סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהחיים בכלוב פוגשים את החיים בחוץ

TallGrass​(שולט)
לפני 9 שנים • 27 בדצמ׳ 2014

כשהחיים בכלוב פוגשים את החיים בחוץ

TallGrass​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2014
נניח שהייתם צריכים עזרה מקצועית במשהו משפטי / רפואי / אחר. האם הייתם נעזרים במישהו מהכלוב שאתם יודעים שרלוונטים בתחום, או ההיפך?
ezuf
ezuf • 27 בדצמ׳ 2014
למה לא?
כמובן תחת מעטה דיסקרטיות כזה או אחר..

האנשים בכלוב במציאות הינם בני אדם ככולם icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2014
אני דווקא תהיתי לגבי זה למשל אם מישהו הוא מטפל רגשי, פסיכולוג וכו', והגעתי למסקנה שאנשים יחששו לחשוף את עצמם בפני אנשים- אפילו שהם מהקהילה, או שהם לא יתייחסו אליהם ברצינות או במקצועיות וינסו להתחיל איתם וכו'
    התגובה האהובה בשרשור
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 27 בדצמ׳ 2014
כן
TallGrass​(שולט)
לפני 9 שנים • 28 בדצמ׳ 2014

זה מורכב....

TallGrass​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2014
כחולית כתב/ה:
אני דווקא תהיתי לגבי זה למשל אם מישהו הוא מטפל רגשי, פסיכולוג וכו', והגעתי למסקנה שאנשים יחששו לחשוף את עצמם בפני אנשים- אפילו שהם מהקהילה, או שהם לא יתייחסו אליהם ברצינות או במקצועיות וינסו להתחיל איתם וכו'

זו בדיוק ההתלבטות - מצד אחד החיבור עם גורם טיפולי למשל שמכיר את עולם ה- BDSM יכול להיות טוב (הוא מבין ומכיר) ומצד שני, יש כאן חשיפה שאני לא בטוח שאני הייתי זורם איתה... ומה אם זאת פסיכולוגית והיא נשלטת? מורכב.....
יש מישהו כאן שהוא במקצוע כזה ויצא לו להתמודד עם הדילמה?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2014
ואם היא נשלטת, אז מה?
בחדר הטיפולים זה לא אמור להיות רלוונטי. מקצועי נטו.
לדעתי, אם איש מקצוע טיפולי מגיע מהתחום, זה יתרון ענק כי אין בו שיפוטיות (שזה החשש של הרבה אנשים כאן), הוא כבר מכיר את כל המונחים והעולם ולא צריך להסביר כלום.

מצד שני, לאיש הטיפול יש גם בעיה שהוא חושף את עצמו ואז זה עלול לפגוע בו אם יהיו אנשים שיוציאו אותו מהארון.

השאלה אם אותו אחד יכול לפתוח ניק לצורך פירסום מקצועי בכלוב, בלי לחשוף את הניק המוכר, ויהיה מספיק לאנשים בקהילה שהוא מהקהילה, בלי לדעת בדיוק מי הוא ומה הנטייה שלו, וכמובן שיש סודיות כמו בכל קשר טיפולי מבחינת המטופל.
מיתוסית​(שולטת)
ואם היא נשלטת, אז מה?
בחדר הטיפולים זה לא אמור להיות רלוונטי. מקצועי נטו.
לדעתי, אם איש מקצוע טיפולי מגיע מהתחום, זה יתרון ענק כי אין בו שיפוטיות (שזה החשש של הרבה אנשים כאן), הוא כבר מכיר את כל המונחים והעולם ולא צריך להסביר כלום.

מצד שני, לאיש הטיפול יש גם בעיה שהוא חושף את עצמו ואז זה עלול לפגוע בו אם יהיו אנשים שיוציאו אותו מהארון.

השאלה אם אותו אחד יכול לפתוח ניק לצורך פירסום מקצועי בכלוב, בלי לחשוף את הניק המוכר, ויהיה מספיק לאנשים בקהילה שהוא מהקהילה, בלי לדעת בדיוק מי הוא ומה הנטייה שלו, וכמובן שיש סודיות כמו בכל קשר טיפולי מבחינת המטופל.
מיתוסית​(שולטת)
אני מגיעה ממקום טיפולי, ושואפת בעוד שנה- שנתיים להתקדם וללמוד פסיכותרפיה, כשאחד החלומות שלי זה לעבוד עם אנשי קהילה, מתוך הבנה של המצוקה והקושי בלדבר על דברים אינטימיים כאלה עם אנשי מקצוע שאינם מהתחום ולא מבינים בזה כלום (כי לא ממש מלמדים על זה באקדמיה, ומה שכן- די מיושן ולא מעמיקים. אני לא מחשיבה סקסולוגים- לא יודעת מה הם לומדים על הנושא).
חוויתי זאת על בשרי בתחילת דרכי בבדסמ, כשהלכתי למטפלת ורציתי לדבר גם על בדסמ ומצאתי את עצמי במשך שלוש פגישות רק מסבירה מה זה ואת הרקע וזה היה די מתיש ומבעס (למרות שאעיד לטובתה שלא חשתי שיפוטיות, אלא סקרנות).
דוב הקוטב​(שולט)
דוב הקוטב​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2014
חוויתי זאת על בשרי בתחילת דרכי בבדסמ, כשהלכתי למטפלת ורציתי לדבר גם על בדסמ ומצאתי את עצמי במשך שלוש פגישות רק מסבירה מה זה ואת הרקע וזה היה די מתיש ומבעס (למרות שאעיד לטובתה שלא חשתי שיפוטיות, אלא סקרנות).[/quote]

בטח עכשיו היא נמצאת בכלוב, מגלה את עצמה.