סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שחרור אהובתך לידי שולט אחר

משתמש מחוק
לפני 9 שנים • 11 בינו׳ 2015

שחרור אהובתך לידי שולט אחר

משתמש מחוק • 11 בינו׳ 2015
לאחר נסיון וטעייה רבים בחיי המין שלנו - בין אם זה סקס מתובל בנגיעות שליטה, הצלפות קלות או Full Blown Sessions - הגעתי למסקנה שכנראה מלבד אהבה גדולה וסקס וונילי איכותי, אני לא יכול לספק לאהובתי את מה שהיא צריכה: גבר שישלוט בה, שיעשה איתה כשלו ושישפיל אותה עד עפר.

חיפשתי כאן גבר מתאים - ואף מצאתי - ונתתי לה את ברכתי בתחילת קשר של שליטה ביניהם.

הוא - בן 32, מנוסה, לאחר מס' מערכות יחסים בדסמיות.
היא - בת 20, עושה את צעדיה הראשונים בעולם השליטה.

בפן הזה בינתיים הולך בסדר - עוד לא נפגשנו פנים אל פנים, אך גם בטלפון ובהודעות הוא עושה עבודה יוצאת דופן של ריסון הרצון החופשי שלה. באמת - החכמתי.

ואז הלכנו לדאנג'ן ביום שישי האחרון. היא - ברצון עז ובעקבים גבוהים, ואני - מהוסס מה ומודאג קלות.

מוזיקה רועשת, עשן סיגריות בכל מקום, מצמיד אותה אליי ומתחילים להתנועע אט אט עם הביטים של הדיג'יי. צופים בהופעה של סאן רוקד על עמוד. גם אני, ללא נטיות מיניות לצד השני - מרייר על גופו השרירי. ואז עולות המורה ושתי התלמידות על הבמה - כראוי, כך הבנתי, לערב שכולו פטיש מעשה ידי אורלי - ואז אני עמוק בפנים. היא תופסת את ידי הימנית ומכניסה אותה אל תוך תחתוניה, עורגת למגע אצבעותיי על דגדנה הפועם.

סוף ההופעה, ובזווית עיניי אני קולט גבר נמוך קומה דוחק בלונדינית רזה כמקל אל גב הכלוב שצמוד לבר. מושך אותה אליי והולכים לצפות במה שהיא - וגם אני, אם להיות כנה - באנו לכאן לראות: זוג בדסמי אמיתי, המראה לעיני כל את קשר השליטה ביניהם כאילו מערכת היחסים ביניהם הייתה ספר פתוח.

והיא נמשכת כממוגנטת לשם.
נטיותיה הדו-מיניות היו ברורות לי מהיום הראשון שנישקתיה, ובלב שלם שיחררתי אותה לריקוד צמוד בכלוב יחד עם הנשלטת הדקיקה. לאחר דקות מספר של פעילות לוהטת בין השתיים, הצטרף גם השולט ואחז בעכוזה של הגברת שאני אוהב, אותה אחת שמבשלת ואני בוהה בה מהצד כמהופנט, שמח על כך שהגורל הפגיש בינינו בנסיבות ובזמן שהוא הפגיש בינינו.

והבטן מתקפלת לה. אני מרגיש את הקיפול עמוק בבטן, כמו כיב שמאיים לפרוץ את המעי שלי ולחדור מעלה מעלה אל הלב, מרקיב ומושך לאבדון את משאבת הדם יחד איתו.

אבל הראש בטוח - זה מה שהיא צריכה. זה מה שטוב לה.

ותמיד האמנתי ש - If You Love Her - Let Her Go.

אז שחררתי.

אבל ההרגשה הרעה בבטן עברה רק כאשר החזקתי אותה בשתי ידיי בסוף הסשן, וניגשנו אל הזוג המלכותי לקבל פידבק עדכני והצעות להמשך.

אז השאלה שלי היא כזו: האם מישהו מכם נמצא במערכת יחסים וונילית אשר בה הוא משחרר את זוגתו אל זרועותיו של גבר אחר כי הוא חש שאין ביכולתו לספק לה את מה שהיא צריכה?

