אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

' Greatt Scott '{☘️}
לפני 9 שנים • 28 בדצמ׳ 2014

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

' Greatt Scott '{☘️} • 28 בדצמ׳ 2014
אני ממש ממש ממש רוצה בקשר רציני. כזה שמשלב בדס"מ.
ניסיתי לפנות אל ממש לא מעט בנות כאן. חלק אפילו הצהירו בפרופיל או בחדר הכללי בצ'אט שהן רוצות קשר רציני, אבל פשוט אין השקעה. ההרגשה שהן חושבות שהן רק צריכות להבא את עצמן וכל השאר על הגבר. זה דיי מבאס. אני מסרב להאמין שכולן ככה, ואני ממש מעוניין בקשר רציני כזה, מצד שני זה לא אומר שאתפשר על מישהי שאני לא מרגיש שיש ביננו קליק.
אתם יכולים להסביר את ההתנהגות הזו? למה להצהיר שאת מחפשת קשר רציני אבל לזלזל במסרים או בשיחת צ'אט?
A Serious Man​(מתחלף)
A Serious Man​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2014
אולי הן לא נואשות ברמה שהיכרויות בכלוב זה המוצא היחיד שלהן. ואולי הן מוצפות בפניות מצד הרבה גברים. ואולי אתה פשוט לא מושך אותן.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 28 בדצמ׳ 2014

מאוד קשה להתבלט כאן מעל השאר.

נשים מקבלות הודעות בלי סוף, רובן הודעות COPY-PASTE מאוסות.

הרבה מהפניות שמגיעות של ''מחפשי קשר רציני'' מגברים מסתכמים ב''חחחח באמת חשבת שתמצאי קשר רציני פה??'' או שזה פשוט משפט שהם רושמים כדי להביא נשים למצב בו הן מגיעות והם יכולים לזיין אותם בקלות.

אני אפילו לא יכולה לספור את כמות הפעמים ש''שולט'' ש''מחפש קשר רציני'' התברר בכלל כנשלט בניק של שולט או שפשוט זה התברר כבחור נשוי שמחפש משהו מהצד.

אז קשה לעבור את המגננות שלנו, נכון.
זה בעיקר נובע מכמות השקרנים והמניפולטיבים שלצערנו שוהים פה באתר.
אני אפילו לא מזכירה את הנושא של התאמה פיזית, מראה, משקל, צבע וכל העדפה אחרת שיש לכל אחד מאיתנו.

אל ייאוש, צריך אורך רוח.
צריך גם להיות אמיתי.

בשביל למצוא שביב זהב או יהלום קטן, צריך לחצוב ולסנן ערימות של חומר מיותר.

סבלנות.

בהצלחה!

התגובה האהובה בשרשור
' Greatt Scott '{☘️}
aseriousman כתב/ה:
אולי הן לא נואשות ברמה שהיכרויות בכלוב זה המוצא היחיד שלהן. ואולי הן מוצפות בפניות מצד הרבה גברים. ואולי אתה פשוט לא מושך אותן.

מה הקשר לא מושך? זה בקושי מגיע לרמה של משפט או 2 והן נעלמות באמצע שיחה או התכתבות.

Tainted כתב/ה:

מאוד קשה להתבלט כאן מעל השאר.

נשים מקבלות הודעות בלי סוף, רובן הודעות COPY-PASTE מאוסות.

הרבה מהפניות שמגיעות של ''מחפשי קשר רציני'' מגברים מסתכמים ב''חחחח באמת חשבת שתמצאי קשר רציני פה??'' או שזה פשוט משפט שהם רושמים כדי להביא נשים למצב בו הן מגיעות והם יכולים לזיין אותם בקלות.

אני אפילו לא יכולה לספור את כמות הפעמים ש''שולט'' ש''מחפש קשר רציני'' התברר בכלל כנשלט בניק של שולט או שפשוט זה התברר כבחור נשוי שמחפש משהו מהצד.

אז קשה לעבור את המגננות שלנו, נכון.
זה בעיקר נובע מכמות השקרנים והמניפולטיבים שלצערנו שוהים פה באתר.
אני אפילו לא מזכירה את הנושא של התאמה פיזית, מראה, משקל, צבע וכל העדפה אחרת שיש לכל אחד מאיתנו.

אל ייאוש, צריך אורך רוח.
צריך גם להיות אמיתי.

בשביל למצוא שביב זהב או יהלום קטן, צריך לחצוב ולסנן ערימות של חומר מיותר.

סבלנות.

בהצלחה!

שולט שהתברר כנשלט רק מראה שכולם יכולים להמשך להכל. מה רע? בכל אופן נשוי שמתחזה זה עניין אחר כבר. אני בעד קשר רציני וקינקי ומיני עם מישהי שמעוניינת להשקיע ושישקיעו בה, אבל כפי שכתבתי, זה בקושי מגיע לכמה משפטים וזה נעצר בגלל שלא מעט נעלמות באמצע. זה לא נראה לי רציני כ"כ...
אגב, התחזויות זה משהו שגם הגברים כאן נאלצים להתמודד איתו את יודעת.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 28 בדצמ׳ 2014

לא טענתי לרגע שנשים הן כולן מושלמות.

אבל שאלת למה לא עונים לך, הנה תשובה.

תשובות נוספות אפשריות:
אתה לא יוצר עניין בשיחה.
אתה לא מתבלט.
הן בראש אחר.
יש להן חיים.
יש מישהו יותר מקורי שמושך את תשומת הלב.
הן לא מעוניינות כי הן מחפשות משהו אחר.

יש הרבה סיבות שזה קורה.

A Serious Man​(מתחלף)
A Serious Man​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2014
'Great Scott כתב/ה:
aseriousman כתב/ה:

מה הקשר לא מושך? זה בקושי מגיע לרמה של משפט או 2 והן נעלמות באמצע שיחה או התכתבות.

לא מושך ברמה הכי שטחית - מה שכתבת בפרופיל והתמונה.

זאת יכולה להיות סיבה אחת מיני רבות. אתה מפרש את חוסר העניין שלהן כפגם/טעות/חוסר רצינות מצידן. אולי כשהן קוראות את הפוסט שלך, הן מבינות שהן עשו נכון.
' Greatt Scott '{☘️}
גם כשהיה לי טקסט אחר ובלי תמונה הן נהגו להעלם לאחר איזה 2 שורות... כל מי שנכנס לצ'אט מכיר את התופעה, עונות לאט מאד, נעלמות באמצע, וכו'.
Masterpiece1​(נשלט)

אני יכול להגיד לך..

Masterpiece1​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2014
אני יכול להגיד לך אישית שהכרתי מפה לא מעט נשים, עם חלקן אפילו פיתחתי קשרים. אל תתייאש, כשאתה שולח להן הודעה תחפש משהו מקורי ומעניין.. וגם ממליץ לך אפילו ליחצן את עצמך בצורה מכובדת ולא שחצנית. בהצלחה חבר icon_smile.gif
שירהפרבר​(אחרת)

Re: למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

שירהפרבר​(אחרת) • 28 בדצמ׳ 2014
הפרופיל שלך לא מושקע בכלל ואני מאמינה שזה מסמן לנשים שאתה לא באמת רציני.
הייתי מתחילה בשינוי הפרופיל. התמונה צריכה להיות שווה אלפי מילים והתמונה שלך לא מכובדת לאחד שעבר את גיל 18. למה שלא תשים איזה חולצה ומכנס מחמיאים יותר, רציניים יותר.
ועוד לא ראיתי איך אתה מתכתב בצ'אט..