשיתי.
בפועל לא זרמתי עם זה, ביקשתי בכל זאת שתדליק לשנייה את האור שנראה אחד את השנייה, היא לא הסכימה, מעניין שגם היא הייתה מוכנה להסתכן עם מישהו שלא יודעת בוודאות איך נראה במציאות ואם תואם את התמונות, הסיטואציה עוררה אצלי מעט חשדות וחששות והחלטתי לוותר לאחר שהורתה לי ללכת כי ביקשתי שתדליק את האור. ייתכן ופספסתי סשן ענק אבל העדפתי לא לקחת את הסיכון.
אני לא פרנואיד חלילה ומוכן ללא צפוי והלא ידוע והמפתיע והמותח אך לאחר שראיתי את המלכה או לאחר ששוחחתי עימה קלות.
אני חושב שבשבילה לא חכם להכניס גברים זרים לביתה הפרטי. לך תדע אם היא לא איזו פסיכית שיושבת שם עם אקדח למקרה שפתאום תאיים עליה או תדליק עליה את האור ולא סתם אני אומר אקדח..
כל אותם שמגיבים בחרמנות מהסיטואציה ואמרו שהיו זורמים, כדאי שתלמדו להפריד בין חרמנות לבין השכל הישר.
אוייי​(אחר)
לפני 9 שנים • 17 באוק׳ 2014
אוייי​(אחר) • 17 באוק׳ 2014
רק אחרי מפגש קודם והכרות.
אין ספק שהסיטואציה מגניבה/מחרמנת/מעוררת (מחקו או הוסיפו כאוות נפשכם).
לא הייתי רוצה שכך תהיה הפגישה הראשונה שלי עם מישהי.
יש הבדל גדול בין חלופת תמונות, טלפונים לבין המפגש פנים אל פנים (גם אם נוסיף צ'אט עם מצלמה לפני).