ואם כן - איך מתמודדים עם ההרגשה הזו בבטן? אני יודע שהיא נאמנה לי ואוהבת אותי מפה ועד הירח, אבל איך להרגיש בנוח עם העובדה שהיא מרגישה אהבה אחרת, אהבה של נשלטת, אל גבר אחר?

Dark Innocence - אוהב אותך עד כאב. אל תשכחי זאת לעולם.
דמיאו​(שולט)
דמיאו​(שולט) • 11 בינו׳ 2015
כך זה נגמר בסוף? זה עושה לי ממש הרגשה רעה...
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 בינו׳ 2015
תיכף עונה לך בווטס. יותר נח.
אבל בגדול - לא חבל? זוג צעיר ואוהב - כבר להכניס צד שלישי.
למה אתה חושב שלא יכול לספק לה מה שהיא רוצה?

אתה יכול
lirlir​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 12 בינו׳ 2015
lirlir​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2015
שום דבר בפוסט הזה לא עובר לי חלק בגרון..

אשלח לך פרטית במשך היום
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2015
כואב אבל פשוט: אם לא תתן לה מה שהיא צריכה היא תחפש את זה יותר ויותר בחוץ, בלעדיך
ולגבי הלט הר גו... באהבה אין אצילות
אם אתה אוהב אתה קנאי רכושני וזקוק לבעלות עליה
אם אתה לא כזה, ממילא היא לא תוכל להישאר
סורי
gilsherr
gilsherr • 12 בינו׳ 2015
נקבה' כתב/ה:
כואב אבל פשוט: אם לא תתן לה מה שהיא צריכה היא תחפש את זה יותר ויותר בחוץ, בלעדיך
ולגבי הלט הר גו... באהבה אין אצילות
אם אתה אוהב אתה קנאי רכושני וזקוק לבעלות עליה
אם אתה לא כזה, ממילא היא לא תוכל להישאר
סורי

הנה השמרנות הבסיסית האינהרנטית במוח הנשי(ככל שאפשר לקרוא לזה מוח).
להיפך, תן לה לעשות מה שהיא רוצה ותהנה ביחד איתה. יש לך זן נדיר ביד, תהנה גבר ואל תתן להצעות של זקנות מכוערות מתוסכלות כאן לקלקל לך את הזוגיות.
Patient dom​(שולט)

young

Patient dom​(שולט) • 12 בינו׳ 2015
אני גאה בך ולא בגלל שאתה לא מסוגל כי לדעתי אתה כן ,אלא בגלל שעשית טוב לחברה שאתה אוהב,אתה תיהיה שולט טוב אני בטוח ג'נטלמן אתה כבר..
אדון עולם12

ככה קרוב להיות סמרטוט...

אדון עולם12 • 12 בינו׳ 2015
תגיד לי אתה רציני?אתה אמיתי?יש לך זין וביצים בכלל?עזוב שולט...כי לשם יש לך עוד מיליון קילומטר עד שתגיע אבל לפחות להיות גבר...להיות הגבר שלה...ושתהיה האישה שלך...הזונה שלך...הרכוש שלך באיזשהוא מקום...כי בזוגיות שייכים בצורות מסוימות רק אחד לשני...מה זאת ההתבכיינות שלך?מה זה היא רוצה משהו שאתה לא יכול לתת לה?אתה מתמוגג עליה שהיא מבשלת ומעריץ אותה ואז מישהו אחר נוגע בתחת שלה שהיא חומקת מידייך?מה הלאה?אתה שנייה מלהיות הקוק הולד שמוצץ את השפיך מהכוס שלה אחרי שהוא טחן אותה טוב טוב עמוק...אתה לא מבין למה כואב לך בבטן...ואיך מתמודדים עם זה...מעניין באמת...זה כי מישהו אחר נוגע באישה שאמורה להיות הזונה הנאמנה שלך והאישה שלך...ואתה מתפלא ולא יודע איך להתמודד?אולי כי כל התירוץ העלוב לקיום שלך עדיין איפשהוא זועק לך שזה ממש לא תקין!!!!במקום לשים אותה על כס גבוה מידיי ושתדבר על הדרישות שלה ומה שהיא רוצה קודם במקום רק להתמוגג שהיא מבשלת סתום לה את הפה בזין שלך וטחן לה את הגרון ככה שהיא לא תוכל להתבכיין ולדרוש שבוע...ותזיין אותה גם בתחת שהיא תעמוד כל השבוע ותבשל לך או תהיה על ארבע וכל פעם שהיא תרצה לשבת היא תדע לפי הכאב למי שייך התחת שלה...ואם היא אחרי זה שהיא סיפקה גם אותך ונתנה לך אהבה היא העלתה לך דרישות אז במקום לפחד עליה ולהתמוגג עליה כמו גייז תחשוב דווקא שהיא ורק היא הזונה האולטימטיבית שמותר לך הכל איתה ותתפרע עליה כמו רוצח גרזנים לעזאזל...אחרת אתה יודע מה יקרה?אתה תהפוך מהגבר שלה והחבר שלה לידיד שלה שהיא מזדיינת איתו מידיי פעם ומרחמים ואהבה ידידותית ולא מתשוקה..ולאט לאט תתרחקו והיא תהיה האישה שמשתוקקת לשולט שלא שואל שאלות אלא לוקח ונוגע ובסופו של דבר גם יזיין אותה והיא תהיה שלו...מה זה הזוג המלכותי כאילו אתה סוגד למישהו?אתם הזוג המלכותי וכל השאר שימצצו לכם את הזין...היא רוצה בחורה..תשיג...ממש בעיה בין כל הזונות כאן למצוא מישהי שהיא תצטרף אליכם...אחרת כמו שאמרתי מה שיקרה זה שאתה תהיה קוקהולד וסמרטוט עלוב ואתה תתמכר לכאב ולהשפלה הזאת עד שיורידו אותך באסלה ואתה תאבד אותה ואז יום אחד תבין ותקום ותראה שאתה פשוט שק של חרא ואתה לא תבין איך הגעת לשם...ולא יפסיק לך לכאוב אלא יתגבר...אז..תעשה לי טובה...גש לזונה שלך...תגיד לה לא שולט ולא נעליים תסגור לה את המחשב ודפוק אותה בתחת ותסמן את השטח שלך בזרע...
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 13 בינו׳ 2015
בלוסום​(לא בעסק) • 13 בינו׳ 2015
אושה כתב/ה:

אתה יכול

מי אמר?.. לא כולם מסוגלים להכל אושה.
אושה{אוש}
לפני 9 שנים • 13 בינו׳ 2015
אושה{אוש} • 13 בינו׳ 2015
פיונה 1607 כתב/ה:
אושה כתב/ה:

אתה יכול

מי אמר?.. לא כולם מסוגלים להכל אושה.

הם צעירים ואוהבים
שניהם בדסמים משני צידי השוט
כלומר התאמה ורצון בסיסי יש
חדשים אז עוד לא ידוע אם לאחד מהם יש פטיש מאד גדול למשהו
שהשני סולד בו, כלומר ניתן להתחיל לחוות דברים ביחד
יש להם את כל החיים לפתוח את הזוגיות
למה להרים ידיים על ההתחלה?

זה לא שהוא ונילי... יש רק חששות
ועם אהבה ותקשורת טובה, שהבסיס איתן מתגברים על הכל
למה לא לנסות אופציה שמרנית?
אפשר להעזר בותיקים, ללמוד טריקים וכו'
אבל מראש לשחרר כדי שהיא תחווה סשן עם דום ותיק ומנוסה?
גם הצעיר שלפנינו יכול להצליף בה ולצוות עליה להוריד תחתונים בעבודה...
לא תורה מסיני. הכל תלוי בחיבור המנטאלי רגשי
ולא עד כמה הדום השני ותיק ומנוסה...

יש פה בכלל דבר כזה?!
חברותיי ישמחו לדעת
    התגובה האהובה בשרשור